Bardzo łatwe 100 zł za założenie eKonta m w drugiej edycji promocji

Zakończona

Wystartowała druga edycja promocji mBanku, w której osoby młode mogą zyskać bardzo proste 100 zł za założenie eKonta m. Wystarczy podpisać umowę, zalogować się dwukrotnie do aplikacji mobilnej banku i wykonać 10 transakcji kartą na dowolne kwoty :)

100 zł za założenie eKonta m

100 zł za kilka transakcji kartą

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą (lub niewspółposiadającą) konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku od 1 stycznia 2016. Choć eKonto m oferowane jest również klientom niepełnoletnim, to o premię walczyć mogą jedynie osoby powyżej 18. roku życia.

Jeśli spełniamy te warunki, to konieczne będzie złożenie promocyjnego wniosku o eKonto m najpóźniej do 31.08.2017. Umowę możemy podpisać najpóźniej we wrześniu.

A jakie są warunki zgarnięcia tytułowej stówy? Całkiem proste. Wystarczy, aby w miesiącu po zawarciu umowy zalogować się do banku przez aplikację mobilną oraz wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty (czyli np. kupić bułki w piekarni :)). Analogiczne warunki musimy spełnić w kolejnym miesiącu – wtedy za każdy z nich otrzymamy po 50 zł.

Bank zastrzega, że transakcje muszą być dokonane w punktach handlowo-usługowych, co sugeruje tylko transakcje naziemne (nie w internecie). Dla pewności lepiej trzymać się tej zasady, choć z doświadczenia wiem, że internecie też powinien się liczyć.

Warunki zyskania premii za eKonto m

Na koniec dodam, że promocji nie można łączyć z trwającą obecnie promocją eKonta „dla dorosłych”. Tam do zgarnięcia mamy aż 800 zł, jednak na zdecydowanie bardziej wymagających warunkach. Oznacza to, że albo wybieramy łatwą stówkę, albo nieco trudniejsze kilkaset złotych. Decyzję każdy musi podjąć samodzielnie :)

Ile kosztuje eKonto m?

Zasady korzystania z eKonta m zmieniają się wraz z naszym wiekiem. Osoby w wieku do 20 lat nie płacą za podstawowe usługi, czyli korzystanie z konta, karty oraz wypłaty z bankomatów w Polsce. Nie zapłacimy również za wybór własnego wizerunku karty debetowej.

Osoby w wieku 21 – 24 obowiązują dość podobne zasady – zero złotych za konto, kartę i wypłaty z bankomatów, ale pod warunkiem, że wyniosą min. 50 zł (lub zostaną dokonane BLIKiem). Za drobne wypłaty kartą zapłacimy 1,3 zł.

Po osiągnięciu 25 lat zasady prowadzenia eKonta będą identyczne, jak zasady prowadzenia eKonta Plus – konto będzie darmowe po wpłynięciu 1000 zł, a karta – po wykonaniu 5 transakcji. Zasady wypłat z bankomatów zostaną identyczne, jak wcześniej.

Nie przegap!

Komentarze

 • Gdzie w regulaminie jest zapis, że jest to promocja tylko dla młodych od 18 do 24 ?

  Lidia Odpowiedz
  • W regulaminie promocji nic o tym nie ma, wiec pewnie bedzie w regulaminie produktów mBanku – albo po prostu system nie przepuści wniosku dla osoby starszej – choc szczerze mowiac nie wiem co sie stanie :)

   Michał
 • Admin od poniedziałku pojawi się kolejna edycja promocji w ing przy inwestowaniu w fundusze inwestycyjne

  slayer28 Odpowiedz
 • Dzieki za info , Tylko zapomniałem odkupić jednostkę z ułamkiem i co teraz? Będzie można jeszcze raz startować i inwestować? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem musisz być klientem nie posiadającym rejestru lub rejestr ze stanem zerowym

   slayer28
 • Panowie czy w oddziale WBK na koncie 123 ktoś weryfikował rachunki do zwrotu ?
  Jeśli tak to może niech opowie jak wygląda ten proces.

  abc Odpowiedz
  • zwyczajnie, zanosisz trzy (lub więcej) aktualne faktury do oddziału, pani skanuje i drukuje formularz. Podpisujesz.., i to wszystko. Jeżeli masz efaktury to wcześniej musisz je wydrukować. Czas to kilka minut. Oczywiście musisz mieć dowód przy sobie.

   jacck
 • A do którego dnia miesiąca następuje wypłata premii?

  Witek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy