100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego od Pekao S.A.

Zakończona

Ruszyła promocja banku Pekao. W zamian za założenie Konta Przekorzystnego zgarnać możemy 100 zł premii.

100 zł za Konto Przekorzystne od Pekao SA

100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku czy lokaty w Pekao w okresie od 1.07 do 31.12.2018. Bank zaznacza jednak, że jest pewna furtka – w promocji mogą wziąć udział osoby posiadające rachunek w tym okresie, o ile suma średniomiesięcznych sald wszystkich kont i lokat nie przekracza 50 zł. Chodzi tu głównie o te osoby, które mają rachunek w banku, ale z niego nie korzystają.

Jeśli spełniamy któryś z powyższych warunków to wystarczy, że zawrzemy umowę o Konto Przekorzystne (ew. Konto Świat Premium lub Eurokonto Prestiżowe) w okresie od 14.01 do 30.04.2019. Istotne, aby wyrobić również kartę debetową lub aktywować bankowość elektroniczną uprawniającą do korzystania z PeoPay.

Dlaczego? Ano dlatego, że jednym z warunków promocji jest wykonania jednej płatności bezgotówkowej kartą lub aplikacją mobilną PeoPay. Kolejny warunek to zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 500 zł. Na spełnienie obu mamy czas do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Nagroda w postaci uznania rachunku kwotą 100 zł zostanie przekazana do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy.

3% do 30 000 zł przez pół roku

Oprócz premii na start nowi klienci banku Pekao mogą również skorzystać z promocyjnego oprocentowania środków na koncie oszczędnościowym. Jej zasady (w tym okres karencji) są identyczne, jak promocji z premią.

W skrócie: wystarczy, że do 30.04.2019 otworzymy konto oszczędnościowe (z jednym z rachunków osobistych). I to tyle! 3% do 30 000 zł zarobimy na nim przez 180 dni od otwarcia.

Darmowe Konto Przekorzystne

Konto Przekorzystne może nas kosztować 6 zł miesięcznie, a za kartę możemy zapłacić dodatkowe 3 zł. Na szczęście istnieje możliwość zwolnienia z tych opłat. Wystarczy, że zasilimy konto kwotą min. 500 zł miesięcznie oraz wykonamy co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. Czyli to, czego wymaga od nas promocja :)

Bank przewidział też drugą opcję zwalniania z opłat. Pekao nie pobierze żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju. Kolejne będą nas kosztować już 2% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • Dziś poszło konto do piachu. 30 dni i zasypane…. Babka jednak próbowała mnie odwieźć od tego złego zamiaru sugerując że może by jednak coś dla mnie zrobić. Nie chciało mi się jej słuchać. Dają coś sensownego za rezygnację z rezygnacji, chciało się komuś słuchać?

  jojo Odpowiedz
 • czy ktos kto zakladal konto w lutym otrzymal moze premie?
  bo u mnie wciaz pusto, choc do konca dnia jeszcze chwila zostala

  Michal1607 Odpowiedz
 • Też czekam, a jak nie to niestety kolejna reklamacja.

  darr Odpowiedz
 • już jest

  majaa Odpowiedz
 • Konto otwierane w lutym. Premii brak.

  Beata2 Odpowiedz
 • Jest kasa.

  cykor Odpowiedz
 • U mnie też stówka siedzi.

  Krak Odpowiedz
 • Uff, jest premia.

  Dariusz Odpowiedz
 • hej @admin aktualnie obecna jest nowa-stara promocja: od 14.06 do 31.07.2019

  RaMas Odpowiedz
  • a kiedy jakieś promo z PeoPay? Bo czekam z zamknięciem konta, ale nie wiem czy warto…

   abc
  • Jak wklepiesz w archiwum LiveSmarter : Peopay, to zobaczysz, że coś dają na ogół jesienią lub wczesną zimą: ostatnia była w październiku 2018, a jeszcze poprzednia w grudniu 2017

   Kate
 • Dostaliście już premie za konto otwarte w kwietniu?

  Paweł Odpowiedz
 • U mnie i w rodzinie powinny wpaść 4 premie, póki co premii brak, więc jeszcze nie wypłacali, patrząc na wpisy powyżej wpadnie pewnie jutro koło południa ;)

  Dzikus Odpowiedz
 • Nowi klienci dostali a u starych nie widać . Ktoś ze strych klientów juz dostał ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Jakiś stary klient już dostał , bo nowi dostali w południe w moim przypadku ? Strasznie się niecierpliwie . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Ktoś ze starych klientów lub nowych jeszcze nie dostał ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy