100 zł za założenie eKonta m w mBanku

Zakończona

Wystartowała prosta promocja mBanku dla osób młodych. Każdy, kto mieści się w przedziale wiekowym od 18 do 24 lat, może zgarnąć bardzo łatwe 100 zł na start za założenie konta osobistego. Wystarczy zalogować się do aplikacji mobilnej i wykonać kilka płatności kartą na dowolne kwoty :)

100 zł za założenie eKonta m w mBanku

100 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku – takim, który ukończył 18 lat oraz nie posiadał (ani współposiadał) konta oszczędnościowo-rozliczeniowego lub konta oszczędnościowego o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017 po 1.01.2016. Wykluczeni są więc posiadacze rachunków w mBanku oraz dawnym Multibanku.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o promocyjne eKonto m. Mamy na to czas do 11.07.2017. Co dalej? W miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy musimy zalogować się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej oraz wykonać pięć płatności kartą. Ten sam warunek musimy spełnić w kolejnym miesiącu. Za każdy z nich otrzymamy bowiem po 50 zł. Przykładowo otwierając konto w czerwcu warunki spełniamy w lipcu i sierpniu. Premię otrzymujemy do końca sierpnia (za lipiec) oraz do końca września (za sierpień). Świetnie przedstawia to zresztą poniższa tabelka z regulaminu promocji:

eKonto m - jak zdobyć 100 zł

Gdyby tylko każdy regulamin był tak zwięzły i obrazowy jak tej promocji… :-)

Ile kosztuje eKonto m?

Korzystanie z eKonta m do ukończenia 20. roku życia jest całkowicie bezpłatne. Bank obiecuje okrągłe zero za prowadzenie konta, posiadanie karty debetowej oraz wszystkie wypłaty z bankomatów w Polsce.

W momencie, kiedy osiągniemy 21 lat, zasady się nieco zmienią. Ciągle nic nie zapłacimy za prowadzenie konta. Za darmo będą również wszystkie wypłaty z bankomatów w kraju, ale tylko BLIKiem lub przy wypłacie w wysokości 50 zł (za wypłaty na niższe kwoty zapłacimy 1,30 zł).

Po zdmuchnięciu 25 świeczek zasady prowadzenia eKonta m będą takie, jak eKonta Plus – darmowe konto po wpływie min. 1000 zł, darmowa karta po wykonaniu 5 transakcji oraz darmowe wypłaty jak w wieku 21-24.

Wybór wizerunku karty debetowej (np. własne zdjęcie) jest darmowy ;-)

PS. Przypominam, że w mBanku trwa również promocja z premią dochodzącą do 600 (!) zł. Tam jednak trzeba wydać znacznie więcej.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jedna z lepszych promocji w ostatnim czasie. Szkoda, że wiek już nie ten :)

  Domin Odpowiedz
 • admin możesz wrzucać takie tabelki z exela do kazdej promocji, ulatwiłbyś wszystkim :)

  Herman Odpowiedz
 • To prawda – taka tabelka robi robotę

  Domin Odpowiedz
 • Konto można zamknąć po otrzymaniu bonusu, czy umowa jest podpisywana na dłuższy okres?

  Mateusz Odpowiedz
 • Mam pytanie, sprawdził ktoś, czy można promocję łączyć z Programem Poleceń?

  Krisol Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy