100 zł za założenie eKonta w taryfie standard od mBanku

Zakończona

Ruszyła promocja z bardzo skromną, jak na mBank, premią. W zamian za założenie eKonta standard i wykonanie kilku operacji zgarniemy 100 zł.

100 zł za otwarcie eKonta standard od mBanku

100 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego ani oszczędnościowego w mBanku od 1.01.2016. Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że udamy się na dedykowana stronę promocji i złożymy promocyjny wniosek o eKonto w taryfie standard. Pod koniec wnioskowania najprawdopodobniej będzie możliwość podania identyfikatora osoby, która poleciła nam konto w mBanku. Jeśli nikogo takiego nie macie, to będzie mi bardzo miło za podanie kodu „livesmarter”. Samą umowę będziemy musieli podpisać najpóźniej do 30.04.2018.

Kod polecający mBank

Dalej będzie równie prosto. Wystarczy, że w terminie 3 dni kalendarzowych następujących po dniu podpisania umowy zasilimy konto jednorazową kwotą min. 500 zł. Oprócz tego do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy będziemy musieli wykonać min. 5 transakcji. Mowa tu o płatnościach kartą, mTransferem, BLIKiem, wypłatach z bankomatów czy nawet… zwykłych przelewach. Wystarczy więc np. zwrócić otrzymane 500 zł pięcioma przelewami na to samo konto, z którego przyszły i nagroda będzie nasza.

Bank zobowiązuje się do wypłaty premii w wysokości 100 zł przelewem na eKonto do 30.06.2018, o ile ciągle będziemy jego posiadaczem.

750 zł w równoległej promocji

Czy z promocji warto skorzystać? Z jednej strony tak, ale z drugiej – w trwającej do końca lutego równoległej promocji mBanku możemy zgarnąć aż… 750 zł. Tam pierwsza stówka przyznawana jest po wykonaniu zaledwie 5 przelewów, a kolejne 650 zł możemy zdobyć jako moenyback za płatności kartą. Nawet, jeśli wydajemy miesięcznie niewielkie kwoty złotych, to zawsze wpadnie dodatkowe 10, 20, a może i 50 zł.

Dodatkowo w promocji z wyższą premią do zgarnięcia mamy gwarancję niezmienności opłat przez najbliższe dwa lata. Szczegóły w prześwietleniu promocji z premią 750 zł.

Ile kosztuje eKonto w taryfie standard?

eKonto w taryfie standard to rachunek darmowy. Zapłacić możemy natomiast 4 zł za kartę debetową, ale po wykonaniu 5 transakcji miesięcznie opłata nie zostanie pobrana. Wypłaty z bankomatów są płatne, ale za darmo wypłacimy pieniądze (min. 100 zł) z bankomatów Planet Cash, BZWBK i Euronet.

Nie przegap!

Komentarze

 • Szanowny Zespole juz czas zmienić datę w kalendarzu na 1.1.2018. by poprawić statystyki i wyniki banku . To mówiłem ja , xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • A co z kontem w Orange finanse? Czy posiadanie takiego rachunku dyskwalifikuje mnie z udziału w promocji?

  Maciej Odpowiedz
  • czemu? przeciez OFIN to inny bank, inne promocje. Ze system dostarcza mbank to nie ma nic do rzeczy.

   Karolina
 • Rozumiem, że do materiałów prasowych mają kartę demonstracyjną (a nie wydaną na prawdziwe dane), ale po cholerę ją dziurkaczem potraktowali przed zrobieniem zdjęcia? :|

  joy Odpowiedz
 • Jeszcze trzeba mieć kartę. A więc najlepiej te 5 transakcji wykonać kartą. Wtedy i promocja spełniona i karta za darmo.

  Marcin2 Odpowiedz
 • Ta promocja jest w tym lepsza od równoległej że dostajemy gotówkę, którą można wydać gdzie się chce. Do Decathlonu nie zawsze jest jak i po co iść.

  Marcin2 Odpowiedz
 • Czy w ramach promocji trzeba obowiązkowo wziąć kartę do konta?

  Adrian123 Odpowiedz
 • 3 dni kalendarzowe… dobrze, ze nie 3 godziny. Po co ta gonitwa?

  pytanie Odpowiedz
 • A nie można tych 100zł połączyć z 650 moneyback’u?

  pAniaq Odpowiedz
 • A jednak stało się. Pracownik w oddziale skasował mój wniosek i złożył nowy. Ja umowę podpisałem. Ale potem złożyłem reklamację przez e-mail. Jednocześnie w rozmowie na czacie z konsultantką ta zapewniła że moje konto bierze udział w promocji. A wg mnie regulamin nie nakazuje, by wniosek pochodził z dedykowanej strony internetowej. Nigdzie nie zostało wyjaśnione co znaczy ów „wniosek promocyjny”,pewne jest natomiast, że musi to być wniosek o konto standard.

  Marcin2 Odpowiedz
 • z „mobilnych” laik jestem. może ktoś mnie oświeci ? Czy jest taka możliwość, żeby na jednym aparacie telefonicznym, do aplikacji mobilnej mBanku mogły się logować właściciele trzech różnych kont ?

  wiechu Odpowiedz
 • Można ale każdorazowo trzeba odinstalować apke , pobrać na nowo i ponownie zarejestrować na nową osobę . Chyba , że jest jakiś inny sposób to pewnie zaraz ktoś z licznie tu zgromadzonych fachowców podpowie . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • ehh, to dużo zabawy w takim razie; dzięki za info.

  wiechu Odpowiedz
  • To zajmuje kilka minut i masz już apke na drugiego użytkownika . Można tak na potrzeby promo wieloktotnie w tą i z powrotem.xyz

   prawdziwy-xyz
 • Czy po wykonaniu 5 płatności kartą można z niej zrezygnować ? Czy premia zostanie wypłacona ?

  Andrzej Odpowiedz
 • Chciałabym skorzystać z tej promocji oraz z możliwości założenia lokaty na 3,5% dla nowych klientów. Czy jest taka opcja aby podpiąć lokatę w momencie zakładania konta. Bo raczej dwa oddzielne wnioski się wykluczają.

  emilka-krzys Odpowiedz
 • Jak rozumieć ten zapis regulaminu:
  „w terminie do 3 dni kalendarzowych włącznie licząc od dnia następującego po dniu podpisania Umowy, zasili eKonto promocyjne jednorazową kwotą min. 500 zł (przykładowo gdy Uczestnik Promocji podpisze Umowę 19 lutego , to od 20 lutego liczymy termin 3 dni włącznie, czyli 22 lutego to ostatni termin zasilenia rachunku).”?
  Czy jeżeli zasiliłam konto w dniu jego założenia, to zrobiłam to za wcześnie i nie spełniłam warunków promocji?

  Barbara Odpowiedz
 • Czyli mam rozumiec że w tej promocji nie ma moenybacku 4% za płatności kartą?

  Forest_22 Odpowiedz
 • Jak warunek moge spelnic robiąc 5 przelewów tzn, że moge zalożyc konto bez zamawiania karty i też sie na 100zl załapię tak ?

  lukaszzzz Odpowiedz
 • Tak tak ? :P

  lukaszzzz Odpowiedz
 • Jakby ktoś nie zauważył mBank jeszcze bardziej obniżył oprocentowanie swoich produktów oszczędnościowych:

  lokata 3-dniowa 0,80% zlikwidowana – zastąpiona lokatą elastyczną 1-30 dni 0,50%

  rachunek oszczędnościowy eMax plus 0,50% (do 49 999,99 PLN) zmienione na eKonto oszczędnościowe 0,40% (do 99 999,99 PLN)

  https://www.mbank.pl/informacje-dla-klienta/indywidualny/post,8260,zmiany-w-oszczednosciach-i-nowosci-produktowe.html

  pytanie Odpowiedz
 • Nie wypłacili premii

  Marcin2 Odpowiedz
 • U mnie też premii na koncie nie ma

  Gosia55 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy