50 zł zwrotu za ubezpieczenie samochodowe w porównywarce punkta.pl

Ruszyła promocja porównywarki ubezpieczeń OC/AC punkta.pl (dawne mfind.pl) przygotowana dla czytelników bloga. W zamian za porównanie i zakup ubezpieczenia samochodowego zgarniemy 50 zł zwrotu na konto (a do końca 2022 – 100 zł). Nie dość więc, że dzięki porównywarce możemy znaleźć najtańsze ubezpieczenie, to na dodatek część kwoty do nas wróci :)

50 zł zwrotu za ubezpieczenie samochodowe punkta.pl
Aby skorzystać z promocji należy udać się do porównywarki punkta.pl z zaaplikowanym kodem promocyjnym, a następnie przeprowadzić symulację ubezpieczenia komunikacyjnego, podpisać umowę na podstawie wybranej oferty oraz nie odstąpić od niej w terminie 30 dni. Do wyboru będziemy mieć oferty Aviva, Wiener, Proama, Benefia, Generali, Uniqa, Ergo Hestia, mtu24, Link4, TUZ oraz PZU.

I… to tyle! W ciągu maksymalnie 60 dni otrzymamy e-mail z informacją umożliwiającą odbiór nagrody. Konieczne będzie jeszcze odpowiedzenie na pytanie „Czy w Polsce ubezpieczenie OC na samochód osobowy jest obowiązkowe?” i premia nasza – o jej przyznaniu zostaniemy poinformowani niezwłocznie po odpowiedzi na powyższe pytanie. Teraz wystarczy, że podamy numer konta bankowego na który ma zostać przelane 50 zł i poczekamy maksymalnie 30 dni na przelew.

Promocja trwa do odwołania, przy czym umowę ubezpieczenia można podpisać do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym kod promocyjny stracił ważność. Jak łatwo się domyślić z promocji możemy skorzystać tylko raz. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaklepać sobie ubezpieczenie na za kilka miesięcy i zgarnąć 50 zł już teraz.

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • Gdzie jest informacja o zwrocie 100 zł? W regulaminie jest tylko 50 i to podaniu jakiegoś kodu….

  Łukasz Odpowiedz
  • Regulamin mówi o min. 50 zł (50+). Kod jest wprowadzany automatycznie po przejściu na stronę z linku we wpisie. Na samym dole pojawia się wtedy potwierdzenie:

   Michał
  • Dziękuję za potwierdzenie. Pozdrawiam!

   Łukasz
 • Dostała ktoś maila ? Czekam i czekam …

  luic Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał maila?

  Małgorzata Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy