Nawet 1050 zł za założenie Firmowego Konta Godnego Polecenia w promocji Santander i Bankier.pl

Zakończona

Ruszyła promocja serwisu Bankier.pl we współpracy z Santander Bank Polska. Dzięki połączeniu dwóch promocji możemy zgarnąć 150 zł łatwej premii na start oraz kolejne 900 zł w formie moneybacku. Łącznie czeka na nas nawet 1050 zł w gotówce! :)

1050 zł premii za założenie Firmowego Konta Godnego Polecenia

150 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie dysponowała żadnym rachunkiem dla firm Santander Bank Polska od dnia 24.06.2018. Wykluczone są również osoby, które złożyły niedawno wniosek o taki produkt i jest on procesowany przez bank w trakcie trwania promocji. Co ważne: posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek z wygenerowanego dla nas linku o Firmowe Konto Godne Polecenia. Czas na spełnienie powyższych warunków mamy do 5.08.2019. Podpisanie umowy powinno nastąpić w ciągu maksymalnie miesiąca od złożenia wniosku.

Na co warto zwrócić uwagę? Regulamin promocji wymaga od nas zaznaczenia kilku checkboxów. Po pierwsze – jeszcze na stronie promocji powinniśmy wyrazić zgodę na ujawnienie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potrzebnym do przeprowadzenia promocji – chodzi o to, aby Santander mógł dać znać firmie Bonnier (wydawcy serwisu Bankier.pl) o spełnieniu przez nas warunków i możliwości wypłaty premii.

W trakcie samego wnioskowania powinniśmy natomiast zgodzić się na przetwarzanie danych dla celów kontaktu w sprawach związanych z realizacją wniosku oraz zgodę dla celów marketingu banku (drogą telefoniczną i przez środki komunikacji elektronicznej). Oczywiście po odebraniu nagrody zgody możemy cofnąć.

A jeśli o nagrodzie mowa, to jakie są warunki jej zdobycia? Wystarczy, że w terminie dwóch miesięcy liczonych od momentu podpisania umowy wykonamy co najmniej jedną transakcję kartą, BLIKiem lub… najzwyklejszy przelew! Bank zastrzega jedynie, że jeśli wybierzemy tę ostatnią opcję, to musi to być przelew zewnętrzny (czyli na konto w innym banku). Kwota operacji jest dowolna :)

To tyle! O przyznaniu premii zostaniemy powiadomieni do 31.12.2019 za pomocą wiadomości mailowej. Będziemy mieć wtedy 14 dni roboczych na uzupełnienie danych do jej odbioru (instrukcję znajdziemy w mailu). Organizator dokona przelewu 150 zł w tym samym terminie.

900 zł moneybacku!

Biorąc udział w promocji na start automatycznie łapiemy się na dodatkową promocję samego banku. Każdy nowy klient, który założy Firmowe Konto Godne Polecenia, będzie mógł zgarnąć aż 4% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą w okresie 6 miesięcy od dnia otwarcia rachunku. Wymagane jest jedynie, aby w danym miesiącu rozliczeniowym wykonać przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego na kwotę min. 200 zł. Maksymalna miesięczna wypłata moneybacku nie może również przekroczyć 150 zł (co oznacza, że najbardziej optymalnym będzie wydawanie około 3750 zł).

Premia będzie wypłacana na nasze konto firmowe do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przypominam, że przychody związane z prowadzoną działalnością gospodarczą należy samemu wykazać i rozliczyć, płacąc ewentualny podatek.

Darmowe prowadzenie konta

Oprócz promocji z premia pieniężną bank chce nas zachęcić do przetestowania Firmowego Konta Godnego Polecenia zwalniając nas z opłat przez pierwsze 24 miesiące! Zgodnie z regulaminem w tym okresie nie będzie pobierana opłata za:

 • prowadzenie rachunku
 • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
 • zlecenia stałe
 • polecenia zapłaty
 • wysłanie kodów autoryzacyjnych
 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
 • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą

Innymi słowy wszystkie podstawowe operacje (prowadzenie konta, posiadanie karty, przelewy i wypłaty z bankomatów) mamy całkowicie za darmo. Nic, tylko korzystać :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Promocja fajna tylko trzeba zrobic duży jak dla mnie obrót kartą dla pełnego zwrotu moneybacku.

  p009 Odpowiedz
 • Da się to konto założyć? Bo do poprzedniej promocji podchodziłem jakieś 8-9 razy i bank twierdził, że nie wie dlaczego ale nie mogą zakładać tych kont :D to był największy bezsens jaki widziałem. Infolinia, oddziały, jakieś videoczaty z biometrią głosu i za każdym razem wyskakiwał błąd, na który konsultant rozkładał ręce i mówił, że dużo wniosków tak niestety upada. Na postępowanie reklamacyjne (a dodam, że posiadam konto osobiste w Sant) dostałem odpowiedź po uwaga 2 miesiącach o treści mniej więcej „dziękujemy za informację, wiemy, że mamy problem” i…. to tyle :D Nikt się do mnie nie odezwał czy jeszcze chcę to konto czy nie :D Żenada

  Łukasz Odpowiedz
  • Zakładałem 2 miesiące temu, kurier parę dni po wniosku, bez żadnych problemów.
   Do zwrotu wszystko się liczy – pierwsze 150 już jest.

   bolopokerzysta
 • Ktoś wie czy przechodzi R? Nie widzę wykluczeń w regulaminie.

  Pawlik Odpowiedz
  • Przechodzi bez problemu

   Eryk
  • Przechodzi, ale na R na firmówkach masz spore prowizje za doładowanie. Dokładnie nie pamiętam, ale jak ostatnio sprawdzałem to było mniej/więcej 1.2%

   bolopokerzysta
  • nawet jeśli jest prowizja to moneyback 4% – prowizja 1,2% = 2,8% jestem na plusie :) więc pomogę sobie R bo 3800 zł wydatków to na pewno nie nazbieram.

   Pawlik
  • – podatek dochodowy

   bolopokerzysta
 • Pierwszy raz będę zakładał konto firmowe.
  Czy w jednoosobowej działalności gospodarczej można robić zakupy do celów prywatnych z konta firmowego?

  Michał Odpowiedz
  • Z tego co mi wiadomo, to można, tak samo jak można z osobistego opłacać koszty firmowe. I tak w jednoosobowej działalności odpowiadasz całym swoim majątkiem :) Problemy zaczynają się dopier przy spółkach.

   Sławek
  • Oczywiście, że można, tyle że będziesz miał zaspamowane wyciągi.

   bolopokerzysta
 • a jak us zażąda jpkwb to będziesz się tłumaczył co było wydatkiem priv a co firmowym

  j4c0b Odpowiedz
  • Decyduje KPiR, nie rachunek bankowy z tego co wiem. Zresztą można na wyciągu wskazać transakcje w połączeniu z KPiR. Co innego gdybyś wszystko z wyciągu wciągał do koszty, wówczas mógłby być problem.
   JDG nie jest spółką, gdzie masz wyraźne rozróżnienie na pieniądze swoje i spółkowe (innej osoby prawnej).

   Michał
 • Z czego wynika, że przez 24 miesiące prowadzenie konta jest za darmo? Nie potrafię tej informacji znaleźć.

  Tomasz.K Odpowiedz
 • Dałem ciała i nie zaznaczyłem zgody na kontakt telefoniczny. Zmieniłem to w bankowości internetowej praktycznie zaraz po otwarciu. Powinno przejść czy wypowiadać umowę nim mi naliczą opłaty?

  parasite Odpowiedz
 • Kiedy zaczyna się miesiąc rozliczeniowy w promocji z cashback ? Czy od 1 dnia miesiąca kalendarzowego czy od dnia podpisania umowy ?

  wert1 Odpowiedz
 • Czy ktos moze zna odpowiedz ?

  wert1 Odpowiedz
  • Odpowiedź jest w artykule :)

   Każdy nowy klient, który założy Firmowe Konto Godne Polecenia, będzie mógł zgarnąć aż 4% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą w okresie 6 miesięcy od dnia otwarcia rachunku.

   Michał
 • konto założyłem 30.05, kartę dostałem 01.06 – w wiadomości napisali mi, że zwroty będę miał za transakcje które wykonam do 30.10 – coś można z tym zrobić – tracę praktycznie cały miesiąć

  asdf Odpowiedz
  • Musieli Cię okłamać, bo jeżeli 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych (wliczając otwarcia – maj) to powinno być 31.10 – co jest niezgodnie z regulaminem.
   Rób transakcje pod korek w listopadzie, bo uczestniczysz w promocji do 30.11.
   Regulamin po Twojej stronie.

   bolopokerzysta
 • Konto założyłem 17 czy 18 lipca i wtedy dostałem też kartę. Dziś (23) dostałem informację że konto już działa. Niestety w tym miesiącu nie zrobię już żadnego przelewu do ZUS czy US. Czy promocje będę miał do 18 czy tam 23 stycznia 2020 (6 miesięcy od otwarcia – tak by mi wynikało z regulaminu) czy do końca grudnia (6 miesięcy kalendarzowych)

  Tomasz.k Odpowiedz
  • zrób przelew w tym miesiącu do ZUS na 200zł – możesz dowolnie nadpłacać saldo, oby całość w terminie była w ZUS.
   Promocję masz do 17-18.01.

   bolopokerzysta
  • Dzięki. Jak rozumiem wpłata na ZUS czy US oraz limit zwrotu rozliczane są w cyklu miesięcznym kalendarzowym? Czyli jak wpłacę do ZUS składkę w sierpniu to cały sierpień będzie rozliczany z cashbackiem i limitem 150zł (i potem stosownie kolejne miesiące z wyłączeniem stycznia, w którym wydatki będą liczone do tego około 20)? Na wpłacie w lipcu mi wówczas właściwie nie będzie zależało, tym bardziej ze muszę pilnować innych wpłat w ramach innych promocji:)
   Livesmarter jest extra, ale jak się już człowiek zapisze do kilku promocji, to trzeba mocno pilnować warunków:)

   Tomasz.k
  • Z rozliczeniem jest jak piszesz.
   Pamiętaj tylko, żeby większe płatności nie zostawiać na dzień, dwa, trzy przed zakończeniem miesiąca/przed końcem promocji, tak aby zdążyli je zaksięgować.

   bolopokerzysta
 • Wygenerowałem sobie hasło na stronie bankiera, zalogowałem się nim na stronie Santandera, wypełniłem wniosek z opcją wizyty kuriera, zaznaczyłem wszelkie zgody, a na koniec mam:

  Dziękujemy za wypełnienie wniosku.
  Niestety, aby otworzyć dla Ciebie konto potrzebujemy dodatkowych informacji.
  Zapraszamy do jednego z naszych oddziałów.

  Ehh… Czy tak ma być? Czy załapię się na 150zł od Bankiera?

  Drzeworyt Odpowiedz
  • Dokładnie ten sam problem u mnie. Nikt wyżej tego nie miał, więc pewnie za dużo wniosków mieli i celowo zablokowali.

   Łukasz
  • Wątpię, aby celowo zablokowali – akurat na kontach firmowych bankom mocno zależy.

   Raczej jest jakiś problem z pobraniem danych z CEIDG i dlatego nie da się załatwić zdalnie. Czy przejdzie wniosek w oddziale? Odpowiedź jest standardowa: jeśli będzie to kontynuacja wniosku online, to tak. Ale jeśli będzie to nowy wniosek, to nie. Niestety po komunikacie wnioskuję, że to może być ta druga opcja :/

   Michał
  • Wypełniłem nowy wniosek przez link z maila i przeszedł. Tym razem wpisałem nazwę ulicy wraz z imieniem, czyli pełną nazwę tak jak w CEIDG – może w tym był problem? Ciężko powiedzieć, ale przeszło.

   Łukasz
 • Myślę tak samo – zablokowali. To teraz pójście do oddziału i założenie konta firmowego w promocji zapewni mi Bankierowe 150zł czy nie?

  Drzeworyt Odpowiedz
 • Złożyłem reklamację ONLINE w jak najbardziej kompetentnym departamencie zakładania kont firmowych na zaistniałą sytuację. Obiecano mi zająć się sprawą, wraz z kwestią premii od Bankier.pl. Albo wszystko, albo nic. Czekam na kuriera, a jak się nie pojawi to do oddziału po konto się nie wybieram i tylko mnie zirytują.

  Drzeworyt Odpowiedz
  • Z tym wszystko, albo nic to szkoda takich łatwych 900zł bez żadnych wykluczeń.

   bolopokerzysta
 • A jeśli jeden wniosek został odrzucony z powodu niezgodności z CEIDG (możliwe że podałem zły kod pocztowy), to czy drugi wniosek ma szansę na udział w promocji?

  Gerard Odpowiedz
 • Na froncie sytuacja bez zmian – mimo kilku prób założenia konta z linku referencyjnego Bankier.pl nie można założyć konta. Infolinia twierdzi, że widzi moją reklamację, ale nic nie może tylko proponuje kredyt bez zaświadczeń – potrzebny mi jak umarłemu kadzidło. Obawiam się, że premii 150zł nie otrzymam.

  Drzeworyt Odpowiedz
 • Michał ADMIN, na stronie godnepolecenia.zgarnijpremie.pl jest taka informacja na dole: „Organizatorem „Promocji dla przedsiębiorców” jest Santander Bank Polska S.A. Przystąpienie do promocji jest możliwe od 1 kwietnia 2019 r. do 31 lipca 2019 r. Czas trwania promocji wynosi 24 miesiące od chwili przystąpienia do promocji.”
  Czy mogę dziś jeszcze skorzystać z tej promocji? Skorzystam częściowo tylko?

  Asiaaa Odpowiedz
 • „A na osoby zakładające konto do 5 sierpnia czeka dodatkowe 150 zł na start!” Na mnie już chyba nie czeka… Podjąłem heroiczną walkę ze strony wznowionej promocji i rezultat ten sam – nie mogę założyć konta, bo potrzebują jakiś informacji i zapraszają do najbliższego oddziału.

  Drzeworyt Odpowiedz
 • Czy do moneybacku liczą się też transakcje BLIKiem?

  Robert1_2_3 Odpowiedz
 • Z regulaminu:
  4. Z promocji wyłączone są następujące produkty:
  a. Karta debetowa Visa Business,
  Czy to oznacza, że zwrotu nie dostanę, bo wybrałam kartę VISA?!

  Martaaa Odpowiedz
  • Jeśli wybrałaś Visa Business Electron (a nie „zwykłą” Visa Business) to jest OK.

   Michał
 • Ktoś dostał dzisiaj moneyback?

  fireman Odpowiedz
  • Ja dostałem 23.

   Sławek
  • No to jutro trzeba złożyć reklamację, do tej pory nic.

   fireman
  • zależy kiedy zakładałeś konto – w najnowszej edycji dla kont założonych po 1 sierpnia zwroty są przyznawane do końca następnego miesiąca w poprzedniej edycji dla kont założonych przed 1 sierpnia do 25 dnia następnego miesiąca

   zenek64
  • Zakładałem w lipcu, kasa pojawiła się dzisiaj.

   fireman
  • Szanowny Panie, cieszę się, że otrzymał Pan promocyjną kwotę i zachęcam do korzystania z kolejnych promocji :) Pozdrawiam, Agata

   Zespół_Santander
  • Ja też się cieszę :) ale czy w następnych miesiącach nie można wypłacać moneybacku wcześniej a nie dzień po terminie.

   fireman
  • Normalnie cud……wypłacili już dzisiaj :) Jednak można.

   fireman
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy