900 zł moneybacku i zwolnienie z opłat przez 2 lata dla firm od Santander Bank Polska

Zakończona

Santander Bank Polska ruszył z II edycją promocji dla przedsiębiorców. W zamian za otwarcie i aktywne korzystanie z rachunku możemy zgarnąć 4% moneybacku, który wypłacany jest w kwocie maksymalnej nawet 900 zł! Oprócz tego bank ciągle pozwala nam na darmowe przetestowanie konta przez okres 24 miesięcy. A na osoby zakładające konto do 5 sierpnia czeka dodatkowe 150 zł na start! :)

900 zł premii za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia od Santander Bank Polska

900 zł zwrotu za transakcje kartą

Aby skorzystać z promocji należy być osobą fizyczną prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą, która nie posiadała żadnego rachunku firmowego Santander Bank Polska po 31.03.2019. Posiadanie innych rachunków czy produktów (np. konta osobistego) nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na stronę promocji i złożymy wniosek o Firmowe Konto Godne Polecenia. Istotne, aby w procesie wnioskowania wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych przez bank, na kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celach marketingowych. Warto również wyrobić kartę debetową do konta, bo to właśnie ona pozwoli nam na zgarnięcie 900 zł premii!

A jakie są jej zasady? Bank zwróci nam 4% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą przez 6 miesięcy kalendarzowych od dnia otwarcia konta, wliczając w to miesiąc podpisania umowy. Wymagane jest również, aby w miesiącu wypłaty premii wykonać przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego na kwotę min. 200 zł. Maksymalna miesięczna wypłata moneybacku nie może przekroczyć 150 zł (co oznacza, że najbardziej optymalnym będzie wydawanie około 3750 zł).

Całość prezentuje tabelka załączona do regulaminu:

Schemat wypłaty premii w promocji konta firmowego godnego polecenia Santander Bank Polska

Premia będzie wypłacana na nasze konto firmowe do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przypominam, że przychody związane z prowadzoną działalnością gospodarczą należy samemu wykazać i rozliczyć, płacąc ewentualny podatek.

Darmowe prowadzenie konta

Aby jeszcze bardziej zachęcić nas do otwarcia Konta Firmowego Godnego Polecenia bank przygotował dodatkową promocję, która polega na zwolnieniu nas z opłat przez pierwsze 24 miesiące. Zgodnie z regulaminem nie będą wtedy pobierane opłaty za:

 • prowadzenie rachunku
 • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
 • zlecenia stałe
 • polecenia zapłaty
 • wysłanie kodów autoryzacyjnych
 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
 • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą

Innymi słowy wszystkie podstawowe operacje (prowadzenie konta, posiadanie karty, przelewy i wypłaty z bankomatów) mamy całkowicie za darmo. Nic, tylko korzystać :)

Nie przegap!

Komentarze

 • W linku do tabeli opłat trzeba usunąć podwójne f w „.pdf”.
  Dla otrzymujących przelewy walutowe – wg TOiP bank pobiera opłaty za przelewy przychodzące SWIFT i SEPA (!).

  xtm Odpowiedz
 • Jak działa miesiąc kalendarzowy? Czy w pierwszym miesiącu na transakcje może być np 2 dni a następne miesiące są liczone jako od 1 do 30/31 czy liczymy tu 30 dni dla każdego z tych okresów?

  Andrew Odpowiedz
 • Wiem, że temat był wałkowany przy poprzedniej edycji, ale mam wątpliwości odnośnie okresów w jakich trzeba spełnić warunki. Sytuacja wygląda następująco: Konto zostało założone 10 czerwca, aktywowane 17 czerwca. Jeszcze w czerwcu zostały wykonane płatności karta, ale pierwsza płatność do ZUSu poszła w lipcu. Patrząc na tabelę z regulaminu wydaje mi się, że skoro przelew do ZUSu poszedł w miesiącu, w którym powinna zostać wypłacona 1 premia, pierwsze 150 zł powinnam otrzymać do końca lipca? Premii nie ma i zastanawiam się czy pisać do nich reklamacje. Po 2gie, czy 6 miesięcy liczone będzie do końna listopada czy do 17 grudnia? (tak jak aktywowali konto)?

  Anita Odpowiedz
  • Jeśli ZUS był opłacony w lipcu, to dopiero za lipiec bank może przydzielić premię. Czyli wypłaci ją w sierpniu.

   Co do liczenia okresów – zdaje się że w poprzedniej promocji nie było to tak jasno zdefiniowane (nie było tabelki w regulaminie) i liczenie odbywa się już od dnia aktywacji konta – czyli sugeruję w twoim wypadku wykonać transakcje jak najszybciej w grudniu. Ale niestety nie mam regulaminu I edycji na dysku więc teraz nie sprawdzę czy tak było na 100%.

   Michał
  • Ok, dziękuję. Tak myślałam, ale zmylił mnie regulamin z nowej edycji, z którego wynika, że w miesiącu wypłacenia premii musi być opłacony ZUS, czyli u mnie byłby to lipiec (jeśli dobrze zrozumiałam jej zapis:)

   Anita
  • Regulamin posiadam, jest tam mowa o miesiącach rozliczeniowych, nie jest jednak doprecyzowane, co to sformułowanie oznacza.

   Anita
 • I jeszcze jedno pytanie, rozumiem, że Visa Business Electron bierze udział w promo? W wykluczeniach jest Visa Businnes (z tego co widze w tabeli opłat widnieje ona jako osoba pozycja), ale wolę się upewnić;)

  anita Odpowiedz
 • Tak, obie karty standardowe proponowane podczas zakładania konta są OK :)

  Michał Odpowiedz
 • Czy jest planowana kolejna edycja tej promocji, może z jakimiś dodatkowym bonusem?:) @Admin, masz jakieś informacje na ten temat? Zastanawiam się czy założyć konto już teraz czy lepiej się wstrzymać…

  sapro Odpowiedz
 • dostał ktoś moneyback za styczeń ??

  zenek64 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy