Nawet 1050 zł za założenie darmowego BIZnest Konta od Nest Banku!

Zakończona

Ruszyła promocja Nest Banku organizowana przez pośrednika finansowego eBroker (z grupy Rankomat.pl). W zamian za założenie darmowego rachunku firmowego możemy zyskać bardzo łatwe 350 zł premii. To jednak nie wszystko, bo automatycznie bierzemy też udział w promocji „wbudowanej” w to konto, w ramach której możemy zgarnąć kolejne 300 zł premii oraz do 400 zł za terminal płatniczy. A oprócz tego czeka na nas program poleceń banku, w którym hipotetycznie można zyskać nawet 2000 zł.

1050 zł dla firm od Nest Banku

BIZnest Konto z bonusem do 1050 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem firmowym banku, czyli przedsiębiorcą nieposiadającym BIZnest konta Nest Banku. To świetna wiadomość: okres karencji w zasadzie nie istnieje i nawet dawni klienci banku mogą załapać się na premię :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 15.09 złożymy wniosek o konto za pomocą dedykowanej strony promocji, a następnie do 30.09 podpiszemy umowę z bankiem. W trakcie wnioskowania należy wyrazić zgody marketingowe na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty banku (dla jednoosobowej działalności gospodarczej – za pośrednictwem SMS/MMS, telefonicznie, poczty elektronicznej, bankowości internetowej i mobilnej). Wymagana jest również zgoda na ujawnienie tajemnicy bankowej na rzecz organizatora promocji w celu wypłaty premii – w końcu bank musi poinformować eBroker o spełnieniu warunków.

100 zł za pobranie aplikacji, 250 zł za 3 przelewy

Co dalej? Pierwsze 100 zł premii otrzymamy za sam fakt założenia konta, wyrażenia powyższych zgód oraz pobranie i zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

Kolejne 250 zł otrzymamy za wykonanie min. 3 przelewów na rachunki w innych bankach.

Tak, to tyle! Jeśli spełnimy powyższe warunki najpóźniej do 17.10, to organizator powiadomi nas o tym w wiadomości najpóźniej 27.10.2022. Będziemy mieć wtedy czas do 3.11 na uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – instrukcję znajdziemy w mailu. Przelew otrzymamy najpóźniej 15.11.

Pamiętajmy, że premie związane z prowadzoną działalnością nie są objęte zwolnieniem z podatku dochodowego, dlatego powinniśmy je sami rozliczyć w ramach prowadzonej działalności gospodarczej i zapłacić ew. podatek. Natomiast w przypadku ryczałtu prawdopodobnie zastosowanie znajdzie minimalna stawka, czyli zaledwie 3% – oczywiście warto to skonsultować z księgowym.

300 zł w standardowej premii

Oprócz powyższych, banalnie prostych 350 zł, Nest Bank oferuje promocję niejako wbudowaną w swój rachunek firmowy. Tu jednak warunki są nieco bardziej wymagające: okres karencji występuje i bank liczy go od 1.01.2020.

Oprócz tego konieczne jest wykonanie min. 1 operacji kartą w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu otwarcia konta – otrzymamy za to pierwsze 50 zł.

Przykładowo otwierając konto w lipcu warunki spełniamy do końca sierpnia.

Kolejne 50 zł zgarniemy za każdy z 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych w którym:

 • zapewnimy wpływy na min. 5000 zł oraz
 • wykonamy 3 dowolne transakcje spośród: płatności BLIK, operacji kartą, przelewów (z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w banku)

Bank zastrzega tu również, że pod pojęciem „wpływy” rozumie:

Wpływy – suma Zleceń Płatniczych uznaniowych zaksięgowana na Rachunku Firmowym, pomniejszona o wartość środków pochodzących z: (i) przelewów pomiędzy własnymi rachunkami w Banku [Nest Banku], (ii) kredytów udzielonych przez Bank oraz (iii) lokat;

Oczywiście najlepiej sprawdzą się tu przelewy od kontrahentów, natomiast przelewy własne ze swojego konta w innym banku też powinny być OK.

W naszym przykładzie powyższe warunki powinniśmy spełniać w wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu i styczniu. Premia wypłacana będzie do 20. dnia roboczego kolejnego miesiąca.

Do 400 zł za terminal płatniczy

Oprócz premii na start „dla każdego” Nest Bank oferuje jeszcze możliwość zgarnięcia nawet 400 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy First Data. Wystarczy, że w trakcie wnioskowania (lub do 30 dni od złożenia wniosku) „wyrazimy zainteresowanie” tym produktem, a następnie zawrzemy umowę w ciągu 60 dni od zawarcia umowy o Nest Konto, a pierwsze rozliczenie płatności z terminala trafi na nasz rachunek w ciągu kolejnych 60 dni.

Premię otrzymamy do 20. dnia roboczego miesiąca po spełnieniu tych warunków. Zależnie od tego na jak długo podpisaliśmy umowę wartość premii będzie różna:

 • 100 zł za umowę o terminal na 12 miesięcy
 • 200 zł za umowę o terminal na 24 miesiące
 • 300 zł za umowę o terminal na 36 miesięcy
 • 400 zł za umowę o terminal na 48 miesięcy

Ile to wszystko kosztuje?

Na koniec przypomnę, że BIZnest Konto dla firm to bodaj jedyny na rynku rachunek firmowy, który jest całkowicie darmowy. Nie zapłacimy tu ani grosza za prowadzenie rachunku, posiadanie (jednej) karty oraz przelewy (tak, w innych bankach często płacimy już za same przelewy). Co najważniejsze – bank nie wymaga od nas spełniania żadnych dodatkowych warunków. Po prostu mamy to za darmo, niezależnie od naszej aktywności.

Co z bankomatami? Te również są darmowe, ale pod warunkiem, że dokonamy ich w urządzeniach Euronet w Polsce.

Nie przegap!

Komentarze

 • 1. Czy osoba która chce założyć konto w promocji „BIZnest Konto z BONUSEM” będzie mieć pole do wpisania kodu poleceń?
  Czy kod poleceń nie łączy się z tą promocją?

  2.Czyli nie trzeba zakładać karty debetowej jeśli chce się zgarnąć tylko premie 350zl?

  villemo09 Odpowiedz
  • ad 1. trzeba sprawdzić – ciężko powiedzieć czy będzie tam teraz to pole (na logikę mogli je usunąć)
   ad 2. nie, regulamin o niej nie wspomina, więc nie trzeba :)

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy