Zyskaj do 120 zł za regularne wpływy od ING Banku Śląskiego

Trwa do 31.12.2019

Ruszyła kolejna promocja ING Banku Śląskiego przeznaczona dla obecnych klientów. W zamian za zapewnienie regularnych wpływów na konto zaproszeni klienci zgarną 100 zł, a jeśli dodatkowo złożą dyspozycję przelewu wynagrodzenia – to o 20 zł więcej.

Zyskaj do 120 zł za pensje w ING

Aby skorzystać z promocji należy dostać propozycję skorzystania z promocji w formie komunikatu w bankowości internetowej Moje ING. Jeśli bank postanowił nas zaprosić do oferty, to powinniśmy zapisać się do niej poprzez odpowiedni wniosek w bankowości internetowej nie później, niż 31.12.2019, a następnie zapewnić wpływy przez 4 różne miesiące – każdy na łączną kwotę min. 1000 zł. Bank zaznacza, że:

Nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach Banku

Premię możemy jednak dodatkowo zwiększyć o 20 zł. Jak? Po zapisaniu się do promocji powinniśmy również złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia (również w Moje ING). Środki powinny również wpłynąć jednorazowo (na min. 1000 zł w każdym miesiącu).

Czas na spełnienie warunków (zapewnienia wpływów) mija z końcem kwietnia. Premia wpłynie na nasze konto do 14.05.2020.

Szczegóły promocji w regulaminie. Na koniec przypomnę również, że nowi klienci mogą ciagle zgarnąć nawet 140 zł na start.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy liczy się też wpływ z konta tej samej osoby z innego banku?

  Wiktor548 Odpowiedz
 • Jakby nie live smarter to bym nawet nie wiedziała. Wiadomość pt. „Zyskaj 120 złotych za pensje” odrazu zignorowałam. Dzięki!!!
  Ale nie można przelać sobie samemu z innego banku chyba? A inna osoba ale też z ING niestety mogła by mi przesłać? Hmm?

  Dominika Odpowiedz
  • O Jezu, ale oni się ciemni na tym czacie.
   Ale jednak może być, że swojego konta w innym banku;)

   Dominika
  • Osobiście, jako ciemniak studiuję najpierw opis i czytam regulamin. Punkt 3 ust.2 wyczerpuje numerus clausus wszelkie możliwe formy wpływu na rachunek.
   Pozdrawiam serdecznie wszystkich. W tym także tych bardziej oświeconych.

   Bufon
  • ust. 3 pkt 2

   Don Quijote de la Mancha
  • Mylą mi się często. Te ustępy i punkty. Jak człowieka przypili.. Ale jest jasność. To najważniejsze. Dziękuję, Don.

   Bufon
  • Ja także studiuje, ale wolę się upewnić, przynajmniej mam zapis czatu, ale jak sytuacja wygląda tak, że na czacie mówią mi jakiś kompletny absurd, to dam dość…
   Rozumiem, że nie wszystko muszą wiedzieć, ale może najpierw powiedzieć: „sprawdzę to”. A nie najpierw brnąć w głupoty, a dopiero jak się w zasadzie samemu im przetłumaczy o co chodzi, to dopiero idą sprawdzać.

   Dominika
 • Na stronie ING w momencie zapisywania się do promocji jest taki komunikat:

  „Przelewaj na swoje konto i odbierz 100 zł
  Do 30.04.2020 r., w każdym z 4 dowolnych miesięcy trwania promocji, na Twoje konto osobiste musi wpłynąć łącznie minimum 1 000 zł.
  To może być np. pensja, przelew świadczenia (500+), przelew z innego banku – możliwości jest dużo!
  Do sumy nie wliczamy: wpłat własnych w naszych oddziałach i wpłatomatach oraz przelewów, które robisz między Twoimi kontami w naszym banku.

  Skopiowałem to sobie na wypadek różnych interpretacji.

  ptok Odpowiedz
 • Nigdy od nich nie dostałem żadnego zaproszenia do promocji

  aviator Odpowiedz
 • czy doładowanie REVOLUT załatwia w ING obrót kartą?

  asdf Odpowiedz
 • Wczoraj zapisałem Żonę do promocji (dostała zaproszenie). Kilka pytan:
  1. Czy ze swojego konta mogę robić przelew? Regulamin mowi, ze nie mogą to być przerwy między rachunkami tego samego Klienta – czyli Żona nie może przeleć sobie z innego konta?
  2. W każdym z 4 miesięcy należy zapewnić wpływ: jeśli dzisiaj 31.10 wpłynęło pierwszy raz 1000zl to pierwszy miesiąc już spełniony czy liczą się wpłaty od listopada?

  aviator Odpowiedz
 • I czy mogę odrazu zwrócić sobie na konto te 1000zl czy dla promocji muszę wydać te 1000zl z tego konta?

  aviator Odpowiedz
  • 1. Skoro regulamin tak mówi, to nie może być z jej konta w ING ale z jej konta w innym banku czy Twojego konta w innym banku może być
   2. Są podane widełki : od 23.10 do 30.04, a więc jeśli wpłata jest 31 października to powinno być ok
   3. Możesz od razy wypłacić czy przelać z powrotem, ważne żeby te 1000 zł się zaksięgowało

   Kate
  • Dzięki. Przelew poszedł z mojego konta.

   aviator
 • Jeśli wpłaty będą:
  Październik
  Listopad
  Grudzień
  Styczeń
  To wypłata bonusu i tak do 30.04?
  Czy wystarczy spełnić te 4 przerwy i czekać do 30.04 czy bonus będzie wcześniej?

  aviator Odpowiedz
  • Te bonusy to raczej hurtowo wysyłają tuż przed datą końcową, bo dopiero w dacie końcowej sprawdzają, kto spełnił warunki, więc się naczekacie – sprawdź co mówi regulamin

   Kate
  • Bardziej mi chodziło czy po 4 przelewach mogę zapomnieć o dalszym przelewaniu i czekać na bonus? Czy asekuracyjnie do wypłaty bonusu 1x w mcu robić przelew :)

   aviator
  • Wg mnie możesz już tylko czekać po tych 4 przelewach, jednak co ci szkodzi zrobić ten przelew na wszelki wypadek jeszcze w marcu – lepiej zrobić 2 kliknięcia, niż potem użerać się w ewentualnych reklamacjach bo konsultant będzie sobie interpretował regulamin w inny sposób

   Kate
 • Zastanawiam się mocno czy nie założyć konta bez promocji w ing. Promocje dla obecnych to lepsze niż czekać 3 lata aż się załapie na np. 100 zł za otwarcie.

  bolek Odpowiedz
  • Nie 100 a 140 za otwarcie, a niestety te promocje dla obecnych klientów to loteria, więc możesz żadnego zaproszenia nie dostać i nic nie zarobić.

   hasz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy