Zyskaj do 120 zł za regularne wpływy od ING Banku Śląskiego

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja ING Banku Śląskiego przeznaczona dla obecnych klientów. W zamian za zapewnienie regularnych wpływów na konto zaproszeni klienci zgarną 100 zł, a jeśli dodatkowo złożą dyspozycję przelewu wynagrodzenia – to o 20 zł więcej.

Zyskaj do 120 zł za pensje w ING

Aby skorzystać z promocji należy dostać propozycję skorzystania z promocji w formie komunikatu w bankowości internetowej Moje ING. Jeśli bank postanowił nas zaprosić do oferty, to powinniśmy zapisać się do niej poprzez odpowiedni wniosek w bankowości internetowej nie później, niż 31.12.2019, a następnie zapewnić wpływy przez 4 różne miesiące – każdy na łączną kwotę min. 1000 zł. Bank zaznacza, że:

Nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach Banku

Premię możemy jednak dodatkowo zwiększyć o 20 zł. Jak? Po zapisaniu się do promocji powinniśmy również złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia (również w Moje ING). Środki powinny również wpłynąć jednorazowo (na min. 1000 zł w każdym miesiącu).

Czas na spełnienie warunków (zapewnienia wpływów) mija z końcem kwietnia. Premia wpłynie na nasze konto do 14.05.2020.

Szczegóły promocji w regulaminie. Na koniec przypomnę również, że nowi klienci mogą ciagle zgarnąć nawet 140 zł na start.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy liczy się też wpływ z konta tej samej osoby z innego banku?

  Wiktor548 Odpowiedz
 • Jakby nie live smarter to bym nawet nie wiedziała. Wiadomość pt. „Zyskaj 120 złotych za pensje” odrazu zignorowałam. Dzięki!!!
  Ale nie można przelać sobie samemu z innego banku chyba? A inna osoba ale też z ING niestety mogła by mi przesłać? Hmm?

  Dominika Odpowiedz
  • O Jezu, ale oni się ciemni na tym czacie.
   Ale jednak może być, że swojego konta w innym banku;)

   Dominika
  • Osobiście, jako ciemniak studiuję najpierw opis i czytam regulamin. Punkt 3 ust.2 wyczerpuje numerus clausus wszelkie możliwe formy wpływu na rachunek.
   Pozdrawiam serdecznie wszystkich. W tym także tych bardziej oświeconych.

   Bufon
  • ust. 3 pkt 2

   Don Quijote de la Mancha
  • Mylą mi się często. Te ustępy i punkty. Jak człowieka przypili.. Ale jest jasność. To najważniejsze. Dziękuję, Don.

   Bufon
  • Ja także studiuje, ale wolę się upewnić, przynajmniej mam zapis czatu, ale jak sytuacja wygląda tak, że na czacie mówią mi jakiś kompletny absurd, to dam dość…
   Rozumiem, że nie wszystko muszą wiedzieć, ale może najpierw powiedzieć: „sprawdzę to”. A nie najpierw brnąć w głupoty, a dopiero jak się w zasadzie samemu im przetłumaczy o co chodzi, to dopiero idą sprawdzać.

   Dominika
 • Na stronie ING w momencie zapisywania się do promocji jest taki komunikat:

  „Przelewaj na swoje konto i odbierz 100 zł
  Do 30.04.2020 r., w każdym z 4 dowolnych miesięcy trwania promocji, na Twoje konto osobiste musi wpłynąć łącznie minimum 1 000 zł.
  To może być np. pensja, przelew świadczenia (500+), przelew z innego banku – możliwości jest dużo!
  Do sumy nie wliczamy: wpłat własnych w naszych oddziałach i wpłatomatach oraz przelewów, które robisz między Twoimi kontami w naszym banku.

  Skopiowałem to sobie na wypadek różnych interpretacji.

  ptok Odpowiedz
 • Nigdy od nich nie dostałem żadnego zaproszenia do promocji

  aviator Odpowiedz
 • czy doładowanie REVOLUT załatwia w ING obrót kartą?

  asdf Odpowiedz
 • Wczoraj zapisałem Żonę do promocji (dostała zaproszenie). Kilka pytan:
  1. Czy ze swojego konta mogę robić przelew? Regulamin mowi, ze nie mogą to być przerwy między rachunkami tego samego Klienta – czyli Żona nie może przeleć sobie z innego konta?
  2. W każdym z 4 miesięcy należy zapewnić wpływ: jeśli dzisiaj 31.10 wpłynęło pierwszy raz 1000zl to pierwszy miesiąc już spełniony czy liczą się wpłaty od listopada?

  aviator Odpowiedz
 • I czy mogę odrazu zwrócić sobie na konto te 1000zl czy dla promocji muszę wydać te 1000zl z tego konta?

  aviator Odpowiedz
  • 1. Skoro regulamin tak mówi, to nie może być z jej konta w ING ale z jej konta w innym banku czy Twojego konta w innym banku może być
   2. Są podane widełki : od 23.10 do 30.04, a więc jeśli wpłata jest 31 października to powinno być ok
   3. Możesz od razy wypłacić czy przelać z powrotem, ważne żeby te 1000 zł się zaksięgowało

   Kate
  • Dzięki. Przelew poszedł z mojego konta.

   aviator
 • Jeśli wpłaty będą:
  Październik
  Listopad
  Grudzień
  Styczeń
  To wypłata bonusu i tak do 30.04?
  Czy wystarczy spełnić te 4 przerwy i czekać do 30.04 czy bonus będzie wcześniej?

  aviator Odpowiedz
  • Te bonusy to raczej hurtowo wysyłają tuż przed datą końcową, bo dopiero w dacie końcowej sprawdzają, kto spełnił warunki, więc się naczekacie – sprawdź co mówi regulamin

   Kate
  • Bardziej mi chodziło czy po 4 przelewach mogę zapomnieć o dalszym przelewaniu i czekać na bonus? Czy asekuracyjnie do wypłaty bonusu 1x w mcu robić przelew :)

   aviator
  • Wg mnie możesz już tylko czekać po tych 4 przelewach, jednak co ci szkodzi zrobić ten przelew na wszelki wypadek jeszcze w marcu – lepiej zrobić 2 kliknięcia, niż potem użerać się w ewentualnych reklamacjach bo konsultant będzie sobie interpretował regulamin w inny sposób

   Kate
 • Zastanawiam się mocno czy nie założyć konta bez promocji w ing. Promocje dla obecnych to lepsze niż czekać 3 lata aż się załapie na np. 100 zł za otwarcie.

  bolek Odpowiedz
  • Nie 100 a 140 za otwarcie, a niestety te promocje dla obecnych klientów to loteria, więc możesz żadnego zaproszenia nie dostać i nic nie zarobić.

   hasz
 • Czy byłby ktoś w stanie wygenerować kod rabatowy na zakup produktów Philips w bankowości ING (Oferta ING –> Moje rabaty)? Być może ktoś nie skorzysta z kodu i nie jest mu potrzebny. Mi niestety wyskakuje błąd: „Wyczerpałeś swój dzienny limit kodów na tę ofertę. Zapraszamy jutro.” – chociaż żadnego kodu nie pobierałem :/

  ceglaaa Odpowiedz
 • Podaj e mail to ci wyślę

  TYCH Odpowiedz
 • Wiem, że to nie miejsce ale czy ktoś z kolegów poratowałby kodem z ING do sklepu Philips? Nie mam konta w ING a nie chciałbym specjalnie zakładać. Byłbym wdzięczny

  marcin_k Odpowiedz
 • Wysłane:)

  BiancaM Odpowiedz
  • Dzięki ale gdyby ktoś jeszcze miał wolny kod, którego nie wykorzysta to byłbym wdzięczny. Myślałem, że da radę kupić 2 produkty naraz a tu się okazuje że 1 kod – 1 produkt ;)

   marcin_k
 • Każdy konsultant w tym banku powiedział mi co innego.
  Pierwszy, że może być przelew z mojego konta w innym banku.
  Drugi… po sprawdzeniu regulaminu, że w zasadzie regulamin tego nie wyklucza…
  A trzecia, baba tym razem, że absolutnie kategorycznie! odpada z swojego konta w każdym banku.
  Bo prostu brak mam słów na tą promocję….

  Dominika Odpowiedz
  • W każdej promocji tego banku można ze swojego.

   martynka1428
  • Regulamin mówi:
   od 23 października 2019 r. do 30 kwietnia 2020 r. – w dowolnych czterech miesiącach,
   otrzymać na Konto wpływy na łączną kwotę min. 1 000 zł w każdym z tych miesięcy. Nie będą brane pod uwagę:

   przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach Banku,

   nie ma mowy o własnych kontach w innym banku

   Kate
  • Dominika zajrzyj jeszcze tutaj https://livesmarter.pl/promocje-bankowe-kompendium-co-musisz-o-nich-wiedziec/ podpunkt „Nie nadinterpretuj regulaminu i… nie pytaj o niego w banku!”

   majaa
  • Jesli zmienia regulamin to Dominika zapisze sie w historii. Dostala dwa potwierdzenia i dalej obdzwania konsulantow probujac spalic promocje..

   aaaa
  • Nie nadinterpretuje regulaminu, bo w regulaminie nie jest to określone. Jest to napisane przy opisie promocji, ale to nie regulamin tylko zwykły opis, z którego mogą się wykręcić, admin też pisząc ten tekst napisał, żeby zrobić przelew od kogoś innego (teraz już tego nie widzę)
   Tak też pisali na innych blogach. Nie chcę później mieć problemów skoro w banku w zasadzie wszyscy na dzień dobry powiedzieli mi, że mój przelew odpada. Jednych przekonałam, a innych nie. Więc może coś w tym jest. A nie pytam się o jakąś ich lukę, która po moich pytaniach utrudni życie innym. A jasno nie jest powiedziane jakie mogą być przelewy. Wiem, że ludzie tutaj się niejednokrotnie bardziej obyci z tym jak konsultanci w banku, ale to niestety bank wypłaca premię, a nie komentujący;)

   Dominika
  • Nie interesuje się już tym, napisałam, bo zauważyłam temat w ostatnio komentowanych i chciałam ostrzec innych ALE JUŻ ŻAŁUJĘ!
   Dwaj pierwsi konsultanci powiedzieli mi tak z łaską, jak ich wnet do tego zmusiłam.
   A wszystko to było jeszcze w październiku, więc jakoś regulaminu nie zmienili!!
   Który brzmi, że nie mogą to być „..przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta…” nie pisze jakiego banku. Mniej jadu może troszkę. I kończę temat.

   Dominika
  • Admin codziennie przygotowuje po kilka promocji i moze sie czasami pomylic. Blad w opisie zostal poprawiony bo pewnie ktos mu to zglosil. Przeczytaj jeszcze raz regulamin i zwroc uwage na punkt 3.2. Potem sprawdz co oznacza Bank w definicjach regulaminu. Oczywiscie nie moze byc napisane wprost „mozesz przelac 1000 zl ze swojego konta w innym banku niz ING”, bo celem banku jest zeby to pracodawca przelewal Twoja pensje do ING = patrz tytul promocji. Wtedy latwiej dostaniesz od nich kredyt czy karte kredytowa. Tak, bank wyplaca premie, ale z pieniedzy ktore zarabia wlasnie na produktach kredytowych. Dzieki takim jak Ty, bank moze zmienic regulamin w kolejnej promocji i moze wymagac kwitow co wyeliminuje bezrobotnych z promocji. Dla wiekszosci promocje to zabawa czy dodatek do pensji, ale niektorzy sie z tego utrzymuja i swoimi nieprzemyslanymi dzialaniami mozesz pozbawic ich chleba.

   aaaa
  • Niektórzy to chyba nie zasną, póki nie spalą do końca promocji… a jak już spalą, wtedy mają poczucie, że wyjaśnili wątpliwości w regulaminie… patrz mobilne w getin… a ostrzec to chcesz przed czym, bo nie rozumiem?

   abc
  • Ostrzec przed bankami i ich konsultantami. Ja juz czuje sie wystarczajaco ostrzezony :)

   aaaa
 • Spalicie promocję jak zwykle i to nie pierwszy raz :/ Telefony na infolinię ech…

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Witam.
  Biorę udział w tej promocji nie chcę dzwonić na infolinię lub iść do banku.
  Pytanie do bardziej obytych, lub biorących udział w poprzednich promocjach poza spełnieniem warunków promocji do otrzymania bonusu trzeba być posiadaczem konta. Trzeba mieć również kartę ?

  Wiesław Odpowiedz
  • Jesli w regulaminie nic na ten temat nie ma to zbedna. Ja w poprzedniej dostalem bonus bez karty.

   keton
  • Regulamin:
   „na dzień wypłaty nagrody, Uczestnik musi posiadać Konto, na które otrzymuje wpływy
   opisane w pkt 3. 2).”
   Czyli konto musisz mieć do chwili otrzymania nagrody, ale o karcie nic nie ma.

   Kate
 • Wczoraj zona dostala wiadomosc: 120zl za pensje, a dzis przyszlo nawet przypomnienie w apce. Wyglada ze uruchomili kolejna edycje tej promocji.

  TomekW Odpowiedz
 • dostałem 100 zł z promocji :)

  sakee5 Odpowiedz
 • Dziś info o kolejnej edycji ( tylko dla zaproszonych ).

  Bogdan Odpowiedz
  • Dzięki i mnie jest zaproszenie

   Kate
  • Dostałem powiadomienie z aplikacji o zaproszeniu do tej promocji. Kliknąłem na nie, żeby zajrzeć do niego później, ale jak próbuje je znaleźć w wiadomościach to nie ma :(. Może przez pomyłkę usunąłem to zaproszenie. Ktoś też miał taki problem?
   I miałbym prośbę do osób które dostały zaproszenie (i go nie skasowały :)) – moglibyście proszę podrzucić link do zapisania się na promocję? Nie jest on chyba spersonalizowany, więc spróbuje się zapisać i może zadziała.
   Dziękuję i pozdrawiam

   Vero
  • Spróbuj jeszcze w e-bankowości: zaproszenie było na stronie głównej (w jednym z kółek) i w skrzynce odbiorczej

   Kate
  • Dzięki za info. Sprawdziłem, niestety nic nie ma :(

   Vero
  • A w oferty/promocje?

   keton
  • No nie wiem, czy niespersonalizowany, ale najwyżej się na moje konto zapiszesz 😉: https://login.ingbank.pl/mojeing/app/#offers/E02wvNdDwDI7upqOhMZL

   Don Quijote de la Mancha
  • „Przykro mi ale nie spelniasz waunkow …” Czyli nie da sie wprosic :(

   keton
  • Bardzo dziękuje za pomoc – udało mi się zapisać i dostałem potwierdzenie przystąpienia do promocji w zakładce wiadomości. Czyli link nie był spersonalizowany :)

   Dziękuję i pozdrawiam
   Vero

   Vero
  • Dzięki Don za linka, na moim koncie udało się wejść tylnymi drzwiami bez zaproszenia, ale u żony już się nie dało, komunikat „Przykro mi ale nie spelniasz waunkow …”

   erde
  • Bo to był „męski link”. :)

   ptok
 • Czekali do ostatniego dnia, ale wyplacili 100 zl za pensje. Myslalem ze znowu dadza po 120 zl wszystkim :)

  aaaa Odpowiedz
 • Też dostałem dziś stówkę.

  ptok Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy