140 zł premii za założenie Konta z Lwem w ING Banku Śląskim

Zakończona

Ruszyła regularna promocja ING Banku Śląskiego, w której zgarnąć możemy do 140 zł za założenie Konta Direct lub Konta Mobi. Oprócz tego ciągle możemy korzystać ze zwiększonego do 2,5% oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Co ważne: teraz umowę podpiszemy nie tylko przez kuriera, ale również przelewem weryfikacyjnym!

140 zł za Konto z Lwem od ING Banku Śląskiego

Do 140 za otwarcie konta Direct

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego Konta z Lwem w ING Banku Śląskim od 1.07.2018 do 30.09.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożym wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku, otwierając przy tym konto oszczędnościowe i wybierając dowolną kartę debetową. Wnioski składane w oddziałach banku nie biorą udziału w promocji.

Istotne również, aby w trakcie wnioskowania wyrazić z godę na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny, telefoniczny i tradycyjny (pocztowy).

Na spełnienie powyższych warunków mamy czas do 31.12.2019.

Do 140 zł za konto Direct

Co dalej? Gwarantowane 100 zł otrzymamy pod warunkiem, że do 2.03.2020 wykonamy płatności bezgotówkowe w złotych polskich na łączną kwotę min. 1000 zł kartą lub BLIKiem. Premia zostanie przekazana na nasze konto oszczędnościowe do 10.01.2020 (jeśli spełniliśmy warunki promocji do 31.12) lub do 18.03 (w pozostałych przypadkach). Istotne, aby w momencie wypłaty nagrody być ciągle posiadaczem obu rachunków oraz karty debetowej (jeśli ją wcześniej zamkniemy, to trzeba będzie ją wyrobić do odebrania premii – niekoniecznie plastikową, ale np. mobilną).

Nagrodę możemy jednak łatwo zwiększyć o 20 zł albo 40 zł. Jak? Wystarczy spełnić jednej z poniższych warunków (aby zyskać łącznie 120 zł) lub oba warunki (aby zyskać łącznie 140 zł):

 • wykonanie 3 płatności bezgotówkowych BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych
 • otrzymanie min. jednego wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł na konto osobiste, przy czym:

  Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku

Powyższe warunki powinniśmy spełnić do 2.03.2020.

Łatwiejsze warunki dla konta Mobi!

Co ciekawe ING ma również w ofercie równoległą, bardzo podobną promocję, której warunki są nieco łatwiejsze. Różnica jest taka, że tu konieczne będzie założenie Konta Mobi, które przeznaczone jest dla osób młodszych – w wieku od 18 do 26 lat.

Same warunki promocji są podobne: 100 zł otrzymamy za wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w złotych polskich. Będziemy jednak mieli mniej czasu na spełnienie warunków – bo do 31.01.2020. Wypłata nagrody nastąpi jednak szybciej – zgodnie z regulaminem do 14.02.2020 (o ile ciągle będziemy posiadaczem rachunków i karty).

Co zrobić, aby zgarnąć premię wyższą o 20 zł lub 40 zł? Spełnić jeden lub oba poniższe warunki:

 • wykonanie min. 3 transakcji BLIKiem za zakupy w internecie (mogą to być te same transakcje, co powyżej)
 • dokonanie min. 2 przelewów na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców za kwotę min. 5 zł każdy.

2,5% do 200 000 zł

Oprócz premii gotówkowych ING premiuje ostatnio mocno oszczędzanie. Z tego też względu możemy skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania. Po pierwsze – do zgarnięcia mamy 2,5% dla kwoty do 100 000 zł przez 4 miesiące od założenia Otwartego Konta Oszczędnościowego.

Po drugie – zakładając rachunek OKO Bonus możemy zgarnąć kolejne 2,5% dla kwoty do 100 000 zł pod warunkiem ulokowania nowych środków. No a skoro nie posiadaliśmy oszczędności w ING, to wszystkie będą dla banku „nowe”.

O szczegółach tej promocji pisałem w artykule: 2,5% do 100 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus. Promocja wciąż jest aktywna i w obecnej edycji trwa do 16.10.2019. Nie zdziwię się, jeśli później kolejny raz zostanie przedłużona, bo tak dzieje się od baaardzo dawna.

Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Konto Direct oraz Konto Mobi nie różnią się znacząco pod względem opłat. Prowadzenie obu z nich jest darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę (przy koncie Direct) – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Ale wystarczy skorzystać z konta Mobi, aby mieć kartę za darmo – bez spełniania dodatkowych warunków (do 26. roku życia). Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • Zapomniałem te zgody zaznaczyć we wniosku ,czy ktoś sie orientuje jak zaznaczę je po otwarciu konta w ustawieniach to promocja będzie obowiązywać?

  kroso Odpowiedz
 • Jakie są opcje sfinalizowania umowy po złożeniu wniosku? Tylko kurier, czy jest też wizyta w Oddziale?

  Lord Klops Odpowiedz
 • Przyjaciel R przechodzi do spelnienia warunków promocji?

  Anom Odpowiedz
  • Halo halo 😁 czy ktos wie czy przyjaciel R przejdzie? Jak zrobie 1000 zl w pierwszym miesiacu potem zamknę plastikową kartę i wyrobie mobilną to spełnie warunki promo? :)

   Anom
 • Jak ktoś już wcześniej brał udział w promocjach ING to jest wykluczony z promocji? Po wpisaniu danych jak pesel na początku przechodzi mi jedynie do „Otwórz konto w placówce banku” która jak wiadomo jest wyłączona z promocji. ;/

  Mara Odpowiedz
 • Mają dziurę w regulaminie, wystarczy że Twój pesel się znajduje w ich bazie i już wziąć udziału nie można. W regulaminie są tylko informację o tym że nie można posiadać konkretnych rachunków od 1 lipca 2018 r. do 30 września 2019 r. Zostaje reklamacja w oddziale przez infolinie.

  Pirat5 Odpowiedz
 • Zakładał ktoś ostatnio konto przelewem weryfikacyjnym? W zeszłym tygodniu na infolinii powiedzieli mi, że mają jakąś awarię i przelew weryfikac. nie działa. Wie ktoś może czy już to naprawili?

  Ew@ Odpowiedz
 • Bardzo często spotykamy warunek: promocyjne oprocentowanie jest naliczane DO kwoty 100tys i to może być mylące, bo w OKO podwyższone oprocentowanie obowiązuje dla kwot PONIŻEJ 100tys, czyli maksymalnie to będzie 99 999.99zł a nie równe 100tys. Mam nadzieję, że z powodu przekroczenia o ten 1gr nie obetną oprocentowania dla całej kwoty?

  Ew@ Odpowiedz
  • Regulamin: „Od środków na OKO Bonus, które nie stanowią Nowych środków, Bank nalicza oprocentowanie podstawowe” czyli 1 zł będzie na oprocentowaniu standardowym, możesz spać spokojnie

   Kate
  • Nie, nie obetną dla całej kwoty. W promocji „Bonus na start” „Przedmiotem Oferty jest podwyższenie oprocentowania standardowego […] dla kwot poniżej 100.000 PLN”, „Podwyższone oprocentowanie Bank nalicza od wszystkich środków poniżej 100 000 PLN (słownie: sto tysięcy złotych), zgromadzonych na rachunku OKO”, a „Zgromadzone na rachunku OKO środki, które nie są objęte podwyższonym oprocentowaniem są oprocentowane standardowo”.

   Don Quijote de la Mancha
  • Dzięki, wolałam się upewnić, bo wartość promocyjnych odsetek poznam dopiero za 4 miesiące.

   Taka ciekawostka, konto zakładałam przelewem weryfikacyjnym z BNP Paribas, po wybraniu ikonki mojego banku przekierowało mnie na stronę logowania do starego systemu (Planet). Zalogowałam się starym hasłem i poszło i tak się zastanawiam, czy gdybym użyła hasła do nowego systemu to udałoby się zalogować? Bo jeśli nie, to ktoś kto założył konto w Paribas po 11.11.19 i ma dostęp tylko do nowego systemu GoOnline, nie będzie mógł skorzystać z przelewu weryfikacyjnego, może też go spotkać przykra niespodzianka przy zakupach w internecie jeśli podczas finalizowania płatności przekierowanie pójdzie do starego systemu, co jak widać się zdarza:)

   Ew@
 • Czy płacili komuś za otwarcie konta?

  kormi1 Odpowiedz
 • Czy otrzymał już ktoś zwrot?

  Mateusz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy