2,5% do 100 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus od ING Banku Śląskiego

Zakończona

Coraz więcej do zdobycia mają nowi i obecni klienci ING Banku Śląskiego. Trwa promocja, w której za założenie specjalnego konta oszczędnościowego Bonus zyskać możemy 2,5% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł. Co więcej, obecni klienci banku mogą również zgarnąć 30 zł za transakcje mobilne (tylko do końca tego tygodnia!), a nowi klienci – nawet 140 zł na start. A pamiętajmy, że bank ciągle dokłada kolejne 2,5% do 100 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym dla nowych klientów przez pierwsze 4 miesiące. Razem nawet 170 zł premii i niezłe oprocentowanie dla łącznej kwoty do 200 000 zł :)

2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus ING
Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania należy być posiadaczem Otwartego Konta Oszczędnościowego (również Direct lub Premium) lub konta Dream Saver w PLN. Oprócz tego należy założyć specjalne Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus i ulokować na nim nowe środki, tj. nadwyżkę nad saldo zgromadzonych środków w ING Banku Śląskim na dzień 29.11.2017.

Jeśli spełnimy powyższe warunki, to zyskamy oprocentowanie w wysokości 2,5% dla kwoty do 100 000 zł przez okres 4 miesięcy od otwarcia konta. Po tym okresie konto zostanie automatycznie zamknięte, a pieniądze zostaną przekazane na rachunek oszczędnościowy.

Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus możemy otwierać do 28.02.2018. Niestety maksymalna ilość promocyjnych rachunków to jedna sztuka :-)

Nie przegap!

Komentarze

 • obecni klienci banku mogą również zgarnąć 30 zł za transakcje mobilne (tylko do końca tego tygodnia!) Proszę o jakieś szczegóły bo na stronie ING nic nie znalazłam

  Teresa Odpowiedz
  • Pod tekstem, który cytujesz, jest link prowadzący do opisu promocji – dokładnie ten, który dał erde :)

   Michał
 • Nowy klient tzn całkowicie nowy? Zamykałem tam konto w sierpniu załape sie?

  YaPaE Odpowiedz
 • 2.5% na 4m to taka super oferta? Przeciez w Idea jest 3%/6m dla nowych srodkow.

  keton Odpowiedz
  • Mówimy o zupełnie innych produktach – lokata vs. konto oszczędnościowe. To drugie przydaje się np. osobom rozliczającym się kwartalnie przy działalności gospodarczej na odprowadzanie VAT czy podatku dochodowego. Oczywiście zastosowań może być dużo więcej.

   Michał
 • Z innej beczki; kusi mnie 100 zł za IKE w ING ale mam obawy co do kosztów za zerwanie umowy przed upływem 12 miesięcy od jej zawarcia. Wie ktoś może coś więcej na ten temat?

  Beara2 Odpowiedz
  • Ja dzisiaj założyłem, nie powinno być nic nieprzewidzianego oprócz ewentualnej straty z inwestowania (ale w przypadku „bezpiecznych” funduszy raczej niewielkiej), konieczności zamknięcia poprzez wizytę w oddziale i dłuższego oczekiwania na przelew (zazwyczaj około 30 dni). Ale na 100 % będę mógł to potwierdzić w kwietniu 2018 r.:)

   Mahyn
  • No i podatek od ewentualnych zysków.

   Mahyn
  • Dzięki:) Również założyłam dzisiaj. Mam nadzieję, że nie zmieni się tabela opłat do kwietnia 2018

   Beara2
 • Mam dylemat,bo w szczegółach konta widnieje pozycja naliczone prowizje, 9zl, ktoś wie może co i dlaczego? Wypłaty z oszczędnościowych Ing zawsze były bezpłatne…

  Asd Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy