2,5% do 100 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus od ING Banku Śląskiego

Zakończona

Coraz więcej do zdobycia mają nowi i obecni klienci ING Banku Śląskiego. Trwa promocja, w której za założenie specjalnego konta oszczędnościowego Bonus zyskać możemy 2,5% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł. Co więcej, obecni klienci banku mogą również zgarnąć 30 zł za transakcje mobilne (tylko do końca tego tygodnia!), a nowi klienci – nawet 140 zł na start. A pamiętajmy, że bank ciągle dokłada kolejne 2,5% do 100 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym dla nowych klientów przez pierwsze 4 miesiące. Razem nawet 170 zł premii i niezłe oprocentowanie dla łącznej kwoty do 200 000 zł :)

2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus ING
Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania należy być posiadaczem Otwartego Konta Oszczędnościowego (również Direct lub Premium) lub konta Dream Saver w PLN. Oprócz tego należy założyć specjalne Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus i ulokować na nim nowe środki, tj. nadwyżkę nad saldo zgromadzonych środków w ING Banku Śląskim na dzień 29.11.2017.

Jeśli spełnimy powyższe warunki, to zyskamy oprocentowanie w wysokości 2,5% dla kwoty do 100 000 zł przez okres 4 miesięcy od otwarcia konta. Po tym okresie konto zostanie automatycznie zamknięte, a pieniądze zostaną przekazane na rachunek oszczędnościowy.

Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus możemy otwierać do 28.02.2018. Niestety maksymalna ilość promocyjnych rachunków to jedna sztuka :-)

Nie przegap!

Komentarze

 • obecni klienci banku mogą również zgarnąć 30 zł za transakcje mobilne (tylko do końca tego tygodnia!) Proszę o jakieś szczegóły bo na stronie ING nic nie znalazłam

  Teresa Odpowiedz
  • Pod tekstem, który cytujesz, jest link prowadzący do opisu promocji – dokładnie ten, który dał erde :)

   Michał
 • Nowy klient tzn całkowicie nowy? Zamykałem tam konto w sierpniu załape sie?

  YaPaE Odpowiedz
 • 2.5% na 4m to taka super oferta? Przeciez w Idea jest 3%/6m dla nowych srodkow.

  keton Odpowiedz
  • Mówimy o zupełnie innych produktach – lokata vs. konto oszczędnościowe. To drugie przydaje się np. osobom rozliczającym się kwartalnie przy działalności gospodarczej na odprowadzanie VAT czy podatku dochodowego. Oczywiście zastosowań może być dużo więcej.

   Michał
 • Z innej beczki; kusi mnie 100 zł za IKE w ING ale mam obawy co do kosztów za zerwanie umowy przed upływem 12 miesięcy od jej zawarcia. Wie ktoś może coś więcej na ten temat?

  Beara2 Odpowiedz
  • Ja dzisiaj założyłem, nie powinno być nic nieprzewidzianego oprócz ewentualnej straty z inwestowania (ale w przypadku „bezpiecznych” funduszy raczej niewielkiej), konieczności zamknięcia poprzez wizytę w oddziale i dłuższego oczekiwania na przelew (zazwyczaj około 30 dni). Ale na 100 % będę mógł to potwierdzić w kwietniu 2018 r.:)

   Mahyn
  • No i podatek od ewentualnych zysków.

   Mahyn
  • Dzięki:) Również założyłam dzisiaj. Mam nadzieję, że nie zmieni się tabela opłat do kwietnia 2018

   Beara2
 • Mam dylemat,bo w szczegółach konta widnieje pozycja naliczone prowizje, 9zl, ktoś wie może co i dlaczego? Wypłaty z oszczędnościowych Ing zawsze były bezpłatne…

  Asd Odpowiedz
  • Tak, ale rozumiem, że na ROR w ING przelałaś najpierw i później dalej…

   abc
  • Bezpośrednio z OKO na zewnątrz na swoje konto w innym banku bezpłatny jest tylko 1 przelew w miesiącu. Miesiąc to 29.-28, nie kalendarzowy.

   Łuki
 • Ostatnio złożyłam konto OKO Bonus bez żadnej promocji. Wg systemu ING posiadałam nowe środki. Jednak konto OKO Bonus zasiliłam z konta wewnętrznego OKO, a nie z konta zewnętrznego. Czy wówczas przysługuje promocyjne oprocentowanie OKO Bonus?

  tan Odpowiedz
  • Na OKO Bonus zawsze jest promocja, jedna się kończy, druga zaczyna. Nie ważne skąd pochodzą środki na zasilenie. Ważne tylko, żeby to były NOWE ŚRODKI ponad SALDO POCZĄTKOWE w dniu podanym w regulaminie aktualnej promocji. Jako NOWE ŚRODKI liczą się m. in. salda kont oszczędnościowych i lokat, nie liczą się RORy np Direct. Jak te środki w dniu badania salda miałaś na OKO to będziesz miała tylko standardowe oprocentowanie 0,7%. Możesz to sprawdzić jak wejdziesz w szczegóły konta OKO Bonus. Tam pokazuje jakie było saldo na dzień badania salda i jaka kwota to NOWE ŚRODKI.

   Łuki
  • W systemie pokazuje mi 0 zł jako nowe środki i nie naliczyło mi odsetek za środki przelane z konta wewnętrznego. Przelałam więc te pieniądze z powrotem na OKO i zleciłam przelew z konta zewnętrznego na OKO Bonus. Sprawdzę za kilka dni czy nalicza mi odsetki z tych środków. Dziękuje bardzo za pomoc

   tan
  • Jak OKO Bonus zakładałaś od 8.11. to saldo porównują z dniem 3.09. i nadwyżka obecnego salda do salda z 3.09. jest na 2,5%.
   I jeszcze ważna uwaga. Saldo końcowe musi być większe niż saldo początkowe. Inaczej na koniec nie doliczą bonusowego oprocentowania 1,8%).

   Łuki
 • „Na OKO Bonus zawsze jest promocja, jedna się kończy, druga zaczyna.”
  To znaczy że będzie nowa promo? Kiedy?
  Po 4 miesiącach promocji, od dziś mam tylko 0,7 %.
  Nie zamknęło się samo, musiałem przelać środki.
  Na razie zasponsoruję Ernesta.

  qq Odpowiedz
 • Poprzednia skończyła się 7.11., a nowa jest od 8.11. do 19.12., z tym, że się na nią chyba nie załapiesz bo na dzień badania salda 3.09. miałeś to co dziś się skończyło.
  Zamknie się w poniedziałek.

  Łuki Odpowiedz
 • Coś nie halo z tymi promocyjnymi odsetkami. Konto otwarte we wrześniu. Jednego dnia zostawiłem na dobę ok. 1000 zł (wypłata z konta po północy kolejnego dnia), drugiego ok. 1500 zł (też wypłata po północy kolejnego dnia – data się zgadza) i zaksięgowali mi na koncie 2 gr odsetek netto.

  pytanie Odpowiedz
 • 18 lutego otworzyłem konto bonusowe, 24 lutego przelałem środki. 13 maja otrzymałem zwrot z konta bonus plus odsetki bonusowe. Coś się zmieniło ? Jakoś nie wychodzi mi 4 miesiące :( Klientem byłem ponad rok (nie zakładałem teraz konta pod promocje).

  Slonik Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy