Łatwe 120 zł za założenie eKonta m w promocji mBanku dla młodych

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja mBanku przeznaczona dla osób młodych. W zamian za kilka płatności kartą i ustawienie aktywnego celu oszczędnościowego zyskać możemy łatwe 120 zł premii :)

120 zł dla młodych w promocji mBanku eKonto m

120 zł premii

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego lub oszczędnościowego w mBanku od dnia 1.01.2016. Bank precyzuje tu nawet dokładnie, że chodzi tylko o takie rachunki, które zawierające numer rozliczeniowy 1140 2004 oraz 1140 2017.

Jeśli spełniamy ten wymóg to wystarczy, że najpóźniej 28.11.2018 złożymy promocyjny wniosek o eKonto m wraz z kartą płatniczą, a następnie podpiszemy umowę.

W kolejnym miesiącu (następującym po miesiącu podpisania umowy) należy wykonać minimum 5 płatności kartą debetową oraz mieć aktywny cel oszczędnościowy:

Za aktywny cel oszczędnościowy rozumiemy rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z kontem promocyjnym, którego saldo w ostatnim dniu miesiąca wynosi przynajmniej 10 zł.

Warunek ten powinniśmy spełniać jeszcze dwukrotnie – w drugim i trzecim miesiącu po miesiącu zawarcia umowy. Za spełnienie każdego z warunków otrzymamy bowiem 40 zł premii, co łącznie da 120 zł. Wypłata nagród odbywać się będzie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy dane warunki. Świetnie obrazuje to tabelka dołączona przez bank do regulaminu:

eKonto m: 120 zł w promocji Karta i odkładanie w Twoim stylu

Nie możesz wziąć udziału w powyższej promocji? Przypominam, że w mBanku trwa również promocja, w której do zgarnięcia jest aż 300 zł za założenie „zwykłego” eKonta :)

Ile kosztuje eKonto m?

Osoby w wieku od 18 do 20 lat nie płacą za eKonto m ani grosza. Mówimy tu o prowadzeniu konta, karty oraz wypłaty z bankomatów. Bank pozwala również na darmowy wybór wizerunku plastiku.

Osoby od 21 do 24 roku życia również nie zapłacą za konto, ale za kartę tylko wtedy, kiedy wykonają nią min. 5 płatności bezgotówkowych. Bankomaty pozostaną darmowe, ale pod jednym warunkiem – od 50 zł w górę (za „drobne” zapłacimy 1,3 zł prowizji). Za darmo zawsze wypłacimy pieniądze BLIKiem.

Po osiągnięciu 25 lat zasady prowadzenia eKonta będą identyczne, jak zasady prowadzenia eKonta Plus – konto będzie darmowe po wpływie 1000 zł, a karta – po wykonaniu 5 transakcji. Zasady wypłat z bankomatów zostaną identyczne, jak wcześniej.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy