120 zł za założenie Konta Active w Eurobanku

Zakończona

Trwa promocja Eurobanku, w której każdy nowy klient może zyskać do 120 zł na start oraz do 720 zł w formie moneybacku. Premia podzielona jest jednak na mniejsze części – za wykonanie zadań w danym miesiącu możemy zyskać po 20 zł.

120 zł za założenie Konta Active

120 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, które nie posiadała (ani współposiadała) konta dla osób fizycznych prowadzonego przez Eurobank w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji. Jeśli spełniamy ten warunek, to do akcji przystąpić możemy za pomocą dedykowanego formularza promocyjnego. Mamy na to czas do końca sierpnia, a na podpisanie umowy (przelewem z innego banku lub kurierem) – do 15 września 2017.

W ramach promocji do zgarnięcia mamy premię w wysokości 120 zł, jednak podzieloną na 6 składowych, po 20 zł każda. Aby zgarnąć jedną z takich nagród należy spełnić bardzo prosty warunek: dokonać co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą w ciągu miesiąca na łączną kwotę min. 50 zł. Pierwszą premię możemy zgarnąć za transakcje dokonane w terminie dwóch miesięcy kalendarzowych po miesiącu podpisania umowy o konto. Kolejne – w ciągu kolejnych, następujących po sobie miesięcy. Przykładowo jeśli umowa o konto została zawarta w sierpniu, to warunek 5 transakcji powinniśmy spełnić we wrześniu lub październiku.

Każdy ze zwrotów zostanie naliczony do końca kolejnego miesiąca. Gdybyśmy zapomnieli o spełnieniu warunków w danym miesiącu, to na szczęście z promocji nie wypadamy – tracimy tylko jedną premię.

Do 720 zł w programie „Rodzina i Przyjaciele”

Eurobank oferuje również bardzo wysoki zwrot za płatności kartą w sklepach – przynajmniej na papierze. Do zyskania mamy bowiem 5% wartości transakcji, maksymalnie 60 zł miesięcznie, czyli 720 zł rocznie. Haczyk jest jednak jeden – program „Rodzina i Przyjaciele” (bo o nim mowa) oferuje zwrot jedynie za transakcje związane z podróżami, rekreacją, sportem i rozrywką. Oznacza to, że sporo wyciągnąć z niego mogą osoby wydające setki złotych miesięcznie na szeroko pojętą aktywność. Przeciętny Kowalski zyska realnie znacznie mniej.

Szczegóły programu na stronie internetowej banku.

Ile kosztuje Konto Active?

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość: promocja „Zyskaj z Kontem Active” zwalnia nas z opłaty za konto i zapewnia zwrot opłaty miesięcznej za kartę przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

Jeśli z konta zechcemy korzystać dłużej, to później będą nas obowiązywać standardowe warunki. Na tę chwilę Konto Active jest darmowe pod warunkiem wpływu 1500 zł miesięcznie lub utrzymania salda na poziomie 15 000 zł – w innym wypadku płacimy 9 zł. Karta debetowa do konta może kosztować 4,9 zł, jednak wydanie 400 zł zwalnia z opłaty. Wypłaty z bankomatów są darmowe w całym kraju.

Nie przegap!

Komentarze

  • Eurobank podaje kody MCC!! :)

    Herman Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy