120 zł za założenie Konta Active w Eurobanku

Zakończona

Trwa promocja Eurobanku, w której każdy nowy klient może zyskać do 120 zł na start oraz do 720 zł w formie moneybacku. Premia podzielona jest jednak na mniejsze części – za wykonanie zadań w danym miesiącu możemy zyskać po 20 zł.

120 zł za założenie Konta Active

120 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, które nie posiadała (ani współposiadała) konta dla osób fizycznych prowadzonego przez Eurobank w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji. Jeśli spełniamy ten warunek, to do akcji przystąpić możemy za pomocą dedykowanego formularza promocyjnego. Mamy na to czas do końca sierpnia, a na podpisanie umowy (przelewem z innego banku lub kurierem) – do 15 września 2017.

W ramach promocji do zgarnięcia mamy premię w wysokości 120 zł, jednak podzieloną na 6 składowych, po 20 zł każda. Aby zgarnąć jedną z takich nagród należy spełnić bardzo prosty warunek: dokonać co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą w ciągu miesiąca na łączną kwotę min. 50 zł. Pierwszą premię możemy zgarnąć za transakcje dokonane w terminie dwóch miesięcy kalendarzowych po miesiącu podpisania umowy o konto. Kolejne – w ciągu kolejnych, następujących po sobie miesięcy. Przykładowo jeśli umowa o konto została zawarta w sierpniu, to warunek 5 transakcji powinniśmy spełnić we wrześniu lub październiku.

Każdy ze zwrotów zostanie naliczony do końca kolejnego miesiąca. Gdybyśmy zapomnieli o spełnieniu warunków w danym miesiącu, to na szczęście z promocji nie wypadamy – tracimy tylko jedną premię.

Do 720 zł w programie „Rodzina i Przyjaciele”

Eurobank oferuje również bardzo wysoki zwrot za płatności kartą w sklepach – przynajmniej na papierze. Do zyskania mamy bowiem 5% wartości transakcji, maksymalnie 60 zł miesięcznie, czyli 720 zł rocznie. Haczyk jest jednak jeden – program „Rodzina i Przyjaciele” (bo o nim mowa) oferuje zwrot jedynie za transakcje związane z podróżami, rekreacją, sportem i rozrywką. Oznacza to, że sporo wyciągnąć z niego mogą osoby wydające setki złotych miesięcznie na szeroko pojętą aktywność. Przeciętny Kowalski zyska realnie znacznie mniej.

Szczegóły programu na stronie internetowej banku.

Ile kosztuje Konto Active?

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość: promocja „Zyskaj z Kontem Active” zwalnia nas z opłaty za konto i zapewnia zwrot opłaty miesięcznej za kartę przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

Jeśli z konta zechcemy korzystać dłużej, to później będą nas obowiązywać standardowe warunki. Na tę chwilę Konto Active jest darmowe pod warunkiem wpływu 1500 zł miesięcznie lub utrzymania salda na poziomie 15 000 zł – w innym wypadku płacimy 9 zł. Karta debetowa do konta może kosztować 4,9 zł, jednak wydanie 400 zł zwalnia z opłaty. Wypłaty z bankomatów są darmowe w całym kraju.

Nie przegap!

Komentarze

 • „Przykładowo jeśli umowa o konto została zawarta w sierpniu, to warunek 5 transakcji powinniśmy spełnić we wrześniu lub październiku. ”

  Chyba chodzi o 3 transakcje ?

  JSA Odpowiedz
 • słabizna i cienizna :(

  koles Odpowiedz
 • Za 3 transakcje min. 50 zł masz 20 zł . Konto i karta za darmo przez 12 m.
  20 zł prawie za friko.

  JSA Odpowiedz
 • Ja nie skorzystam, bo mam inne zobowiązania finansowe, ale tak mnie zaintrygowała jedna rzecz…
  … nie od parady we „wszystkich” promocjach można uzyskać co najwyżej kwotę 760zł. Tu sumarycznie jest 840zł i co ? trzeba od tego zapłacić podatek ? bo moim zdaniem to się dodaje – nie zależnie na ile rat to rozbili, to nadal jest od jednego podmiotu. Nie wiem czy „zarobienie” tylko 760zł (z 840 możliwych) coś tu „pomoże”, bo pewnie i tak przyślą pita. Chyba, że w regulaminie stoi, że oni pokrywają podatki (bo nie wnikałam).
  Chyba, że specjalnie promocja jest w środku roku podatkowego – wtedy nagroda rozłoży się na dwa lata podatkowe…

  [email protected] Odpowiedz
  • Kwota się rozłoży i podatku się nie płaci. Podobnie było w CA.

   Łuki
  • no właśnie też tak myślę.. część nagrody w tym roku część w przyszłym i sprawa sama się wyjaśnia.

   Andrzej
  • 760 zl to limit jednorazowej wyplaty premii bez podatku. W mBanku z nju mozna bylo dostac w roku 24×50 zl. W BOŚ na koncie bez kantów tez nie bylo z tym problemu przy miesiecznych wyplatach. A jak bank nie potrafi napisac regulaminu to nawet od naliczonej złotowki premii pobiora złotówke podatku i nic nie dostaniesz.

   aaaa
 • W razie wystąpienia podatku Bank PIT wystawi.

  JSA Odpowiedz
 • Która karta z tego banku działa z Android Pay? Visa czy MC, a może obie?

  Benito Odpowiedz
 • Na czacie banku dowiedziałem się, że tylko karta kredytowa Eurobanku działa z Android Pay, debetówki nie działają

  Benito Odpowiedz
  • Potwierdzam, empirycznie przekonałem się, że moja karta debetowa MasterCard debit Eurobanku nie dała się podpiąć pod Android Pay

   erde
  • Mają za to HCE z aplikacja bankowej.

   Andrew
 • Dla mnie OK. 120 zł za 6 miesięcy mi pasuje. Założyłem dzisiaj przelewem i po 1h już konto aktywne.
  Pyt: jeśli wydam w lipcu 50zł to dostanę pierwszą premię w sierpniu?

  Michał Odpowiedz
 • Prawdę mówiąc promocja „240 zł z Virgin”, z której jeszcze do jesieni będę korzystał była lepsza, i też jest „Rodzina i przyjaciele”

  Maciej Odpowiedz
 • Przelew i załatwione. A potem oddzwaniają z gratulacjami wybrania konta i czy mamy jakieś pytania.

  Michał Odpowiedz
 • Dziadowski bank. Podałem nr konta TMUB dostarczane przez Alior Bank i przekierowało mnie do Alior Banku. 3 dni w plecy, bo tyle trwa anulowanie wniosku i złożenie nowego…

  Bartek Odpowiedz
  • Potwierdzam, że dziadowski. Nie uznali mojego skanu dowodu, pani powiedziała, że nie może odczytać np. do kiedy jest ważny. Ten skan dowodu przechodził wcześniej w 4 bankach bez problemu. Sam sprawdziłem, na PC i smartfonie widać dokładnie wszystko. To albo mają jakieś monitory sprzed 20 lat, albo pani ma kłopoty ze wzrokiem…

   Benito
  • Bajzel mają. W zeszłym roku w maju wypowiedziałem umowę, w czerwcu bankowość internetowa i konto główne zamknięte, a dziś w oddziale sprawdziłem i wszystkie konta oszczędnościowe nadal aktywne. :)

   Łuki
  • Nie bank tylko klient nieuważny:)

   EwkaMewka
  • Nie klient nieuważny, tylko bank dziadowski, też kiedyś tak miałem, próbowałem założyć przelewem z TMUB, a przekierowało mnie na Aliora, w końcu założyłem w oddziale, bo do nielicznych wad tego banku należą oddziały długo czynne, nawet w weekendy… Inna zaleta to oczywiście kilkadziesiąt złotych moneybacku co miesiąc, ale może za dużo się nachapałem, bo w pewnym momencie zaczęło mi odrzucać wszystkie transakcje, więc konto zamknąłem…

   Don Quijote de la Mancha
  • * do nielicznych zalet, wady są liczne…

   Don Quijote de la Mancha
  • @Benito mi też nie uznali skanu dowodu przy zakładaniu konta, chociaż skan przechodził we wszystkich innych bankach bez problemu. Lepiej, bo pan dzwoniący w tej sprawie prosił o zrobienie zdjęcia telefonem i wstawienie go na stronie, która została przesłana na maila.

   Anna
 • Czy da się to połączyć z nc+ ? :p http://livesmarter.pl/eurobank-240-zl-zwrotu-za-oplacanie-abonamentu-nc/
  Są osobne formularze więc raczej nie, ale może jak wypełnie oba to się załapię? xD

  Sebek Odpowiedz
 • A ja dostałam info, że konto otwarte, ale muszę przelać min 1500 PLN żeby być zwolniona z opłat. Prawda to?

  Bea Odpowiedz
  • Jeśli otworzyłaś z dedykowanego formularza promocyjnego (jedna z trzech stron dostępnych w regulaminie) to masz rok za darmo. Te strony to 1) https://lepszekontoactive.pl/ 2) https://zgarnij120.pl/ 3) https://twojekontoactive.pl/
   Jeśli otwierałaś ze strony eurobank to może być prawda.

   Michał
  • Otwieralam z linku z tego artykułu :) może to jakaś pomyłka.

   Bea
  • Również dostałem info o konieczności przelania 1500 zł aby konto było darmowe pomimo założenia konta z dedykowanego formularza promocyjnego.

   Olgierd
  • Dzwoniłam na infolinię. Niestety nie byli w stanie zweryfikować tego na poczekaniu, ale mają jutro dzwonić. Dam znać czego się dowiem.

   Bea
  • I jak?

   Bartek
  • Nie oddzwonili, mimo iż zapewniali, ze zrobią to na pewno + wyślą potwierdzenie na maila ale sie nie doczekałam :)
   Zadałam pytanie jeszcze raz przez bankowość internetową.
   Zawsze są dwa tygodnie na wypowiedzenie umowy ;)

   Pozdrawiam!

   Bea
  • Na podobne pytanie, dostałem przez pocztę wewnętrzną odpowiedź:

   ” Potwierdzam, że aktualnie posiada Pan uruchomioną ofertę specjalną do konta, w związku z którą przez najbliższy rok nie będzie Panu naliczana opłata za prowadzenie rachunku, a opłata za posiadanie karty będzie automatycznie zwracana.”

   Benito
  • Ja dostałam takie samo potwierdzenie. Więc wszystko gra :)

   Kartę już dostaliście?

   Bea
  • Kartę dostałem 4 dni robocze od otwarcia konta.

   Benito
 • Czy do programu Rodzina i Przyjaciele muszę polecić kogoś znajomego czy mogę być sama sobie rodziną i przyjacielem i indywidualnie brać w tym udział?

  Krysia Odpowiedz
 • I chyba w związku z zmianami regulaminu od 1 sierpnia 2017 warto zaznaczyć, że wypłaty za bankomatów będę odpłatne?

  I jest literówka: „3 transakcji bezgotówkowych kartą w ciągu miesiąca na łączną kwotę min. 50 zł. Pierwszą premię możemy zgarnąć za transakcje dokonane w terminie dwóch miesięcy kalendarzowych po miesiącu podpisania umowy o konto. Kolejne – w ciągu kolejnych, następujących po sobie miesięcy. Przykładowo jeśli umowa o konto została zawarta w sierpniu, to warunek 5 transakcji ”
  3 transakcje/5 transakcji. W regulaminie piszą wyłącznie o 3 ;)

  Krysia Odpowiedz
 • Będzie :)

  Łuki Odpowiedz
 • Jest gdzieś wyszczególnione co dokładnie jest uznawane za rozrywkę?
  Czy jak kupuję głównie filmy na bluray, konsolę do gier i gry to mogę być spokojny o 5% zwrotu?

  Stefek Odpowiedz
 • Po jakim czasie od wysłania wniosku i przelewu otrzymaliście info o otwarciu konta, lub o odrzuceniu wniosku?

  Łuki Odpowiedz
 • O otwarciu konta powinno być info po kilku godzinach. Jak coś nie pasuje we wniosku np. nie mogą odczytać zdjęcia dowodu, to zadzwonią na drugi dzien z informacją co się nie zgadza. W soboty i niedziele nie rozpatrują wniosków

  Benito Odpowiedz
  • U mnie po 25 godz. przy sprawdzaniu statusu wniosku jest „Wystąpił nieoczekiwany błąd. Przykro nam, założenie konta za pośrednictwem wniosku internetowego jest niemożliwe.” Żadnego telefonu, SMS’a, mail’a. Złotówka też nie wróciła.

   Łuki
 • Napisz im na czacie, że taka sytuacja, powinni zadzwonic

  Benito Odpowiedz
 • wniosek wysłany 19/07 o godz.17,53 do dziś brak odp, 1 zł też nie wrócił

  halina Odpowiedz
 • Co za beznadziejny bank, mam bardzo czytelny scan w kolorze, ktory wysylalem do innego banku, oczywiscie zadnych problemow, a tu nagle stwierdzili, ze scan nieczytelny, nie wiem moze trzeba zrobic lustrzanka zdjecie, wtedy ich zadowoli :P, do tego zadnej odp. od kilku dni dopiero jak sam zadzwonilem na infolinie, teraz mam czekac, az ktos kiedys do mnie zadzwoni i powie co mam dalej robic, żal, żal, żal! Eurobank nigdy więcej!

  palosz Odpowiedz
 • Miał ktoś coś takiego? „Przykro nam, założenie konta za pośrednictwem wniosku internetowego jest niemożliwe.
  Zapraszamy do dowolnej placówki Euro Banku.”

  qwe Odpowiedz
  • Ja tak mam i od czwartku od 18-tej żadnego kontaktu. Złotówki też nie ma.

   Łuki
  • A do mnie na szczęście kartę już wysłali, chociaż dopiero za 3 razem wniosek przeszedł

   Benito
  • Ja złożyłem 2 razy przelewem nie przeszło, 3 raz na kuriera niby przeszło, lecz dostałem telefon, żeby się udać do placówki, bo się dane nie zgadzają z tym co mają wprowadzone ze starego konta.

   qwe
  • Rzucają „kłody pod nogi” powracającym ?

   Bogdan
  • Ja wróciłem po roku i wszystko poszło bez przeszkód. Karta już jest w portfelu;-)

   Mariusz
  • To masz szczęście. Chciałem też wrócić po roku i od tygodnia żadnego odzewu z banku, konta nie ma, 1zł nie wrócił, w oddziale nie mogą sprawdzić, na infolinii mówią, że oddzwonią. :(

   Łuki
 • Zawarłem umowę w lipcu, czy za transakcje wykonane w lipcu też będzie zwrot?

  broker Odpowiedz
 • Jak w lipcu umowa, to pierwsza nagroda, będzie za transakcje w sierpniu i wrześniu,
  wypłata w październiku. Następne nagrodu co miesiąc.

  regulamin:

  „3. Warunkiem otrzymania pierwszej nagrody pieniężnej jest
  spełnienie warunków, o których mowa w ust. 2 lit. b) i c) powyżej,
  w terminie dwóch miesięcy kalendarzowych następujących
  bezpośrednio po miesiącu podpisania z Bankiem umowy Konta.”

  Benito Odpowiedz
  • Ten mój wpis powyżej odnosi się tej nagrody 20 zł wypłacanej przez 6 miesięcy.

   Benito
  • Na infolinii twierdzili, że za miesiąc otwarcia też się zwrot należy. Okres 2 miesięcy od otwarcia to maksymalny czas na spełnienie warunków 1 raz.

   Łuki
 • List priorytetowy z kartą debetową wysłany we wtorek, dzisiaj był w skrzynce . Dla odmiany polecony z kartą kredytową bz wbk ponad 2 tygodnie szedł.

  Benito Odpowiedz
 • Ważne:
  od 1.08 na podstawie wykazu zmian nie będzie dwóch kategorii za zwroty (program 5% rodzina i przyjaciele)
  Sklepy sportowe – stroje, sprzet i akcesoria sportowe
  Sklepy rowerowe – sprzedaz i serwis
  5655, 5940, 5941, 5998 Kategoria wycofana
  Biura i agencje podrózy 4722, 4723 Kategoria wycofana

  piotro Odpowiedz
 • Otwierał ktoś konto w Eurobanku przelewem z konta założonego przez kuriera? Wg KNF powinno się dać, infolinia twierdzi, że tylko z kont założonych w oddziale.

  Łuki Odpowiedz
 • Pytanie do tych co wdepnęli w to promo i ze względu na literówki. 3 czy 5 transakcji na min. 50 zł w miesiącu?

  jojo Odpowiedz
 • Faktycznie da się poprzez przelew weryfikacyjny. W jakich bankach Wam się udało ?

  jojo Odpowiedz
 • Minimum 3 transakcje na 50 zł , warto sprawdzić regulamin promocji. W moim przypadku przy otwarciu był przelew z mBanku.

  Benito Odpowiedz
 • Nie zapomnijcie skorzystać z promocyjnej lokaty miesięcznej na 3,5%. Lokata jest dostępna tylko przez 7 dni od aktywacji aplikacji.
  https://www.eurobank.pl/produkty,oszczednosci,lokata-logujesz-lokujesz,226,10.html

  Benito Odpowiedz
  • Benito właśnie z tą lokatą jest kłopot bo np ja jej nie mam – mimo iż wg tej promocji jestem nowym klientem – ale niby dlatego że wróciłem po półtora roku to w aplikacji jestem już tym klientem który korzystal z tej lokaty i jej nie ma Chociaż w regulaminie nie ma jasno i precyzyjnie ze dla lokaty też powinieneem byyć traktowany jako nowy klient a nie stary

   piotro
 • W którym miejscu można nadać/zmienić PIN?

  Agata Odpowiedz
  • Do karty? Nie da się. Trzeba jakieś czary-mary esemesami robić, żeby uzyskać niezmienialny PIN przyznany przez bank.

   Don Quijote de la Mancha
  • Hmmm, byłem przekonany, że się nie da, ale widzę, że na www i w cenniku mają „0 zł za zmianę PIN do karty” — w każdym razie ja nie wiem jak (już tego konta nie mam)… ?

   Don Quijote de la Mancha
  • Ale kartę mam, a PINu nie. Skąd mam go wziąć?

   Agata
  • Ja konto zakładałem w oddziale i z papierami dostałem kartkę, na której był kod i taki zwykły numer komórkowy, na który go miałem wysłać w sms, później odsyłają sms z PIN.

   Don Quijote de la Mancha
  • Dzięki za info.

   Agata
  • Ja na czacie banku zapytałem o PIN i wysłali… Konto otwierane przez internet

   Benito
  • PIN można bez problemu zmienić w bankomacie, dwukrotnie testowane

   Aleksy
  • @Aleksy — aha, właśnie, PIN można zmienić tylko w bankomacie, a ja miałem kartę HCE, więc dlatego PIN-u do niej zmienić nie mogłem…

   @Benito — a co Ci wysłali, PIN czy ten kod do uzyskania PIN? Na czacie, sms, czy pocztą?
   W każdym razie to przydatna informacja, bo gdy ja ten kod wysłałem to odpowiedzi z PIN nie otrzymałem i z karty plastikowej zrezygnowałem (w tamtej promocji nie miałem 12-miesięcznego zwolnienia z opłaty)…

   Don Quijote de la Mancha
 • Dostałem kartę bez PIN-u. Zapytałem więc na czacie o PIN. Musiałem swoje dane podać, otrzymałem na czacie kod i nr.telefonu pod, który miałem wysłać ten kod, po wysłaniu kodu dostałem na sms, PIN do karty.

  Benito Odpowiedz
 • Po jakim czasie jest otwarte konto, gdy otwierałem za pomocą przelewu? Mija już drugi dzień i cisza.

  drudar Odpowiedz
  • Sprawdzałeś status wniosku? Mi przetrzymywali przez tydzień zanim ktoś się odezwał. W końcu zrezygnowałem i otworzyłem kurierem.

   Łuki
  • Właśnie sprawdziłem. Wyskoczyło „Wystąpił nieoczekiwany błąd. Przykro nam, założenie konta za pośrednictwem wniosku internetowego jest niemożliwe. Zapraszamy do dowolnej placówki Eurobanku”. Nie uśmiecha mi się jechać do placówki. A jak bym chciał złożyć jeszcze raz tylko kurierem to muszę jakoś anulować poprzedni wniosek?

   drudar
  • Na czacie banku może pomogą

   Benito
  • Swoją drogą co się dzieje z tymi bankami i zakładaniem konta przelewem. Jakiś czas temu w NEST przeszło bez problemu, a teraz w Eurobanku i w Aliorze nie idzie. A przecież jak byłem ich klientem to mają moje dane i powinno być łatwiej.

   drudar
  • @drudar miałem ten sam status wniosku. Po tygodniu udało mi się dowiedzieć, że wniosek nie przejdzie bo przelew był wykonany z konta w banku też zakładanego przez przelew. Proponowali, że wniosek zostawią, ale papiery wyślą kurierem. Zrezygnowałem i 1zł dopiero wtedy zwrócili.
   Próbowałem złożyć jeszcze 1 wniosek ale przelew z BZWBK (tam konto otwierałem w oddziale). Wniosek od razu odrzucili i 1zł od razu wrócił (może jakaś literówka).
   Trzeci wniosek – wybrałem kuriera. Od razu był telefon by potwierdzić dane we wniosku. Na 2 dzień wysłali umowę. Następnego dnia umowę podpisałem na poczcie (umowę przynosi listonosz lub zostawia avizo i można później podpisać na poczcie).

   Łuki
  • @drudar w oddziale nic nie pomogą. Mówią, że nie mają wglądu do wniosków internetowych. Najlepiej na czacie zamów kontakt, to oddzwonią i powiedzą w czym problem.

   Łuki
  • Dzięki, tak zrobiłem.

   drudar
  • Dzisiaj oddzwonili. Okazuje się, że przelew był wykonany z konta zakładanego przelewem. Dziwne, że NEST otworzyłem z tego konta. Pani zapropnowała kuriera i się zgodziłem. Teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłem. Czy taki wniosek będzie założony w promocji? Po rozmowie dostałem maila, że tamten został anulowany.

   drudar
 • ja też czekam od pń….

  jojo Odpowiedz
 • Dziwne procedury mają. Przysyłają kartę. Aktywowałem ją, bez otrzymania jej PINu. Teraz chcąc dzwonić na infolinię, nie znam swojego telekodu.

  Michał Odpowiedz
  • Znalazłem rozwiązanie jak uzyskać PIN. Wchodzimy w bankowość internetową, w wiadomości odebrane otwieramy wiadomość potwierdzenie zawarcia umowy, i w jej treści w załączniku „Wydruk dodatkowych dokumentów umowy konta” mamy kod do uzyskania PIN.

   Michał
 • Ja zakładałam przez kuriera. Dzisiaj dostałam informację, że mam dostarczyć czytelną kopię dowodu osobistego do placówki bo konta nie uaktywnią :)

  Joanna Odpowiedz
 • A co mam zrobić jeżeli na stronie banku jak wchodzę na stronę „sprawdź wniosek” i mam „gratulacje konto zostało otwarte” ale żadnego maila nie przysłali. Mam tylko jakieś hasło wysłane SMS-em. Numeru konta i jakiegoś loginu brak.

  Kac78 Odpowiedz
 • Możesz jeszcze sprawdzić emaila, czy w skrzynce spam nie ma. Ale w tym emailu nic ważnego nie ma. Otwierałeś konto przelewem? To identyfikator do logowania masz w tytule przelewu zwrotnego z banku, hasło tymczasowe masz w sms, możesz się logować na konto.

  Benito Odpowiedz
  • Dzięki. Już dawno przelewem konta nie zakładałem i zapomniałem, ze login w przelewie zwrotnym może być.

   Kac78
 • Czyżby w eurobanku używali tokenów? Bo nijak mi się zalogować nie pozwala bez podania cyferek z tokena.

  Kac78 Odpowiedz
 • Właśnie był kurier z umową. Powiedział, że to bank, który stwarza najwięcej problemów. Od razu spytał czy mam nowy dowód. Podobno jeżeli adres na dowodzie nie zgadza się z korespondencyjnym pod który przyjechał kurier to nie można podpisać umowy, dokumenty są odsyłane. To musi być jakaś totalna bzdura. Przecież adresy zameldowania i zamieszkania mogą być różne.
  Zdarza mi się podpisywać umowy, które przywozi kurier a tu zeszło najdłużej. Znów trzeba było wpisać w formularz dane z dowodu i jeszcze porównać dowód ze skanem, który również znajdował się w dokumentach zwrotnych.

  ona_25a Odpowiedz
  • Dziewczyna ma adres zameldowania inny niż w „starym” dowodzie. Do banku musiała dostarczyć zaświadczenie o zameldowaniu z urzędu miasta.

   Bartek
  • Chyba są jacyś niepoważni. W każdym normalnym banku wystarczy oświadczenie.

   Pierwszy raz mam kartę niespersonalizowaną. Co to ma w ogóle być ? :)

   ona_25a
 • Ja po prawie dwóch tygodniach nie wytrzymałem i zadzwoniłem celem dowiedzenia się co się dzieję że konto wciąż nie otwarte. Okazało się że ja tam w ogóle nie figuruję jako osoba która wniosek złożyła choć wszystko przeszło należycie i otrzymałem nr wniosku a na ich stronie pokazuje się komunikat że wniosek w trakcie rozpatrywania. Mają dzwonić i wyjaśniać. Powoli mi się odechciewa tej zabawy z nimi. Mam niemal pod nosem placówkę a ja się jakimiś przelewami bawię. Czy osoby które złożyły wnioski w placówce przeżyły jakieś niespodzianki ? Może tak będzie dużo prościej…..

  jojo Odpowiedz
 • Jak w oddziale to bez promocji…

  Benito Odpowiedz
 • Pewny jesteś? Wyżej piszą o odwiedzeniu oddziału

  jojo Odpowiedz
 • Regulamin promocji sobie przeczytaj

  Benito Odpowiedz
 • Zamiast bawić się w przelewy wybierzcie kuriera. Przesyłki obsługuje Poczta. Jak nas nie zastanie to z awizo do tygodnia można podpisać na poczcie. W okienku problemów nie robią. A jak się przyjdzie 5 min przed zamknięciem to już w ogóle :)

  Łuki Odpowiedz
 • Wróciłem po 13 miesiącach. Konto Ekstra Zysk 2,5% jest prawidłowo dostępne, ale jakby ktoś się zastanawiał czy będzie ponownie lokata logujesz lokujesz w apce mobilnej to nie ma. Mam chyba ten sam login, więc pewnie lokata jest przypisana jedna do klienta na zawsze.

  Gruby Rychu Odpowiedz
  • Próbowałeś zakładać lokatę logujesz lokujesz do 7 dni od aktywacji aplikacji czy później?

   Łuki
  • mozna pisać reklamację – nigdzie nie ma w regulaminie lokaty że są jakies wyjątki tylko że to dla nowych klientów A wg regulaminu promocji jesteś nowym klientem W każdym razie czekam na odpowiedź

   piotro
  • Wgrałem aplikację od razu po zawarciu umowy (jest 7 dni na lokatę i 30 dni od otwarcia konta na otworzenie extra zysk 2,5% do 30k na 3m)

   Gruby Rychu
  • A miałeś tam wcześniej konto czy pierwszy raz otworzyłeś?

   drudar
  • tak jak pisałem system uważa że lokata jest raz na jedną osobę niezależnie czy się wraca czy nie – lecz nie ma tego wyraźnie w regulaminie Więc każdy kto czuje się oszukany może pisać reklamacje. Przykład wyraźnego regulaminu jest w Idea w przypadku Happy Lokaty Tutaj napisane „dostępna dla osób, które aktywują bankowość mobilną eurobanku (aplikację eurobank mobile) na swoim pierwszym urządzeniu mobilnym” więc jest podstawa do reklamacji ponieważ jestem w tej sytuacji promocji mimo powrotu nowym klientem

   piotro
  • Podobnie jak @Gruby Rychu też wróciłem po ok. 13-14 miesiącach. Konto na 2,5% mam, a w przyszłym tygodniu sprawdzę czy ta lokata mobilna będzie u mnie dostępna.

   Łuki
  • Odpisali w reklamacji że lokata dla byłych klientów nie przysługuje Wprawdzie jeszcze raz odwołałem się od ich odp ale marne szanse

   piotro
 • jestem kolejną ofiarą niepoczytalności skanu i jeszcze nie łaska o tym powiadomić jak pies o miskę trzeba się prosić o wyjaśnienie sprawy Czego Oni oczekują w skanie, niedługo to tylko u fotografa profesjonalisty będzie można go wykonać ….

  jojo Odpowiedz
  • Też mi nie chcieli uznać skanu zrobionego kilka lat temu w punkcie ksero. Najlepiej zrobić samemu smartfonem zdjęcie dowodu i nie powinno być problemu. W tym wniosku przechodzą zdjęcia do 1MB, w moim przypadku musiałem zmniejszyć w programie zdjęcia dowodu bo by nie przeszły.

   Benito
 • Tak przy okazji – myślę że ważne: VW bank wydał komunikat: „W związku z planowanymi zmianami dalsza działalność banku w Polsce skoncentrowana będzie wyłącznie na rozwijaniu oferty dla przedsiębiorców. […] Wprowadzi mobilną wersję bankowości internetowej. Jednocześnie w toku przekształceń bank wycofa z oferty rachunki dla klientów indywidualnych i zaprzestanie świadczenia usług depozytowych dla tego segmentu”.
  Proponują przenieść rachunki do banku partnerskiego, czyli akurat Euro Banku…

  fgty Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy