HIT! 1200 zł za wyrobienie karty kredytowej Citibanku (super krótki okres karencji!)

Zakończona

Ruszyła rewelacyjna promocja Citibanku z rekordową premią za wyrobienie karty kredytowej. W zamian za zawarcie umowy nowi klienci mogą zgarnąć aż 1200 zł – z czego 300 zł to punkty wymienne na bony, a 900 zł to czysta gotówka. Co istotne: warunek nowego klienta jest baaaardzo krótki! Warto korzystać, bo pula promocyjnych wniosków to tylko 1000 sztuk, więc promocja może się skończyć przed czasem. Jeśli natomiast wolimy zgarnąć smartfon na znacznie prostszych zasadach, to warto zapoznać się z tym opisem :)

1200 zł za kartę kredytową Citibanku

Mogę więcej z kartą kredytową Citibank

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą która nie posiadała głównej karty kredytowej Citibanku od 1.07.2023. Posiadanie innych produktów banku (np. konta osobistego) nie wyklucza z oferty.

Oprócz tego postawione są minimalne wymogi dotyczące wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o kartę kredytową Citibanku z dedykowanej strony promocji. W trakcie wnioskowania zostaniemy poproszeni o dostarczenie dokumentu potwierdzającego nasze dochody, przy czym możemy ten krok wykonać do 10 dni roboczych od złożenia wniosku za pomocą specjalnej strony banku. Pamiętajmy, że jeśli wybierzemy kartę z niższym limitem, to proces nie będzie wymagał od nas przesłania dokumentów dochodowych – ale my musimy je mimo wszystko dodatkowo wysłać, bo inaczej „wypadniemy” z promocji, która tego wymaga. Najprościej więc wybrać opcję z wyższym limitem.

Co równie istotne: podczas zawierania umowy powinniśmy wyrazić zgodę na przesyłanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula zaledwie 1000 promocyjnych wniosków. Po jej wyczerpaniu kolejne nie będą premiowane, dlatego w takim wypadku zaktualizuję wpis. Póki takiej informacji nie ma, to można spokojnie składać wnioski.

Proste warunki zgarnięcia premii

Kiedy już otrzymamy kartę będziemy musieli aktywować ją przez bankowość internetową lub mobilną oraz przystąpić do programu Bezcenne Chwile nie później, niż do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Najważniejsze jednak, aby wykonywać płatności kartą na minimum 2000 zł miesięcznie. 24 000 punktów Bezcenne Chwile, wymienne na bony o wartości 300 zł, otrzymamy bowiem za spełnienie powyższych warunków w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Przykładowo podpisując umowę w lipcu 2000 zł musimy wydać od sierpnia do października.

Kolejne 800 zł w gotówce otrzymamy natomiast za spełnianie warunków w kolejnych 8 miesiącach – w naszym przykładzie od listopada do czerwca. Tak naprawdę za każdy miesiąc spełnienia warunków bank wypłaci nam 100 zł.

Ale uwaga: jeśli wydamy mniej (byle min. 500 zł) to również załapiemy się na nagrody, ale o połowę niższe – czyli 12 000 punktów i 400 zł.

Warto dodać, że ilość oraz miejsce transakcji nie mają znaczenia (choć wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych). Wystarczy po prostu płacić za swoje normalne zakupy nowo-wydaną kartą – i tyle :)

Informacja o przyznaniu każdej z nagród pojawi się w naszej skrzynce w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W ciągu kolejnych 30 dni otrzymamy przelew / punkty.

Co z ostatnią stówką? Otrzymamy ją, jeśli spełniliśmy wszystkie powyższe warunki oraz ponownie wydamy 500 zł w kolejnym miesiącu (w naszym przykładzie w lipcu). Citibank dodaje jednak, że sprawdzi wtedy, czy dalej mamy utrzymane zgody marketingowe.

RRSO 26,35% – gdzie jest haczyk?

Dlaczego na stronie promocji widzimy „rzeczywistą stopę procentową w wysokości 26,35% w skali roku”? Wszystko przez wymogi prawne. Bank przyznając kartę kredytową ma obowiązek przedstawić reprezentatywny przykład, w którym pieniądze zostają wypłacone z karty i spłacane przez 12 miesięcy, w równych ratach. Identyczny przykład znajdziecie zresztą w swojej umowie o kartę (ale dla kwoty przyznanego limitu).

W rzeczywistości jednak nikt nie zmusza nas do ponoszenia tych opłat. Po pierwsze – jeśli z karty korzystamy mądrze i spłacamy ją od razu w 100%, zamiast (jak w przykładzie) przez 12 miesięcy, to odsetek nie ma. Wtedy możemy korzystać z zalet okresu bezodsetkowego obracając pieniędzmi banku za darmo.

O tym jak mądrze korzystać z karty kredytowej pisałem w swoim poradniku. Zachęcam do przeczytania!

Druga kwestia to wysokość opłat. W przypadku kart Citi Simplicity opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł, jednak wydanie 1000 zł w danym okresie miesięcznym zwalnia nas z konieczności jej płacenia. Ale uwaga: to warunki standardowe, które obowiązywać będą dopiero od drugiego roku. Uczestnicy promocji nie płacą miesięcznie nic za kartę przez pierwsze 12 miesięcy.

Na koniec dodam, że nie warto aktywować większości usług dodatkowych, które oczywiście są płatne – takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

Nie przegap!

Komentarze

 • Coś ci się pojarząbkowało. Żeby dostać te 1200 trzeba wydawać 2000 złotych miesięcznie. Czytałeś w ogóle regulamin który wkleiłeś?

  burak Odpowiedz
  • hej burak.
   raczej Michał dobrze przeczytał regulamin promocji… ponizszy warunek dotyczy kazdego z 12 miesiecy promocji:
   w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę, dokonają Kartą lub
   Nośnikiem zbliżeniowym […] w każdym ze wskazanych powyżej miesięcy, które
   spełnią następujące kryteria:
   • ich łączna miesięczna kwota będzie wynosiła nie mniej niż 500 zł;

   Michal1607
  • To przeczytaj jeszcze raz, cały regulamin a nie po łebkach. Jak wydasz od 500 do 1999.99 to dostaniesz 1200 pkt. i po 50 złotych miesięcznie. Żeby dostać 2400 pkt i co miesiąc 100 złotych to trzeba wydać 2000miesięcznie.

   burak
  • Opierałem się na roboczym regulaminie który, jak widać, finalnie nieco się zmienił – już poprawiam

   Michał
  • ta widzialem od razu w poniedzialek o tej 8 rano, ze miales racje, nie chcialem sie mieszac w te dyskusje, fajnie, ze jestes uwaznym czlowiekiem to zawsze przydatne, tez bym tego nie zauwazyl od razu jakbys nie zwrocil uwagi :) takze super ! dzieki

   Marcin Chrzanowski
 • Po wpisaniu podstawowych danych (pierwszy ekran) i wciśnięciu dalej pojawia się błąd: „Error: There is An Error With Registration Service Call”. Czy powodem może być to, że miałem kiedyś ich kartę simplicity oraz konto a obecnie mam nadal dostęp do bankowości online? Czy może mają jakiś problem techniczny?

  dark82 Odpowiedz
 • Na stronie promocji jest jak byk, że ponad 2000 miesięcznie trzeba wydawać aby zgarnąć maks nagrody

  Mikołaj Odpowiedz
 • Czy jak miałem kartę City w programie Bezcenne Chwilę” i zamknąłem ten program to czy drugi raz się rejestrując punkty promocyjne się naliczają?

  heniek131 Odpowiedz
 • Udało się komuś dołączyć skan wyciągu z banku? Po kliknięciu w Edytuj nic się u mnie nie dzieje

  Sławek Odpowiedz
  • Dla potomnych opiszę że trzeba klikać w obrazek dokumentu a nie w przycisk edytuj który nie działa…

   Sławek
 • Komuś się udało przejść do końca proces wnioskowania. U mnie utknęło na rozpoznwaniu dowodu osobistego. Próbowałem z kilka razy aż system stwierdził, że za dużo prób. Dodam, że sprawdzałem w różnych warunkach oświetlenia i telefon ma dobry aparat. Z tym Citi wkółko jakies problemy.

  janek2 Odpowiedz
 • Prosty sposób na zrobienie 2000PLN, bierzesz coś w Casto, np jaką wypasioną wiertarkę Makity, na następny dzień zwracasz, pani prosi o kartę ale można dać dowolną, inną niż Citi :)

  Łukasz Odpowiedz
  • Dziękuje za zwrócenie uwagi, jako pracownik Casto poinformuje szefostwo o tym procederze. Ludzie przestańcie wprost pisać o takich rzeczach.

   Ciekawski
  • Masz patent to siedź cicho. Przez takich jak ty zaraz się to skończy. Ameryki nie odkryłeś a mogłeś być cicho

   Heniutek
  • Czy to ma miejsce w Casto? Jak coś zwaracałem to prosili o tą samą kartę, którą paciłem, a jak dałem inną przez przyadek to nie przyjmowało zwrotu.

   symeo
 • Ta aplikacja do weryfikacji to jakaś farsa, widać tylko 1/4 okna, reszta lata po całym ekranie, mruga i musiałem próbować ze 100 razy zanim się udało. KATASTROFA!!!

  Dario Odpowiedz
 • A czy do wydanych kwot wliczają się sytuacje gdy się coś kupi online a potem to zwróci? :)

  JakubAnderwald Odpowiedz
  • Prośba, aby nie pisać takich rzeczy na forach. Opisy, że można kupić, a zwrot na inną kartę nie pomagają. Dużo przyjaznych rozwiązań dzięki temu umiera :(

   Ciekawski
  • Kiedyś to jeszcze ludzie starali się pisać w zawoalowany sposób. Teraz to już zero wyczucia……

   owat
 • Mam już kartę Simplicity. Dzwonili do mnie z citi i zaoferowali nową kartę kredytową, nie pamiętam nazwy. Ma być dożywotnio bezpłatna (bez wymaganych płatności, czyli jak moja Simplicity), z jakimś paybackiem z allegro i cuda wianki. Czy ktoś może podrzucić szczegóły takiej oferty? Pewnie się nie opłaca, chcę świadomie odmówić :)

  Joannna Odpowiedz
 • Wygląda na to , że okres karencji to fikcja , odrzucają wnioski bez podania przyczyny ( już miałem u nich kartę kilka razy – pewnie dlatego )

  KaBe Odpowiedz
  • Ja moją zamknąłem dwa miesiące temu. Wczoraj dostałem sms o pozytywnej weryfikacji aplikacji i wypatruję kuriera.

   1_2_3
 • ktoś mi powie od kiedy city wprowadziło opłatę minimalną co miesiąc 30 zł?

  bogus001 Odpowiedz
 • Co to za dziwne ustawienia ze CITIBANK chce całe wyciagi z konta? troche mi sie nie podoba ze beda analizowac wszystko co sie dzieje na moim koncie…. wolalbym wyslac same potwierdzenia otrzymania pensji?

  Ktoś wie czy to przejdzie??

  Lamusek Odpowiedz
 • @Michał admin:
  1.czy w którejś obecnej promocji kk city da się połączyć z poleceniem kk?
  2.czy citi jako potwierdzenie dochodów potrzebuje jeszcze jakieś inne zaświadczenia z pracy, umowa na czas nieokreślony musi być itp.?

  TomekW Odpowiedz
 • Witam , a jak ktoś ma rentę / emeryturę to też może skorzystać z promocji ?

  Łukasz Odpowiedz
  • Emerytura z dochodem netto 1200zł łapie się jak najbardziej.
   Karta kredytowa to jednak forma kredytu, więc po złożeniu wniosku bank go rozpatruje – i może odrzucić, albo poprosić do dokumenty potwierdzające, że ma się stały dochód w takiej kwocie (np. PITy za poprzednie lata).

   Be@
 • Kiedyś mój ojciec emeryt wyrobił sobie u nich kartę, chcieli potwierdzenia wpływu emertury na konto za bodaj 3 m-ce. W regulaminie jest pewnie napisane, jakie dokumenty będą chcieli

  Ja123 Odpowiedz
 • Te 2000 zł trzeba wydać w miesiącu kalendarzowy, czy rozliczeniowym ? Mam datę wyciągu 13.09 .

  Daral Odpowiedz
 • Informację o spełnieniu warunków promocji dostaje się po każdym z miesięcy spełnienia warunków, czy po 3 pełnych miesiącach? Ktoś z Was coś dostał? :D

  Paweł Odpowiedz
 • gdzie te bonusy z KK Citi? dajcie znać jak u Was też cisza..

  Leon Odpowiedz
  • Cały czas cisza, ani wiadomości w bankowości, ani punktów. Trzeba będzie reklamacje pisać

   przemoo7
 • Reklamacja złożona. Ani punktów ani jakiegokolwiek info ;/

  tomwoje Odpowiedz
  • Ok, odpwiedź na reklamację, że nie są w stanie na obecną chwilę zweryfikować spełnienia poprawności spełnienia warunków, natomiast w osobnej wiadomości dziś na szczęście:
   „ Drogi Kliencie

   Dziękujemy za udział w ofercie Citi Handlowy.
   Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania 24 000 Punktów Programu Bezcenne Chwile.
   Zasilenie punktami Rachunku Programu nastąpi najpóźniej do 30 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków.”

   tomwoje
 • Rzeczywiście u nikogo nie ma przyznanych punktów ? To lawina reklamacji ruszy.

  TOma Odpowiedz
 • U mnie dalej nic, będę reklamował pierwszego grudnia. Karta otwarta pod koniec lipca, warunki sierpień wrzesień i październik, miesiąc na informacje o nagrodzie mija jutro.

  Woj Odpowiedz
 • Dziś wiadomość w bankowości:
  „ Drogi Kliencie

  Dziękujemy za udział w ofercie Citi Handlowy.
  Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania 24 000 Punktów Programu Bezcenne Chwile.
  Zasilenie punktami Rachunku Programu nastąpi najpóźniej do 30 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków.”

  tomwoje Odpowiedz
 • Spełniłem wszystkie warunki promocji dostałem wkoncu te 24000 pkt ale druga nagroda było 100 zł do allegro… jak to możliwe? Przecież miało być 600 zł w gotówce co miesiąc…?

  bogus001 Odpowiedz
 • A nie pomyliły Ci się promocje? :D w tytułowej powinno wpaść 900zl w gotówce;)

  tomwoje Odpowiedz
 • Dziś wpadły punkty w bezcenne chwile :)

  tomwoje Odpowiedz
 • A ja dziś dostałem coś takiego , karte zakładałem z końcem września , warunki spełniłem dopiero za miesiące 10 i 11 , w grudniu jeszcze nie dobiłem 2k obrotu. 300zł również wpadło na konto karty ( a miało to być wysłane w punktach BC ).. Nie narzekam , ale miał ktoś podobnie ;) ?

  Drogi Kliencie

  Dziękujemy za udział w ofercie Citi Handlowy.

  Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania nagrody w postaci zasilenia rachunku Twojej Karty Kredytowej kwotą 300 zł.

  Informacja o kwocie zasilenia rachunku Karty, dostępna będzie na Wyciągu.

  Z poważaniem,
  Zespół Citi Handlowy

  KaBe Odpowiedz
  • OK już się wyjaśniło , ten wpływ dotyczy polecenia karty ( w opisie transakcji to widać , wiadomość jak powyżej jest dość myląca )

   KaBe
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy