140 zł za założenie Konta z Lwem w ING Banku Śląskim

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji dla nowych klientów ING Banku Śląskiego. W zamian za założenie Konta z Lwem zyskać możemy do 140 zł premii. Bank również ciągle promuje swoje konta oszczędnościowe – zgarniemy na nich 2,5% w skali roku dla łącznej kwoty nawet 200 000 zł.

140 zł premii na start za założenie Konta z Lwem ING Banku Śląskiego

Do 140 za otwarcie konta Direct

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego Konta z Lwem w ING Banku Śląskim od 30.11.2016 do 30.04.2018.

Jeśli spełniamy ten warunek to powinniśmy złożyć wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku, otwierając przy tym konto oszczędnościowe i wybierając dowolną kartę debetową. Pamiętajmy, aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Bank zastrzega jednak, że jeśli mamy już dostęp do bankowości Moje ING, to wniosek powinniśmy złożyć właśnie tam, a dodatkowo wypełnić specjalny formularz. Warto tu podkreślić, że osoby zakładające konto w „normalny” sposób nie muszą tego robić.

Na spełnienie powyższych warunków mamy czas do 31.07.2018. W ING dzień złożenia wniosku o konto jest również dniem podpisania umowy, przez co można to zrobić nawet w ostatni dzień.

Premia za wydatki i wpływy

Co dalej? Gwarantowane 100 zł otrzymamy pod warunkiem, że do 30.11.2018 wykonamy transakcje bezgotówkowe w złotych polskich na łączną kwotę min. 1000 zł kartą lub BLIKiem. Premia ostanie przekazana na nasze konto oszczędnościowe do 8.01.2019, o ile ciągle będziemy posiadaczem obu rachunków oraz karty debetowej (jeśli ją wcześniej zamkniemy, to trzeba będzie ją wyrobić do odebrania premii – niekoniecznie plastikową, ale np. mobilną).

Nagrodę możemy jednak zwiększyć o 20 zł albo 40 zł. Jak? Wystarczy spełnić jednej z poniższych warunków (aby zyskać łącznie 120 zł) lub oba warunki (aby zyskać łącznie 140 zł):

 • wykonanie 3 transakcji bezgotówkowych BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych
 • otrzymanie min. jednego wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł na konto osobiste, przy czym:

  Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku

Jak łatwo zauważyć zdobycie minimum 120 zł nie powinno być problemem :)

2,5% do 200 000 zł

Premia na start to jednak nie wszystko. ING ostatnio mocno premiuje oszczędzanie. Z tego względu możemy skorzystać z dwóch fajnych promocji. Po pierwsze – do zgarnięcia mamy 2,5% dla kwoty do 100 000 zł przez 4 miesiące od założenia Otwartego Konta Oszczędnościowego.

Po drugie – zakładając rachunek OKO Bonus możemy zgarnąć kolejne 2,5% dla kwoty do 100 000 zł pod warunkiem ulokowania nowych środków. No a skoro nie posiadaliśmy oszczędności w ING, to wszystkie będą dla banku „nowe”.

O szczegółach tej promocji pisałem w artykule: 2,5% do 100 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus. Promocja wciąż jest aktywna i w obecnej edycji trwa do 6.06.2018.

Ile kosztuje Konto z Lwem?

Konto Direct jest rachunkiem darmowym. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ciekawe tylko kto jeszcze nie miał lub nie ma konta ING :) ;)

  sykora Odpowiedz
  • Miałem, ale mój okres karencji właśnie dobiegł końca ☺

   Bankomat
  • Nie miałem, i dopuki nie zrezygnują z tej głupiej konieczności płacenia 300 zł kartą, nie będę miał.

   Mistrz Hugo
  • Ja nie miałem tam konta. A 1000 zł w transakcjach bezgotówkowych jest u mnie nie do wykonania, bo przecież mam jeszcze inne konta na których trzeba spełniać różne warunki.

   Krzysztof S.
  • np. ja

   Andrzej
 • warunki z kosmosu: 300 zł miesięcznie do stycznia, czyli trzeba wydać 7 x 300 = 2100 dla premii 100 zł czyli realnie wychodzi zwrot jakieś 4,76% a nie 10%. Powyższe zakładając że konto założymy dopiero w lipcu i nie będzie trzeba płacić 300 zł a czerwiec. Konkurencja najczęściej daje zwrot 5% (Citi, TMUB). 20 zł za przelew wynagrodzenia? Konkurencja daje dużo więcej, 200 zł CA albo 300 zł BZWBK.

  Manveru21 Odpowiedz
  • Karta w telefonie jest bezpłatna bezwarunkowo, a (o ile dobrze interpretuję regulamin) warunki promocji też spełnia („jakakolwiek karta debetowa wydana Uczestnikowi Promocji do Konta”).

   Don Quijote de la Mancha
  • Nie mam NFC w telefonie. Czy mogę mieć kartę debetową w telefonie? Nigdy nie zakładałem takiej i nie mam pojęcia jak to zrobić i czy mogę.

   haha
  • Chyba nie, bo na www piszą, że trzeba „mieć telefon z systemem operacyjnym Android 4.4 lub wyższym i funkcją NFC”.
   A może ktoś już ma apkę ING zainstalowaną na telefonie bez NFC i podpowie, czy kartę „Mastercard w telefonie” da się na takim zainstalować?

   Don Quijote de la Mancha
  • Dziękuję. A czy można złożyć wniosek o kartę, potem ją zastrzec, potem na koniec wyrobić nową (ile się płaci)?

   haha
  • Na dzień wydania nagrody uczestnik musi posiadać konto wraz z kartą wydaną do tego konta, nie da rady pozbyć się płatnej karty

   Manveru21
  • Ta karta w telefonie nie jest kartą wydaną do konta, ta jakakolwiek karta to może być np. Visa albo MC.

   Manveru21
  • „Ta karta w telefonie nie jest kartą wydaną do konta”
   — nieprawda, karta „Mastercard w telefonie” jest kartą wydaną do konta (proszę porównać z moim komentarzem ↑ 3 maja 2018, 11:06, w którym cytuję promocyjną definicję karty). Zamawia się ją w aplikacji mobilnej wybierając odpowiednie konto, a pod nim „Zamów kartę”. Niestety nie można tego zrobić przy zakładaniu konta (a wg regulaminu trzeba otworzyć „Konto z Kartą”), trzeba więc najpierw zamówić plastik, ale to nie jest problem, gdyż w pierwszym (lub pierwszych) miesiącach spełniając warunki promocji można też spełniać warunek bezpłatności karty. Później plastik można zastrzec uruchamiając kartę HCE dla spełnienia warunku „na dzień wypłaty nagrody Uczestnik musi posiadać Konto objęte Promocją wraz z Kartą wydaną do tego Konta […]”. (Inny wariant to zastrzeżenie karty plastikowej natychmiast po jej otrzymaniu i aktywacji, ING opłatę pobiera proporcjonalnie, więc będzie ona niewielka, choć chyba liczona od otwarcia, a nie aktywacji.)

   „Na dzień wydania nagrody uczestnik musi posiadać konto wraz z kartą wydaną do tego konta, nie da rady pozbyć się płatnej karty”
   — czy coś przeoczyłem?

   Don Quijote de la Mancha
  • Uczestnik promocji ma otworzyć Konto z Kartą (w regulaminie celowo wielką literą) przy czym ta Karta może być zgodnie z regulaminem jakąkolwiek kartą, ale niestety nie da się zamówić innej karty niż plastikowa. Potem faktycznie można zlikwidować ten plastik, ale regulamin wymaga by na dzień wypłaty posiadać Konto promocyjne wraz z Kartą wydaną do tego konta, czyli tą pierwszą kartą plastikową. Taka jest moim zdaniem wykładnia tego przepisu. Przez Kartę rozumie się jakąkolwiek kartę debetową a nie jakiekolwiek karty. Zgodnie z regulaminem prowadzenia ror przez ing kartę wydaje się do konta, ale kartę visa nfc wydaje się wyłącznie do numeru telefonu a nie do konta. Karta Visa NFC nie jest w myśl tego regulaminu Kartą wydaną do Konta. Proszę spróbować płacić tą kartą na innej karcie SIM NFC nie uda się Panu.

   Manveru21
  • „regulamin wymaga by na dzień wypłaty posiadać Konto promocyjne wraz z Kartą wydaną do tego konta, czyli tą pierwszą kartą plastikową”
   — proszę wskazać zapis regulaminu mówiący o „pierwszej” karcie.

   „Przez Kartę rozumie się jakąkolwiek kartę debetową a nie jakiekolwiek karty”
   — za każdym razem, gdy w regulaminie używa się określenia Karta, chodzi o jakąkolwiek kartę zgodną z regulaminową definicją. (Warto też zauważyć, że w kilku miejscach regulaminu jest mowa o „Koncie otwartym w ramach promocji”, natomiast Karta, którą należy posiadać na dzień wypłaty nagród, wystarczy, że będzie „wydana do tego Konta” — nie ma warunku „w ramach promocji”.)

   „Zgodnie z regulaminem prowadzenia ror przez ing kartę wydaje się do konta, ale kartę visa nfc wydaje się wyłącznie do numeru telefonu a nie do konta. Karta Visa NFC nie jest w myśl tego regulaminu Kartą wydaną do Konta. Proszę spróbować płacić tą kartą na innej karcie SIM NFC nie uda się Panu.”
   — nie piszemy tu o karcie NFC (osadzanej w fizycznej karcie SIM), lecz o wykorzystującej tokenizację w chmurze (HCE) karcie „Mastercard w telefonie”, która spełnia nie tylko definicję zawartą w regulaminie promocji („jakakolwiek karta debetowa wydana Uczestnikowi Promocji do Konta”), ale także definicję z „Regulaminu świadczenia […] usług w ramach prowadzenia rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych […]”: „karta płatnicza wydawana do rachunku (karta debetowa), niezależnie od postaci, w jakiej występuje, […] Rodzaje kart wydawanych przez Bank do rachunku oraz rachunki, do których są wydawane karty określone są w Komunikacie”, z kolei Komunikat jednoznacznie mówi o rodzajach wydawanych przez bank kartach debetowych do ror: „1) VISA zbliżeniowa – karta wydawana do KONTA, która umożliwia dokonywanie transakcji kartowych obciążających ROR w EUR lub ROR w USD lub ROR w GBP; 2) Mastercard w telefonie – karta wydawana do KONTA 3) Zbliżak VISA – karta wydawana do KONTA; 4) Maestro – karta wydawana do ROR w EUR.”
   Kart HCE nie powiązuje się w żaden sposób z numerem telefonu, można jej nawet używać z urządzeniem bez karty SIM (ale z dostępem do Internetu, np. WiFi).

   Zalecałbym powstrzymywanie się od wypowiedzi publicznych (w tym komentarzy na poczytnym forum) co najmniej do czasu ukończenia gimnazjum, gdyż epatowanie swoją głupotą nikomu nie służy, wprowadza tylko niepotrzebny zamęt.

   Don Quijote de la Mancha
  • Ten ostatni akapit mogłeś sobie jednak darować …

   uta
  • Uta, wybacz Donowi, bo pojawia sie tu sporo gosci, ktorzy probuja wprowadzac w blad uzytkownikow. Czasami wynika to z niewiedzy a czasami jest to celowe dzialanie pracownikow banku (np Zespol_BZWBK)

   aaaa
 • Admin pisze: „Konto Direct jest rachunkiem darmowym. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł.” Konkretnie wygląda to tak: do 18 lat brak opłat, 18-26 lat 200 zł, powyżej 26 lat 300 zł.

  Manveru21 Odpowiedz
 • Te 2,5% to też żadna rewelacja, są oferty po 2,7% (ML, BZWBK) i 2,6% Optima. Na KO raczej się nie trzyma więcej niż 200.000 zł nadwyżki można ulokować na lokatach, te są na 3% i wyżej. Poza tym te 2,5% jest przez 4 miesiące, potem jest 0,7% czyli żenada :(

  Manveru21 Odpowiedz
  • Nie rewelacja, ale miło że jest; wprawdzie nieliczne banki oferują więcej (ale też raczej czasowo/promocyjnie), lecz większość daje znacznie mniej.
   Rewelacyjny jest natomiast brak opłat za przelewy z konta oszczędnościowego (w większości banków bezpłatny jest jeden miesięcznie), dzięki czemu świetnie się nadaje do trzymania tam „podręcznych” kilku czy kilkunastu tysięcy, którymi się w ciągu miesiąca obraca (zyskując kilka złotych odsetek miesięcznie). Do tego dochodzi fajna funkcja w apce — szybki drobny przelew z konta oszczędnościowego na ror można zrobić nawet bez logowania, czyli np. podchodząc już do kasy.

   Don Quijote de la Mancha
  • „te 2,5% jest przez 4 miesiące, potem jest 0,7%”
   — można też korzystać z promocyjnego OKO Bonus, z tego wprawdzie trudno korzystać bez przerwy (ze względu na dzień badania nowych środków nakładający się na poprzednią edycję), ale może się przydać jako uzupełnienie innych ofert (do trzymania „podręcznych” środków lub np. do przechowania środków wylewanych na weekend badania salda z innego banku lub dla milionerów).
   https://livesmarter.pl/2-5-procent-otwarte-konto-oszczednosciowe-bonus-ing-bank-slaski/ (obecna edycja to niestety ciągle 2,5% do 100 kzł).

   Don Quijote de la Mancha
  • mam przeczucie, że ING odpowie konkurencji i kolejne OKO Bonus będzie na 2,7 % z sensownym dniem badania nowych środków, a wtedy już oferta wyprzedzi konkurencję, ze względu na nieograniczoną ilość przelewów :) Ja osobiście trzymam ING, regularnie dają zarobić na promocjach (regularne inwestowanie, wpływy wynagrodzenia itd.), karty nie mam wcale, bo mi jest niepotrzebna.

   abc
 • Czy zastrzeżenie karty w ING jest równoznaczne z jej zamknięciem czy trzeba udać się do oddziału i tam wypełniać jakiś formularz rezygnacji jak to ma miejsce w PKO?

  Angulo Odpowiedz
  • Akurat w ING (o ile nic się nie zmieniło) wystarczy zastrzec (np. przez www).

   Don Quijote de la Mancha
  • Nic się nie zmieniło (potwierdzone kilka dni temu w oddziale). Karta zastrzeżona = bank nie wysyła nowej, brak opłaty.

   asi
 • Promocja bardzo słaba, pół roku czekania za 100 zł i jak ktoś nie ma karty w telefonie opłata 7zł albo obrót 300 zł. Wielu chętnych nie wróżę.

  Jaro Odpowiedz
  • Można wyrobić kartę mobilną – darmowa do końca roku

   Michał
  • @Jaro, masz sporo racji, ale wiele osób ma już smartfony, które obsługują kartę HCE (płaci się tak całkiem fajnie); dla posiadaczy telefonów prostszych lub iPhone’ów promocja rzeczywiście jest słaba, chyba że ktoś chce normalnie używać tego konta (ma swoje zalety, należą do nich ciągłe inne promocje, np. na nieźle oprocentowane ko z bezpłatnymi przelewami, na wpływ wynagrodzenia, na regularne inwestowanie i oszczędzanie). Pewnie znajdą się też osoby, które mimo stosunkowo niewielkiej premii będą „starać się” spełnić warunek bezpłatności karty.

   Don Quijote de la Mancha
  • Ja nie obrażam się na te 100 PLN. Na dwóch kontach to 2 stówki wpadną+kasa za transakcje BLIKiem w necie. Czy to taka zła promocja w porównaniu z niedawnym Getinem? Nie sądzę, a na nią jakoś mało ludzi narzekało.

   bankomat
 • @bankomat
  Masz rację. Nie ma co się obrażać na, prawie, półtorej stówki za proste i nieskomplikowane czynności. Każda promocja jest dobra bo daje zarobić. Jedna więcej druga mniej. Jak ktoś ma alternatywę, tzn. szkoda mu czasu na mało opłacalne promocje ponieważ w tym czasie może za inne czynności zarobić więcej to oczywiście we wszystkich promocjach udziału nie weźmie. Wybierze te najbardziej opłacalne. Ja osobiście biorę praktycznie wszystko co jest w ofercie często, a raczej zawsze, z wykorzystaniem rodziny. Wtedy zyski wzrastają. Czasami tylko ze względów taktyczno- strategicznych/ np. spodziewam się lepszej promocji/ to odpuszczam.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • A czy konto da sie zalozyc przelewem?

  Megi Odpowiedz
 • Ktoś planuje połączyć tą promocję z regularnym oszczędzaniem? Nie ukrywam że +100 zł brzmi kusząco.

  igor0428 Odpowiedz
 • Czy dobrze widzę, że nie ma żadnych wykluczeni kodów MMC?

  tomafra Odpowiedz
 • Witam może ktoś powiedzieć czy zamkne karte debetowa przez internet? lub infolinie

  darek Odpowiedz
 • Dziekuje za odpto pozdr

  Dariusz Odpowiedz
 • „wykonanie 3 transakcji bezgotówkowych BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych”

  Hej, czy będzie się liczył „zakup w sklepie internetowym” jak doładuje sobie telefon na stronie mojego operatora przez internet BLIKiem?

  Ave Odpowiedz
 • @Admin Teraz pod linkiem do promocji pojawiło się Konto Mobi i nowa promocja. zerknij na to.

  Jana Odpowiedz
 • Kiedyś miałem konto w ING, teraz nie mogę założyć nowego w promocji.Miał ktoś tak? Co zrobić?

  Darek Odpowiedz
 • Przy otwieraniu konta nie zawnioskowałem o konto oszczędnościowe. Jeśli zrobię to do końca lipca promocja mnie obowiązuje?

  zielu Odpowiedz
 • 20zł za:wykonanie 3 transakcji bezgotówkowych BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych

  Ktoś wie czy może być płatność na allegro ? bo tak zapłaciłem blikiem ale mam kategorie – finanse

  Aresgracz Odpowiedz
  • Kategorie można sobie ręcznie zmieniać… lepiej płacić apką ing blikiem po wybraniu płatność blik w allegro, wtedy jwst informacja „płatność blik”itp. Drugi sposób czyli płatność blik przez stronę główną zapisuje się numerem transakcji.. Nie ma problemu, że allegro – to też sklep internetowy.

   Pola33
  • A po polsku z interpunkcją, bo takiego bełkotu nie sposób zrozumieć…

   Dario
 • korzystał ktoś z OKO na 2,5 proc na start? ja na kilka dni wpłacilem kasę, możliwe, że dzięki temu przyznali mi karte kredytową, ale dziś patrzę i mimo, że w szczegolach rachunku mam 2,5 proc to bank naliczyl 0,70 proc. Czy odsetki promocyjne w ING sa dopisywane pozniej?

  Dzikus Odpowiedz
 • 1k do wydania.. Przejdzie przelew banko euron.. ?:P

  luka89waw Odpowiedz
 • Przy zakładaniu konta potrzebne zgody?

  luka89waw Odpowiedz
 • Długo się czeka na kontakt od kuriera? W czwartek wniosek, cisza do dziś =p

  luka89waw Odpowiedz
  • 12 wniosek, 17 kurier, a 18 tuż po północy (nita bene dość dziwny zwyczaj) SMS – konto aktywne.
   Czy za jeszcze za lipiec muszę się sprężać i te trzy stówki bezgotówkowo kartą wydać?

   qq
  • Ja tak samo. Nawet tam dzwoniłem, ale nikt nic nie wie. Coś podobnego jak w BGŻ.

   Dario
 • Podobno kurier to Poczta Polska..? Dziś był u mnie, niby nie zastał.. Ofc żadnego telefonu, dzwonka.. Dziady.

  luka89waw Odpowiedz
  • „Rodzaj przesyłki: Pocztex Procedura
   Serwis: Pocztex Procedura VIP”

   Jaka usługa, taka obsługa VIPa ;d

   luka89waw
  • Ja chyba tak jak ty wniosek o konto składałem w czwartek wieczorem i kurier był w poniedziałek rano.

   neme
 • Wczoraj (19lipca) otworzyłem konto (wniosek przez internet , wizyta kuriera) i aktywowałem kartę Visa . Czy w lipcu muszę wykonać płatności kartą na 300 pln aby nie pobrano opłaty za posiadanie karty? Czy może w pierwszym miesiącu kalendarzowym posiadania konta i karty opłata za kartę nie jest pobierana?

  Andy Odpowiedz
  • niepełny miesiąc = opłaty brak
   w ing okres rozliczeniowy trwa od 29 do 28 dnia kolejnego miesiąca

   kruczi
 • Uff odebrałem na poczcie… tą VIP przesyłkę. Już wolałem Inpost jako gońca ;/

  luka89waw Odpowiedz
 • No co to za debilny bank. Czekam już 11 dni na kontakt. Nie można nawet z nikim porozmawiać, bo nikt nic nie wie. Ja pier… to jakaś farsa, a nie poważna firma.

  Dario Odpowiedz
 • Już nawet linki „Otwórz konto…” na dedykowanej stronie nie działają…

  Dario Odpowiedz
  • U mnie bez problemu doszedłem do składania wniosku klikając w linki z wpisu. Może włączony adblock?

   Michał
  • U mnie też adblock blokował, poszło na trybie prywatnym.

   W trakcie uzupełniania wniosku jest miejsce na kod polecenia, czy program poleceń się łączy z premią za założenie?

   asi
  • Chyba w nocy grzebali coś z systemem, bo nie chodziło. Teraz działa normalnie :)

   Dario
  • @asi, w moim przekonaniu wzorem ubiegłych promocji to się łączy, tym bardziej, że jest miejsce we wniosku promocyjnym, jak ktoś chce dodatkowo +50, to mogę pomóc…

   abc
  • @abc, we wniosku poza kodem, trzeba jeszcze podać imię, nazwisko i adres osoby polecającej :-)

   m.
 • Wreszcie dowiedziałem się, że nie dzwonili do mnie, bo miałem tam z 8 lat temu konto i mają moje dane. F**k. Nie mogę więc założyć konta przez formularz na stronie, ale też nie mogę przez bankowość internetową, bo nie mam tam konta.
  Na infolinii bredziła, że muszę iść do oddziału, lecz nic o takim przypadku nie ma w promocji. Czy ktoś miał taki przypadek?

  Dario Odpowiedz
 • Nie wiem nie zauważyłem ale jest jeszcze istotny szczegół do spełnienia.
  Żeby dostać 100 PLN trzeba się zapisać do tej promocji na stronie banku czas do końca lipca-jeżeli ktoś szczegółowo nie czytał regulaminu.

  lopez Odpowiedz
 • Czy po zrezygnowaniu z karty moge czekac az do informacji o przyznaniu premii o wtedy dopiero starac sie o nowa karte czy musze wczesniej juz miec nowa karte by skorzystac z promocji? Skad mam wiedziec kiedy przyjdzie premia skoro jest tylko najpozniejszy termin?

  lukikuki Odpowiedz
 • @Don: Czytałem właśnie o tym „myku” z kartami wirtualnymi, ale to się nie uda, gdyż:
  1. K@rta wirtualna ING Visa działa jak karta przedpłacona, czyli najpierw trzeba ją zasilić, a jest ona powiązana z własnym numerem konta – w tabeli opłat jest pozycja „Przelew na kartę z konta prowadzonego w ING Banku Śląskim”.
  2. Karta Mastercard w telefonie jest (tzn. może być) powiązana z naszym kontem osobistym, ale w tabeli opłat jest pozycja „Miesięczna opłata za kartę” taka sama jak w karcie fizycznej, czyli 7 zł.
  Czyli kombinacja z HCE się nie uda…

  Dario Odpowiedz
  • 1. Czy ja wspominałem coś o kartach wirtualnych?

   2. „Do 28.12.2018 r. opłata nie będzie pobierana”— ale rok temu też tak było, a bezpłatność przedłużyli o kolejny rok.

   Don Quijote de la Mancha
  • Nie, ale profilaktycznie napisałem :)

   Dario
 • To była Ad 1.
  Ad 2. Rzeczywiście jest taki tekst, ale tylko w materiałach ogólnodostępnych. Po zalogowaniu się do konta informacja jest bez tego zdania „Do 28.12.2018 r. opłata nie będzie pobierana”.
  Swoją drogą podejrzane ;)

  Dario Odpowiedz
 • Testowałem na telefonie bez NFC z Andkiem 6.0 i niestety nie da się zamówić na nim karty HCE.
  Chyba, że ktoś zna apkę z fejkowym NFC…

  Dario Odpowiedz
 • To mówicie że można zastrzec tą kartę za 7 zł i zamówić bezpłatną do końca roku HCE ?:P

  luka89waw Odpowiedz
 • Czy te warunki z wypłatą i 3x zakupami online blikiem to tylko raz mają być spełnione czy co miesiąc?

  lukikuki Odpowiedz
 • Mam do was pytanie: 30.09.2018 zamówiłem kartę do konta, ale chciałbym ją już zamknąć, czy jak już dziś zamknę kartę to bank:
  a)pobierze opłatę 7 zł
  b)nie pobierze opłaty
  c)pobierze opłatę proporcjonalnie do ilości dni od dnia zamówienia karty

  McKwacz Odpowiedz
 • Śr. 28.11.2018, 14:48
  ING Bank Śląski
  Dzień dobry,

  przedłużamy promocję związaną z użytkowaniem karty Mastercard w telefonie o kolejny rok. Do 28 grudnia 2019 roku mogą Państwo używać tej karty bez opłat – niezależnie od sumy transakcji.

  luka89waw Odpowiedz
 • Wpadło 140 zł.

  neme Odpowiedz
  • ano wpadło – wysłałem blikiem na telefon do wbk i przepadło w czeluściach bankowości nie wiem czy blik czy ing ma problem

   uta
 • Jest 2x, Thanks. I nie było przelewu od pracodawcy ;-)

  qq Odpowiedz
 • Tylko nie zamykajcie jeszcze konta, bo przecież chyba każdy korzystał z kolejnej, równoległej promocji „120 za wynagrodzenie”. Tam chyba wypłata do 15.02.2019 r.

  neme Odpowiedz
  • No niestety ja np nie dostałem zaproszenia do tej promocji :(

   Ares
  • Dogrzebałem się do regulaminu: „Bank wypłaci nagrody na Konto do 15 maja 2019 r. nie wcześniej niż 30 kwietnia 2019 r.” – czyli do połowy maja lepiej trzymać konto, jeśli ktoś brał udział w promocji dotyczącej wynagrodzenia.
   :)

   Adam K.
 • U mnie wpadła…. tylko prowizja za kartę… której nie dostałem od prawie miesiąca (poprzednia zastrzeżona). Wina poczty polskiej, bo wysłali 11.12, potem zgłosiłem i parę dni temu mieli znów wysłać. BOSKO. A robiłem tysiaka z euronetem..

  luka89waw Odpowiedz
 • premii brak

  Markos7 Odpowiedz
 • brak premii

  Joanna Odpowiedz
 • jak widzę coraz większe użeranie z tymi promocjami

  pytanie Odpowiedz
  • Niestety :( Takie promocje, gdzie się długo czeka na premię, potem wychodzi „szambo”.

   luka89waw
 • Dostałem po 1 dniu szybko odpowiedź.

  „Dziś 10.01.2019, 10:18
  ING Bank Śląski
  Panie Łukaszu,

  nie wypłaciliśmy nagrody, ponieważ nie ma Pan wyrażonych zgód marketingowych.

  Można je zmienić w zakładce Dane i ustawienia -> Zgody i zaświadczenia.

  Po zmianie zgód proszę o informację.

  Po raz kolejny sprawdzimy czy spełnił Pan warunki promocji. ”

  Zaraz sprawdzę, przecież miałem zgody ;/

  luka89waw Odpowiedz
  • Nie miałem… zobaczymy jeszcze raz co odpiszą.. :) Karta do mnie leciała pocztą , nie doszła w grudniu, poszedłem do banku, zablokować, i zamówić nową, to doszła w styczniu właśnie ta co zablokowałem… w banku :D Cyrk.. Ale zobaczymy, co będzie

   luka89waw
  • mialem tak samo – pare dni temu, nastepnego dnia na koncie oszczednosciowym weszlo 140zl :) duzy plus mimo wyimaginowanych zgod, ktore po wiadomosci wlaczylem i odpisalem im ze juz sa ;)

   www2
  • No to mam nadzieję że będzie dobrze. Bo już miałem przygodę z Getin i tym eBroker czy jak im tam, brak premii, a na reklamacje za poźno. Czytałem że też mieli cyrki inni :)

   luka89waw
  • Nadal nie mam reakcji.. Napisałem ponownie.

   luka89waw
  • Ja też. Wiadomość z 08.01.
   Jednak skąpi są. Na reklamacje z GPay o 30zł potrafili odpisać dwa razy dziennie ;)

   savi
  • Napisz jeszcze raz ;) U mnie pomogło, i szacun za to.

   http://scr.hu/0wbcr/r0wmj

   luka89waw
  • Doszło do mnie o 17 ;)

   luka89waw
  • U mnie nadal cisza na reklamację z 8 i 14 stycznia :-/

   savi
 • Lipa, może lepiej reklamację osobiście? ;/ Ja poszedłem po tym jak wypłaciłem 140, do oddziału i zamknąłem konto + oszczędnościowe + bankowość internetową. Wszystko zamknięte od ręki. Tylko miałem saldo 2,99 więc musiałem wpłacić blikiem.. :P A na drugi dzień przyszła karta…. po 3 tyg :P

  luka89waw Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy