140 zł premii za założenie Konta z Lwem w ING Banku Śląskim

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji ING Banku Śląskiego, w której zgarnąć możemy do 140 zł za założenie Konta Direct lub Konta Mobi. Oprócz tego ciągle możemy korzystać ze zwiększonego do 2,5% oprocentowania na koncie oszczędnościowym.

140 zł za Konto z Lwem w ING Banku Śląskim

Do 140 za otwarcie konta Direct

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego Konta z Lwem w ING Banku Śląskim od 1.01.2018 do 31.03.2019.

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że złożym wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku, otwierając przy tym konto oszczędnościowe i wybierając dowolną kartę debetową. Wnioski składane w oddziałach banku nie biorą udziału w promocji.

Na spełnienie powyższych warunków mamy czas do 30.06.2019. W ING dzień złożenia wniosku o konto jest również dniem podpisania umowy, przez co można to zrobić nawet w ostatni dzień.

Do 140 zł za konto Direct

Co dalej? Gwarantowane 100 zł otrzymamy pod warunkiem, że do 31.08.2019 wykonamy płatności bezgotówkowe w złotych polskich na łączną kwotę min. 1000 zł kartą lub BLIKiem. Premia zostanie przekazana na nasze konto oszczędnościowe do 10.09.2019, o ile ciągle będziemy posiadaczem obu rachunków oraz karty debetowej (jeśli ją wcześniej zamkniemy, to trzeba będzie ją wyrobić do odebrania premii – niekoniecznie plastikową, ale np. mobilną).

Nagrodę możemy jednak łatwo zwiększyć o 20 zł albo 40 zł. Jak? Wystarczy spełnić jednej z poniższych warunków (aby zyskać łącznie 120 zł) lub oba warunki (aby zyskać łącznie 140 zł):

 • wykonanie 3 płatności bezgotówkowych BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych
 • otrzymanie min. jednego wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł na konto osobiste, przy czym:

  Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku

Na spełnienie warunków mamy czas do 31.08.2019.

Łatwiejsze warunki dla konta Mobi!

Co ciekawe ING ma również w ofercie równoległą, bardzo podobną promocję, której warunki są nieco łatwiejsze. Różnica jest taka, że tu konieczne będzie założenie Konta Mobi, które przeznaczone jest dla osób młodszych – w wieku od 18 do 26 lat.

Same warunki promocji są podobne: 100 zł otrzymamy za wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w złotych polskich. Będziemy jednak mieli mniej czasu na spełnienie warunków – bo do 31.07.2019. Wypłata nagrody nastąpi jednak szybciej – zgodnie z regulaminem do 15.08.2019.

Co zrobić, aby zgarnąć premię wyższą o 20 zł lub 40 zł? Spełnić jedne lub oba z poniższych warunków:

 • wykonanie min. 3 transakcji BLIKiem za zakupy w internecie (mogą to być te same transakcje, co powyżej)
 • dokonanie min. 2 przelewów na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców za kwotę min. 5 zł każdy.

2,5% do 200 000 zł

Oprócz premii gotówkowych ING premiuje ostatnio mocno oszczędzanie. Z tego też względu możemy skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania. Po pierwsze – do zgarnięcia mamy 2,5% dla kwoty do 100 000 zł przez 4 miesiące od założenia Otwartego Konta Oszczędnościowego.

Po drugie – zakładając rachunek OKO Bonus możemy zgarnąć kolejne 2,5% dla kwoty do 100 000 zł pod warunkiem ulokowania nowych środków. No a skoro nie posiadaliśmy oszczędności w ING, to wszystkie będą dla banku „nowe”.

O szczegółach tej promocji pisałem w artykule: 2,5% do 100 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus. Promocja wciąż jest aktywna i w obecnej edycji trwa do 8.05.2019. Nie zdziwię się, jeśli później znów zostanie przedłużona.

Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Konto Direct oraz Konto Mobi nie różnią się pod względem opłat. Prowadzenie obu z nich jest darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • Można od razu założyć mobilną bez plastików?

  Nikt Odpowiedz
 • Mam dostęp do bankowości elektronicznej.
  Czy mogę tam złożyć wniosek o otwarcie konta i będzie ono w promocji, czy muszę normalnie na dedykowanej stronie i czekać na kuriera.

  Pekin Odpowiedz
  • Napisz najpierw na konsultanta i powiedz, że z racji tego iż masz już bankowość elektroniczną, nie możesz założyć konta z strony promocyjnej i czy będzie mógł Cie ręcznie dopisać do promocji (posiadanie bankowości internetowej nie wyklucza z promocji). Jak potwierdzi to załóż Konto Direct i Otwarte Konto oszczędnościowe ( całość trwa 2 minuty) i daj mu znać ze może Cie juz dopisac. Założyłem dziś tak konta dla siebie i żony.

   RadekW
  • Dzięki za pomoc. Powiedz jeszcze prosze skąd do konsultanta napisać z bankowości elektronicznej czy z czatu na stronie promocji?

   Pekin
  • Z czatu po zalogowaniu do Twojej bankowości elektronicznej (na samym dole strony).

   RadekW
 • Ta jedna bezpłatna wypłata z bankomatów „obcych” dotyczy pierwszej wypłaty z bankomatów innych niż ING i Planet Cash czy pierwszej wypłaty z bankomatów ogólnie. Załóżmy, że wypłacałem już w kwietniu pieniądze z bankomatu ING – wciąż mogę wypłacić z bankomatu innego banku bez opłaty czy już będę płacił te 2,5zł?

  ceglaaa Odpowiedz
 • @RadekW
  Wiesz może jak wygląda sytuacja gdy ma się dostęp do bankowości internetowej i Otwarte Konto Oszczędnościowe ale spełnia się warunek otwarcia Konta Direct w Promocji?

  BiancaM Odpowiedz
  • Jeśli nie miałaś: „któregokolwiek z następujących kont osobistych: „Konto z Lwem Direct”, „Konto z Lwem Komfort”,
   „Konto z Lwem Mobi”, „Konto z Lwem Premium”, „Konto z Lwem Klasyczne”, „Konto z Lwem
   Student”, „Konto z Lwem PRP” to myślę ze możesz uderzyć do konsultanta na czacie. Wysłać wniosek o konto Direct poprzez Twoja bankowość elektroniczna i poprosić go o dopisanie Cie do promocji. Zanim jednak złożysz wniosek o konto, pogadaj najpierw z konsultantem i upewnij się, że będzie w stanie Cie dopisać.

   RadekW
  • Dzięki wielkie. Już jestem po rozmowie z konsultantem; konto Direct otwarte, karta zamówiona, zapisana do Promocji:)

   BiancaM
 • Orientujecie się. czy Rev. rozwiąże tutaj kwestię wydatków kartą?

  kerm-it Odpowiedz
 • Mam tylko kartę kredytową, czyli dostęp do bankowości elektronicznej, więc rozumiem, że nie ma sensu próbować zakładać konta via link na livesmarter, a uderzać do konsultanta na czacie?

  Daniela Odpowiedz
  • Polecam konsultanta. Podczas rozmowy na czacie założyłam konto Direct i od razu konsultant zapisał mnie do Promocji.

   BiancaM
 • Można skorzystać z polecenia ?

  Daral7 Odpowiedz
  • Na razie nie ma nowej edycji programu poleceń. Może niedługo wystartuje, bo w kwietniu jest ostatnie rozliczenie poprzedniej edycji.

   Mahyn
 • Ing wysyła zaproszenia do zasilenia konta OKO. Można zgarnąć 100 zł. Niestety należy zostać wybranym :(

  Ciekawski Odpowiedz
 • Napisałam na czacie, konsultant pisząc do mnie per „Ty” (ja wiem, że w necie jesteśmy wszyscy na Ty, ale cholera jeszcze nigdy mnie nie tykał konsultant banku, ja do niego grzecznie per Pan xD), oznajmił, że jak już założę konto Direct oraz oszczędnościowe, to mam napisać przez zakładkę wiadomości i wtedy dopiszą mnie do promocji.
  Nie chciał tego zrobić sam. Ktoś tak zakładał i faktycznie dopisali?

  Daniela Odpowiedz
  • Mnie też zdziwiło to pisanie per „Ty” przez konsultanta. Ja akurat założyłam konto podczas pisania na czacie i konsultant od razu zapisał mnie do Promocji. Oczywiście pobrałam historię rozmowy jako dowód. Jeśli posiadasz historię Waszej rozmowy to możesz być spokojna o udział w Promocji.

   BiancaM
 • Hm, w przypadku konta Mobi karta debetowa jest bezwarunkowo darmowa, mówi o tym zapis: „W przypadku posiadaczy kont Direct w wieku 13-18 lat oraz posiadaczy kont Mobi w wieku 13-26 lat nie pobieramy opłaty za kartę.” Poprawcie mnie jeśli jestem w błędzie.

  aelfraed Odpowiedz
 • Czy nieaktywowana karta debetowa rodzi obowiązek zapłaty za kartę przy niewydaniu kwoty zwalniającej z opłaty?

  Mateusz Odpowiedz
 • Jak ING definiuje „sklepy internetowe”? Czy kupienie biletów do kina przez internet BLIKiem i doładowanie konta SkyCash (apka do biletów pociągowych/autobusowych) spełni te warunki?

  TomaszK Odpowiedz
 • Jak ING postępuje w przypadku zastrzeżenia karty? Wysyłają nową? Czy po zastrzeżeniu karty będę zwolniony z opłaty za kartę?

  tomafra Odpowiedz
 • @savi, @mbo, dzięki za pomoc…

  tomafra Odpowiedz
 • Z tą wypłata do 10 września 2019 to nie tak do końca. Jest trochę lepiej :) Zgodnie z regulaminem- Uczestnikom, którzy spełnią warunki promocji do 30 czerwca 2019 r. bank wypłaci nagrodę do 10 lipca
  2019 r. pozostałym natomiast do 10 września 2019 r.

  Tomaszsz Odpowiedz
 • Czy ktoś już dostał premie?

  RadekW Odpowiedz
 • Dostałem premię, zabrakło 20 zł, ale wiem z czego to wynika, reklamacja już poszła i raczej będzie uznana ;)

  borkowicz Odpowiedz
 • Uwaga! Gdyby ktoś chciał zatrzymać konto na dłużej…Zmiany w regulaminie od 29.11 m.in. podwyższenie opłaty za wypłatę z innych bankomatów z 2,50zł na 5zł.

  Ciekawe czy można zamknąć teraz konto w trybie natychmiastowym bez okresu wypowiedzenia ?

  W informacji od banku pisze, ze do 28.11 mozna złożyc wypowiedzenie i „(…) wtedy umowa wygasnie bez ponoszenia opłat ze skutkiem od dnia poinformowania Państwa o zmianach, nie później jednak niż do dnia, w którym te zmiany zostałyby zastosowane” – czyli jak złozymy wypowiedzenie to i tak do 28.11 mogą nas trzymać ?

  Paweł Odpowiedz
 • Czy dostał ktoś premię?

  kerm-it Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy