150 zł do Biedronki za założenie Konta Optymalnego + 300 zł w promocji „Mobilna Premia” od BGŻ BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BGŻ BNP Paribas przeznaczona dla nowych klientów. W zamian za założenie Konta Optymalnego możemy zgarnąć łatwe 150 zł na start w formie bonów do wykorzystania w sklepach Biedronka. Oprócz tego ciągle możemy skorzystać ze standardowej oferty banku, w której przez rok do zyskania mamy nawet 300 zł za transakcje mobilne :)

150 zł za założenie Konta Optymalnego do wykorzystania w sklepach Biedronka

150 zł za Konto Optymalne

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą niebędącą stroną umowy ramowej o konta BGŻ BNP Paribas oraz nieposiadającą żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas przez ostatnie 36 miesięcy. Warto dodać, że posiadacze konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie są wykluczeni – tam obowiązuje inna umowa ramowa, a sam rachunek nie jest RORem.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji do dnia 18.03.2018 (zaznaczając wszystkie zgody), a następnie złożymy wniosek o konto z wygenerowanego dla nas linku. Finalizacja umowy dokonywana jest poprzez wizytę kuriera.

Choć terminy promocji są stosunkowo długie, to muszę zaznaczyć, że w promocji obowiązuje pula 1500 promocyjnych wniosków. W momencie jej przekroczenia kolejne rejestracje nie będą przyjmowane, dlatego warto się pośpieszyć – bywały już promocje, gdzie pula przekraczana była w ciągu kilku dni.

3 x 50 zł do Biedronki za aktywność

Co dalej? Po zawarciu umowy będziemy mogli zdobyć 3 bony o wartości 50 zł każdy do wykorzystania w sklepach Biedronka. Pierwszy z nich otrzymamy za spełnienie trzech warunków w kwietniu 2018:

 • otrzymanie wpływu na konto o wartości min. 1000 zł, przy czym nie może być to wpłata gotówkowa, przelew z innego rachunku własnego w BGŻ BNP (również Optima) oraz wpływ z tytułu udzielonego kredytu
 • dokonanie płatności bezgotówkowych kartą o łącznej wartości min. 200 zł
 • wykonanie min. 1 przelewu za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile

Kolejne bony możemy uzyskać spełniając identyczne warunku w maju oraz czerwcu 2018. Warto dodać, że pierwszy z warunków najprościej spełnić przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

I to tyle! O zdobyciu pierwszej z nagród zostaniemy poinformowani do 18 czerwca, drugiej – do 18 lipca, a trzeciej – do 17 sierpnia 2018. Nagrody, czyli karty podarunkowe o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka, zostaną przekazane SMSem kolejno do 29 czerwca, 31 lipca i 31 sierpnia 2018. Vouchery będą ważne do 28.06.2019. Można z nich korzystać wielokrotnie, aż do wykorzystania środków do zera. Istotne, aby 13-cyfrowy kod bonu kasjer “wbił” jak każdy produkt (podając jego kod alfanumeryczny) i dopiero wtedy zatwierdził zakupy.

Dodatkowe 300 zł za transakcje mobilne

150 zł na start to jeszcze nie wszystko. Biorąc udział w powyższej promocji automatycznie zapisujemy się do oferty „Mobilna Premia 2” (o ile wyrazimy na to zgodę podczas zakładania konta), gdzie bank rozdaje po 25 zł miesięcznie za wykonywanie operacji aplikacją mobilną. A że tego typu transakcje i tak będziemy musieli wykonać aby zgarnąć vouchery do Biedronki, to tym bardziej warto powalczyć o więcej.

Jak to zrobić? Aby się nie powtarzać odsyłam do swojego prześwietlenia promocji Mobilna Premia do 300 zł rocznie. Tam znajdziecie pełny schemat działania.

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Konto Optymalne to bardzo fajny rachunek ze względu na brak opłat. Bank nie pobiera bowiem ani grosza za prowadzenie rachunku, ale również za posiadanie karty debetowej! W zasadzie zapłacić możemy tylko za wypłaty z bankomatów (5 zł), jednak za darmo pobierzemy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz bankomatów własnych.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jaka jest karencja ?

  Mariusz Odpowiedz
 • Czy jesli ktos jest pelnomocnikiem (np. do lokat) innej osoby, ale wlasnych produktow nie posiada, to moze wziac udzial w promocji?

  Aleksandra Odpowiedz
 • A jak to jest z tymi promocjami BGŻ. Czy do zwrotu liczy się data transakcji czy data księgowania

  pasikonik119 Odpowiedz
 • A czy przelew z BGZ z mojego kata na konto BGZ mojej zony tez sie bedzie liczyl czy tylko obce banki

  Sylwek Odpowiedz
 • Będzie się liczył – to już dla banku „obce” konto.

  mbo Odpowiedz
 • Hej, czy ktos sie orientuje co w przypadku, gdy jakies 3msc temu zakladalem konto, zlozylem wniosek a kurier mi zadnych dokumentow nie dostarczyl a bank konto mi zalozyl (nawet oplate pobrali pozniej 10zl za prowadzenie konta).
  Oczywiscie, po reklamacji je „usuneli”.
  Czy moge byc uczestnikiem tej promocji?

  Marvin Odpowiedz
  • Opłatę pobrali, ale sęk w tym, że konto założyli mi bez mojego „pozwolenia”.
   Złozyłem wniosek o konto, ale dokumentow nie podpisalem. Mimo tego, konto mi zalozyli.

   Marvin
 • No chyba raczeej nie bo jesli pobrali oplate to musial byc rachunek

  Sylwek Odpowiedz
 • Od jutra szykuje się ciekawa oferta na kartę kredytową w ING. do zgarnięcia będzie 700zl w ramach moneyback (3% zwrotu) przez 7 miesięcy

  slayer28 Odpowiedz
 • Pobrali opłatę? Przecież to konto miało być darmowe.

  Ewa Odpowiedz
 • Trzeba wydać 200 zł ,ale czy można karta zapłacić na allegro czy tylko w sklepach stacjonarnych.
  „polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach
  handlowo –usługowych ” czyli co zakupy tylko stacjonarne ?

  I jeszce by nieplacic karta 25 razy to przelewy wystarczą ale wczesniej były na 1 zl teraz są za minimum 5 zł?

  „zlecenie z Konta co najmniej
  2 transakcji płatniczych na rachunki płatnicze przedsiębiorców będących
  czyli wystarczą 2 przelewy wykonane na dowolną kwote z aplikacji telefonu np za abonament telefonu?” czy tez minimum 5 zł?

  Kroso Odpowiedz
 • będzie duża ilość reklamacji. Nie wypłacili moneybacku z poprzedniej promocji za płatności kartą…

  diego Odpowiedz
  • Ja już mam na koncie, ale dziś, a zazwczyj był ostatniego dnia miesiąca – promocja groupon

   abc
 • Ostrzegam tylko przed składaniem wniosku podając numer telefonu z sieci Virgin Mobile. Po otrzymaniu karty trzeba wysłać wiadomość sms (celem otrzymania pinu) na numer którego Virgin Mobile nie obsługuje.

  Przemek Odpowiedz
 • „[…] a następnie złożymy wniosek o konto z wygenerowanego dla nas linku. ”

  Nie doczytałem i założylem konto normalnie, a nie korzystając z linku, który dostałem w mailu. Co teraz?

  Michał Odpowiedz
 • Mam pytanie: 1. jaką siecią wpłatomatów dysponuje ten bank i 2. czy przelewy z niego do BGŻOptima są w czasie rzeczywistym?

  Manveru21 Odpowiedz
 • Ten bank to rzeczywiście jest porażka. Ponieważ mam w nich KK to nie mogę założyć konta osobistego przez stronę internetową tylko muszę iść do oddziału. Próbowałem zakładać kilka razy, ale cały czas mnie odrzucało. Na infolinii dostałem informację, że muszę iść do oddziału. Ale kretyństwo. Mam ich już dość.

  Dario Odpowiedz
 • Jak w tym banku zmienić PIN do karty? Dostaje się go dość dziwnie bo przez wysłanie smsa, ale o tym jak zmienić i czy jest to płatne ani słowa.

  Skylla Odpowiedz
 • Zostały 4 dni, liczy się data złożenia wniosku, czy podpisania umowy?

  asd Odpowiedz
 • wniosek zlozony o zalozenie konta:-))

  benka Odpowiedz
 • Jak najłatwiej spełnić warunki wplywu 1000 zł ? z mojego konta z innego banku może być ? Czy od kogoś z rodziny ?

  Krystian Odpowiedz
  • A tekst przeczytałeś dokładnie? Jak krowie na rowie jest wytłumaczone: „Warto dodać, że pierwszy z warunków najprościej spełnić przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.”

   agagaga
 • A ja dziś dostałam dwa vouchery do kina w zamian za otwarcie konta, nawet nie wiedziałam, że była taka promocja. Mam tylko nadzieję, że promocje się nie wykluczają i vouchery do biedronki też dostanę po spełnieniu warunków. Nauczona doświadczeniem z problemami z kartą kredytową BGŻ dla pewności napisałam od razu reklamację z prośbą o potwierdzenie, że na vouchery do biedronki też się łapię.

  agagaga Odpowiedz
 • dzien dobry,
  jednym z warunków promocji 3x50zł w postaci bonu do Biedronki jest
  „dokonanie płatności bezgotówkowych kartą o łącznej wartości min. 200 zł”

  czy dokonanie płatności karta w internecie spełnia powyższy warunek? czy tez płatności karta musza byc dokonywane w sklepach stacjonarnych?

  benka Odpowiedz
 • Podpinając kartę plastikową do GooglePay czy transakcje dokonane tą „wirtualną” kartą przy pomocy płatności zbliżeniowych telefonem zaliczają się do warunku promocji „150 zł do Biedronki”: „dokonanie płatności bezgotówkowych kartą o łącznej wartości min. 200 zł” czy te płatności bezgotówkowe muszą być dokonane stricte kartą plastikową?

  Robert Odpowiedz
  • Powinny się wliczać, o ile regulamin nie stanowi inaczej, bo to w końcu płatność kartą.

   Skylla
  • w Regulaminie jest tylko:
   „w miesiącu kwietniu 2018 roku dokona Transakcji bezgotówkowych Kartą o łącznej wartości minimum 200 zł;”
   a definicja Karty to:
   „Karta – karta płatnicza debetowa dla posiadacza wydana przez Bank do Konta Osobistego;”
   ;)

   Robert
 • Jeśli część transakcji zrobiłem pod koniec kwietnia a zaksięgowały się dopiero w maju to mogę liczyć na bon 50 zł za spełnienie warunków w kwietniu ? Ja transakcje w kwietniu zrobiłem to nie moja wina że bank je księguje z opóźnieniem.

  michal07 Odpowiedz
 • Otrzymał ktoś już info o nagrodzie, dziś upływa termin ?
  U mnie na razie infa brak :(

  janus_z Odpowiedz
  • na razie lecą w bambuko. napisałam do pribas, to w zasadzie się wypieli, pisząc:

   „W nawiązaniu do zapytania informuję, że wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Skibicka 29, 02-269 Warszawa z dopiskiem ?REKLAMACJA? lub na adres e-mail: kontakt@zakupyzkontem.pl

   benka
  • Ja dostałam info o zdobyciu nagrody mailem 18.06 o 11.34., ale samej nagrody jeszcze ani widu ani słuchu.

   agagaga
  • ja również nie otrzymałem informacji o nagrodzie ani samej nagrody

   piotrrz
 • dziś sms z 1 nagordą przyszedl – 50zl

  mw Odpowiedz
 • SMS o treści: „Gratulujemy zdobycia drugiej nagrody…” + kod do biedronki o wartości 50 zł.
  Tylko gdzie są kody nr 1 i 3?

  Paweł Odpowiedz
 • Heh. Zakrętasy z obsługujący promocję. Najpierw mail, jakieś dwa tygodnie temu o zdobyciu drugiej nagrody, potem sprostowanie. Dzisiaj sms ze zdobyciem drugiej nagrody i za chwilę sprostowanie ze chodziło o pierwszą.

  RAREK_WYJADACZ Odpowiedz
 • Do mnie kurier z dokumentami przez 2 tygodnie nie był w stanie dotrzeć. Machnęłam ręką na Paribasa. Mąż założył kredytówkę u nich i niczego nie dało się założyć bez reklamacji na każdym etapie. Fatalny bank.

  Li Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy