Bonus 150 zł w gotówce za założenie Konta 360° (i 2,7% na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł!)

Trwa do 25.02.2018

Ruszyła kolejna promocja Konta 360° Banku Millennium, w której… usunięty został okres karencji! Tym razem do zgarnięcia mamy 150 zł w gotówce, a jeśli dysponujemy oszczędnościami, to możemy z nich dodatkowo wycisnąć 2,7% w skali roku dzięki najnowszej promocji konta oszczędnościowego Profit.

150 zł za założenie Konta 360 Banku Millennium

150 zł dla nowych i starych klientów

Aby skorzystać z promocji należy spełnić jeden z dwóch warunków:

 • należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą dotychczas produktów w Banku Millennium i której wniosek nie jest obecnie procedowany o żaden produkt banku albo
 • należy być byłym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego produktu w Banku Millennium na dzień rozpoczęcia akcji (i brak procedowanego wniosku), która nigdy wcześniej nie korzystała z jakiejkolwiek akcji specjalnej z premią na start w tym banku (oprócz promocji własnej „Zyskaj 360 zł”)

Z jednej strony to dobra wiadomość – nie ma bowiem długiego okresu karencji wykluczającego wszystkich, którzy mieli cokolwiek wspólnego z bankiem w ciągu ostatnich 2-3 lat. Z drugiej – wykluczeni są „wyjadacze wisienek”, którzy korzystali z jakiejkolwiek promocji startowej.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji i złożymy wniosek o Konto 360 z wygenerowanego dla nas linku. Istotne, aby podczas wnioskowania wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi promocji (tak, aby wiedział komu wypłacić premię) oraz zgody na:

przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych Banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie umowy, w tym za pomocą środków porozumiewania się na odległość

Czas na złożenie wniosku mamy do 25.02.2018, a na podpisanie umowy o konto – do 28.02.2018. Zgód nie możemy odwołać do 31.05.2018.

Różne warunki

Co dalej? Tu warunki są różne w zależności od tego czy jesteśmy klientem całkowicie nowym, czy „z odzysku”. W pierwszym przypadku w marcu i kwietniu musimy zapewnić wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz wykonać jedną (zaksięgowaną) płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oba warunki musimy spełnić w każdym z dwóch miesięcy.

W przypadku klientów powracających do banku warunek jest praktycznie ten sam, ale wpływ 1000 zł ma być wpływem z tytułu wynagrodzenia. Bank nie definiuje jednak co to dokładnie wynagrodzenie (niektóre promocje zawierały dokładny wykaz), więc jest spora szansa, że odpowiedni tytuł przelewy załatwi sprawę – ale tego oczywiście nie mogę potwierdzić na 100%.

To tyle! O przyznaniu nagród organizator powiadomi nas do 16.05.2018 wysyłając maila, w którym poprosi o uzupełnienie danych do odbioru nagrody. Będziemy mieć na to 7 dni. Sama wypłata bonusu w wysokości 150 zł nastąpi do 31.05.2018.

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń

Oprócz gwarantowanej premii na start w akcji dostępny będzie również program poleceń. Każda osoba, która skorzysta z oferty i spełni jej warunki może ją polecić innej osobie, poprzez wygenerowanie swojego linku polecającego. Za każdą taką osobę zgarniemy 50 zł, ale maksymalna ilość poleceń to 5 osób (czyli 250 zł).

Oczywiście zarówno polecający jak i polecany otrzymają 150 zł (za spełnienie warunków). Oferta więc świetnie się nadaje np. dla małżeństw (żona poleca mężowi lub na odwrót i łącznie zgarniają 150 + 150 + 50 zł).

Ile kosztuje Konto 360?

Konto 360° to, moim zdaniem, jeden z najlepszych rachunków na rynku. Po pierwsze, bank stawia bardzo uczciwe warunki zwalniające z opłat. Wpływ 1000 zł (może być z własnego konta w inny banku) i jedna transakcja kartą nie powinny sprawić nikomu trudności. W zamian otrzymujemy również darmowe wypłaty z bankomatów. Co ciekawe dla Konta 360° Student (dla osób do 26. roku życia) warunki są jeszcze prostsze – nie trzeba zapewniać wpływu, wystarczy 1 transakcja miesięcznie :)

Drugą zaletą konta w Banku Millennium jest nowoczesna bankowość internetowa i mobilna. Nie kojarzę zbyt wielu awarii, wszystko jest przejrzyste, a na dodatek możemy skorzystać z takich usług jak BLIK czy np. rejestracja numeru prepaid online. Brakuje chyba tylko Android Pay.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 200 000 zł!

Ale największym atutem posiadania konta w Banku Millennium (przynajmniej dla oszczędzających) jest rewelacyjne konto oszczędnościowe Profit. Jeszcze niedawno oferowało ono 2,5% dla kwoty do 100 000 zł, ale dosłownie od kilku dni możemy tam zarobić 2,7% dla kwoty do 200 000 zł! To świetna opcja, ponieważ pieniądze mamy zawsze pod ręką. Pierwsza wypłata z konta (podobnie jak u konkurencji) jest bezpłatna.

Nie przegap!

Komentarze

 • link nie działa

  S Odpowiedz
 • Czy konto założone z programu „Lubię to polecam” i zamknięte w 2017 roku wyklucza z promocji?

  Piwosz123 Odpowiedz
  • Niestety przyjąłbym tu, że nie – w końcu korzystałeś z promocji na start (innej niż dozwolone „Zyskaj 360 zł”)

   Michał
 • Pytanie tylko, czy program poleceń, to dokładnie to samo co „akcja specjalna z premią na start”. Regulamin tego jasno nie precyzuje, co jest jego wielką wadą. Sam program poleceń „lubię to polecam”, to możliwość wyboru jednej z czterech nagród, gdzie trudno każdą z nich jednoznacznie zakwalifikować, jako „premię na start”, bo jest np. wyższe oprocentowanie depozytów, lub zwroty za zakupy. Przydałoby się jasne stanowisko banku.

  dadadaq Odpowiedz
 • Czy ktoś tutaj może mi powiedzieć czy poprzednia promocja (konto założone w październiku) miała takie same zasady co do tytułu przelewu? Kto był organizatorem promocji (gdzie szukać odpowiedzi dlaczego premia nie została mi przyznana)?

  Illon Odpowiedz
 • Witam, mam pytanie razem z partnerką chcielibyśmy założyć wspólnie konto. Wogle istnieje taka możliwość dokonania tego prze internet czy trzeba udać się do placówki.

  Michał Odpowiedz
  • Dołączam się do pytania, czy promocja działa jeżeli chcemy założyć wspólne konto i czy możemy to zrobić przez internet?

   Maciej
  • Wspólne konto bankowe – Konto 360° (Bank Millennium). Czy rachunek można otworzyć jako konto wspólne? Tak – po założeniu konta indywidualnego online, należy udać się z przyszłym współwłaścicielem ROR-u do oddziału banku i tam podpisać stosowną umowę. p.s. wygooglowałam i wyskoczyła mi strona kótra opisuje różne konta wspólne w róznych bankach :-)

   Pola33
 • Dostałem dzisiaj umowe kurierem. Przy próbie logowania wskakuje komunikat ” Usługa niedostępna. Prosimy o kontakt z Bankiem.”

  Co z tym zrobić?

  Bartek2452 Odpowiedz
 • Założyłem konto 360. Przelałem pieniądze na oszczędnościowe. Czy łapie się na lokatę 2.7%?

  szymon1111 Odpowiedz
 • Czy wiadomo, jak długo trzeba posiadać konto po otrzymaniu nagrody?

  Dominik Odpowiedz
 • Jak można wyłączyć Pakiet Bezpieczeństwa przy karcie bo nigdzie nie mogę tego znaleźć, wie ktoś może?

  WiFran Odpowiedz
  • Ja to zrobiłam od razu przy zakładaniu konta w oddziale (nawet nie włączałam tego), pewnie telefonicznie będziesz mógł to wyłączyć, bo coś pamiętam mi ta babka mówiła…

   Pola33
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy