150 zł kieszonkowego dla dziecka za założenie Konta Maksymalnego

Zakończona

Całkiem niedawno pisałem o (ciągle aktualnej) opcji na zgarnięcie 150 zł w BGŻ BNP Paribas przez pełnoletnie osoby młode. Okazuje się, że bank ma jeszcze jedną, prostą promocję tego konta, ale tym razem przeznaczoną dla dzieci w wieku 13-18 lat. Tu do zgarnięcia jest równie 150 zł, ale w formie comiesięcznego „kieszonkowego”.

150 zł kieszonkowego za założenie Konta Maksymalnego

150 zł kieszonkowego

Aby skorzystać z promocji należy założyć swojemu dziecku Konto Maksymalne (lub Konto Premium). Ponieważ osoba młoda nie może być samodzielnym posiadaczem tego typu rachunku, to jego rodzic (lub opiekun ustawowy) musi zostać jego współwłaścicielem. Warto jedynie pamiętać, że w przyszłości może nas to wykluczyć z jakiejś promocji dla dorosłych.

Co z warunkiem nowego klienta? W przypadku tej oferty nie ma znaczenia, czy my lub dziecko posiadaliśmy wcześniej konto osobiste w BGŻ BNP Paribas. Ważne jedynie, aby wniosek o konto złożyć od 1.09 do 31.10.2017 w jednym z oddziałów banku oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowej.

Co dalej? Bank wypłaci premię za każdy miesiąc, w którym wykonane zostanie min. 5 transakcji bezgotówkowych. Najprawdopodobniej pierwszym miesiącem promocji będzie już niepełny miesiąc otwarcia konta:

W ramach Sprzedaży premiowej Bank wypłaca Kieszonkowe przez 6 miesięcy od otwarcia Konta.

Wypłata premii w wysokości 25 zł nastąpi do 10. dnia kolejnego miesiąca. Łącznie nasze dziecko może zgarnąć 150 zł.

Ile kosztuje Konto Maksymalne?

Konto Maksymalne to rachunek bezwarunkowo darmowy. Oznacza to, że bank za jego prowadzenie nie pobiera ani grosza niezależnie od naszej aktywności (lub jej braku). Osoby młode nie zapłacą również nic za kartę debetową – jest ona darmowa do ukończenia 26. roku życia. Gratis otrzymujemy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów. Nic, tylko korzystać. Za darmo :)

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Zabrakło podanej wprost informacji, że Kieszonkowe wynosi 25 zł. ?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Dobra oferta, szkoda tylko ze taki dziadowski bank. Ale i tak pewnie zaloze corce – niech ma swoja pierwsza wisienke :)

  keton Odpowiedz
 • Czy można skorzystać z promocji jeśli rodzic aktualnie posiada konto w banku ?

  ABC Odpowiedz
  • Ja właśnie zamierzam tak skorzystać. Nie widzę powodu dlaczego miałoby to nie zadziałać. A pewność uzyskam we środę, bo wtedy idę z córką do banku. Chociaż z tym bankiem to nic pewnego.

   keton
  • Daj znać czy obecność dziecka jest konieczna. Czy wystarczy rodzic z danymi

   Endriu68
  • Wydaje mi sie, ze obecnosc jest konieczna („zaloz wraz z dzieckiem”)

   keton
  • keton, potwierdź też jakie dokumenty dziecka będą potrzebne: paszport, akt urodzenia czy może jeszcze coś innego?
   Dzięki…

   tomafra
  • Moja corka miala tylko dowod ze soba. Wystarczy tez legitymacja z wpisanym PESELem

   keton
 • Dziecko potrzebne, wzór podpisu niezbędny. PO prostu piętrzenie niedogodności, taki dziadowski bank. Wystarczy legitymacja szkolna, ale ja na wszelki wypadek byłem z dowodem córki.

  Ewa Odpowiedz
  • Ja tez pojde z dowodem, bo tam przy okazji jest wbity PESEL. Jesli wzor podpisu niezbedny to chyba najlatwiej wziac dziecko ze soba :)

   keton
 • A ustaliliście, czy wrzesień jest pierwszym miesiącem spełniania warunków? Informacja z infolinii (oddzwaniali po konsultacjach podobno z odpowiedzialnymi za ten regulamin): Promocja zaczyna się w momencie otrzymania karty.
  Skąd będą wiedzieć że karta została doręczona skoro wysyłają listem zwykłym? Być może chodzi o aktywację karty.

  m Odpowiedz
  • Dlatego trzeba sie troche spieszyc, zeby karta nie dotarla 30.09, bo wtedy to juz lepiej startowac na pazdziernik.

   keton
 • Konto założone. Dziecko musi być, bo ze 3 razy się podpisuje. Jak zwykle cała teczka papierów, dodatkowo wpadły cukierki, 2 giętkie ołówki, długopis i worek na buty :)
  Przy okazji – w niektórych oddziałach jest promocja, gdzie można za polecenie dostać voucher na 50zł do empiku (obie strony). Oczywiście nie mozna polecac swojemu dziecku, bo jest sie jego wspolwlascicielem :)

  keton Odpowiedz
  • keton, jeżeli chciałbyś być polecających to się odezwij (może akurat trafię do odpowiedniego oddziału :) )

   tomafra
  • W moim oddziale kobieta nawet nie wiedziała , że taka promocja jest.

   cykor
  • tomafra: Moj oddzial to ul.Popularna w W-wie. Tam na pewno mają te promocje, jeszcze przez 2.5 tyg. Jesli tam planujesz to daj znac, podam emaila. Dodatkowo sie dowiedzialem, ze polecany nowy klient aby dostac ten voucher musi wykonac operacje karta na 150zl. W normalnej promo tego warunku nie ma. Trzeba wiec „dziecko” doposazyc w wieksza gotowke :)

   keton
  • keton, jestem spoza warszawy wiec będę konto zakładać w innym oddziale, ale może też będzie możliwość skorzystania z polecenia. Pisz na tomek_fracek(at)poczta.onet.pl
   Pozdrawiam,

   tomafra
  • To niestety nie zadziala :( Ta promocja jest lokalna dla kazdego oddzialu i to nie w kazdym wystepuje. Podajesz nazwisko polecajacego, ktory ma konto w tym oddziale i w tym oddziale odbierze voucher. Moj oddzial to dawny BGZ, moze to ma tez znaczenie. Maja obecnie jakas rocznice czy cos.

   keton
 • Mój syn już ma. Potrzebne: dziecko i legitymacja.
  Dostał za założenie kubek.
  W banku było wszystko ok. Otwarto mu też promocyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe (1,7%)

  Anik Odpowiedz
 • Dajcie znać jak komuś wpłynie pierwsze kieszonkowe.

  gobej Odpowiedz
 • U córki dzisiaj jeszcze nie ma wpływu kieszonkowego, a czy ktoś już miał? I jakbyście mogli podać którego dnia był wpływ w październiku. Dzięki.

  gobej Odpowiedz
 • Dzisiaj bank na koncie corki pobral 12zl za „MIESIECZNA OPLATA ZA OBSLUGE KARTY”, corka ma 13 lat, czyli karta powinna byc za darmo. Blad, czy moze jakas zmiana regulaminu?

  keton Odpowiedz
  • U mojej córki też pobrano opłatę 12 zł. Złożyłem reklamację przez telefon, bo karta jest darmowa do 26 roku życia. Ale dziwna jest zmiana po zalogowaniu, bo konto jest na córkę i na mnie, a w zeszłym roku była tylko córka, więc czuję że o kieszonkowe też trzeba będzie reklamację pisać :( i to pewnie już co miesiąc. Daj znać jak dostaniesz wpływ kieszonkowego, ja też się odezwę jak przyuważę wpływ.

   gobej
  • Faktycznie do dzisiaj powinno wpasc kieszonkowe, ale jeszcze nie ma. Znow cos sknocili :( Jutro pisze kolejna reklamacje.

   keton
  • Hmmm… w regulaminie nic nie ma o zwolnieniu z opłaty a wg TOIP:
   „Konto Maksymalne: opłata za kartę debetową wynosi 0 zł, gdy:
   1) Posiadacz nie ukończył 26. roku życia,
   2) wartość transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą debetową, której opłata dotyczy, wyniesie min. 300 zł w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty”

   Brak „i/lub” dla warunków – nic tylko reklamować.

   Nie wiem jak u Was, ale u mnie przy otwarciu osoba dorosła jest wskazana jako współposiadacz – to kolejne pole do interpretacji…

   Kieszonkowe wpłynęło dziś, opłatę reklamuję (w zeszłym miesiącu jej nie było, ale konto otwierałem w połowie listopada).

   k6
  • U mojej córki kieszonkowe dziś wpadło. Ale opłatę za kartę 12 zł też 2 dni temu ściągnęli. Reklamacja oczywiście już poszła…

   Mikebaza
  • Kieszonkowe pojawilo sie wieczorem. Czyli tylko 1 reklamacja.

   keton
  • Reklamacja uznana w ciągu tego samego dnia roboczego (to chyba mój rekord) a uznanie rachunku następnego dnia rano. Jeśli pracownicy banku BGZ BNP wpadają na bloga to gratuluję sprawności :)

   „W nawiązaniu do zapytania uprzejmie informuję, że wskazana opłata została naliczona w wyniku błędu systemu. Wyjaśniam, że Bank dokona korekty w najszybszym możliwym terminie. „

   k6
 • Potwierdzam, u mnie tez zwrot opłaty za kartę i wpływ kieszonkowego w terminie.

  gobej Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy