Łatwe 150 zł za Konto Jakie Chcę dla młodych w Money Manii (+80 zł z polecenia, 150 zł za wpływy wynagrodzenia i 1% moneybacku)

Zakończona

Ruszyła 20. już edycja Money Manii. W zamian za założenie Konta Jakie Chcę dla młodych i spełnienie super prostych warunków zgarniemy 150 zł premii. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zyski znacznie zwiększyć – za skorzystanie z programu poleceń zgarniemy kolejne 80 zł, a za przeniesienie wynagrodzenia – dodatkowe 150 zł. O 1% moneybacku nie wspominając :)

150 zł za Konto Jakie Chcę dla młodych w Money Manii 20

Money Mania 20

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego w PLN w Santander Bank Polska od 7.10.2018. Posiadanie innych produktów tego banku nie wyklucza z promocji.

Ponieważ wnioskujemy o konto dla młodych, to wymagany jest również odpowiedni wiek – w promocji mogą brać udział wszyscy obywatele Rzeczypospolitej Polskiej w przedziale wiekowym od 18 do 26. roku życia.

Jeśli więc spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się (lub zalogujemy) na dedykowanej stronie promocji, akceptując przy tym regulamin promocji oraz wyrażając zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji – chodzi o to, aby Santander mógł poinformować organizatora (eBroker) o spełnieniu przez nas warunków promocji. A jakie one są?

Po pierwsze – złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę dla młodych za pomocą wygenerowanego dla nas linku. To bardzo ważne – wnioski pochodzące z innych miejsc w sieci (czy z oddziałów) nie będą brały udziału w promocji!

Istotne też, aby w trakcie wnioskowania zawnioskować od razu o kartę debetową do konta oraz wyrazić zgody na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku,
 • kontakt drogą elektroniczną (w tym poprzez środki komunikacji elektronicznej) w celu marketingowym,
 • na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).

Wniosek o konto powinniśmy złożyć najpóźniej 19.11.2019 13.11.2019 (promocja skrócona), natomiast samą umowę z bankiem zawrzeć do 30.11.2019. Pamiętajmy, że we wniosku musimy podać ten sam adres email, co podczas rejestracji na stronie promocji.

Same warunki zgarnięcia premii są natomiast niesamowicie proste. Wystarczy, że po aktywacji konta zapewnimy wpływy (przelewem z innego banku) na konto w kwocie min. 200 zł oraz wykonamy min. 1 płatność kartą debetową na dowolną kwotę. Najprościej więc przelać sobie środki z konta w innym banku, a następnie wydać je płacąc kartą w sklepie czy internecie.

Warunki te musimy spełnić najpóźniej 31.12.2019. Kolejnym krokiem jest bowiem uzupełnienie swojego numeru konta do odbioru premii – powinniśmy to zrobić w swoim profilu na stronie Money Mania (z której początkowo zakładaliśmy konto) w terminie do 14.01.2019.

O zgarnięciu nagrody organizator powiadomi nas mailowo do 31.01.2020, natomiast sama wypłata nastąpi do 14.02.2020 – o ile nasze konto ciągle będzie aktywne.

80 zł za założenie konta z polecenia

150 zł na start to jednak nie wszystko. Jeśli w trakcie wnioskowania podamy kod polecający obecnego klienta Santander Bank Polska, to będziemy mogli zgarnąć kolejne 80 zł. Tu jednak warunki nowego klienta są nieco inne: bank nagrodzi jedynie tych nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta w złotych polskich w Santander Bank Polska od 1.10.2018. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda.

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku – w trakcie wnioskowania o konto. Jeśli nie macie kodu swojego znajomego (który uprzednio zapisał się do programu poleceń), to będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie naszego, sprawdzonego kodu: 1007533095.

Kod polecający Santander Bank Polska

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 80 zł jako osoba polecana (nowy klient)? Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Po drugie – wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Oczywiście może to być ta sama transakcja, która posłużyła nam do zdobycia 150 zł :)

80 zł za polecenie zgarniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Kolejna premia wymaga już od nas nieco więcej, bo wypłacana jest po zapewnieniu wpływu wynagrodzenia na konto. Tu okres karencji, który definiuje nowego klienta, jest również nieco inny: bank pozwala na udział w promocji tym klientom, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego w Santander Bank Polska w złotych polskich od 1.04.2018. Pozostałe warunki pokrywają się z promocją Money Mania.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że po zawarciu umowy złożymy dyspozycję przekazywania wynagrodzenia przez infolinię lub bankowość internetową Santander. Istotne, aby zrobić to najpóźniej w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Ostatnim krokiem jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia na konto. Co bank rozumie pod pojęciem wynagrodzenie? Zgodnie z regulaminem chodzi o:

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Bank zapłaci nam 50 zł za zapewnienie wpływu wynagrodzenia w danym miesiącu kalendarzowym, ale nie więcej, niż łącznie 150 zł. Miesiącem, w którym musi wpłynąć pierwsze wynagrodzenie, jest miesiąc następujący po miesiącu złożenia dyspozycji. Ostatnim miesiącem branym pod uwagę jest natomiast styczeń. Wypłata nagrody nastąpi do końca lutego.

Moneyback od płatności rachunków

Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank doda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś – zwłaszcza, że ta oferta jest niejako wbudowana w rachunek i, miejmy nadzieję, będzie dostępna jeszcze przez długi czas ;)

Konto Jakie Chcę – opłaty

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł. Co więcej – posiadacze tego rachunku mogą całkowicie za darmo korzystać z przelewów natychmiastowych. Bez limitu!

Co z kartą? Możemy za nią zapłacić 3 zł lub 5 zł, zależnie od wybranego wariantu. W tym pierwszym opłata jest stała (i nie można być z niej zwolnionym), natomiast w tym drugim – zwolnienie z opłaty następuje po wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. Warunek więc dość łatwo spełnić.

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Osoby młode za wypłaty z bankomatów w . kraju nic nie płacą :) Natomiast osoby powyżej 26. roku życia – 5 zł od każdej wypłaty – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • A okres karencji liczy się też dla BZWBK czy pod uwagę bierzemy tylko Santandera?

  Bea Odpowiedz
  • Szanona Pani, aby skorzystać z promocji należy być nowym, niezarejestrowanym jeszcze klientem Santander Bank Polska. :) Pozdrawiam, Agata

   Zespół_Santander
  • A bardziej merytorycznie: Santander to nowa nazwa starego BZWBK. To ten sam podmiot, ten sam bank. Po prostu nowy brand tej samej firmy. Dlatego bycia klientem BZWBK = bycie klientem Santander Bank Polska.

   Michał
 • z moneymanią trzeba jednak uważać, u mnie w promocji konta z Toyota nie przyznali premii mimo spełnienia warunków. Ponoć wysłali mi emaila po którym miałem uzupełnić nr konta, ale ja tego emaila nie otrzymałem więc go nie wpisałem. Teraz oni twierdzą że premia mi się nie należy i odrzucają moją reklamację. Miał tak ktoś?
  Wole promocje bezpośrednio z bankiem- tam ten problem odpada, a poza tym łatwiej coś wyjaśnić- Toyota w reklamacji odsyła do nich, a oni mówią że email był i tyle.

  gregoopl Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy