150 zł za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku (+3% na koncie oszczędnościowym, 1% moneyback lub transakcje zagraniczne bez opłat!)

Trwa do 22.07.2019

Ruszyła III edycja promocji premiującej założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku organizowana we współpracy z wydawcą portalu Bankier.pl. W zamian za wykonanie zaledwie 3 płatności zgarnąć możemy 150 zł na start. A do tego 3% na koncie oszczędnościowym do 20 tys. zł i możliwość płacenia kartą za granicą bez dodatkowych kosztów przewalutowania :)

150 zł za Konto Jakże Osobiste od Bankier.pl

150 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku. Wykluczone są osoby, które w okresie ostatniego roku posiadały:

ROR w Alior Banku (Rachunek płatniczy), ROR walutowy lub Karty Kibica Alior Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza uczestnika z Promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (akceptując jedynie regulamin), a następnie złożymy wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku. Tam też będziemy musieli wyrazić zgodę na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową organizatorowi promocji (w zakresie potwierdzenia faktu otwarcia konta), aby ten mógł wypłacić nam premię.

Czas na przystąpienie do promocji i wysłanie wniosku mamy do 22.07.2019, natomiast umowę z bankiem musimy podpisać w ciągu 30 dni. Pamiętamy tylko, że jeśli wybierzemy finalizację w placówce, to musimy to jasno podkreślić – tak, aby pracownik banku faktycznie sfinalizował nasz wniosek internetowy, a nie składał nowego (w skrócie: wtedy on dostanie prowizję za nowego klienta, a nie serwis Bankier, który dzieli się premią z uczestnikami promocji).

Co dalej? Aby zgarnąć premię w ciągu 60 dni od otwarcia konta powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku, zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz wykonać co najmniej 3 płatności kartą lub BLIKiem na dowolne kwoty. Regulamin zaznacza jedynie, że nie mogą to być transakcje w miejscach ułatwiających obrót kartą, czyli z kodami MCC: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900. Zwykłe zakupy w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK i nie ma się co przejmować powyższymi kodami – wykluczają one bowiem wszelkiego rodzaju „ułatwiacze” obrotów kartą.

I to tyle! Organizator powiadomi nas o przyznaniu nagrody do 30.11.2019. Będziemy mieć wtedy 5 dni roboczych na uzupełnienie danych do odbioru premii. Ta zostanie przekazana w ciągu 14 dni roboczych od odebrania maila na nasze konto – o ile będzie ciągle aktywne (wraz z aktywną kartą debetową).

Jakże Osobiste Korzyści

Oprócz 150 zł na start każdy uczestnik może skorzystać z dodatkowych korzyści, jakie oferuje konto. Dwie z nich możemy aktywować bezpłatne, a za każdą kolejną płacimy 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • nowość: brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 3% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 20 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, HCE oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC).

Jeśli natomiast wyjeżdżamy gdzieś na wakacje i potrzebujemy karty, która świetnie nadaje się do transakcji zagranicznych – to warto wybrać pierwszą opcję. Alior wprowadził bowiem ostatnio nową korzyść, czyli możliwość wyboru przeliczania transakcji po kursie średnim (organizacji płatniczej, a następnie po kursie NBP). Idealna na wakacje! :)

Szczegółowo o pakiecie korzyści pisałem w swoim pierwszym prześwietleniu Konta Jakże Osobistego. Korzyści możemy modyfikować – każda zmiana zaczyna obowiązywać od kolejnego dnia od 6:00.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Prośba do Admina o aktualizację linku dla „Regulaminu korzyści” na ten od 31 maja 2019…
  może zbytnio się nie różni (nie wczytywałem się jeszcze) ale zawsze to coś.

  Beni Odpowiedz
 • Jedna uwaga. Od 18 czerwca korzyść Princeless Specials zostanie usunięta, a rejestracja do tego programu będzie po prostu dla wszystkich darmowa :)
  Warto też dodać, że wypłaty ze wszystkich bankomatów za pomocą blika są darmowe cennikowo, więc jak tylko ktoś korzysta z apki, może w ten sposób omijać prowizje za bankomaty i nie marnować na nie darmowej puli korzyści.

  xandi Odpowiedz
 • Zwykłe zakupy w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK i nie ma się co przejmować powyższymi kodami – wykluczają one bowiem wszelkiego rodzaju „ułatwiacze” obrotów kartą

  — no, prawie. Warto uważać na 4900, czyli „usługi elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne” — taki kod ma np. rachunek za prąd opłacany przez eBOK Tauron.

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Pytałem poprzez kontakt, ale otrzymałem bełkot, a nie odpowiedź i wypracowanie… Czy wypłata z bankomatu za granicą z konta prowadzonego w PLN przy aktywnych korzyściach – wypłaty z bankomatów i brak przewalutowania to wypłata po kursie NBP?

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
  • Jeśli płatność jest w EUR, GBP, USD – brany jest pod uwagę średni kurs NBP. W przypadku pozostałych obcych walut najpierw przeliczenie jest na kurs USD Mastercard, potem z USD na złotówki po kursie NBP.

   Matryc
  • Kur kuresem, ale jaka jest prowizja za przewalutowanie na PLN

   Kate
  • Sorry nie ma pytania

   Kate
 • Transakcje zagraniczne bez prowizji to transakcje w sklepach (bezgotówkowe) czy także wypłaty w EURo np. za granicą bez przewalutowania i prowizji ?

  fasdfasfas Odpowiedz
 • Transakcje z wymienionymi ( wykluczającymi ) kodami nie wliczają się do niczego ? ( 3 transakcje do promocji ? 1% zwrotu za zakupy ? 300 zł obrotu do bezpłatności karty ?)

  rychu75 Odpowiedz
 • Dziękujemy
  Zakończenie wniosku nie jest obecnie możliwe. Jeśli chcesz, pracownik banku skontaktuje się w celu dokończenia składania wniosku
  :(

  Montezuma Odpowiedz
  • Taki komunikat jest jeśli miało się coś i nich wcześniej. Jak wybierzesz kontakt telefoniczny to oddzwonią i wszystko założą przez telefon

   Aleksy
  • Jak to założą przez telefon? A w jaki sposób odbędzie się weryfikacja?

   Ew@
 • Czy jest tu możliwość założenia konta autoryzując się przelewem z innego banku?

  Justyna Odpowiedz
 • Czy w tej edycji w regulaminie nic się nie zmieniło i posiadanie karty nie jest niezbędne do otrzymania premii?

  Krupnik Odpowiedz
 • Jaki okres karencji? Jak miałam ROR w 2016, to nie mogę skorzystać z promocji?

  Ira Odpowiedz
 • Mam u nich raty ze sklepu, czy to wyklucza z promocji, bo dostałem komunikat „Zakończenie wniosku nie jest obecnie możliwe” i nic więcej nie mogę wcisnąć.

  Łukasz Odpowiedz
 • W regulaminie nie widzę żeby było wymagane zamówienie karty do konta i cały obrót zrobić Blikiem. Ktoś tak już zakładał?

  dzony Odpowiedz
 • Czy po wypełnieniu wniosku dzwonił wam konsultant i trzeba było jeszcze raz wszystko podac?

  heniek131 Odpowiedz
 • Po wypełnieniu wniosku pisze mi, że złożenie wniosku nie jest możliwe. Zamów kontakt z konsultantem. Czy ktoś wie co jest nie tak?

  Barbara Odpowiedz
 • Ale mam zamówic kontakt z konsultantem i będę brała udział w tej promocji?

  Barbara Odpowiedz
 • Dokładnie tak – przez telefon powinno zostać wszystko załatwione.

  mbo Odpowiedz
 • Czy karta debetowa jest konieczna do skorzystania z promocji?

  jerzyJerzy8 Odpowiedz
 • Punkt 5.3. mówi, że trzeba mieć kartę aż do momenty wypłacenia przez nich premii!

  5.W celu uzyskania prawa do Premii, osoba uprawniona do uczestnictwa w Promocji wykona następujące czynności:

  3)w terminie trzydziestu (30) dni od przesłania Wniosku o Produkt zgodnie z Pkt II.5.1 Regulaminu, jednakże nie później niż do 21.08.2019 r. (włącznie) podpisze z Alior Bankiem na podstawie Wniosku o Produkt umowę dotyczącą Produktu Alior Banku wraz z umową o kartę płatniczą debetową i do momentu przekazania Premii w promocji nie wypowie umowy o Konto ani umowy o kartę płatniczą debetową.

  raul_r2 Odpowiedz
 • Trzeba wyrazić zgody??
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:
  1) produktów i usług tej spółki
  2) produktów i usług partnerów spółki

  ???

  raul_r2 Odpowiedz
 • Po telefonie o konsultanta, dostalem papiery zalozenia konta na maila w .rar.Niby jest to chronione jakims wymyslnym haslem, ale bez przesady. Jest to standardowa procedura braku weryfikacji, bo tak na prawde mnie o nic nie prosili, ani przelew ani skany?

  apwelkle@gmail.com Odpowiedz
 • Taka sytuacja:

  „Dzień dobry,
  z przyczyn technicznych Twój wniosek został odrzucony. W celu zawarcia umowy o konto prosimy o kontakt z oddziałem Alior Banku.

  W przypadku pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z naszą infolinią pod numerem telefonu 19 502 (z zagranicy +48 12 19 502).

  Z poważaniem,
  Zespół Alior Banku”

  Najpierw dałem przelew weryfikacyjny Millenium Bank – nie przeszło, potem NestBank- nie przeszło. Dałem kuriera i wyskoczyło „Dziękujemy za złożenie wniosku”. No i potem taki mail dostałem jak powyżej?? Składać jeszcze raz? Dzwoniłem na infolinie.. czekałem się i oczywiście Pani nie jest mi wstanie pomóc. Kogo tam zatrudniają? Nigdy taki problemów nie miałem.. a kont zakąszałem już kilkanaście.. Nigdy w Alior nie miałem nic!

  raul_r2 Odpowiedz
 • Też miałem dużo problemów z założeniem konta (wcześniejszy wniosek miał być 6 m-cy temu anulowany, ale za każdym razem coś stało na przeszkodzie), ale w końcu jakoś udało się założyć to konto. Cały plus tego zamieszania jest taki, że ze spokojnym sumieniem konto zostanie po otrzymaniu premii zamknięte.

  Przemo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy