Do 150 zł moneybacku na stacjach paliw na karcie kredytowej TU i TAM od Alior Banku

Zakończona

Ruszyła promocja Alior Banku, w której zgarnąć możemy 150 zł moneybacku. Wystarczy, że zawnioskujemy o kartę kredytową TU i TAM i będziemy wydawać kilkaset złotych miesięcznie na stacjach paliw.

Płać mniej na stacjach paliw - 5% zwrotu na karcie kredytowej TU i TAM od Alior Banku

Płać mniej na stacjach paliw

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnej karty kredytowej Alior Banku od 6.06.2017 do 5.06.2018. Posiadanie innych produktów (jak konto osobiste) nie stanowi problemu.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do końca roku zawnioskujemy o kartę kredytową TU i TAM, a następnie zawrzemy o nią umowę – o ile oczywiście nasza zdolność kredytowa zostanie pozytywnie oceniona przez bank.

Same warunki uzyskiwania zwrotów są bardzo proste. Bank wypłaci nam 5% wartości transakcji dokonanych kartą TU i TAM na stacjach benzynowych (kody MCC: 5172, 5541, 5542, 5983) przez okres 6 pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych licząc od miesiąca wydania karty.

Alior Bank precyzuje również, że maksymalny zwrot może wynieść 25 zł miesięcznie (czyli od maksymalnie 500 zł wydanych na stacjach paliw). Moneyback nie zostanie jednak naliczony, jeśli nie wydamy tam min. 100 zł miesięcznie. Upraszczając: zwrot otrzymujemy za wydatki od 100 do 500 zł miesięcznie (i jest on wypłacany do końca kolejnego miesiąca).

Na koniec jeszcze jeden plus promocji: każdy jej uczestnik zwolniony jest z opłaty miesięcznej za kartę przez okres jej trwania (czyli do końca szóstego, pełnego miesiąca kalendarzowego). Później z opłaty będziemy mogli zostać zwolnieni dopiero po wydaniu 1500 zł w danym cyklu rozliczeniowym karty. Inaczej bank pobierze od nas aż 19 zł miesięcznie. Sporo!

1% premii za transakcje zagraniczne

Na koniec dodam, że karta kredytowa TU i TAM ma „wbudowana” ofertę premiującą transakcje walutowe kartą (w tym w internecie). Do zgarnięcia mamy 1% od wartości takich transakcji, nie więcej niż 75 zł kwartalnie.

Nie do końca jednak widzę sens w korzystaniu z tej oferty, skoro Alior Bank pobierze więcej, niż 1%, w formie przewalutowania transakcji – więc ostatecznie i tak będziemy na minusie. Z tego względu płatności zagraniczne dużo bardziej opłaca się wykonywać choćby ich kartami walutowymi z bezstratnym przewalutowaniem, niż kartą TU i TAM.

Dla porządku dodam, że jeśli jednak zapłacimy kartą w obcej walucie, to premia wypłacana będzie do 30 dni od zakończenia danego kwartału. Nie będzie natomiast naliczona za transakcje w miejscach ułatwiających obroty kartą typu doładowania wirtualnych portmonetek.

Nie przegap!

Komentarze

 • Rozumiem, że karta w TMUB liczy się jako karta w Alior Banku.

  Paweł Odpowiedz
  • Chyba jednak chodzi jedynie o kk AB.
   Kartą TMUB możesz nawet teraz wydawać na stacjach paliw i zwrócą Ci 5%

   falusinski
  • Zwrócą, ale tylko 25 zł, a mając obie karty można zgarniać 50 zł…

   Don Quijote de la Mancha
  • O jakiej karcie dokładnie mówisz jako drugiej ? W jakim przypadku zwrócą Ci 50 zł zamiast 25 ?

   Juras
 • 5% zwrotu i tylko za paliwo to naprawdę kiepściutko. Zwłaszcza w porównaniu do promocji KK w innych bankach, w które ostatnio obrodziło. Do tego łatwo się nadziać na opłatę za kartę po zakończeniu promocji. Generalnie moim zdaniem nie warto.

  Rask Odpowiedz
  • Ja jestem niezmotoryzowany, więc dla mnie kiepściutko, ale jeśli ktoś wydaje 500 zł na paliwo, to wydaje się to całkiem dobrą ofertą (akurat stacja benzynowa to takie miejsce, że łatwo można pamiętać, by tam wyjąć inną kartę lub telefon).

   Don Quijote de la Mancha
  • Jakby dawali jakąś stówkę na start + zwrot można by się jeszcze zastanowić

   falusinski
 • Trzeba poczekać na żywą gotówkę

  falusinski Odpowiedz
 • Czy po tych 6 miesiącach czyli jak promocja się skończy można beż żadnych konsekwencji usunąć konto ?

  Juras Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy