Karta upominkowa o wartości 150 zł na Zalando za założenie Konta 360° Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła promocja Banku Millennium, w której zgarnąć możemy 150 zł za założenie świetnego Konta 360° w Banku Millennium. Tym razem nagroda wypłacana jest w formie kart upominkowych do wykorzystania na Zalando.

150 zł za założenie Konta 360 w Banku Millennium - karta upominkowa Zalando

150 zł do Zalando z Kontem 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego produktu w Banku Millennium w dniu rozpoczęcia promocji. Wykluczone są również osoby uprawnione do dysponowania takim rachunkiem (np. jako współposiadacz czy przedstawiciel ustawowy) ale również byli klienci banku, którzy brali udział w jakiejkolwiek akcji promocyjnej Konta 360° organizowanej przez bank lub podmiot współpracujący. Uczestnikiem promocji nie może być też osoba, która złożyła wniosek o konto zaraz przed startem promocji i jest on ciągle procesowany przez bank.

Trzeba przyznać, że warunki są dość ostre – zwłaszcza względem byłych klientów banku. Na szczęście jeśli je spełniamy, to dalej będzie już z górki :)

Co trzeba zrobić? Złożyć wniosek z dedykowanej strony promocji (najpóźniej do 20.05) i podpisać umowę (do 27.05.2018). Istotne, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku i podmiotów powiązanych/współpracujących.

Kolejnym krokiem będzie spełnienie dwóch prostych warunków – zarówno w czerwcu, jak i lipcu. Chodzi o zasilenie nowo-otwartego konta łączną sumą min. 1000 zł (np. ze swojego konta w innym banku) oraz wykonanie co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem.

I to tyle! Karta upominkowa do wykorzystania w sklepie Zalando o wartości 150 zł trafi do nas do dnia 21.08.2018. Bank wyśle ją na podany przez nas numer telefonu za pomocą wiadomości SMS. Karta będzie ważna bezterminowo! :)

Ile kosztuje Konto 360°?

Konto 360° to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie jest darmowe pod warunkiem wykonania jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu oraz po zapewnieniu wpływu 1000 zł. Łatwo więc zauważyć, że spełnianie warunków promocji = brak opłat za konto. Warto tu również dodać, że drugi warunek dotyczy jedynie zwykłego Konta 360° – osoby młode zakładające konto w wersji Student (do 26. roku życia) muszą jedynie wykonać jedną transakcję kartą. Przelew nie jest wymagany (do zwolnienia z opłat, bo do premii już tak).

Co ciekawe spełnienie powyższych warunków zwalnia nas nie tylko z opłaty za konto, ale również za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów! Jeśli natomiast o tym zapomnimy, to za pakiet konto + karta zapłacimy 7 + 8 zł miesięcznie.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 200 tys. (!) zł

Na koniec o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium, z którego osobiście korzystam najbardziej. Mowa o wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego, które jest najwyższe na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę rachunki dla wysokich kwot – w tym wypadku nawet 200 000 zł. Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy.

O ostatniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium pisałem tutaj. Do zgarnięcia mamy 2,7% przez minimum 3 miesiące.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czyli rozumiem że jeżeli kiedykolwiek miałem konto 360 w milenium to nie można skorzystać z tej promocji?

  jan5678 Odpowiedz
 • To trzeba mieć pamięć jak na nośniku aby wszystko pamiętać skąd było konto ;P

  luka89waw Odpowiedz
 • Czy promocja łaczy się z poleceniami?

  uncas Odpowiedz
  • Albo program poleceń albo promocja Zalando. Nie da się złożyć jednego wniosku ze strony promocji i z programu poleceń.

   Michał
 • Banki niczym telekomy dbają tylko o nowych, starzy muszą się nauczyć migrować

  j4c0b Odpowiedz
 • Witajcie, żeby zarabiać w promocji 2,7% na nowe środki przez kolejne trzy miesiące to wystarczy, że dzisiaj (piątek 20.04) wypłacę pieniądze (i od poniedziałku będą nowe środki?) Kiedy przypada ten termin bo zgubiłem rachubę. Pozdrawiam

  lomir286 Odpowiedz
  • Termin przypada wtedy, kiedy kończy się dana edycja promocji – czyli na weekend 12-13.05. Przed nim wypada wycofać środki. Będę przypominał :)

   Michał
 • Czy jeśli muszę przelać na konto po 1000zł w każdym miesiącu, to czy mogę powiedzmy przelać 1050zł na konto promocyjne, wykonać tę jedną transakcję, a następnie wykonać z powrotem przelew na wyjściowe konto i tak samo w drugim miesiącu? Jeśli nie, to czy zadziała to jeśli użyję do operacji 3 kont?

  szynus Odpowiedz
 • Czy zasilenie np. Revoluta jest traktowane jako transakcja kartą uprawniająca do zwolnienia z opłaty za konto i kartę (+1000zl przelew na inne konto)

  lukaszxxks Odpowiedz
 • Dzisiaj przyszedł kod na 150zl

  lukaszxxks Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy