50 zł za skorzystanie z PeoPay + do 100 zł za polecenie w Pekao SA

Zakończona

Ruszyła promocja Pekao promująca aplikację PeoPay. W zamian za aktywację dostępu i wykonanie jednej płatności zgarniemy 50 zł w formie bonów H&M lub Empik.com. Kolejne 100 zł możemy zgarnąć za ewentualne polecenie aplikacji znajomemu.

Do 150 zł w promocji Masterpass i PeoPay od banku Pekao
Promocja dostępna jest dla dwóch grup klientów Pekao. Pierwsza z nich to osoby, które nie korzystały jeszcze z aplikacji Peopay – dla nich przewidziana jest nagroda w maksymalnej wysokości 150 zł. Druga grupa to osoby, które korzystały już z aplikacji – one do zdobycia mają „tylko” 100 zł za polecanie PeoPay.

Aby zdobyć nagrody konieczne jest zarejestrowanie się na stronie promocji (zaznaczając przy czym wszystkie checkboxy) i podając przy tym adres e-mail identyczny, jak w ustawieniach konta w Pekao24. Oprócz tego już wtedy powinniśmy wybrać czy będziemy walczyć o nagrody w formie bonów do H&M czy empiku.

Pierwszą z nagród, w postaci e-kodu o wartości 25 zł, może zdobyć każda osoba, która pierwszy raz (w życiu) zaloguje się do aplikacji PeoPay w okresie między 23.10 a 31.12.2018.

Kolejne 25 zł zgarną te same osoby, które dokonają płatność na kwotę min. 10 zł w dowolnym sklepie stacjonarnym przez PeoPay lub Apple Pay lub w dowolnym sklepie internetowym przez portfel Masterpass.

Trzecia nagroda, dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników PeoPay, to 25 zł za każde skuteczne polecenie aplikacji. Istotne, aby osoba polecana nie korzystała wcześniej PeoPay. Bank stawia również nam warunki – powinniśmy dokonać dowolnej operacji przez aplikację PeoPay w czasie trwania promocji.

Skąd wziąć swój kod polecający? Zgodnie z regulaminem otrzymamy go mailowo w ciągu 3 dni od przystąpienia do promocji.

W czasie trwania promocji możemy polecić aplikację maksymalnie 4 osobom (za każdą otrzymamy 25 zł).

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • jak mam inteligo to tez sie lapie? mam tylko sam rachunek i aplikacje mobilna, z ktorej tylko przelewy robilem na inne rachunki

  www2 Odpowiedz
 • PEKAO reklamuje od jakiegoś czasu konto oszczędnościowe 3% Czy zakładając k.oszczędnościowe da się połączyć te 2 rzeczy i skorzystać z tej promocji?
  Ktoś to przerabiał? Jakie warunki trzeba spełnić by konto było możliwie najtańsze?

  Niedzisiejszy Odpowiedz
 • Ktoś wie czy w PKO warto zakładać teraz w tej promocji, czy bywają u nich lepsze promocje i lepiej poczekać?

  TomekW Odpowiedz
  • PEKAO a nie PKO, to dwa różne banki. Chyba warto, bo w tym banku promocji nie było do tej pory praktycznie żadnych.

   Kajko
 • W związku z decyzją UOKiK dostałam aneks. Chodzi o nieprawidłowe poinformowanie o podwyżce opłat w latach 2014-2015.
  „Bank informuje Państwa o możliwości zawarcia bezpłatnego aneksu do umowy rachunku bankowego. Przez zawarcie aneksu potwierdzone zostaną warunki wykonywania umowy rachunku bankowego obowiązujące na dzień zawarcia aneksu. W przypadku, gdy aneks nie zostanie zawarty będą obowiązywały klauzule modyfikacyjne w brzmieniu sprzed daty dokonania zmian.”
  Czyli jeśli podpiszę aneks to potwierdzę podwyżkę a jeśli nie podpiszę będzie mnie obowiązywała taryfa sprzed podwyżki w 2014? Coś mi tu nie pasuje

  Ew@ Odpowiedz
  • a nie jest tak jak w przypadku ing, że po podpisaniu aneksu zwrócą pobrane opłaty ?

   kruczi
  • Z tego co czytałam w internecie to podpisanie aneksu ma być korzystne dla klienta ale z treści pisma jak również samego aneksu jak dla mnie wynika coś dokładnie odwrotnego, nie ma żadnej wzmianki o zwrocie opłat.

   Ew@
  • „Strony postanawiają, że od dnia zawarcia tego aneksu opłaty i prowizje dotyczące usług związanych z rachunkami wskazanymi w preambule do niniejszego aneksu a także warunki ich świadczenia określają następujące dokumenty:
   1)Regulamin do rachunków bankowych w brzmieniu obowiązującym w dniu zawarcia tego aneksu
   2)Taryfa prowizji i opłat w brzmieniu obowiązującym w dniu zawarcia tego aneksu”
   Jak dla mnie w ten sposób potwierdzam, że zgadzam się na aktualnie obowiązującą taryfę, czyli jeśli nie podpiszę to obowiązuje mnie stara taryfa, tak to widzę

   Ew@
  • Przyjmując, że w aneksie jest napisane coś innego niż jest:) i po podpisaniu zwrócą mi opłaty, to za jaki okres? od 2014 do dnia podpisania? czyli im później podpiszę tym większy zwrot dostanę? :) Przecież to absurd

   Ew@
 • Cześć, jak szybko przychodzi 25 zł za zalogowanie się w aplikacji?
  Kiedy dostanę kod do polecenia znajomej osobie?

  AN Odpowiedz
 • Czy jak nie mogę włączyć nfc i placic zblizeniowo moge zaplacic blikiem i mi zaliczy?

  Zenga Odpowiedz
  • … „lub w dowolnym sklepie internetowym przez portfel Masterpass.”

   kruczi
  • Ale czy w tym portfelu MasterPass musi być podpięta karta Pekao ? Bo nie bardzo czaję jak oni to powiążą, Pekao z moim Masterpassem (chodzi o te 10zł do wydania)

   Seweryn
 • Jak pech to pech. Aplikację aktywowałem 19.10.2018r. :(
  Kilka uwag dla otwierających konto w Pekao:
  – powiadomienia SMS i kody autoryzacyjne SMS potwierdzające operacje są PŁATNE po 0,20zł. Można uniknąć tych opłat instalując na telefonie aplikację PekaoToken do generowania kodów (podobne rozwiązanie jak w Eurobanku).
  – za przelew z Konta Oszczędnościowego wykonany przez Pekao24 opłata wynosi 7zł. Taki przelew wykonany przez aplikację mobilną PeoPay jest bezpłatny.
  – na Pekao24 nie ma podglądu kart debetowych – są tylko karty kredytowe. Nadać PIN i inne operacje na kartach debetowych można wykonać w aplikacji mobilnej PeoPay.

  Łuki Odpowiedz
 • Płatność ma być zrobiona W APLIKACJI przy pomocy masterpass, tak mówi regulamin, a nie tylko za pomocą samego masterpass w którym jest podpięta karta pekao. Ja już szału dostaję bo nie mogę nigdzie znaleźć sklepu internetowego w którym można by było w ten sposób zapłacić!

  aja Odpowiedz
  • Wg mnie, chociażby zakupy w Merlinie można pod to podpiąć i przy okazji załapać się na rabat 15 zł od płatności powyżej 49 zł. Płatności dokonuje się na telefonie, gdzie skanuje się kod QR i potwierdza ją.

   stemplariusz
  • W drogerii Natura można z darmowym odbiorem w sklepie.

   Łuki
  • minimalne zamówienie w Natura to 20zł. Kojarzycie jeszcze jakieś sklepy z możliwością płatności masterpass?

   Anka
  • Kup Coccolino Intense 960ml za 20,99zł, a w promocji Smolara wrócą 19,99zł :)

   Łuki
  • Wg mnie nie opłaca się Coccolino w tej cenie ;)

   Na empik.com można płacić masterpass :)

   ANkA
 • Czy można najpierw samemu zgarnąć 50 zł, później komuś polecić i zgarnąć 25 zł za polecenie a tamta osoba z polecenia zgarnie 50 zł?

  McKwacz Odpowiedz
  • Pozbijam to samo pytanie, skusiłem sie na założenie konta w promocji z 100zł i chce teraz apke zainstalować. @ Admin, wiesz coś czy tak można?

   Herman
 • Ktoś już dostał jakiś bon ? U mnie cisza, jako polecającego, polecany też nic nie dostał…

  Seweryn Odpowiedz
  • Poczytaj proszę regulamin kiedy bony wysyłają ;) i napisz czy przeczytałeś i czy już wiesz.

   bolek
  • A czekaj widzę że promocja od pazdziernika a ja założyłem dopiero teraz;) i na różnych forach ludzie ktorzy założyli już pierwszego dnia pytają się kiedy i czy doszły już bony ;)

   bolek
 • Aplikację instalowałem dwa tygodnie temu i tego samego dnia zapłaciłem peopay w sklepie. Dzisiaj wpadły 3 karty do H&M, więc promka działa elegancko i musiało wpaść jeszcze za polecenie (dzięki!).

  Paweł K. Odpowiedz
 • 13.12 dostałem 100 zl za otwarcie konta przekorzystnego w pekao w promocji o której tutaj chyba nie było a wypłata nagrody miała być do 15 stycznia 2019 :D

  bolek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy