150 zł za założenie darmowego konta internetowego Citi Priority i zwrot za przelewy walutowe

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji konta internetowego Citi Priority. Oprócz braku opłat za prowadzenie rachunku zgarnąć możemy również 150 zł premii oraz ewentualny zwrot prowizji za przewalutowanie przelewów walutowych.

150 zł premii i zwrot prowizji za wymianę walut na koncie Citi Priority od Citibanku

Do 150 zł zwrotu z kontem internetowym Citi Priority

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą ani nie będącą pełnomocnikiem do żadnego produktu Citibanku od 1.01.2017.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o promocyjne konto przez dedykowaną stronę promocji. Mamy na to czas do 31.05.2019.

Podczas zawierania umowy będziemy musieli wyrazić zgody na:

 • przesyłanie i  prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej oraz
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych.

Co dalej? Same warunki promocji są relatywnie proste. Bank zapłaci nam 30 zł miesięcznie za zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia (tzn. za umowę o pracę, emerytury lub renty przekazywany przez pracodawcę/organ emerytalno-rentowy). Dodam, że od początku roku Citi faktycznie weryfikuje przelewy, więc musi to być raczej faktyczny wpływ tego typu.

I to tyle! Premia będzie wypłacana za spełnienie warunków w pierwszych 5 pełnych miesiącach następujących po miesiącu podpisania umowy o konto. Przykładowo podpisując umowę w marcu warunki powinniśmy spełniać w kwietniu, maju, czerwcu, lipcu i sierpniu. Wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Łącznie możemy więc zyskać do 150 zł.

Zwrot prowizji za transakcje walutowe

Oprócz standardowej premii na start bank chce przyciągnąć do siebie również osoby, które wykonują przelewy walutowe (np. frankowiczów). Zakładając konto w niniejszej promocji możemy otrzymać zwrot wartości kosztów przewalutowania od pierwszego przelewu walutowego w danym miesiącu (do kwoty 20 000 zł). W przypadku franków bank odda nam 0,8% wartości transakcji (lub 3% w niedziele i święta) oraz 4% za przelewy w innych walutach. Innymi słowy przelewy wykonamy w okolicach kursu średniego :)

Zwrot otrzymamy za 12 pierwszych miesięcy kalendarzowych, wypłacony w kolejnym miesiącu, o ile na konto będzie wpływać przelew z tytułu wynagrodzenia.

Konto internetowe Citi Priority za 0 zł

Na koniec przypomnę, że biorąc udział w powyższej promocji otwieramy nie „zwykłe” konto Citi Priority, a konto w wersji „internetowej”. Oznacza to, że gwarantujemy sobie bezpłatne prowadzenie konta bez żadnych dodatkowych warunków – na zawsze! W zamian jednak zgadzamy się na inne warunki za czynności, których pewnie i tak nie wykonujemy, czyli:

 • 6 zł opłaty miesięcznej za bankowość telefoniczną CitiPhone – wystarczy nie korzystać z tej usługi i wszystko będzie za darmo
 • 20 zł za zlecenie przelewu (wewnętrznego, zewnętrznego, walutowego) u doradcy via CitiPhone lub w oddziale – wystarczy przelewać środki przez internet i opłat nie będzie
 • 10 zł za przelewy Express Elixir (przy czym pierwsze 3 polecenia przelewu miesięcznie są darmowe)
 • 20 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale – wystarczy więc nie korzystać z tej opcji

Generalnie konto internetowe Citi Priority działa na prostej zasadzie: damy ci konto i kartę za darmo, ale za niektóre operacje poza kanałami internetowymi musisz zapłacić. Oczywiście wystarczy z nich nie korzystać, a opłat nie będzie.

Posiadanie karty debetowej jest darmowe, tak samo jak wypłaty z bankomatów.

Darmowy smartfon Xiaomi Redmi 6A za kartę kredytową!

Na koniec przypomnę, że w chwili publikacji tego prześwietlenia trwają jeszcze inne promocje Citibanku, w których zgarnąć można 350 zł w formie bonów lub smartfon Xiaomi o wartości 449 zł! Wystarczy, że wyrobimy dodatkowo kartę kredytową banku :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Warunki fajne, ale kiepska aplikacja, brak BLIKA, brak Apple Pay.

  krzysztofsds Odpowiedz
 • To nie apka a stronka RWD osadzona w appce.
  straszna padaka

  j4c0b Odpowiedz
 • O co chodzi z tym zwrotem prowizji bo jest tak magicznie napisane ze nie rozumiem.
  „możemy otrzymać zwrot wartości kosztów przewalutowania od pierwszego przelewu walutowego w danym miesiącu (do kwoty 20 000 zł). ”
  Czyli bank zwroci nam pobrana prowizje?

  „W przypadku franków bank odda nam 0,8% wartości transakcji (lub 3% w niedziele i święta) oraz 4% za przelewy w innych walutach. Innymi słowy przelewy wykonamy w okolicach kursu średniego :)”
  i dodatkowo jeszcze % od kwoty przelewu?

  j4c0b Odpowiedz
 • Czy obecne posiadanie kredytówki wyklucza tę promocję?

  Iks Odpowiedz
  • Po edycji tej promocji z 2018-10 dodano „dowolny produkt”, więc coś się zmieniło.

   „posiadały w Banku dowolny produkt, w tym Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy” – interpretacja pesymistyczna: dowolny produkt i kropka, optymistyczna: dowolny z wymienionych.

   Jeśli Ci zależy, to zadzwoń do C i sprawdź.

   PyramidHead
  • Niestety posiadanie karty kredytowej wyklucza. Jest napisane wprost, że chodzi o dowolny produkt.

   Michał
  • @Michał
   Dla mnie to zdanie w regulaminie jest dziwne. Jeśli wszystkie produkty wykluczają, to jaki jest sens wymienianie później kilku z nich. Podobny przykład: warunku nie spełniają wszystkie cyfry, w tym 1 lub 2.

   Zgodziłbym się z Tobą, gdyby zdanie zakończyło się na „dowolny produkt”.

   PyramidHead
  • Już dostatecznie się bzdur na infoparty nasłuchałem… Nawet pisanina nie gwarantuje, że się nie trzeba będzie reklamacjami kopać, a tu raczej na przegraną pozycję wygląda.
   A i kiedyś kilka stówek za to konto dawali, więc w sumie spauzyję do promocji, aż się nauczą po ludzku pisać.

   Iks
 • W poprzedniej promocji złożyłem wniosek, po ponad tygodniu zadzwoniła konsultantka, załatwione i czekam na telefon od kuriera, minał chybya już miesiąc i nic. Na infolinii mówią czekać :D Więc ja podziękuję

  borkowicz Odpowiedz
 • @Michał (Admin)

  „Dodam, że od początku roku Citi faktycznie weryfikuje przelewy, więc musi to być raczej faktyczny wpływ tego typu.”

  Zmienili regulamin w stosunku do poprzedniej edycji tej promocji (opisywanej w styczniu)?

  Czyli jeżeli do końca marca nie wpłynie 30zł za „wynagrodzenie” za luty to nawet nie ma co składać reklamacji?
  Dodam że robię przelewy z innego konta i nie jest to prawdziwe wynagrodzenie…

  Andrzej Odpowiedz
 • Może ktoś z forum korzystał z Citi z rozłożenia transakcji na raty. Mają chyba jeszcze promocję, że za rozłożenie transakcji min. 100 zł przyznają Voucher do Empiku. Moje pytanie czy można spłacić to szybciej niż 12 miesięcy? Jeśli tak czy jest jakaś dodatkowa opłata?

  Ciekawski Odpowiedz
 • Tak trochę odbiegając od tej promocji.. Jaki bank polecacie np przy kupnie Euro w Walutomacie i wypłacie tej gotówki? Bo zdarza się, że trzeba lecieć do kantora i przepłacać, a rocznie robią się już duże różnice ; (

  Dan Odpowiedz
  • Dowolny, który dobrze współpracuje z walutomatem (darmowe przelewy) i ma wypłaty za darmo. Na np. korzystam z Kantoru Walutowego Aliora.

   Michał
  • To ja się podepnę z podobnym pytaniem, łącząc zarazem wątek z tematem wpisu:
   jaki internetowy kantor polecacie do zakupu USD i przelania ich do na subkonto walutowe Citi Priority?

   Don Quijote de la Mancha
 • Witam, czy ktoś ostatnio próbował zamknąć konto Citi Priority i jaką dostał ewentualnie ofertę utrzymaniową? Nadal dają 300 zł za pół roku?

  Kate Odpowiedz
  • Też jestem ciekawy czy coś dają na zatrzymanie.

   pytanie
  • Zamykałam ostatnio (wniosek pod koniec kwietnia) i jedyna oferta to bezpłatne konto, bez konieczności przelewu 5000 zł. Nie zgodziłam się i to był koniec. Potem też się nie ugięli i nie było więcej telefonów. Ale dzisiaj za zamknięcie karty kredytowej 10% cash back, maks. 100 zł za wydanie 1000 zł przez 3 m-ce

   Kate
  • @Kate, a Ty masz już konto nie wymagające posiadania produktu kredytowego, że Ci zaproponowali tylko zniesienie warunku wpływu, a nie posiadania kk?

   Don Quijote de la Mancha
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy