150 zł za założenie Konta Jakie Chcę (i 300 zł za wpływy wynagrodzenia)

Zakończona

Ruszyła II promocji „Piłkarska strona Konta Jakie Chcę”. W zamian za założenie rachunku w Banku Zachodnim WBK zyskać możemy 150 zł do wykorzystania w serwisie pyszne.pl.

150 zł na pyszne.pl w piłkarskiej promocji Konta Jakie Chcę od BZWBK
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego prowadzonego w PLN w Banku Zachodnim WBK w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie innych produktów (np. karta kredytowa, konto oszczędnościowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgody na kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celu marketingowym. Regulamin wymaga od nas również zawarcia umowy do 14.07.2018 za pomocą przelewu, kuriera lub przez wideorozmowę.

Pierwszą z nagród, czyli voucher o wartości 50 zł o wykorzystania w serwisie pyszne.pl, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków – czyli de facto za sam fakt podpisania umowy. Drugą nagrodę, czyli voucher o wartości 100 zł, zgarniemy za wydanie łącznie 150 zł kartą lub BLIKiem do 31.07.2018. I to tyle :)

Nagrody zostaną przekazane mailowo do 31.08.2018. Bony będą ważne do 31.12.2018.

Uwaga: w promocji obowiązuje pula 2 x 800 voucherów. Po przekroczeniu puli możliwość wnioskowania zostanie zablokowana (tak było w poprzednich ofertach).

300 zł za wpływy wynagrodzenia

Oprócz promocji na start BZWBK oferuje również inną ofertę, przygotowaną dla wszystkich swoich klientów. W zamian za zlecenie przelewu wynagrodzenia na konto zgarnąć możemy nawet 300 zł – a dokładniej 50 zł przez 6 miesięcy za każdy taki przelew.

O tym jak zdobyć 300 zł szczegółowo pisałem w swoim prześwietleniu. Łącząc obie promocje możemy zgarnąć nawet 500 zł premii :)

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezwarunkowo darmowe – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł.

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem (choć po spełnieniu warunków promocji możemy ją bez problemu zamknąć). Bank pozwala nam na wybranie jednego z trzech wariantów (braku) opłat:

 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • stałe 3 zł miesięcznie

Pierwszy warunek wydaje się najsensowniejszy.

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych BZWBK. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • Po ostatniej promocji, a raczej anty promocji to te hamburgery mogą odbić się czkawką w BZWBK.

  Jaro Odpowiedz
 • A czy tą promocję uda się jakoś połączyć z programem polecającym?

  D. Odpowiedz
 • Czy ktoś otrzymał już vouchery? Ja nie dostałem ani za rejestracje ani za wydanie 150pln.. :(

  soty- Odpowiedz
  • Tez nie dostałem. Dzwoniąc na infolinie powiedziano mi ze nie załapałem się w promocji bo jakieś tam zgody sie nie zgadzały. Wszystko zrobiłem tak jak należy. na infolinii pani napisała odwołanie, przyszla dzis odpowiedz z dwoma kodami ze niby im sie e-mail zawieruszył :)

   Mateusz
 • Czy otrzymane kody musze wykorzystac na raz przy jednym zamowieniu? Nie usmiecha mi sie zamawiac za jednym razem na 100 zł.

  Mateusz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy