300 zł za wpływ wynagrodzenia od BZWBK!

Trwa do 30.09.2018

Ruszyła świetna promocja dla nowych i obecnych klientów Banku Zachodniego WBK. W zamian za przeniesienie swojego wynagrodzenia zyskać możemy aż 300 zł premii! ;)

300 zł za wpływ wynagrodzenia od BZWBK

300 zł za przeniesienie wynagrodzenia

Aby skorzystać z promocji należy być nowym lub obecnym klientem Banku Zachodniego WBK. W przypadku obecnych klientów w chwili przystąpienia do promocji muszą oni posiadać Konto Jakie Chcę wraz z Dopasowaną kartą debetową lub Konto VIP z kartą Visa VIP. Bank dopuszcza do promocji również posiadaczy starych rachunków, jednak muszą oni zamienić je na Konto Jakie Chcę. Jeśli natomiast chodzi o nowych klientów – muszą oni założyć Konto Jakie Chcę, o ile nie posiadali innego rachunku BZWBK w PLN w okresie promocji. Oprócz tego bank wyklucza osoby, które od 1.01.2018 otrzymały wpływ wynagrodzenia na dowolne konto osobiste w złotych polskich prowadzone przez BZWBK.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że w okresie przystąpienia do promocji (16.04 – 30.09.2018) zlecimy dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę lub Konto VIP. Zgodnie z regulaminem powinniśmy to zrobić przez bankowość internetową BZWBK24 (w zakładce „Obsługa klienta”) lub przez infolinię.

Przelew wynagrodzenia do BZWBK - dyspozycja

A co bank rozumie pod pojęciem wynagrodzenia? Zgodnie z definicją:

Wynagrodzenie – jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne w oddziałach lub wpłatomatach banku.

Warto podkreślić, że wpływ ten musi być na minimum 1500 zł – inaczej nie zostanie zaliczony.

50 zł co miesiąc

50 zł otrzymamy za każdy miesiac wpływu wynagrodzenia, jednak nie dłużej, niż za 6 kolejnych miesięcy. Daje nam to kwotę premii w wysokości 300 zł – nieźle! Pamiętajmy tylko, że pierwszy wpływ musi nastąpić najpóźniej w drugim pełnym miesiącu po miesiącu złożenia dyspozycji. Przykładowo zlecając go w kwietniu wpływ musi nastąpić najpóźniej w czerwcu.

Każdą z premii będzie wypłacana osobno, w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków.

Nie masz Konta Jakie Chcę? Zgarnj 150 zł

Na koniec dodam, że powyższa promocja została niejako zaprezentowana w pakiecie z promocją dla nowych klientów. Tam do zgarnięcia jest łatwe 150 zł premii na start. Jeśli więc połączymy obie promocje, to zyskamy aż 450 zł – i to bez zbędnego wysiłku!

450 zł to za mało? Od niedawna BZWBK oferuje promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – 2,7% w skali roku. Korzystajmy, póki jest dostępne ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • Adminie może by tak wypracować jakiś wspólny wzór pisma do arbitra skoro reklamację nie pomagają?
  Uprościłoby to procedurę i arbiter widziałby, że problem jest bardziej złożony niż pojedyncze przypadki.

  Damian Odpowiedz
 • Postępowanie przed arbitrem bankowym kosztuje 50 zł (lub 20 zł), przed rzecznikiem finansowym jest (interwencyjne) jest bezpłatne.

  konwicki Odpowiedz
  • Ale w przypadku rozpatrzenia wniosku na korzyść klienta bank ma poruczone zwrócić 50 zł klientowi lub gdy wartość sporu nie przekracza 50 zł – 20 zł oraz 30 zł kosztów postępowania arbitrowi. Dodatkowo wyrok jest wiążący dla banku. A jak jest z wykonalnością decyzji rzecznika finansowego? Dodatkowym atutem kosztu rozpatrzenia sprawy u arbiter jest taki, że jest na pewno zdecydowanie krótszy okres wydania postanowienia jak u rzecznika więc w sprawach w 100% do wygrania warto zainwestować 50 lub 20 zł.

   kacperek
 • Ja złożyłem wniosek przez bank ponad tydzień temu, do tej pory nie dotarł do firmy, a w systemie nie ma po nim śladu – pierwszego dnia był w systemie. Oczekiwanie po pół godziny na konsultanta zniechęca mnie do tego banku.

  Slawo Odpowiedz
  • Złóż teraz tylko dodatkowo dyspozycje sam w firmie, a listy z banku mogą sobie ginąć. Firma nie ma obowiązku nic odsyłać, więc ważny jest tylko fakt złożenia dyspozycji.

   kacperek
  • Nie bardzo mogą ginąć, we wniosku są dane osobowe z PESLEM. Powinni większą wagę przywiązywać do ochrony.

   Slawo
 • Złożyłem kilka wniosków o konto, za każdym razem odrzucano z jakiegoś powodu, ale wreszcie się udało. Dlaczego bank nie zwraca przelewów weryfikujących z odrzuconych wniosków? Niby kilka PLN, ale …

  traviz Odpowiedz
 • Gdzie w systemie bzwbk24 są widoczne archiwalne wnioski?
  Ponawiam swoje pytanie: złożyłem dyspozycję przez bank po czym pracodawca oświadczył, że czegoś takiego nie akceptuje, skonsultowałem się z bankiem, który powiedział mi, że ich w sumie nie interesuje kto złożył dyspozycję, udałem się do pracodawcy i zrobiłem to ręcznie na formularzu pracodawcy.

  Mogę liczyć na wypłatę premii czy bank już coś kręci?

  Paweł Odpowiedz
 • Możecie powołać się dodatkowowo na oświadczenie na tym portalu:

  Link: https://imgur.com/a/rJrakfI

  Mateusz Odpowiedz
 • Możecie powołać się dodatkowo na oświadczenie:
  Link: https://imgur.com/a/rJrakfI

  Mateusz Odpowiedz
  • No właśnie nie wiemy czy możemy… Admin unika odpowiedzi na pytanie na jakiej zasadzie zespół się tu udziela :(

   kacperek
  • Zapytałem już o to Bank

   Mateusz
  • Na zasadzie takiej, jak wszyscy inni, tj. został założony profil o takiej nazwie. Najprawdopodobniej jest to pracownik banku, choć faktycznie nie ma żadnej gwarancji (ale ktoś usiałby mieć jakieś interes w tym, żeby tak dużo odpowiadać w taki sposób).

   Michał
  • Czy w takim razie możesz w imieniu wszystkich forumowiczów zapytać bank jakie jest ich oficjalne stanowisko co do udzielanych odpowiedzi, promocji i kwestii podejścia do reklamacji? Masz taką możliwość czy każdy sam musi walczyć o swoje?

   Damian
  • @Damian, tutaj jest sprawa prosta – Regulamin. Bank sam sobie przeczy i na tym powinniśmy bazować. Wypowiedzi pracownika Banku mogą nam jedynie lekko pomóc i jeszcze bardziej udowodnić winne Banku.

   Mateusz
  • Ja tylko czekam na brak premi w Czerwcu i od razu wysyłam reklamację. Jak zostanie odrzucona to bede pisał odwołania do skutku.

   Mateusz
  • Dajcie juz spokoj z tym biciem piany, bo premii nie dostana tez i ci ktorzy do tej pory dostawali. Bank wymyslil promocje, ale nie do konca dokladnie ja opisal w regulaminie i kombinuje jak to zrobic po fakcie.

   keton
  • Odpowiedź pracownika Banku, po 20 minutach sprawdzania:
   „Odpowiedzi na komentarze czy posty udziela zespoł w naszym banku odpowiedzialny za strony internetowe takie jak np. Livesmarter.”

   Informacja potwierdzona.

   Mateusz
 • Wypłata wpłynęła. Dyspozycja złożona osobiście. Jeśli nie będzie 50 zł na koncie to reklamacja jeśli nie pomoże zamykam konto. Ze złodziejem nie będę współpracował.

  chf Odpowiedz
 • Przygotowałem gotowca : odwołanie.
  Oczywiście można to sobie pozmieniać – jak kto chce.

  Odwołanie od decyzji w sprawie zgłoszenia reklamacyjnego nr BZWBK/……/18
  do Dyrektora Centrum Obsługi Reklamacji i Zapytań

  Odwołuje się od decyzji z dnia ….2018 r. w sprawie mojego zgłoszenia reklamacyjnego nr BZWBK/……/18

  Zaskarżonej decyzji zarzucam błędną interpretację pkt 6 ppkt 3 Regulaminu promocji – polegającą na wadliwym przyjęciu, iż warunkiem przyznania premii było : złożenie dyspozycji przeniesienia wynagrodzenia w usługach BZWBK24 poprzez wybranie : „Samodzielnie>Przez Bank Zachodni WBK”.

  Wnoszę o zmianę zaskarżonej decyzji – poprzez uznanie mojego zgłoszenia reklamacyjnego.

  Zaskarżoną decyzją Bank nie uznał mojego zgłoszenia reklamacyjnego.
  Z uzasadnienia decyzji wynika, iż samodzielnie złożona dyspozycja przeniesienia wynagrodzenia składana u pracodawcy nie będzie brana pod uwagę w promocji. W usługach BZWBK24 w celu złożenia dyspozycji przeniesienia wynagrodzenia w promocji należało wybrać „Samodzielnie>Przez Bank Zachodni WBK”.

  Ja podnoszę, iż w/wym stanowisko Banku nie znajduje żadnego oparcia w treści Regulaminu PROMOCJI 300 ZŁ ZA WYNAGRODZENIE – a zatem jest wadliwe.

  Zgodnie z pkt 5 ppkt 1a Regulaminu promocji, nagroda zostanie przyznana uczestnikowi jeżeli spełni m. innymi ten warunek : „W okresie przystąpienia do promocji w usługach BZWBK24 internet (…) złoży dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę (…) „.

  Przy czym dyspozycję przekazania wynagrodzenia – definiuje pkt 6 ppkt 3 Regulaminu promocji. Jest to : „dyspozycja składana przez uczestnika w usługach BZWBK24 lub poprzez kontakt z infolinią 1 9999. Przekazywana pracodawcy / świadczeniodawcy uczestnika w celu przeniesienia wynagrodzenia na konto prowadzone w banku.”

  Należy zauważyć – a co podnoszę, iż Regulamin nie precyzuje w jaki sposób dyspozycja ma być przekazana do pracodawcy. Warunkiem przyznania premii nie jest to w jaki sposób dyspozycja zostanie przekazana do pracodawca ale to aby dyspozycja została złożona zgodnie z treścią pkt 5 ppkt 1a w zw pkt 6 ppkt 3 Regulaminu promocji.

  Gdyby warunkiem przyznania premii było to, iż to nie uczestnik a Bank ma przekazać dyspozycję do pracodawcy – to taki zapis z pewnością znalazłby swój wyraz w treści Regulaminu.
  Ale tak przecież zupełnie nie jest.

  Zatem stanowisko Banku wyrażone w treści zaskarżonej decyzji, iż uczestnik w celu złożenia dyspozycji przeniesienia wynagrodzenia w promocji winien wybrać „Przez Bank Zachodni WBK”- nie znajduje swego potwierdzenia w treści Regulaminu, jest dowolne.

  Ja podnoszę, iż w dniu …….2018 r. złożyłem dyspozycję przekazywania wynagrodzenia w usługach BZWBK24 internet w sposób zgodny z treścią pkt 6 ppkt 3 Regulaminu. Zatem wypełniłem warunek określony treścią pkt 5 ppkt 1a Regulaminu promocji i premia winna zostać mi wypłacona.

  Z poważaniem
  Imię Nazwisko

  Bogdan Odpowiedz
  • Dobra robota :)

   Mateusz
  • Super :)

   Mateusz
  • To jest sprawa na reklamacje 3 zdaniową… ale brawo :)

   p0k3m0n
  • Ktoś tu już nieraz pisał „pieniądze lubią ciszę…” Takie „zajeżdżanie” banków (jeśli nawet racja jest po naszej stronie) może doprowadzić co najwyżej do tego…, że bank się w końcu wypchnie i więcej takiej promocje nie zorganizuje (lub zorganizuje w ograniczonym zakresie, by wyeliminować butnych Januszy). Albo doprecyzuje zapisy tak, by skorzystało wąskie grono. Wnioski wyciągnął już Mbank w tym miesiącu eliminując część transakcji przy KK, które w łatwy sposób były wykorzystywane (Janusze wszem i wobec wypisali na forach przy wcześniejszych promocjach, jak płacić, żeby nie płacić – to bank się ogarnął). BZWBK też wyciągnie wnioski, bo pracownicy uczestniczą aktywnie w dyskusji na tym forum – zwłaszcza jak dostanie setki reklamacji kopiuj-wklej. Być może nawet tę bitwę wygracie, ale odbije się wam czkawką w przyszłości… Czy z tej promocji naprawdę nie można skorzystać bez pyskówki i mordobicia?

   dadadaq
  • „Albo doprecyzuje zapisy tak, by skorzystało wąskie grono”
   — i właśnie o to chodzi, aby warunki od początku były jasne, by od razu było wiadomo, kto może z promocji skorzystać. Lepiej już od razu dowiedzieć się, że z promocji skorzystać z jakiegoś powodu nie możemy, niż dowiedzieć się o tym dopiero, gdy nie otrzymamy obiecanej premii. Ja bym do tej reklamacji dopisał jeszcze żądanie wpłaty na konto symbolicznego zadośćuczynienia (w wysokości np. 100 albo 1000 zł) za doświadczony stres i zmarnowany czas.

   Don Quijote de la Mancha
  • To nawet arbiter w wywiadzie mówiła, żeby nie przeginać bo nawet jak się wygra to może to być pyrrusowe zwycięstwo :)

   p0k3m0n
  • Dadadaq, bzbwk jest bankiem januszem skoro tak kombinuje i cwaniakuje przy wyplatach naprawde drobnych kwot. Jak wplacisz wieksza kwote do banku to moga nie wyplacic odsetek argumentujac ze dyspozycja wplaty byla zlozona samodzielnie. Banku juz dawno nie jest instytucja zaufania publicznego ale to co przy tej promocji wyprawiaja to przechodzi ludzkie granice. Dobrze ze ludzie sie organizuja, bo kiedys nikt nie mialby odwagi przeciwstawic sie takiemu bankowi. Co do mbanku to jak weszly biletomaty to nie uznawali tego za platnosci karta kredytowa, wg nich byla to operacja gotowkowa :)

   aaaa
  • A jak bank sie obrazi, nie bedzie organizowal promocji, nie bedzie udzielal kredytow i nie bedzie wyplacal nagrod/odsetek to upadnie!

   aaaa
  • To miłościwie nam panujący wymyślą siedemnasty filar i to później pójdzie na ratowanie :)

   kacperek
  • @dadadaq Jak ktoś nie otrzymał należnej premii, to ma prawo „zajeżdżać” bank reklamacjami, tak długo, jak uznaje to za stosowne, a nawoływanie do odpuszczenia tematu przez osoby, które premię zapewne otrzymują jest po prostu śmieszne i żałosne.
   Mbank podszedł sprytnie do tematu i nie podał kodów MCC, tylko opisał, co się nie łapie. Właściwie wygląda na to, że tylko standardowe korzystanie z karty daje pewność nagrody.
   Co do wzoru pisma to strasznie długi, też wolę 3 zdania niż ślęczeć nad tym 2 godziny….
   Co do quasi-cashu itp. to myślę, że jego dni są już policzone… Ostatnio jeden z konkurencyjnych blogerów wrzucił szczegółowy opis do czego można wykorzystać PB. Moim zdaniem bardziej kompromitującej wpadki w tej branży zaliczyć chyba się nie da…dobrze, że nie jest tak poczytny jak LS ;)

   abc
  • Co do zmian zasad promocji to kiedys bylo trudniej i drozej spelnic warunki, ale ludzie sobie doskonale radzili i byli zadowoleni. Teraz to nic nie kosztuje i juz jest zbyt latwe nawet dla poczatkujacych

   aaaa
  • @abc, dokładnie, jak zobaczyłem tamten wpis to aż włos mi się zjeżył na głowie… A do tego trafiłem na niego w sponsorowanym poście na FB.

   pws
  • Bez przesady. Na tym blogu wiele więcej uśmiercono. Żeby nie wspomnieć o pewnej aplikacji. Chyba czas , by zastanowić się , czy własnie takie blogi nie przynoszą więcej szkód niż korzyści. Właściwie po co one jeszcze istnieją ?

   cykor
  • @abc
   Nie jest czasem tak, że przeszkadza nam że ktoś „zdradza” to co wiemy,a jak czegoś nie wiemy to sami dopytujemy i liczymy na dokładne info ? I na wszystkie myki wytłumaczenie „że to co nie jest zabronione- jest dozwolone” W windzie wisi regulamin. Nie ma punktu ,że nie wolno lać po mordzie. Mam na 11 piętro wchodzić na piechotę,w trosce o mordę?

   rychu75
  • Bo Pan Darek zauwazyl, ze Niestety do tej pory PB nie doczekał się osobnego wpisu wyjaśniającego tą niezwykle ciekawą i pomocną usługę!

   aaaa
  • Bo Pan Darek myśli jak zarobić jeszcze więcej. Ma to sens. Blogi Pana Darka czy Michała w ogóle się nie różnią. Pan Michał też tak myśli. Podobnie jak każdy normalny człowiek. Obaj niszczą najlepsze przyszłe promocje z naszym udziałem.

   cykor
  • @rychu75
   Jak na klatce wisi, ze nie można to rzeczywiście lepiej wybierz piechotę, ale jak nie to jedź windą, tu i tu możesz mieć obitą mordę, ale przynajmniej nie schudniesz.

   p0k3m0n
  • cykor,

   jest mi niezmiernie przykro czytać takie rzeczy, bo są one najzwyczajniej w świecie nieprawdziwe. Do tej pory skasowałem na waszą prośbę setki komentarzy na temat PB, DiP, Rv i wielu wielu innych aplikacji. Zawsze stoję po stronie stałych czytelników, którzy w pewien sposób współtworzą to miejsce podrzucając mi tematy na wpisy i aktywnie komentując – dlatego nie chcę stracić ich zaufania. Sam również nie opisuję sposobów na obroty wprost, choć dawno mógłbym to zrobić – ale jak widać nie chcę więcej zarobić (jak błędnie piszesz), bo chcę być fair w stosunku do stałych czytelników. Wychodzę w życiu z założenia, że bycie dobrym człowiekiem jest ważniejsze niż pieniądze. Powiesz mi niby jaki sposób uśmierciłem? Bo nic takiego nie kojarzę.
   Pamiętaj, że LiveSmarter jest najpopularniejszym blogiem o promocjach bankowych w Polsce i ja nie potrzebuję zdradzać tricków tylko po to, aby zdobyć nowych fanów. Ale niestety zawsze znajdą się mniejsze blogi, które chcą stać się popularne idąc na skróty i „paląc” pewne tricki tylko po to, aby licznik czytelników skoczył. O tym, że na dłuższą metę jest to działanie szkodliwe nie myślą. Nie stawiaj mnie proszę z nimi w jednym rzędzie. Również dlatego, ża ja nie „pożyczam” sobie pracy innych – rzućcie czasem okiem na to skąd niektóre blogi biorą grafiki do wpisów, które ja przerabiam ze stron promocji (dostosowuje do wymiarów wymaganych przez Facebooka, z czego inni później chętnie korzystają).

   Michał
  • Robisz dobra robotę. Tak trzymaj

   Kacper
  • Michał, krzywa Gausa przewiduje tych nadmiernie chwalących i tych z drugiej strony. Wszystko się zgadza. Jak śpiewał W.Młynarski: róbmy swoje.

   dario
  • @rychu75
   na tym blogu absolutnie nikt nie odmawia nikomu informacji, pojawiają się tylko prośby, aby pewnych rzeczy nie pisać wprost lub poczytać sobie poprzednie komentarze, a jak coś jest niejasne można odezwać się na maila…wszystko co wiem na ten temat, dowiedziałem się z tego bloga, a jeszcze niedawno nie wiedziałem nic…

   abc
  • @abc nie wiem skad ten podjar ogolny na PB. z limitem 2000 rocznym to jest jakis zart a sama procedura tez jest niewygodna, sa duzo latwiejsze sposoby z wyzszymi limitami.

   krabar
  • Ale to nie jest powód, żeby palić sprawdzone sposoby…dziś PB, a jutro R, DP, BU i się okaże, że całe działy na ten temat powstaną…
   nie mam też wiedzy czy PB traktowany jest jako quasi, bo jeśli nie to byłby bardzo pomocny :)

   abc
  • Rozwinięta troszeczkę pb i bu?

   qqq
 • Wpłynęło wynagrodzenie. DO kiedy powinienem dostać 50zł?

  Paweł Odpowiedz
  • @Paweł, ja też jeszcze czekam na wpłatę premii. W maju wpłynęło wynagrodzenie. Czas mają do końca miesiąca

   lolekanabolek
 • Najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełniłeś warunek.

  kacperek Odpowiedz
  • Podpisałem umowę 30 kwietnia z polecenia a pod koniec maja wpłynęła pensja.
   Premie za polecenie i pensję pojawiły się 1 czerwca z datą księgowania 31 maja. W sumie 150zł. Teraz czekam na te premie co Wy z promocji 300zł.
   Jestem pewien, że będą 1 lipca z datą 30 czerwca.

   dario
 • Michał, a mógłbyś pomóc ustalić czy konto jest oficjalnym Banku?

  Mateusz Odpowiedz
 • Ponawiam swoje pytanie: gdzie w systemie zobaczyć archiwalne wnioski?

  Paweł Odpowiedz
 • Odpowiedź pracownika Banku, po 20 minutach sprawdzania:
  „Odpowiedzi na komentarze czy posty udziela zespoł w naszym banku odpowiedzialny za strony internetowe takie jak np. Livesmarter.”

  Informacja potwierdzona.

  Mateusz Odpowiedz
  • Nie odpowiedzieli czy w sklad zespolu wchodzi zewnetrzna firma pr, zwykly konsultant nie ma dostepu do wiedzy jakie procesy bank outsourcinguje. Podaj im jeszcze adresy innych stron, ktore powinni monitorowac!

   aaaa
 • ale o co wy się strzępicie? przecież nawet zespół banku przez „kontakt” w bankowości elektronicznej pisał, że samodzielne złożenie oświadczenia jest OK, nawet wrzucano tutaj w komentarzach. z tego się już nie wycofają.

  „Dodam, że dyspozycję może Pan złożyć sam. Jednak zachęcamy do tego, aby przeniesienie było za pośrednictwem banku”

  Jeśli odpisali tak chociaż jednej osobie to już nie zmienią niczego.

  krabar Odpowiedz
 • Hmm złożyłem samodzielnie dyspozycje w kwietniu i chciałem załatwić wpływy wynagrodzenia z konta bliskiej osoby w innym banku. Czytając komentarze chyba nic z tego. Ten bank stał się tak nieprzewidywalny, że aż szkoda mi złożyć dyspozycję przy pomocy banku, aby rzeczywiste wynagrodzenie przenieść u pracodawcy, bo znowu mi mogą nie uznać ze względu na wpływ rzekomego wynagrodzenia z konta bliskiej osoby w innym banku w poprzednim miesiącu. Więc chyba zgarnę 150 i się pożegnam…

  slayer Odpowiedz
  • No ale masz czas do końca drugiego miesiąca na wpływ rzeczywistego wynagrodzenia od pracodawcy.

   kacperek
  • No tak, tylko że też szkoda, żeby wpływało do nich wynagrodzenie, jak oni i tak nie uznają jak u kolegów wyżej (bo samemu złożyłem).

   slayer
  • No ale już wiadomo, że uznają.

   kacperek
 • Hej ludziska :) żadko mnie już coś zaskakuje w bankowości ale dziś się zdziwiłem. Dodałem kartę MC dopasowaną do android pay i odrazu zasiliłem sobie skycash na próbę kwotą 1zł. O moje zdziwienie na karcie mam dwie blokady:
  2018-06-13 GOOGLE *SERVICES g.co/helppay# SW1W XXX XXX -4,00 PLN
  2018-06-13 skycash.com Warszawa 00-1XX XXX -1,00 PLN
  nie wiem czy ta blokada na 4zł jest w związku z podpięciem karty czy zasileniem SC
  Miał ktoś z Was podobną sytuację?? Do androida dodawałem już kilka kart i żadna z nich blokady nie robiła. No i sorki że w przypadkowym wątku pisze ale nie wiedziałem gdzie zapytać ;) Pozdrówki :)

  Herman Odpowiedz
 • Moja Żona chciała skorzystać z tej promocji. Nie wypłacili jej środków, napisała reklamacje. Ten żałosny bank odpowiedział:
  1. „odpowiadając na zgłoszenie dotyczące promocji 150 zł za przeniesienie wynagrodzenia…” jakie 150 zł? oni sami nie wiedzą jakie mają promocje, tzn. promocji nie ma jak się okazuje.
  2. w uzasadnieniu dlaczego nie uwzględnili promocji napisali, że: zgodnie z regulaminem, aby wziąć udział w promocji, trzeba uprzednio otrzymać telefonicznie zaproszenie do wzięcia udziału w promocji.
  Ustaliłam, że nie otrzymała Pani telefonu z zaproszeniem, w związku z czym nie możemy wypłacić Pani nagrody.”
  Dla mnie ten bank już nie istnieje!!!

  Siudemkasz777 Odpowiedz
  • Szanowna małżonka napisała w reklamacji z jakiej promocji nie wypłacili premii? Bo jest druga promocja 150zł za wpływ wynagrodzenia dla klientów zaproszonych.

   kacperek
 • Aż czytając obawiam się czy taka fajna promocja ktora skłoniła mnie do przeniesienia wynagrodzenia do tego banku nie zostanie zepsuta przez pisanie reklamacji i niewiadomych na nią odpowiedzi – może Bank Zachodni cierpi na jakąś schizofrenię skoro regulamin promocji jest jasny a oni próbują się z tego wycofać. Czekam do końca czerwca na wypłatę pierwszych 50 zł albo będzie gównoburza razem z czytelnikami tego bloga a my potrafimy zrobić ją .

  bolek Odpowiedz
  • 1. Regulamin
   2. Oswiadczenie na livesmarter.pl

   Mateusz
  • No to czekaj a nie wygrażasz już…

   kacperek
  • Ja przeszedłem już dwie instancje reklamacji w banku i obydwie odrzucili. Co ciekawe nie udostępnili mi rozmowy z czatu, o którą prosiłem, gdzie konsultant wyraźnie stwierdza, że mogę złożyć dyspozycję samodzielnie, ale przeanalizowali ją za mnie i ustalili, że konsultant nie przekazał mi błędnej informacji, ale właściwie i tak się nie kwalifikuję do promocji.
   U mnie została już droga do arbitra tylko.

   sabat24
  • jest cos takiego jak Rzecznik finansowy panie

   lol5
  • @sabat24, możesz podesłać treści odpowiedzi Banku na Twoją reklamacje?

   Mateusz
  • Dwukrotnie powołują się na punkt 6.3, czyli definicję dyspozycji przekazania wynagrodzenia i dodają od siebie, że: „Samodzielnie złożona dyspozycja przeniesienia wynagrodzenia składana u pracodwacy nie będzie brana pod uwagę w promocji. (…) W usługach BZWBK24 w celu złożenia dyspozycji przeniesienia wynagrodzenia w pormocji należało wybrać ‚Samodzielnie -> Przez Bank Zachodni WBK”.

   sabat24
  • „3. Dyspozycja przekazania wynagrodzenia – dyspozycja składana przez uczestnika w usługach BZWBK24 lub poprzez kontakt z infolinią 1 9999. Przekazywana pracodawcy / świadczeniodawcy uczestnika w celu przeniesienia
   wynagrodzenia na konto prowadzone w banku.”

   a) przez BZWBK24
   b) Nie ma informacji, że musi być ta informacja przekazana przez Bank

   Serio, ten Bank mnie dobija.

   Ja bym napisał jeszcze jedno odwołanie i powołał się na informacje umieszczoną tutaj na stronie przez pracowników Banku.

   https://i.imgur.com/UZGEf2D.jpg

   Mateusz
  • z tego się nie wykręcą i nie zinterpretują po swojemu (tak jak sabat24 opisuje z zapisem czatu). jeśli uznają inaczej to są po prostu oszustami. bo co innego powiedzieć, jeśli „Zespol_BZWBK” mowi jedno a pozniej wychodzi drugie?

   krabar
  • Już kilka dni temu zlożyłem trzecią reklamację właśnie z kopią treści odpowiedzi „zespołu” i to pomogło. W końcu uznali moją argumentację, więc jak ktoś ma podobną sytuację, niech reklamuje z powołaniem na ten zapis nawet wstecz za niewypłacone środki, o ile spełniał warunki promocji.

   sabat24
  • O jakiej odpowiedzi mówisz?

   Mateusz
  • https://livesmarter.pl/300-zl-za-wynagrodzenie-bzwbk/comment-page-2/#comment-193259

   Z punktu widzenia regulaminu promocji nie ma znaczenia kto przekaże pracodawcy dyspozycję przekazania wynagrodzenia, tj. czy Organizator, czy Uczestnik. Ważne jest, aby dyspozycja ta została złożona u naszego doradcy infolinii lub w usługach elektronicznych.

   Don Quijote de la Mancha
 • Wpływ był w czerwcu- pierwszy , rozumiem ,że do końca miesiąca mam dostać 50zł? I tak przez 6 miesięcy?

  Paweł Odpowiedz
 • Odchodząc od tematu to ostatnio Bank Zachodni WBK rozśmieszył mnie tym, że chcąc aktywować płatności telefonem w technologi HCE to muszę udać się i zeskanować swój dokument tożsamości w oddziale bo kartę mobilną traktują jako nowy produkt.

  Mateusz Odpowiedz
 • Jak już wcześniej pisałem, złożyłem samodzielnie dyspozycję, a przelew z tytułem wynagrodzenie dostałem od żony w innym banku. Czytając Wasze komentarze, pewnie nie otrzymam w czerwcu premii. Zastanawiam się teraz, czy złożyć dyspozycję przez bank, aby trafiały faktyczne przelewy wynagrodzenia od pracodawcy. Pytanie tylko, czy nie będzie to daremne, bo BZWBK sam zaprzeczy swojemu niewypłaceniu premii za maj ze względu na „wykluczenie osoby, która od 1.01.2018 otrzymała wpływ wynagrodzenia”. Co sądzicie? :)

  slayer Odpowiedz
  • „a przelew z tytułem wynagrodzenie” ale z rachunku firmowego mam rozumieć?

   Mateusz
  • Moze Ci sie uda, a moze nie. Dam mam taka sytuacje i czekam na koniec miesiaca. Niestety ciagle pisanie i bicie piany na ten temat tylko pogarsza sytuacje, bo bank zacznie bardzo dokladnie sprawdzac te przelewy. Juz i tak zaczynaja uszczelniac (mobilne karty w PS)

   keton
  • Prywatnego, to nie ma znaczenia…

   Chyba sobie daruję tę promocję, bo przeniosę wynagrodzenie, a oni się na mnie wypną gołą du*ą i tak… Zgarnąć 150 i „nie do zobaczenia” BZWBK.

   slayer
  • To co Bank weryfikuje tylko nazwę przelewu a nie nadawcę czyli nazwę firmy? Przecież to nie przejdzie.

   Mateusz
 • W regulaminie jest wyznaczony czas na rozpatrzenie reklamacji – a jest czas na złożenie reklamacji? Czy po jakimś czasie roszczenie „przedawnia się”?

  kacperek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy