300 zł za wpływ wynagrodzenia od BZWBK!

Trwa do 30.09.2018

Ruszyła świetna promocja dla nowych i obecnych klientów Banku Zachodniego WBK. W zamian za przeniesienie swojego wynagrodzenia zyskać możemy aż 300 zł premii! ;)

300 zł za wpływ wynagrodzenia od BZWBK

300 zł za przeniesienie wynagrodzenia

Aby skorzystać z promocji należy być nowym lub obecnym klientem Banku Zachodniego WBK. W przypadku obecnych klientów w chwili przystąpienia do promocji muszą oni posiadać Konto Jakie Chcę wraz z Dopasowaną kartą debetową lub Konto VIP z kartą Visa VIP. Bank dopuszcza do promocji również posiadaczy starych rachunków, jednak muszą oni zamienić je na Konto Jakie Chcę. Jeśli natomiast chodzi o nowych klientów – muszą oni założyć Konto Jakie Chcę, o ile nie posiadali innego rachunku BZWBK w PLN w okresie promocji. Oprócz tego bank wyklucza osoby, które od 1.01.2018 otrzymały wpływ wynagrodzenia na dowolne konto osobiste w złotych polskich prowadzone przez BZWBK.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że w okresie przystąpienia do promocji (16.04 – 30.09.2018) zlecimy dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę lub Konto VIP. Zgodnie z regulaminem powinniśmy to zrobić przez bankowość internetową BZWBK24 (w zakładce „Obsługa klienta”) lub przez infolinię.

Przelew wynagrodzenia do BZWBK - dyspozycja

A co bank rozumie pod pojęciem wynagrodzenia? Zgodnie z definicją:

Wynagrodzenie – jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne w oddziałach lub wpłatomatach banku.

Warto podkreślić, że wpływ ten musi być na minimum 1500 zł – inaczej nie zostanie zaliczony.

50 zł co miesiąc

50 zł otrzymamy za każdy miesiac wpływu wynagrodzenia, jednak nie dłużej, niż za 6 kolejnych miesięcy. Daje nam to kwotę premii w wysokości 300 zł – nieźle! Pamiętajmy tylko, że pierwszy wpływ musi nastąpić najpóźniej w drugim pełnym miesiącu po miesiącu złożenia dyspozycji. Przykładowo zlecając go w kwietniu wpływ musi nastąpić najpóźniej w czerwcu.

Każdą z premii będzie wypłacana osobno, w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków.

Nie masz Konta Jakie Chcę? Zgarnj 150 zł

Na koniec dodam, że powyższa promocja została niejako zaprezentowana w pakiecie z promocją dla nowych klientów. Tam do zgarnięcia jest łatwe 150 zł premii na start (o ile konto otworzymy do 23.05.2018). Jeśli więc połączymy obie promocje, to zyskamy aż 450 zł – i to bez zbędnego wysiłku!

450 zł to za mało? Od niedawna BZWBK oferuje promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – 2,7% w skali roku. Korzystajmy, póki jest dostępne ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • Gdzie składaliście reklamację – przez wiadomości na koncie online czy jakoś inaczej?
  Dwukrotnie mi już wpłynęła wypłata na konto, premii brak. Wniosek wypełniłam przez net.

  Daniela Odpowiedz
 • Ale numer, kilkaser rachunków już miałem w mojej karierze i pierwszy raz bank zamknął mi konto i kartę. W ogóle mnie o tym nie poinformowano, poprostu konto znikło z bankowości. Infolinia powiedziała ze nie zna powodu zamknięcia tylko wiedzą że zamknięto 2 sierpnia. Konto miałem od 6 tygodni i zdążyłem je zasilić kilkuset złotymi i wydać w sklepie stacjonarnie, nie żadne wałki w internecie:) szok i niedowierzanie poprostu:) jutro uderzam do banku po wyjaśnienia:)

  Herman Odpowiedz
  • A to jest ciekawe. Czekamy na info po wizycie w Oddziale.

   bankomat
  • dodam że było to jedno z czterech takich kont, to akurat założyłem tylko po to żeby dostać kartę „mundialową”- i tak przysłali zwykłą(może zamknęli przez to że przysłali kartę ze złym wizerunkiem) odbiło mi się kolekcjonowanie kart :D co ciekawe dzień przed rzekomym zamknięciem przelałem z niego „osad” ok 14zł na inne konto wewnętrznie. troche zrobię awanturę bo wg mnie złamali regulamin kont dla ludności: brak dwumiesięcznego wypowiedzenia. Konto miałem dokładnie 47 dni

   Herman
  • Konsultantka w banku była zaskoczona ale tak bardzo ją sytuacja zaintrygowała, że po wykonaniu 5 telefonów do różnych działów rozwikłała zagadkę. Okazało się że w jednym miejscu w ich wewnętrznym programie „Altar” nie odnotowano, że podpisana umowa wróciła do banku. przekopiowała skan podpisanej umowy i ktoś przywrócił konto:) jednak stwierdziłem że już go nie chce i rozwiązaliśmy umowe w trybie natychmiastowym.

   Herman
 • Witam, czy otrzymaliście premię za lipcowe wynagrodzenie?
  W moim przypadku wpływ wynagrodzenia 28.06; wypłacona premia 09.07;
  kolejny wpływ wynagrodzenia 30.07 i brak premii

  waangus Odpowiedz
  • Za lipcowe wynagrodzenie dostaniesz premie pod koniec sierpnia

   aaaa
  • Ja bym się nie martwił – różnie wypłacają, raz wcześniej, a raz później. Mają czas do końca sierpnia, więc trzeba poczekać.

   owat
  • Tylko raz wypłacili 9, wszystkie poprzednie były na ostatni dzień miesiąca nast. po miesiącu za który jest premia.

   Gruby Rychu
 • jak długo trzeba posiadać kartę? Skończyło się MPS i można by pozamykać karty, ale gdzieś widziałem, że nie wypłacają premii za wynagrodzenie przy braku karty.

  karampuk Odpowiedz
  • no wlasnie, denerwuje mnie robienie na sile operacji by uniknac oplat :) tez chetnie bym ja zamknal gdyby nie promocja /z ktorej nie potrafia mi nic wyplacic, reklamacja w toku:D/

   sunwoj1
 • Dostałam informację, że kartę należy trzymać co najmniej do końca promocji. Niestety Pani z Oddziału nie potrafiła wskazać takiego zapisu w regulaminie promocji ale po konsultacji z przełożonymi stwierdziła, że taki jest sens promocji.

  Beata2 Odpowiedz
 • Po prostu nie wiedzą ;). Wprawdzie w innej branży pracuję, ale z doświadczenia wiem, że pracownicy biur są od tego, żeby robić czarną robotę, a informację o czymkolwiek dostają w ostatniej chwili albo wcale, dlatego bardzo często w kwestiach rzeczy nowych typu promocje nie ogarniają, bo nie mają czasu czytać sterty maili lub w ogóle ich nie dostali i wiedzą mniej niż przeciętny Kowalski, który poczytał o promocji.

  Daniela Odpowiedz
 • 1 4 5 6

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy