300 zł za wpływ wynagrodzenia od BZWBK!

Zakończona

Ruszyła świetna promocja dla nowych i obecnych klientów Banku Zachodniego WBK. W zamian za przeniesienie swojego wynagrodzenia zyskać możemy aż 300 zł premii! ;)

300 zł za wpływ wynagrodzenia od BZWBK

300 zł za przeniesienie wynagrodzenia

Aby skorzystać z promocji należy być nowym lub obecnym klientem Banku Zachodniego WBK. W przypadku obecnych klientów w chwili przystąpienia do promocji muszą oni posiadać Konto Jakie Chcę wraz z Dopasowaną kartą debetową lub Konto VIP z kartą Visa VIP. Bank dopuszcza do promocji również posiadaczy starych rachunków, jednak muszą oni zamienić je na Konto Jakie Chcę. Jeśli natomiast chodzi o nowych klientów – muszą oni założyć Konto Jakie Chcę, o ile nie posiadali innego rachunku BZWBK w PLN w okresie promocji. Oprócz tego bank wyklucza osoby, które od 1.01.2018 otrzymały wpływ wynagrodzenia na dowolne konto osobiste w złotych polskich prowadzone przez BZWBK.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że w okresie przystąpienia do promocji (16.04 – 30.09.2018) zlecimy dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę lub Konto VIP. Zgodnie z regulaminem powinniśmy to zrobić przez bankowość internetową BZWBK24 (w zakładce „Obsługa klienta”) lub przez infolinię.

Przelew wynagrodzenia do BZWBK - dyspozycja

A co bank rozumie pod pojęciem wynagrodzenia? Zgodnie z definicją:

Wynagrodzenie – jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne w oddziałach lub wpłatomatach banku.

Warto podkreślić, że wpływ ten musi być na minimum 1500 zł – inaczej nie zostanie zaliczony.

50 zł co miesiąc

50 zł otrzymamy za każdy miesiac wpływu wynagrodzenia, jednak nie dłużej, niż za 6 kolejnych miesięcy. Daje nam to kwotę premii w wysokości 300 zł – nieźle! Pamiętajmy tylko, że pierwszy wpływ musi nastąpić najpóźniej w drugim pełnym miesiącu po miesiącu złożenia dyspozycji. Przykładowo zlecając go w kwietniu wpływ musi nastąpić najpóźniej w czerwcu.

Każdą z premii będzie wypłacana osobno, w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków.

Nie masz Konta Jakie Chcę? Zgarnj 150 zł

Na koniec dodam, że powyższa promocja została niejako zaprezentowana w pakiecie z promocją dla nowych klientów. Tam do zgarnięcia jest łatwe 150 zł premii na start (o ile konto otworzymy do 23.05.2018). Jeśli więc połączymy obie promocje, to zyskamy aż 450 zł – i to bez zbędnego wysiłku!

450 zł to za mało? Od niedawna BZWBK oferuje promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – 2,7% w skali roku. Korzystajmy, póki jest dostępne ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • U mnie też :)
  Przedostatnia już…

  Marcinek Odpowiedz
 • u mnie jest u zony nie – więc z konta żony poszła reklamacja …

  piotro Odpowiedz
 • Jest za październik. Bez reklamacji. Nie ma za to z polecenia 100 za przelew wynagrodzenia.

  JoX Odpowiedz
 • u mnie cisza… czyżby standard w postaci reklamacji?

  Andrus Odpowiedz
  • Dziś dostałem 50 zł ale nie wiem czy to przelew z reklamacji za brak premii za wrzesień czy premia za październik. W opisie przelewu tym razem nie zawarto stosownej informacji.
   Może jutro wpłacą premię za październik?

   Bubu
 • Na 1 konto wpadla osma 50 :) A na drugie z promocja od wrzesnia nic nie wpadlo. Chyba bedzie reklamacja :( Zdecydowanie sobie nie radza w banku z ta reklamacja

  keton Odpowiedz
 • Mam podobnie jak @Bubu.

  santech Odpowiedz
 • Na 1 konto wpadla osma 50 :) A na drugie z promocja od wrzesnia nic nie wpadlo. Chyba bedzie reklamacja :( Zdecydowanie sobie nie radza w banku z ta promocja

  keton Odpowiedz
 • A dostał ktoś może łącznie więcej niż 300 zł ? Ja i członek rodziny dostawaliśmy w każdym miesiącu premię samoistnie bez reklamacji, w jednym z miesięcy dodatkowo zasiliłem sobie sam rachunek większą kwotą „PRZELEW WŁASNY” i za ten miesiąc dostałem 2x 50zł. Myślałem, że może bank mnie lubi, ale w tym miesiącu członek rodziny dostał ostatnie 50 zł, a u mnie, że w ciągu 5 miesięcy łącznie wypłacili już 300 zł (w tym w jednym właśnie 2x 50 zł) to już nic nie było – oczywiście nie narzekam, bo dostałem bez reklamowania całą premię, nie musiałem składać reklamacji, ale trochę z tyłu głowy zastanawiałem się czy w tym miesiącu jeszcze mi coś dodatkowo wpadnie – wszak błędy w bankach się zdarzają czasem też na korzyść klientów :)

  Gruby Rychu Odpowiedz
  • Losowo wyplacaja. Dostalem 11 razy po 50 zl. Pierwsze dwa byly normalnie, za trzeci miesiac wyplacili 4×50, za czwarty nic nie dostalem bo w sumie juz bylo 6 premii. Ale „wynagrodzenia” dalej przelewalem, za piaty miesiac nagle dostalem 5×50 zl a za szosty dzis mieli wyplacic ale nic nie ma. Reklamacji nie pisze bo jestem zadowolony. Czekam co bedzie dalej :)

   aaaa
  • Gruby Rychu – przeczytaj wczesniejszy komentarz :)

   keton
  • Tak się zastanawiałem czy ta ósma to nie błąd :)

   Gruby Rychu
  • Oczywiscie, ze blad. Taki maja bajzel. Za to na 2 koncie 0zl, bedzie reklamacja.

   keton
 • Reklamacje składacie poprzez serwis internetowy? Widzę tam różne tematy reklamacji ale nie widzę reklamacji związanych z promocją.

  eLch Odpowiedz
 • Wpadło 50 zł.

  chf Odpowiedz
 • U mnie też 50 za październik.

  Daniela Odpowiedz
 • Jest 50 zł po reklamacji za wrzesień.

  Waldemar Odpowiedz
 • No i 50zl dali ale nie wiem czy za reklamacje za wrzesień czy za październik. Trzeba znów reklamować no debeściaki przez tyle czasu nieogarnać promocji. Chyba liczą po cichy że się ludzie nie połapią i trochę kasy im zostanie.

  jankos Odpowiedz
  • W odpowiedzi na reklamację obiecali mi forsę za wrzesień do końca listopada.
   Zakładam, że wczorajszy przelew to za wynagrodzenie wrześniowe.
   Więc znów muszę reklamować brak premii za październik.
   Nie odpuszczę do końca bo życie długie a pić się chce.

   Bubu
 • Kolejna reklamacja poszła. Już trzecia w tej promocji.

  Paweł K. Odpowiedz
 • Ci którzy składają reklamacje że nie wpłynęła premia za wynagrodzenie to macie faktycznie przelew wynagrodzenia od pracodawcy? czy kombinujecie z przelewami z innych banków?

  Kamil88 Odpowiedz
  • Składam reklamacje, mimo że mam naprawdę przelew od pracodawcy. Nawet WBK do kadr przysłał jeszcze pisemko, że mają mi przelewać.

   Paweł K.
  • mam faktyczny przelew od pracodawcy i już dwukrotnie składałam reklamację, od tamtej pory bank się ogarnął chyba ;)

   Daniela
 • Nie dostalem w listopadzie premii, znów trzeba reklamować, wychodzi pół na pół, trzy razy wypłacili sami, 3 razy nie.

  Maq Odpowiedz
 • A po jakim czasie wskutek reklamacji wypłacają? Po upływie 30 dni czy jakoś wcześniej?
  U mnie na koniec listopada miała być pierwsza premia, wynagrodzenie od pracodawcy…no i reklamację musiałem złożyć, bo sami z siebie kaski nie podesłali.

  JJ2010 Odpowiedz
  • No właśnie o to chodzi, że uznają reklamacje ale i tak potem obiecanej kasy nie przelewają. U mnie już tak 3 raz! no Bareja po prostu…

   Anty
  • Oj, nie śpieszą się. Ja dostałem 29 listopada przelew premii za wrzesień.
   Ale tym razem się zbuntowałem. Oprócz reklamacji telefonicznej napisałem dodatkowo maila że wnoszę o załatwienie sprawy bez zbędnej zwłoki, wyjaśnienie przyczyn permanentnego błędu systemowego a po uwzględnieniu reklamacji o natychmiastową wypłatę zaległej premii bez zbędnego czekania do końca miecha, zwłaszcza, że racja jest po naszej stronie i nie ma to tamto.

   Bubu
  • Zapomniałeś zażądać odsetek karnych :D

   Paweł
 • Nie wiem jak jest z KJC, ale posiadacze kont VIP mają swojego doradcę select. Jeżeli macie problem z tą promocją to zamiast samemu pisać reklamację, zgłoście to dla doradcy i on za was napisze reklamację. O tyle jest to korzystniejsze, że sprawa zostanie załatwiona w ekspresowym tempie, to i premie wypłacą z góry za kilka miesięcy na zaś :) tak było w moim przypadku.

  specu Odpowiedz
 • Jest bajzel i to nie mały. Obiecują na koncie systematycznym 2,7% a naliczają 0,4%.
  Poszła reklamacja ale to już przegięcie, że trzeba jeszcze liczyć samemu odsetki na każdym koncie.

  dario Odpowiedz
  • U mnie się zgadza co do grosza 2,7%, ale miałem wpływy z automatycznego oszczędzania. Na pewno ustawiłeś?

   Paweł K.
  • Tak, automat ściągnął i konsultant mi potwierdził, że jest 2,7% ale jak widać nie ma. Czekam (niestety do 30 dni).

   dario
  • dario jeżeli zalozyles konto syst np 25.10 i ustawiles wpłatę na 6 dnia mies to dopiero bedzie 2,7 w mies następującym w którym była wpłata czyli w grudniu

   piotro
  • Automat jest ustawiony i ściągnął kasę na systematyczne ale nie naliczyło odsetek. Co ciekawe, w szczegółach rachunku jest info, że nie ustawiono dla niego automatu a w zleceniach stałych jest takie, co zresztą zadziałało.
   Więcej, właśnie otworzyłem rachunek systematyczny dla innego ror, ustawiłem automat na jutro (i każdego 5-go) a w szczegółach jest info, że nie ma automatu.

   dario
  • mam to samo…za każdym razem znika z ustawień i jest info że nie ma zlecenia stałego dla tego rachunku…jak ustawiam ponownie to wykonuje sie po 2-3 razy i w zaplanowanych tez tak jest, jak usuwam to sie czasami nie usuwa to zlecenie a czasami tak (losowo), jak pytałem na czacie twierdza ze na wszystkich kontach mam ustawione zlecenia stałe …jak naliczają odsetki nie wiem bo to drugi miesiac po usatwieniu zlecen i zadzialaja labo nie zadzialaja jak zwykle …slowem burdello bubum jak to w tym banku … po co oni robia te promocje … przeciez to tylko pogarsza im pijar…chyba ze chodzi tylko o te chwilowe statystyki otwierania i zamykania kont :D

   JoX
 • A czy kwota ze zlecenia stałego podwyższająca saldo na KO także liczy się jako podstawa do naliczenia odsetek, czy tylko jest „warunkiem” uzyskania podwyższonego oprocentowania na KO bez uwzględniania kwot z tytułu regularnego oszczędzania?
  Na przykładzie:
  26.11 zakładam KO i wpłacam 19500zł
  28.11 zlecenie stałe na KO w wysokości 20zł
  Czy odsetki na koniec listopada liczę tylko od 19500, czy też przez dwa dni (26-28) od 19500, a od 28.11 odsetki powinny być liczone od kwoty 19520?

  JJ2010 Odpowiedz
  • odsetki promocyjne dopiero naliczne od 1 grudnia Juz to pisalem wczesniej Musi byc w poprzednim mies autm oszcz zeby w nast bylo podwyzszone

   piotro
  • @ Piotro odsetki promocyjne należą się także w miesiącu otwarcia KO (zgodnie z par 5 pkt 1 pierwsza kropka pierwszy myślnik. Jak dla mnie powinni naliczyć odsetki wg oprocentowania 2,7% i naliczyli tylko nie uwzględnili tej dopłaty 20zł

   § 5.
   1.
   Promocyjne Oprocentowanie Podwyższone przysługuje, nie dłużej niż do dnia 29.06.2019 r., Uczestnikowi promocji na
   Koncie systematycznym:
   * Dla umów o Konto systematyczne zawartych w Okresie Trwania Promocji:
   – w miesiącu, w którym zawarto niniejszą umowę,
   – w kolejnych miesiącach, po spełnieniu warunku Automatycznego oszczędzania zgodnie z załącznikiem do Regulaminu kont dla klientów indywidualnych, określającym szczegółowe warunki prowadzenia Konta systematycznego.

   JJ2010
 • Sypnęli wypłatami reklamacji przynajmniej u mnie i u zony. Nie ma co mówić jestem zadowolony :)

  uta Odpowiedz
  • Santander został w pełni zrehabilitowany. Dzisiaj dostałem nagrodę z reklamacji za wrzesień oraz 2 x 50 zł za listopad i grudzień mimo, że w grudniu jeszcze wynagrodzenie nie wpłynęło. W wolnym tłumaczeniu oznacza to, że wiele mi nie potrzeba do poprawy humoru.

   Bubu
  • Mam tak samo jak Wy, chyba wyszli z założenia że już dadzą żeby nie wkurzać nas bardziej koniecznością pisania kolejnych reklamacji w kolejnych miesiącach

   jankos
  • U mnie dziś 2 uznania na 50 zł i na 100 zł w ramach reklamacji, ale odpowiedz przyjdzie listem, i u mnie tez już do przodu za grudzień ;)

   Dzikus
  • Hehe mi też wypłacili, w samym listopadzie w 3 transzach otrzymałem łącznie 200zł i dzisiaj dodatkowo 50zł. Łącznie wpadło 300zł gdzie ostatnie 50 zł powinienem otrzymać dopiero w styczniu :)

   specu
  • lepiej, ja dostałem 2x50zł mimo że od października nie dostaję wypłaty na konto:) (wcześniej wpływała),
   puszczałem tylko przelewy z innego konta z podobnym tytułem.

   Mateusz
  • A ktoś dostał jakas sensowną odpowiedz na reklamacje?

   Dzikus
  • A ja sie ciesze tylko polowicznie, bo za wynagrodzenie prawdziwe nie dostalem, reklamacja napisana, ale jeszcze bez odpowiedzi. Ale na 2 koncie „wynagrodzenie” przynioslo juz 400zl latwego zysku i mam nadzieje, ze nadal bedzie dzialac, no chyba ze w koncu sie ogarna, ale na to sie nie zanosi, bo ciagle jednym nie placa wcale, a innym za duzo :)

   keton
  • U mnie 200zl W dwóch przelewach za reklamacje. Łącznie wypłacili już 400zl na poczet promocji. U żony prawidłowo naliczają i nic dodatkowo nie wpadło.

   Kacper
 • Tam jest taki burdel że sami nie wiedzą komu i ile zapłacić.

  adaś Odpowiedz
 • a ja nic dodatkowo nie dostałem, wszystko wpada zgodnie z planem. czuję się pokrzywdzony hehe:D

  Herman Odpowiedz
 • Po jakim czasie odpowiadają Wam na reklamacje? Ja czekam już tydzień i cisza.

  eLch Odpowiedz
  • Czekam od 1.12, a niby mieli odpowiedziec po 3 dniach roboczych. Mam 2 rozne reklamacje. Widac sie nie wyrabiaja.

   keton
  • Ja dziś otrzymałem smsa:
   Dzien dobry, rozpatrzenie reklamacji 19xxxx/18 zajmie nam jeszcze troche czasu. Odpowiedz przekazemy niezwlocznie po zakonczeniu analizy. Santander Bank Polska

   Tak, bardzo skomplikowana sprawa, że potrzebują tyle czasu :/

   eLch
  • to nie tak, nie maja czasu nawet przeczytac twojej reklamacji, tyle roboty pewnie maja :) i pisza zeby cie uspokoic ze kiedys rozpatrza :D

   sunwoj1
  • W ostatnim raporcie prnews maja 3,28 miliona kont, a z numeru reklamacji 19XXXX/18 wynika ze zblizaja sie do 200 tysiecy reklamacji w tym roku i pewnie wiekszosc przekladaja juz na przyszly rok. Zamiast zwalniac gosci z przejetego DB powinni ich zatrudnic do zajecia sie tymi reklamacjami na powaznie..

   aaaa
  • Ale moja już została rozpatrzona.

   cykor
 • Wlasnie dostalem SMS, ze reklamacja rozpatrzona i rozlicza sie do 31.12.
  Ciekawe czy tak bedzie juz co miesiac.

  keton Odpowiedz
 • Ja czekam na rozpatrzenie od 28 listopada.

  marjanosek Odpowiedz
 • Jest przelew

  krabar Odpowiedz
 • nagroda 50 zeta wpłynęła ale pensji ani śladu :(

  jeno sznur Odpowiedz
 • Czy ktoś w ostatnich dniach dostał premię za wynagrodzenie?

  Beata2 Odpowiedz
 • @sonin
  Chodzi o o premię po 50zł za przelewanie wynagrodzenia.

  Beata2 Odpowiedz
 • Kurde, ostatnia premia miała być i oczywiście znowu leci reklamacja :P.

  Daniela Odpowiedz
 • Nie dostałem 20 grudnia za wynagrodzenie czyli raczej już promocja się skończyła dla mnie,natomiast przeniesienie wynagrodzenie do Banku Zachodniego(Santander teraz) bardzo mi się opłaciło i więcej niż regulaminowo :D Ogólnie ten rok bardzo dopisał więc na ten bank nie powiem złego słowa nawet jak trzeba za coś składać reklamacje :D

  bolek Odpowiedz
 • A jak zmienię pracę to wtedy co z premią za wpływ wynagrodzenia, trzeba zgłaszać czy coś?
  Konsultantka tego nie wiedziała

  Mark1916 Odpowiedz
 • 1 6 7 8

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy