300 zł za wpływ wynagrodzenia od BZWBK!

Zakończona

Ruszyła świetna promocja dla nowych i obecnych klientów Banku Zachodniego WBK. W zamian za przeniesienie swojego wynagrodzenia zyskać możemy aż 300 zł premii! ;)

300 zł za wpływ wynagrodzenia od BZWBK

300 zł za przeniesienie wynagrodzenia

Aby skorzystać z promocji należy być nowym lub obecnym klientem Banku Zachodniego WBK. W przypadku obecnych klientów w chwili przystąpienia do promocji muszą oni posiadać Konto Jakie Chcę wraz z Dopasowaną kartą debetową lub Konto VIP z kartą Visa VIP. Bank dopuszcza do promocji również posiadaczy starych rachunków, jednak muszą oni zamienić je na Konto Jakie Chcę. Jeśli natomiast chodzi o nowych klientów – muszą oni założyć Konto Jakie Chcę, o ile nie posiadali innego rachunku BZWBK w PLN w okresie promocji. Oprócz tego bank wyklucza osoby, które od 1.01.2018 otrzymały wpływ wynagrodzenia na dowolne konto osobiste w złotych polskich prowadzone przez BZWBK.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że w okresie przystąpienia do promocji (16.04 – 30.09.2018) zlecimy dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę lub Konto VIP. Zgodnie z regulaminem powinniśmy to zrobić przez bankowość internetową BZWBK24 (w zakładce „Obsługa klienta”) lub przez infolinię.

Przelew wynagrodzenia do BZWBK - dyspozycja

A co bank rozumie pod pojęciem wynagrodzenia? Zgodnie z definicją:

Wynagrodzenie – jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne w oddziałach lub wpłatomatach banku.

Warto podkreślić, że wpływ ten musi być na minimum 1500 zł – inaczej nie zostanie zaliczony.

50 zł co miesiąc

50 zł otrzymamy za każdy miesiac wpływu wynagrodzenia, jednak nie dłużej, niż za 6 kolejnych miesięcy. Daje nam to kwotę premii w wysokości 300 zł – nieźle! Pamiętajmy tylko, że pierwszy wpływ musi nastąpić najpóźniej w drugim pełnym miesiącu po miesiącu złożenia dyspozycji. Przykładowo zlecając go w kwietniu wpływ musi nastąpić najpóźniej w czerwcu.

Każdą z premii będzie wypłacana osobno, w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków.

Nie masz Konta Jakie Chcę? Zgarnj 150 zł

Na koniec dodam, że powyższa promocja została niejako zaprezentowana w pakiecie z promocją dla nowych klientów. Tam do zgarnięcia jest łatwe 150 zł premii na start (o ile konto otworzymy do 23.05.2018). Jeśli więc połączymy obie promocje, to zyskamy aż 450 zł – i to bez zbędnego wysiłku!

450 zł to za mało? Od niedawna BZWBK oferuje promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – 2,7% w skali roku. Korzystajmy, póki jest dostępne ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • ja wypełniałem w Santanderze jakoś tydzień temu i przeszło bez problemu online i pracodawca dostał już pismo

  mike@miki Odpowiedz
  • Ok. dzięki za info , chyba przez tą zmianę koloru i trzcionki trudniej to odnaleźć . xyz

   prawdziwy-xyz
  • Chyba oślepłem .. gdzie to teraz jest?

   Andy
  • Twoje sprawy-Dane i pełnomocnictwa-Przenieś do nas wynagrodzenie

   Andrus
  • Dzięki – widzisz, a ja dlatego napisałem że tylko infolinia bo jak napisałem do nich (bo chyba ślepy byłem) to mam i w bankowości odpowiedź, że tylko przez infolinię i na infolinii także taka sama odpowiedź.

   Andy
 • chyba się zmienił regulamin (wraz z nazwą banku), z aktualnego wynika, że kartę trzeba mieć cały czas. Nie mam zapisanej starej wersji, ale tam chyba było o karcie w momencie przystępowania do promocji a teraz jest o posiadaniu konta i karty

  karampuk Odpowiedz
 • Od prawie tygodnia czekam na kuriera z umową i chyba się w tym tygodniu niedoczekam. Promocja jest do 30 września i nie wiem czy do tego czasu będę miał aktywne konto mimo że wniosek złożony, a umowa jest gdzieś w drodze. Ciekawe czy w ewentualnej reklamacji zostanie to uznane…

  edekkk Odpowiedz
 • Witam. W lipcu zrobiłem całą procedurę zmiany rachunku , wyrobiłem kartę i przeniosłem wynagrodzenie które od lipca wpływa miesiąc w miesiąc na konto a premi do tej pory nie ma , co zrobić w takiej sytuacji

  Arkadiusz Odpowiedz
 • a mi wlasnie wyplacili kolejna 100 po reklamacji, koniec miesiaca – moze wiecej osob dostanie zalegle wyplaty?

  sunwoj1 Odpowiedz
 • W tej promocji nawet uznanie reklamacji przez bank nie gwarantuje wypłaty premii.

  conrad_88 Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał 50 zł za wrzesień ? wprawdzie 30 było wczoraj tj niedzielę ale nie wiem czy czekać do jutra czy dziś wieczorem pisać reklamację ?

  piotro Odpowiedz
  • ogarnij sie

   lol5
  • lol5 nie potrzebuję głupich docinek tylko było jasne pytanie czy ktoś dostał 50 zł we wrześniu za pensję z sierpnia

   piotro
  • Dostałeś odpowiedź na takie pytanie jakie zadałeś :)
   Natomiast wypłata za sierpień była 18.09

   uta
  • pytanie normalne a 18 września to niestandardowo bo cześć wtedy dostała po reklamacji za to że nie dostali w sierpniu Bank ma obowiązek wypłaty premii za wynagrodzenie do końca mies nast po miesiącu w którym wpłynęła pensja i dotychczas dwa razy robił to na koniec miesiąca 29.06 w piątek i 30.08 w czw Raz było tylko 9 lipca niestandardowo Zresztą nie tylko mi nie wypłacili 18 września jak sugerujesz bo znam kilka osób którym też nie wypłacono wtedy

   piotro
  • aleś chłopie napisał „50 zł za wrzesień”

   karampuk
  • poprawiłem „pytanie czy ktoś dostał 50 zł we wrześniu za pensję z sierpnia” Co z wami ludzie nic tylko hejt tak z poniedziałku ?

   piotro
 • #uta z tego co pisałeś 1 września nie dostałeś w sierpniu za wypłatę w lipcu więc 18 września to sam dostałeś chyba za wypłatę z lipca a za wypłatę z sierpnia też chyba nie dostałeś???

  piotro Odpowiedz
  • Mam wrażenie że potem pisałem. 17.09 dostałem za reklamację lipca. 18.09 dostałem normalnie za sierpień (ta premia przyszła poraz pierwszy z opisem za co ‚Nagroda – 300 zł. za wynagrodzenie 2018-08-31’). Myślę że to była ‚normalna’ data wypłaty sierpnia ponieważ żona również dostała tego dnia za sierpień (u niej nie było problemów z wypłatami premii). W każdym razie jestem na ‚czysto’ z wypłatami.

   uta
  • Dzięki za odpowiedź U mnie żona też dostaje normalnie” wypłaty ale za sierpień 18 września ani w żaden inny dzień września również nie dostała Stąd po prostu się tu zapytałem Nie zauważyłem wpisów z 18 września bo myślałem że normalnie powinny być pod koniec miesiąca skoro wcześniej nic nie wpłynęło Jak widzę jednak i mnie i zony nie ominie chyba reklamacja …

   piotro
  • Również czekałam na ostatni dzień miesiąca sądząc,że wpłynie jak 31.08. Ale niestety nic, a poprzednie 3 nagrody wpłynęły bez problemu. Reklamacja już złożona.

   Madeira
 • Irytująca jest ta promocja. W sierpniu nie dostalem za lipiec. We wrześniu napisalem reklamację, uznali , przeprosili z informacją że do końca września wypłacą, co nie nastąpilo…

  conrad_88 Odpowiedz
 • Czy ktoś od przyjaciół z LLoyds dostał taką inforamcję?
  ******* is not the facility that should be used for gaining extra benefits from other banking products. If you continue (…) , your account can be suspended

  RAREK_WYJADACZ Odpowiedz
 • Cholery można z nimi dostać, znów kasy brak i kolejna reklamacja leci. Wygląda na to, że co miesiąc trzeba będzie składać.

  Daniela Odpowiedz
  • dobre i 200 ;) szkoda że strona podana w regulaminie nie działa, bo konto w bzwbk zamykałam chyba w lutym… do sprawdzenia na infolinii?

   klaudi
 • W tym miesiącu jeszcze nie dawali premii za poprzedni miesiąc ?
  Wydaję mi się, że jak ostatnie dni miesiąca wypadały w weekend to wypłacali na początku miesiąca (miałem tak 2 razy), a jak miesiąc kończy się w dzień roboczy to wypłacali na koniec miesiąca.

  Gruby Rychu Odpowiedz
 • W moim przypadku pensja na początku lipca, premia 30 sierpnia. Prawie po dwóch miesiącach. To zgodne z regulaminem i trzeba być cierpliwym.

  Za sierpień wpłynęła trochę wcześniej, 18 września.

  sonin Odpowiedz
 • Po reklamacji (ok. miesiąc temu) otrzymałem pismo, że był błąd wewnętrzny i 300 za wynagrodzenie będzie wpływać teraz normalnie, czyli do końca września powinno być? A nie ma :) Nie wiem czy pisać reklamację kolejny raz, czy dać im czas na ogarnięcie się?

  EloElo320 Odpowiedz
  • Ogarna sie jak ktos im zrobi reset systemu. Wyplata premii za sierpien byla 18 wrzesnia, wiec jesli odpowiedz na reklamacje dostales po 18 wrzesnia to zapewnienie o regularnym wplywaniu premii dotyczy dopiero premii za wrzesien. Musisz napisac kolejna reklamacje.

   aaaa
  • a na co tu czekać ?

   kruczi
 • U mnie premie wpadały:
  – 29.06
  – 09.07
  – 30.08
  – 18.09

  mucha Odpowiedz
 • 1000 komentarz a premii wciąż brak. Ktoś wie co się dzieje? ostatnia premia była tak jak pisze @mucha. Pisaliście reklamację?

  K+M+B Odpowiedz
  • Jeśli masz ma myśli premię za wrzesień to bank ma czas na wypłatę do końca października.
   Za poprzednie miesiące premia została mi przyznana acz nie obyło się bez reklamacji.

   Bubu
 • Nam od 4 miesięcy płacą równo jak należy, chociaż jedno założyło konto o miesiąc później.
  Przy okazji poleciliśmy sobie nawzajem kredytówki i wczoraj wpłynęło 2 x (100+50).
  Nie ma na co narzekać tylko czekać.

  dario Odpowiedz
  • Dzięki za info. Nie zapamiętałem tego z regulaminu, bo zawsze wypłacali zaraz po wpływie wypłaty.
   Co do polecanie, też skorzystałem.

   K+M+B
 • Jak reklamowałen brak premii za sierpień to po pozytywnym rozpatrzeniu dostałem informację, że do 20 października bonus wpłynie na rachunek.. Więc czekam :)

  mike@miki Odpowiedz
 • Jest premia ale ciężko powiedzieć czy za wrzesień czy z reklamacji ponieważ dostałem info że reklamacja uznana i przeleją do 20-go

  Andrus Odpowiedz
  • mi tez na 2 roznych kontach wpadlo za 2 miesiace, juz sie pogubilem za ktore to miesiace – zreszta nie wazne, dobrze ze przyznali :)

   sunwoj1
  • U mnie wpadło 50zł tylko raz, także podejrzewam że jest ono z reklamacji za sierpień (mieli wypłacić do 20.10).

   Maq
 • mi dzis wpadlo z reklamacji za sierpien plus wrzesien naraz..

  mike@miki Odpowiedz
 • za wrzesień jeszcze nie ma, chyba tylko z reklamacji wypłacili

  majaa Odpowiedz
 • a u mnie standardowo reklamacja będzie, jak co miesiąc…

  conrad_88 Odpowiedz
 • 1 5 6 7

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy