150 zł w gotówce za założenie świetnego Konta 360°

Zakończona

Kto z was jeszcze nie ma jednego z najlepszych kont na rynku, czyli Konta 360° Banku Millennium? Właśnie ruszyła kolejna promocja, dzięki której zgarniemy 150 zł za jego założenie. Tym razem premia nie jest jednak wypłacana w bonach, ale w najcenniejszej walucie – czyli gotówce :)

150 zł za założenie Konta 360 i pobranie aplikacji Goodie

Premia za pobranie aplikacji Goodie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie dysponowała jakimkolwiek rachunkiem w Banku Millennium jako posiadacz, współposiadacz czy przedstawiciel ustawowy po 1.04.2015. Bank zaznacza tu, że posiadanie rachunku technicznego czy nawet karty prepaid wyklucza z promocji. Wyklucza nawet fakt złożenia wniosku kilka dni przed startem promocji, który jest w trakcie procesowania.

Co, jeśli spełniamy te warunki i nie mieliśmy żadnego kontaktu z bankiem przez ostatnie 2,5 roku? Na szczęście dalej jest już znacznie łatwiej. Bank wymaga od nas, aby do dnia 20.12.2017 złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji, zaznaczając przy tym zgody (dla celów banku oraz jednostek powiązanych). Samo podpisanie umowy (poprzez wizytę kuriera lub w oddziale banku) musi się odbyć do końca roku. W tym samym terminie musimy również pobrać aplikację mobilną Goodie oraz zarejestrować się w niej używając tego samego adresu mailowego, co we wniosku o konto. Aplikacja nie może zostać odinstalowana do końca trwania promocji.

150 zł za spełnienie warunku… bezpłatności konta

Co dalej? Ostatni warunek promocji jest o tyle fajny, że pokrywa się z warunkiem zwalniającym z opłaty za konto. Wystarczy, że zarówno w styczniu, jak i lutym 2018 na konto wpłynie min. 1000 zł oraz wykonamy co najmniej jedność płatność bezgotówkową BLIKiem lub kartą (w każdym z miesięcy). Ja sam, jako posiadacz tego konta, mam ustawione zlecenie stałe przelewu 1000 zł ze swojego konta w innym banku, a operację kartą wykonuję przy okazji drobnych zakupów (jak płacę za coś kilka zł, to automatycznie używam karty Millennium).

I to tyle! Bank wypłaci nam 150 zł premii do 14.03.2018, o ile ciągle będziemy posiadaczem rachunku. No i aplikacji Goodie :)

Szczegóły w regulaminie promocji.

Opinie o Koncie 360°

Konto 360° to, moim zdaniem, jeden z najlepszych rachunków na rynku. Po pierwsze, bank stawia bardzo uczciwe warunki zwalniające z opłat. Wpływ 1000 zł (może być z własnego konta w inny banku) i jedna transakcja kartą nie powinny sprawić nikomu trudności. W zamian otrzymujemy również darmowe wypłaty z bankomatów. Co ciekawe dla Konta 360° Student (dla osób do 26. roku życia) warunki są jeszcze prostsze – nie trzeba zapewniać wpływu, wystarczy 1 transakcja miesięcznie :)

Drugą zaletą konta w Banku Millennium jest nowoczesna bankowość internetowa i mobilna. Nie kojarzę zbyt wielu awarii, wszystko jest przejrzyste, a na dodatek możemy skorzystać z takich usług jak BLIK czy np. rejestracja numeru prepaid online. Brakuje chyba tylko Android Pay.

Wreszcie trzecia zaleta, z której osobiście korzystam dość intensywnie, to dobra oferta oszczędnościowa. Bank Millennium jako jeden z nielicznych pozwala na cykliczne korzystanie z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym (obecnie 2,5% do 100 000 zł) oraz z lokaty mobilnej (2,5% po skorzystaniu z rozszerzonej rzeczywistości do 10 000 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • no to czekam na promocję w stylu 20 zł za zarejestrowanie się w tym goodie dla obecnych użytkowników konta 360

  zenek64 Odpowiedz
  • tja… te całe Goodie to jest tak samo przydatne jak VisaOferty…

   Be@
  • dziś mnie visaoferty zaskoczyła, naliczyli mi zwrot niby w sferis – patrzę w historię a tu ta kwota w aptece internetowej. Ale zwrot chętnie przyjmę (i tak powinni dawać może mniej ale za wszystko)

   karampuk
 • ogłupieli z tą karencją, ja konto mam ale córcia nie może się doczekać przesunięcia karencji

  karampuk Odpowiedz
 • Jakbym wiedział to bym nie zakładał konta dla bonów Allegro .p

  luka89waw Odpowiedz
 • Jak sięgacie pamięcią? Bywały lepsze promocje czy może jednak nie ma na co czekać i zakładać? Do pełni szczęścia brakuje mi dodatkowo tylko jakiegoś moneybacku i bym się nie wahał.

  specu Odpowiedz
  • Wpisz w wyszukiwarkę „360” (oraz „Millennium”) i znajdziesz cała historię promocji. A czy teraz dadzą…? moim zdaniem trochę przegięli tym 2,5% na KO aż do stycznia i sporo kasy od nich wypłynęło. Ale czy wystarczająco dużo na lepsze warunki promocji ? Sam musisz oszacować.

   Be@
  • Ostatnio w Millennium jest tylko 150 zł – ale zazwyczaj w bonach. Gotówka wygląda najlepiej na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy.

   Michał
  • W czerwcu była fajna promocja 100 PLN + 360 w zwrotach /60 miesięcznie, przez 6 miesięcy, 2% na kartę, 5% na blik/, ale jeśli ktoś nie poluje na moneyback – to 150 w tej promocji to świetna opcja :-)

   agnes
 • posiadam u nich IKE od wielu lat co skutecznie eliminuje mnie z każdej promocji :)

  zennhorst Odpowiedz
 • Trochę jestem w szoku patrząc na szybkość działania banku ;) Wniosek złożony wczoraj o 16:00 , telefon z banku 16:03 , potwierdzenie danych i zamówienie kuriera który dzisiaj o 9:00 dostarczył umowę z kartą :) Brawo Millenium ?

  Mariusz Odpowiedz
  • Heh, pięknie! ?

   Dla porównania: zachciało mi się karty kredytowej z Toyota (mam tam już ror). Wniosek wypełniłem 2 października, kurier z umową dotarł 11 października, PIN doszedł dopiero wczoraj, a na kartę ciągle czekam…

   Don Quijote de la Mancha
  • U mnie podobnie – wniosek złożony o 18.55, telefon z banku 2 minuty później :) kontakt był ustawiony do 19.00 :) kurier trochę później bo pojutrze :)

   Żaneta
 • Czy promocję tę można połączyć z poleceniem konta w ramach „Lubię to polecam”?

  asasynrz Odpowiedz
  • Niestety nie

   Michał
  • Ale po założeniu możesz przystąpić do programu polecającego. Dzisiaj zakładałem konto promocyjne i zostałem poinformowany o tym „Lubię to polecam”.

   Kamil P.
  • No tak, ale nie można zgarnąć premii 150 zł + premii za polecenie. Można albo skorzystać z czyjegoś polecenia (i zadowolić się m.in. biletami do kina) albo 150 zł w gotówce :)

   Michał
  • To prawda.

   Kamil P.
 • Na telefony bez androida nie ma aplikacji goodie. Czyli nie można skorzystać z promocji? Dyskryminacja, a-fe.

  LiS Odpowiedz
 • To ja mam pytanie w odniesieniu do cyt.: „Wpływ 1000 zł (może być z własnego konta w inny banku) i jedna transakcja kartą nie powinny sprawić nikomu trudności”. Czy ten wpływ musi być z WŁASNEGO konta czy może być ze WSPÓLNEGO konta dzielonego ze współmałżonkiem? Może dziwne pytanie ale właśnie taki zapis o własności konta przekreślił mój wniosek o konto oszczędnościowe w BGŻ Optima (bo przelew weryfikacyjny musi być z mojego własnego a nie dzielonego z kimś konta – a ja takiego nie posiadam i nie zamierzałam – do teraz – zakładać). Wolę zawczasu się upewnić niż zawrzeć umowę, spełnić warunki a potem nie dostać premii bo przelewy przychodziły z konta wspólnego a nie mojego imiennego.

  Joanna Odpowiedz
 • Co jeśli w poprzedniej edycji zgłosiłam wniosek o bon do Allegro, a teraz aktywowałam opcję lubię to polecam? :)

  Justyna Odpowiedz
 • Składając teraz wniosek (początek grudnia) też musimy mieć wpływ 1000 zł i jedna płatność żeby konto było bezpłatne? Czy miesiąc składania wniosku nie jest brany pod uwagę jeśli chodzi o opłaty za konto?

  Żaneta Odpowiedz
  • Za kartę nie musisz, bo te warunki zwalniają z opłaty w następnym miesiącu, ale „Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty dla kart”. Niestety nie widzę czegoś takiego przy opłacie za ror 360°…

   Don Quijote de la Mancha
  • Może wyjdę teraz na głupka ale Twoja odpowiedź nic mi nie mówi :) w końcu trzeba wpłacić 1000 zł czy nie – mam na myśli grudzień. Z TOiP: „Opłata nie zostanie pobrana, jeżeli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na Koncie 360° min. jedna płatność bezgotówkowa kartą wydaną do Konta 360°lub min. jedna płatność bezgotówkowa BLIK oraz łączne wpływy zewnętrzne na Konto 360° wynosiły min. 1 000 PLN” – czyli jakby grudzień był bez opłat, bo w poprzednim m-cu (listopadzie) nie miałam jeszcze konta, ale z drugiej strony żeby w styczniu konto było darmowe (mam na myśli warunki do darmowego konta, bo warunki promocją są jasne) to biorą pod uwagę grudzień, czyli chyba też trzeba wpłacić i machnąć jedną transakcję. Może to trochę przekombinowałam albo nie doczytałam, ale wolę dopytać ;)

   Żaneta
  • Tak, w grudniu opłat nie pobiorą, bo przecież w listopadzie tych warunków spełnić nie mogłaś.
   W styczniu 7 zł za kartę nie pobiorą, bo jest ten zapis „Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty dla kart”.
   Ale przy ror tego nie ma, więc jeśli w grudniu wpływu 1000 zł i płatności kartą nie będzie, to 8 zł pobrane zostanie… choć to dziwna niekonsekwencja…

   Don Quijote de la Mancha
  • Przy weryfikacji wniosku dopytałam o sam warunek bezpłatności konta (nie mylić z warunkami promocji) – Pani mnie poinformowała że aby konto było bezpłatne to w lutym trzeba mieć wpływ 1000 zł i płatność bezgotówkowa – pierwszy pełny miesiąc po otwarciu konta jest darmowy. Dodając do tego warunki promocji wychodzi że przekombinowałam i wystarczy styczeń i luty tak jak w artykule :) ale kto pyta nie błądzi ;)

   Żaneta
 • Czy te 1000 zł o których mowa to musi zostać na dłużej na koncie czy wystarczy jak przyjdzie przelew i na drugi dzień pieniądze można przelać dalej?

  Bartek1984 Odpowiedz
  • Wystarczy wpływ środków. Można je „wylać” z konta nawet sekundę później :)

   Michał
 • W regulaminie jest:
  „w okresie od 4 października 2017 r. do 06.11.2017 roku):
  powinien zarejestrować się i założyć swój profil w Aplikacji, podając adres email oraz
  imię i nazwisko Uczestnika, a następnie kliknąć w link umieszczony w wiadomości
  przesłanej przez Organizatora na adres email, podany przez Uczestnika”

  czyli już po promocji?

  Krzysztoof Odpowiedz
  • Cytujesz inną promocję :) Powyższa trwa dalej, co potwierdza podlinkowany wyżej regulamin:

   do dnia 20.12.2017 roku złoży wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową […] oraz do dnia 31.12.2017 zawrze umowę o Konto

   Michał
 • Z regulaminu:
  „Składając wniosek o Konto wyrazi zgody na przetwarzanie przez Bank jego danych osobowych dla celów marketingu Banku i podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie umowy, w tym poprzez środki porozumiewania się na odległość, oraz nie odwoła tych zgód w okresie trwania Promocji, ”
  Czy to oznacza, że ostatnie dwie zgody muszą zostać zaznaczone, pomimo że formularz promocyjny dopuszcza ich odznaczenie? Jeśli tak, to czy podczas wizyty w placówce w celu podpisania umowy mogę dodać te dwie zgody? Czy lepiej jest pójść do placówki, zrezygnować z podpisania umowy i złożyć wniosek jeszcze raz? Niestety przy pierwszym czytaniu regulaminu nie do końca zarejestrował mi się ten punkt w głowie…

  Krzysztof A. Odpowiedz
 • 7) w każdym z dwóch następujących po sobie miesięcy
  kalendarzowych, tj. w styczniu i lutym 2018 roku, łączna
  suma wpływów na Konto, w każdym z tych miesięcy
  wyniesie, co najmniej 1000 PLN (słownie: jedn tysiąc
  złotych) oraz w każdym z ww. miesięcy na Koncie
  zostanie zaksięgowana co najmniej jedna płatność
  bezgotówkowa, przy czym za płatność bezgotówkową
  rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do tego
  Konta lub za pomocą usługi Blik w sklepach stacjonarnych
  (POS) lub przez Internet.

  2. Bank dokonując oceny spełnienia przez Uczestnika warunków,
  o których mowa w ust. 1 pkt. 7), nie będzie uwzględniał wypłat
  gotówki, PRZELEWÓW, transakcji nie będących zapłatą za towary
  czy usługi, oraz kwot transakcji zwróconych na Konto przed
  nabyciem prawa do Premii.

  Na pewno te 1000zł wpływu może być przelewem?

  MAtwusaz Odpowiedz
  • To musi być przelew. A czy z własnego konta czy z cudzego (np. pracodawcy) – to już twoja sprawa. Od lat to tak działa. Przelew 1001zł i jedna (prawdziwa !) transakcja kartą.
   Skoro zadajesz takie pytania, to pewnie konto masz od niedawna – nie zapomnij wyłączyć ubezpieczenia i pakietu pomocnego, żeby Cię po okresie promocji nie skasowali niepotrzebną opłatą.

   Be@
  • „Prawdziwa” transakcja kartą?
   Przecież może być np. internetowa płatność Blik.

   Aha, i nie trzeba 1001, równe 1000 mieści się w definicji „co najmniej 1000”.

   Don Quijote de la Mancha
  • @Be@, ale on nie pyta o warunki bezpłatności konta, a o regulamin promocji.
   I rzeczywiście, wygląda na to, że ma rację… przynajmniej teoretycznie. Bo praktycznie źle sformułowali ten regulamin, ten pkt. 7 powinien być podzielony na 7 & 8: wpływ & płatność, wtedy ust . 2 mówiłby o „ust. 1 pkt. 8)” i nie byłoby wątpliwości, że chodzi o to, że nie liczy się np. przelew Blik lub wypłata bankomatowej Blik.

   Don Quijote de la Mancha
  • Ale warunki promocji = warunkom bezpłatności konta.
   1. wpływ na konto co najmniej 1000zł (np. przelewem z własnego konta w innym banku)
   2. płatność bezgotówkowa kartą lub Blik (czyli płatność kartą lub płatność Blik – nie liczy się przelew, nie liczy się wypłata gotówki)

   Z cennika opłat: „Opłata nie zostanie pobrana, jeżeli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na Koncie 360° min. jedna płatność bezgotówkowa kartą wydaną do Konta 360°lub min. jedna płatność bezgotówkowa BLIK oraz łączne wpływy zewnętrzne na Konto 360° wynosiły min. 1 000 PLN (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium oraz z rachunków prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim, a także zwrotów na rachunek z tytułu transakcji dokonanych kartami debetowymi).
   – w przeciwnym razie 8zł/mc
   Sformułowanie „płatność” wyklucza „przelew BLIK” czy „wypłata BLIK”. Za to „wpływ” nie musi być przelewem… może być chyba gotówką, np. z wpłatomatu albo za pomocą pani w okienku.
   I masz rację – nie musi być płatność kartą, może być BLIKiem (zapomniałam, że zaktualizowali regulaminy).

   Be@
  • Dla bezpłatności rachunku akceptowana jest wpłata we wpłatomacie.
   A tych przybyło ostatnio co niemiara, choć jeszcze nie tak dawno były tylko dwa na całą Polskę.

   Ps.
   Ostatnio widziałem jak wpłaca jakiś facet : nazywał się Jolanta B….. ( urządzenie wyświetla na ekranie imię i nazwisko posiadacza karty ).

   Bogdan
 • Dziękuję za odpowiedź.
  Be@ jeśli chodzi o pakiet pomocny to przez pierwszy rok jest darmowy. I zastanawiam się czy go nie włączyć właśnie. Macie jakieś doświadczenie z tym? W ofercie wygląda to bardzo dobrze i obejmuje spory obszar od sprzętu IT po ubezpieczenie medyczne. Po roku opłata to tylko 5pln. Chyba że jest jakiś haczyk?

  MAtwusaz Odpowiedz
 • Zapomniałem zainstalować aplikację goodie do końca roku. Jest szansa na 150 zł czy przepadło. Jak myślicie?

  Zet Odpowiedz
 • Ja też zapomniałem i właśnie dostałem SMS-a z informacją, że można do 21.01 zainstalować

  B Odpowiedz
 • Czy bank może odmówić wypłaty premii jeśli dowód osobisty stracił ważność?

  Kacperzasty Odpowiedz
  • Oczywiście.
   Przy wypłacie środków w oddziale trzeba przedstawić aktualny dowód osobisty , celem aktualizacji danych. Dowód osobisty, który stracił ważność nie będzie honorowany.

   Bogdan
  • zgadza się, w oddziale to oczywista sprawa. chodziło mi tylko o to czy bank wpłaci mi na konto 150 zł do 14 marca? no i czy będę nadal mógł zlecać przelewy drogą elektroniczną?

   Kacperzasty
  • Millennium nie blokuje ani nagród, ani przelewów ani karty.
   Może to dlatego, iż nowego dowodu osobistego nie da się w tym banku uaktualnić w bankowości internetowej, tak jak jest w kilku innych bankach.

   Swoją drogą zastanawia mnie dlaczego w jednym banku można pewne sprawy w kilka chwil załatwić przez internet albo telefon, a w innym ta sama sprawa – wymaga odwiedzenia placówki banku.
   Jak ktoś ma do oddziału 50 albo 100 km – to może to stanowić nie mały problem.

   Bogdan
  • „Swoją drogą zastanawia mnie dlaczego w jednym banku można pewne sprawy w kilka chwil załatwić przez internet albo telefon, a w innym ta sama sprawa – wymaga odwiedzenia placówki banku” Celna uwaga. Chyba najprzyjaźniej do sprawy podchodzi TMUB. Wystarczy tam zmienić numer dowodu w aplikacji mobilnej. Co więcej, jeśli ma się konto również w Alior Banku, tam automatycznie również aktualizuje się zmiana dowodu. A więc da się…

   gajowy
 • Dostał ktoś z was 150 zł z tej promocji.

  chf Odpowiedz
 • Ja nie dostałem.

  PatrykG Odpowiedz
 • Również nie dostałem – podejrzewam, że wypłata będzie ostatniego dnia, skoro do tego czasu trzeba trzymać zainstalowaną aplikację.

  Krzysztof A. Odpowiedz
 • Właśnie wpadła kasa.

  PatrykG Odpowiedz
 • wpadła kasa 150 zł dzisiaj potwierdzam

  konrad Odpowiedz
 • czy można zmienić to konto w opcji (z 360 stopni) na inne bez opłat ? ktoś się orientuje w tej materii , tak aby nie wpłacać co miesiąc 1000 zł i pilnować tego oraz jednej transakcji kartą , konto chciałbym tylko zostawić dla opcji pakietu pomocnego który opłaca mi bank na 12 miesięcy

  konrad Odpowiedz
 • Założyłem konto i ściągnąłem aplikację (ani razu z niej nie korzystałem, ale oczywiście nie usuwałem). Spełniłem wszystkie warunki promocji.

  Obiecanego dnia 14.03.2018 pieniądze nie pojawiły się na moim koncie, więc dzień później napisałem do nich wiadomość w tej sprawie. Dostałem standardową odpowiedź, że zapoznają się ze sprawą i odezwą się w ciągu 30 dni.
  Dosłownie przed chwilą (20.03.2018, godzina 16:20) dostałem SMS, że moje zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie i 150 zł wylądowało na koncie.

  Także ogólnie – fajne promo, ale ciekawe czy dostałbym wynagrodzenie, gdybym się im nie przypomniał.

  Kamilowy Odpowiedz
  • Ja też musiałam się przypomnieć, 16.03 napisałam reklamację i nadal czekam na odpowiedź.

   Alina
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy