150 zł za wpływ wynagrodzenia, 80 zł w programie poleceń, 150 zł dla młodych i 1% moneybacku od Santander Bank Polska

Zakończona

Ruszyła V edycja promocji Santander Bank Polska, w ramach której zyskać możemy 150 zł za wpływy wynagrodzenia. A to tylko początek, bo w ramach programu poleceń możemy dołożyć kolejne 80 zł na start, a jeśli jesteśmy młodzi – to jeszcze 150 zł w ramach Money Manii. A trzeba pamiętać, że to ciągle nie wszystko, bo posiadacze Konta Jakie Chcę zyskują jeszcze moneyback za rachunki oraz możliwość wykonywania przelewów natychmiastowych za darmo!

380 zł za Konto Jakie Chcę od Santander

150 zł za konto z wynagrodzeniem

Aby skorzystać z promocji z wynagrodzeniem należy być osobą, która nie posiadała żadnego konta osobistego w złotych polskich w Santander Bank Polska (dawnym BZWBK) od 1.11.2018. Posiadanie innych produktów (np. karta kredytowa lub konto oszczędnościowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą Dopasowaną nie później, niż do 31.01.2020. Istotne, aby wyrazić również zgodę na przetwarzanie danych w celu marketingowym oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Bank wymaga od nas również zgody na elektroniczny kanał kontaktu.

Co dalej? Po zawarciu umowy powinniśmy również złożyć dyspozycję o przeniesienie wynagrodzenia do banku – za pomocą bankowości internetowej lub telefonicznie. Bank wyśle wtedy wniosek o zmianę rachunku do podanego przez nas pracodawcy (lub świadczeniodawcy). Nie musimy tego robić od razu – ostatni możliwy termin to 31.01.2020. Bank zaznacza jednak, że do wyliczania premii będzie brał pod uwagę tylko te wpływy wynagrodzenia, które nastąpiły po złożeniu dyspozycji.

A co bank rozumie pod pojęciem wynagrodzenia? Zgodnie z regulaminem:

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Bank zapłaci nam 150 zł za zapewnienie wpływów wynagrodzenia w ciągu trzech kolejnych miesięcy. Regulamin zastrzega jednak, że jeśli wpływów będzie mniej, to otrzymamy odpowiednio niższą nagrodę – 100 zł za wpływy w dwóch miesiącach oraz 50 zł – za jeden wpływ.

Wypłata premii nastąpi w maju 2020, niezależnie od momentu przystąpienia do promocji. Dobrze przedstawia to poniższa grafika:

Warunki przyznawania nagrody w promocji Santander 150 zł za wynagrodzenie

Dodatkowe 80 zł z polecenia

150 zł za wpływy wynagrodzenia to jednak nie wszystko. Nowi klienci Santander Banku mogą zyskać sporo więcej!

Po pierwsze – 80 zł na start, o ile założymy konto z czyjegoś polecenia. Wystarczy, że w momencie wnioskowania o konto podamy kod polecający, a następnie wykonamy transakcje kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł. I to w zasadzie tyle, bo pozostałe warunki spełnimy przy okazji promocji z wynagrodzeniem! :)

Skąd wziąć kod polecający? Najlepiej od znajomego, który przystąpił do promocji poleceń i spełnij jej warunki – wtedy on również dostanie 80 zł za polecenie. Jeśli natomiast nie macie kogoś takiego, to możecie skorzystać z naszego kodu: 1007533095 (dziękuję!). Oczywiście później sami możecie zostać polecającymi i polecać konto dalej.

Szerzej o programie poleceń pisałem w swoim prześwietleniu. Zachęcam do przeczytania.

A może kolejne 150 zł na start + 300 zł moneybacku?

Oprócz premii za polecenie i 150 zł za wynagrodzenie możemy zgarnąć jeszcze więcej – pod warunkiem, że jesteśmy młodzi. W chwili obecnej trwa bowiem promocja, w której możemy zgarnąć 150 zł, o ile konto założymy w Money Manii.

Szczegóły tej oferty w moim prześwietleniu promocji z października.

Coś jeszcze? Zarówno młodzi jak i starsi klienci Santandera mogą zgarnąć 1% moneybacku od płatności rachunków. Wszystko dzięki wbudowanej w konto ofercie, w ramach której otrzymujemy do 300 zł zwroty za przelewy na rzecz dostawców usług telekomunikacyjnych, gazu i prądu. Oczywiście realnie do zgarnięcia mamy raczej nieco mniej – choć sporo zależy od tego czym ogrzewamy nasz dom czy mieszkanie :)

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł. Co więcej – posiadacze tego rachunku mogą całkowicie za darmo korzystać z przelewów natychmiastowych. Bez limitu!

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem. Możemy za nią zapłacić 3 zł lub 5 zł, zależnie od wybranego wariantu. W tym pierwszym opłata jest stała (i nie można być z niej zwolnionym), natomiast w tym drugim – zwolnienie z opłaty następuje po wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. Warunek więc dość łatwo spełnić.

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • jak dodać kod polecenia ?

  miron Odpowiedz
 • Wreszcie się coś ruszyło z promocją za założenie karty kredytowej,do zdobycia 1 zł dziennie przez 3 miesiące za codzienne używanie nowo wydanej karty kredytowej :)
  https://www.santander.pl/_fileserver/item/1503290

  bolek Odpowiedz
  • Niby spoko, ale czy każdy to dostanie, który sobie wyklika nową kk w systemie? Bo coś tam jest o udostępnieniu oferty przez bank…

   pws
  • Również na to zwracam uwagę. Ja np. w systemie bankowości nie mam nic o tej ofercie (tylko o zwolnieniu z opłat), więc raczej automatycznie do niej nie przystępujemy.

   Michał
  • Regulamin:
   „Uczestnikiem promocji może być pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, której w Okresie przystąpienia do promocji zostanie udostępniona oferta Karty kredytowej („Uczestnik”).”

   Czyli trzeba widzieć tę ofertę

   Kate
  • Moim zdaniem z regulaminu wynika wprost , iż chodzi o udostępnienie oferty karty kredytowej ( w bankowości internetowej lub mobilnej ).

   Gdyby było inaczej – to § 3 pkt 1 brzmiałby tak :
   Uczestnikiem promocji może być pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, której w Okresie przystąpienia do promocji zostanie udostępniona oferta PROMOCJI „ZYSKAJ 90 ZŁ Z KARTĄ KREDYTOWĄ“.

   Ps
   1 transakcja dziennie jest dokuczliwa. Miałem tak przy debetówce i zrobiłem ale po 3 miesiącach powiedziałem dość. Ale może ktoś to lubi lub nie ma co innego robić…

   Bogdan
  • Ja myślę że łapie każdego. Jakby w okienku oferty banku przy zamówieniu karty oprócz info o promocji bezpłatnej karty – brak opłat rocznych w pierwszym roku,miesięcznych w drugim mieli dodać jeszcze info o tej promocji to chyba zabrakło miejsca :)
   Spodziewam się jutro odpowiedzi w bankowości internetowej i będzie wiadomo.

   bolek
  • Tak, chyba jednak nie na „zaproszenie”, tylko dla każdego po wzięciu nowej karty

   Jest info o tej promocji
   https://www.santander.pl/promocje

   Kate
  • Ale tu jest tylko regulamin promocji do którego trzeba samodzielnie dojść. Moim zdaniem to nie jest takie zaprezentowanie ofert, jakie byśmy chcieli

   Michał
  • Jak napisał ktoś wyżej:”Spodziewam się jutro odpowiedzi w bankowości internetowej i będzie wiadomo.”
   Zobaczymy…

   Kate
  • To już do tego doszło żeby KK za mniej niż 100 zł. premii wyrabiać? Taka premia to nawet za ROR ubogo wygląda a co dopiero za KK.

   Katana78
  • Fakt i jeszcze trzeba codziennie coś tam kupić, co może być uciązliwe na dłuższa metę – ćwiczyłam to w blikomanii

   Kate
  • Uciazliwe? Wystarczy raz na 2 tygodnie wyjsc z domu, zrobic 14 transakcji na pełnej Curvie i potem codziennie sobie przerzucac po jednej transakcji. Na dluzsza mete bardzo wygodne :)

   aaaa
 • Michał dostałem odpowiedz odnośnie tej promocji z kartą kredytowa:

  Nawiązując do przesłanego wcześniej zgłoszenia, informuję, że podstawą do otrzymania bonusu w kwocie 90 zł, jest zawnioskowanie o kartę od 7.11.2019 roku oraz zgoda na kontakt marketingowy.
  Jednocześnie informuję, że spełnia Pan określone warunki, dlatego też, jeśli zawnioskuje Pan o nową kartę, weźmie Pan udział w promocji. Dodam, że w promocji bierze może wziąć udział tylko jedna karta, o którą wniosek złoży się po 7.11.2019 roku.

  bolek Odpowiedz
  • Kontakt marketingowy? Pytałeś czy zalicza się też otwarcie kk na klik?

   Piszecie, że tylko 90 zł i że uciążliwe, ale z drugiej strony, jeśli można by sobie wyklikać taką kartę dodatkowo w bankowości, to czemu nie. Poza tym nie ma wykluczeń obecnych klientów.

   pws
  • To normalne że można na klik. Jeszcze o takie coś będę pytał.
   Podstawą jest zawnioskowanie o kartę od 7.11.2019 roku oraz zgoda na kontakt marketingowy.

   bolek
  • pws dopytałem w bankowości na wszelki wypadek,dam znać;)

   bolek
  • Niby tak, ale już np. w wakacyjnej promocji kk Visa z Monetami Allegro zaliczały się tylko kk otwierane przez telefon, na klik odpadały z promocji. Więc to jednak istotne.

   pws
  • pws przesyłam odpowiedz:)
   Nawiązując do przesłanego zgłoszenia, informuję, że nie ważne jest w jaki sposób złoży Pan wniosek o karty, liczy się się zawnioskowanie o produkt po 07.11.2019 roku.

   bolek
  • @bolek, dzięki za info :)

   pws
  • W bankowości w ofertach widać tą promocje. Rozumem, ze jeżeli mam juz u nich kartę kredytową i widzę tą promo to nic nie stoi na przeszkodzie zeby wyrobić nową kartę w tej promo?
   O ile dobrze interpretuje regulamin to ułatwiacze przechodzą?

   Anom
  • Nic nie stoi na przeszkodzie,wszystko przechodzi :)

   bolek
  • I taki „obrót” spraw mi pasuje :)

   Anom
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy