Super pakiet: 150 zł za wpływ wynagrodzenia, 80 zł w programie poleceń, do 300 zł moneybacku i 2,7% na koncie oszczędnościowym od Santander!

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Santander Bank Polska, w ramach której zyskać możemy 150 zł za wpływy wynagrodzenia. Jeśli dodamy do tego 80 zł za założenie konta z polecenia, nawet 300 zł moneybacku za płatności rachunków i 2,7% na koncie oszczędnościowym to robi nam się niezły pakiet. A trzeba pamiętać, że to ciągle nie wszystko, bo posiadacze Konta Jakie Chcę zyskują jeszcze jedną rzecz – możliwość wykonywania przelewów natychmiastowych za darmo!

230 zł w pakiecie od Santander Bank Polska (150 zł za wynagrodzeni i 80 zł z polecenia)
Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która nie posiadała żadnego konta osobistego w złotych polskich w Santander Bank Polska (dawnym BZWBK) od 1.04.2018. Posiadanie innych produktów (np. karta kredytowa lub konto oszczędnościowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą Dopasowaną nie później, niż do 31.07.2019. Istotne, aby wyrazić również zgodę na przetwarzanie danych w celu marketingowym oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Bank wymaga od nas również zgody na elektroniczny kanał kontaktu.

Co dalej? W miesiącu zawarcia umowy powinniśmy również złożyć dyspozycję o przeniesienie wynagrodzenia do banku – za pomocą bankowości internetowej lub telefonicznie. Bank wyśle wtedy wniosek o zmianę rachunku do podanego przez nas pracodawcy (lub świadczeniodawcy).

Co bank rozumie pod pojęciem wynagrodzenia? Zgodnie z regulaminem:

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Bank zapłaci nam 150 zł za zapewnienie wpływu wynagrodzenia w ciągu trzech kolejnych miesięcy, o ile w danym miesiącu wykonamy również 5 transakcji kartą (na dowolne kwoty). Łącznie musimy więc zapewnić trzy wpływy i min. 15 transakcji. Miesiącem, w którym musi wpłynąć pierwsze wynagrodzenie jest miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy lub kolejny.

Wypłata danej premii nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Nieźle pokazano to w tabeli w regulaminie promocji:

Santander - warunki zdobycia 150 zł za wynagrodzenie

Dodatkowe 80 zł z polecenia

150 zł za wpływy wynagrodzenia to jednak nie wszystko. Nowi klienci Santander Banku mogą zyskać sporo więcej!

Po pierwsze – 80 zł na start, o ile założymy konto z czyjegoś polecenia. Wystarczy, że w momencie wnioskowania o konto podamy kod polecający, a następnie wykonamy transakcje kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł. I to w zasadzie tyle, bo pozostałe warunki spełnimy przy okazji promocji z wynagrodzeniem! :)

Skąd wziąć kod polecający? Najlepiej od znajomego, który przystąpił do promocji poleceń i spełnij jej warunki – wtedy on również dostanie 80 zł za polecenie. Jeśli natomiast nie macie kogoś takiego, to możecie skorzystać z mojego kodu: 1007167072 (dziękuję!). Oczywiście później sami możecie zostać polecającymi i polecać konto dalej.

Szerzej o programie poleceń pisałem kilka dni temu w swoim artykule. Zachęcam do przeczytania.

A może 300 zł moneybacku i 2,7% na koncie oszczędnościowym?

Oprócz premii na start warto wspomnieć o tym, że Santander od zawsze oferuje wbudowaną promocję w Konto Jakie Chcę, dzięki której zyskać możemy dodatkowo 1% moneybacku za opłacanie rachunków przelewem z tego konta. Dokładniej chodzi o płatności za usługi telekomunikacyjne, gaz i prąd. Realnie zgarnąć 300 zł rocznie będzie ciężko, ale kilkadziesiąt złotych może wpadnie. Za darmo, bo nikt inny nie premiuje tego typu transakcji.

Jeśli natomiast zależy nam na dobrym oprocentowaniu oszczędności, to do końca czerwca możliwe jest zarabianie 2,7% na Systematycznym Koncie Oszczędnościowym dla salda do 20 000 zł. A ponieważ rachunków tego typu możemy założyć nawet 5, to kwota maksymalna wynosi 100 000 zł. Pamiętajmy jedynie, że podwyższone oprocentowanie dostępne jest po włączeniu funkcji automatycznego oszczędzania (min. 20 zł miesięcznie). Nie dziwię się również, jeśli od lipca promocja zostanie przedłużona.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł. Co więcej – posiadacze tego rachunku mogą całkowicie za darmo korzystać z przelewów natychmiastowych. Bez limitu!

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem. Możemy za nią zapłacić 3 zł lub 5 zł, zależnie od wybranego wariantu. W tym pierwszym opłata jest stała (i nie można być z niej zwolnionym), natomiast w tym drugim – zwolnienie z opłaty następuje po wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. A że i tak je będziemy wykonywać, aby zgarnąć premię za wynagrodzenie, to wybór wydaje się w miarę oczywisty :)

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • I dlatego należy pożegnać się z tym bankiem przy okazji wyrażenia sprzeciwu na opłaty Konta Godnego Polecenia… żeby za rok móc skorzystać z podobnej promocji.

  Be@ Odpowiedz
  • Czy jakiś inny bank oferuje darmowe przelewy natychmiastowe? Trzymam konto w Santander głownie ze względu na to, że mogę rozsyłać z niego pieniądze po innych kontach + czasem rzucają jakieś promocje typu 20zł za przelewy czy cos takiego.

   ceglaaa
  • Nie rozumiem tego szału na przelewy natychmiastowe. Aż tak dużo i super pilnych masz przelewów żeby elixir nie wystarczył?

   marqqq
  • Zazwyczaj większość pieniędzy wrzucam na KO w różnych bankach. I w ciągu miesiąca, żeby spełnić warunki bezpłatności czy tam np. wykorzystać moneyback to przelewam z KO do zachodniego i potem z zachodniego rozsyłam tam gdzie trzeba. Do zachodniego trafiają przelewy na telefon, więc na każdym koncie mogę miec pieniądze w kilka minut ;) Może nie jest mi to niezbędne do życia, ale czasem się przydaje.

   ceglaaa
  • Na pewno Noble Bank oferuje darmowe przelew natychmiastowe.

   Sławek
  • Zdecydowanie przelewy ekspresowe się przydają, ale to zależy od danej osoby. Ja dla nich trzymam konta w Santander

   Kate
  • Idea Bank też ma, ale dwa darmowe w miesiącu i Alior Bank w ramach darmowej korzyści do Konta Jakże Osobistego.

   Matryc
 • Oferuje je Credit Agricole przy koncie dla Ciebie VIP

  mbo Odpowiedz
 • Konto internetowe w Citibanku w ubiegłorocznej promocji też daje 3 bezpłatne przelewy express Elixir w miesiącu ( kolejny 10 zł)

  rychu75 Odpowiedz
 • Admin, zamknęłam konto w marcu ale pani nie zamknęła dostępu do bankowości intern. Czy mogę brać udział w promocji ? Czy mogę użyć zwykłego kodu polecającego, np od męża ? Dziękuję.

  Eva Odpowiedz
  • Możesz brać udział w promocji, przy czym pomimo posiadania dostępu konto pewnie założy się kurierem.
   Co do kodu – może być od męża, ale musi spełnić warunki jako polecający (pisałem o tym we wpisie nt. poleceń)

   Michał
 • Prośba o przypomnienie:
  Żeby karta była darmowa to trzeba wykonać 5 transakcji każdym plastikiem czy te 5 trans. to jest łącznie razem z wirtualnymi?

  Romek Odpowiedz
 • zlecenie stałe na konto systematyczne najlepiej ustawcie sobie w połowie miesiąca. Ja miałem na 30 i nie zrobił mi przelewu w marcu, lecz dopiero 1 kwietnia. Cały kwiecień bez podwyższonego oprocentowania miałem;/

  Jaro Odpowiedz
 • Już myślałem że będę mógł wrócić bardzo szybko ;) ale niestety okres wypowiedzenia upłynął mi raptem przed kilkoma dniami :P

  ggrzes Odpowiedz
 • Witam,
  Nie otrzymałem karty debetowej w ciągu 30 dni od aktywacji. Co zrobić? Nie mogłem spełnić jednego z warunków promocji (5 transakcji kartą)

  Grzegorz84M Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy