Nawet 1500 zł za konto firmowe od Banku Millennium + 0 zł za konto przez 24 miesiące

Zakończona

Ruszyła promocja Banku Millennium, w której nowi klienci firmowi mogą zgarnąć 1500 zł na start. Dodatkowo otrzymamy darmowe prowadzenie konta przez 24 miesiące i możliwość zdobycia 600 zł za konto osobiste.

1500 zł dla firm od Banku Millennium

1000 zł na ZUS

Aby skorzystać z promocji należy być przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, który nie posiadał konta dla firm Banku Millennium w okresie od 1.01.2021.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto firmowe przez dedykowaną stronę promocji, pamiętając przy tym, aby posiadać lub wyrazić zgody na:

  • przetwarzanie przez bank jego danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących,
  • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

A jak zdobyć premię? Podstawowe warunki do zdobycia każdego typu premii to:

  • zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta oraz
  • zapewnienie wpływów zewnętrznych na konto min. 1000 zł w każdym z 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta
  • wykonanie płatności kartą lub BLIKiem na min. 500 zł w każdym z 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta

Jeśli spełnimy powyższe warunki, to bank odda nam 200 zł miesięcznie za płatność do ZUS w każdym z powyższych 5 miesięcy – pod warunkiem, że skorzystamy z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Kolejne 5 x 100 zł czeka natomiast za zawarcie umowy o terminal płatniczy (do końca sierpnia) i zapewnienie wpływów na terminalu min. 1000 zł miesięcznie przez 5 kolejnych miesięcy. Jak łatwo się domyślić 100 zł dostaniemy za każdy miesiąc, kiedy spełnimy te warunki.

Ostatnie 5 x 100 zł czeka na osoby, które do 3.07.2024 założą firmę wraz z kontem przez kanały zdalne banku i skutecznie zarejestrują działalność w CEIDG.

Bank wypłaci nam premię do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Prowadzenie konta firmowego jest bezpłatne, jeśli wpłynie na niego min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie lub wykonany zostanie min. jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego. W przeciwnym razie płacimy 15 zł miesięcznie – ale nie przez pierwsze 2 lata, bo dzięki osobnej promocji bank nie pobierze od nas tej opłaty.

Karta debetowa do konta jest darmowa pod warunkiem wydania min. 500 zł miesięcznie (inaczej płacimy za nią 7 zł). Jeśli natomiast chodzi o przelewy, to bank udostępnia pakiet 20 sztuk za 0 zł. Za kolejne płacimy złotówkę per przelew.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy