Konto firmowe z premią do 1500 zł i brakiem opłaty miesięcznej od Banku Millennium (+250 zł za konto osobiste)

Zakończona

Ruszyła promocja Banku Millennium, w której nowi klienci firmowi mogą zgarnąć rekordowe 1500 zł na „rozkręcenie” swojej firmy oraz darmowe prowadzenie konta osobistego przez 24 miesiące. A do tego 250 zł na start dla klientów indywidualnych :)

1500 zł za konto firmowe od Banku Millennium

Zyskaj z kontem dla Biznesu

Aby skorzystać z promocji należy być przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, który nie jest lub nie był stroną jakiejkolwiek umowy o produkt dla firm Banku Millennium, Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski lub Millennium TFI w okresie od 1.06.2019. Wykluczone są również osoby, które otworzyły Konto 360° w jakiejkolwiek promocji, a następnie zamknęły to konto. Jeśli natomiast posiadamy (lub otworzymy) ten promocyjny rachunek osobisty – to jest OK.

Co dalej? Wniosek o promocyjne konto możemy złożyć do 30.11.2021 przez dedykowaną stronę promocji, pamiętając przy tym, aby posiadać lub wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie przez bank jego danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących,
 • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Pula promocyjnych wniosków wynosi sporo, bo 5000 sztuk.

Premia za 3 przelewy, wpływy i płatności kartą

A jak zdobyć tytułowe 1500 zł? Premia podzielona jest na 5 części.

Pierwsze 150 zł zgarniemy po spełnieniu trzykrotnie (w grudniu, styczniu oraz lutym) następującego warunku:

 • zapewnienie wpływów zewnętrznych na min. 2000 zł

Kolejne 150 zł zgarniemy jeśli w tych samych miesiącach dodatkowo wykonamy:

 • jednorazowy przelewu do ZUS w wysokości min. 250 zł

A kolejne 150 zł za wykonanie w każdym z trzech miesięcy:

 • płatności kartą na min. 500 zł

Wystarczy więc, że przypilnujemy powyższych warunków przez kolejne trzy miesiące, a łącznie zgarniemy aż 450 zł.

Tu dodatkowo warto doprecyzować, że jako wpływy zewnętrzne rozumiemy:

wpływy na Konto z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą

Płatności kartą nie mają natomiast żadnych obostrzeń.

A jak zdobyć kolejne 400 zł? Wystarczy, że zawrzemy w placówce banku umowę najmu terminalu płatniczego PayTel, a do 28.02.2022 wpłynie na nasz rachunek min. 1000 zł z tytułu rozliczenia transakcji płatniczych przez ten terminal.

Ostatnie 650 zł zgarniemy jeśli zawrzemy umowę leasingu z Millennium Leasing na kwotę min. 30 000 zł do 28.02.2022.

Wypłata premii nastąpi do 31.03.2022 (oprócz premii za leasing – ta wpadnie dopiero 31.05.2022, pod warunkiem, że nie rozwiążemy, nie odstąpimy ani nie wypowiemy umowy).

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Prowadzenie konta firmowego jest bezpłatne, jeśli wpłynie na niego min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie lub wykonany zostanie min. jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego. W przeciwnym razie płacimy aż 15 zł miesięcznie – ale nie przez pierwsze 2 lata, bo dzięki osobnej promocji bank nie pobierze od nas tej opłaty.

Karta debetowa do konta jest darmowa pod warunkiem wydania min. 500 zł miesięcznie (inaczej płacimy za nią 7 zł). Jeśli natomiast chodzi o przelewy, to bank udostępnia pakiet 20 sztuk za 0 zł. Za kolejne płacimy złotówkę per przelew.

Nie przegap!

Komentarze

 • Wygląda to źle z uwagi na brak możliwości założenia konta przez Internet – konieczna wizyta fizyczna w banku (serio?). Spełniam warunki, strona faktycznie moby daje możliwość założenia konta przez Internet, wypełniam formularz, podaję wszystkie dane, zaznaczam wszystkie zgody, po czym na końcu procesu wyświetla się komunikat „Nie możesz założyć Konta Mój Biznes przy internet. Zapraszamy do dowolnego oddziału Banku Millennium”. Więc dziękuję. Mamy wszak XXI wiek, chyba?

  Henku_wawa Odpowiedz
 • A neogang daje już 1,1 na nowe środki.

  ptok Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy