160 zł premii za założenie Konta z Lwem od ING Banku

Trwa do 30.09.2020

Ruszyła kolejna edycja promocji ING Banku Śląskiego. W zamian za założenie Konta Direct lub Konta Mobi (dla młodych) zyskać możemy do 160 zł premii.

160 zł za Konto z Lwem w ING Banku Śląskim

Do 160 za otwarcie konta Direct

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego Konta osobistego z Lwem w ING Banku od 1.04.2019 do 30.06.2020.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożym wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku, otwierając przy tym konto oszczędnościowe i wybierając dowolną kartę debetową. Wnioski składane w oddziałach banku nie biorą udziału w promocji, tak samo jak wnioski złożone przez bankowość internetową Moje ING.

Warto natomiast dodać, że umowę o rachunek możemy podpisać przez kuriera albo przez przelew weryfikacyjny – a to duży plus w dzisiejszych czasach. Pamiętajmy jedynie, że przelew musimy wykonać z banku w którym nas uprzednio zweryfikowano (mają nasz wzór podpisu) i dane (nazwisko, adres) są takie same.

Istotne również, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny, telefoniczny i tradycyjny (pocztowy).

Na spełnienie wszystkich powyższych warunków mamy czas do 30.09.2020.

Warunki zdobycia 160 zł

Co dalej? Tak naprawdę bank daje nam dwie możliwości. Do zdobycia mamy 100 zł za spełnienie prostszych warunków albo 160 zł, jeśli się nieco bardziej wysilimy.

I tak gwarantowane 100 zł otrzymamy pod warunkiem, że do 31.12.2020 wykonamy płatności bezgotówkowe w złotych polskich na łączną kwotę min. 1000 zł kartą lub BLIKiem. Premia zostanie przekazana na nasze konto oszczędnościowe do 15.01.2021, o ile ciągle będzie ono aktywne, tak samo jak konto osobiste oraz karta debetowa (jeśli ją wcześniej zamkniemy, to trzeba będzie ją wyrobić do odebrania premii – niekoniecznie plastikową, ale np. mobilną).

Nagrodę możemy jednak całkiem łatwo zwiększyć o 60 zł. Wystarczy dodatkowo spełnić dwa poniższe warunki:

 • wykonanie 3 płatności bezgotówkowych BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje co powyżej)
 • otrzymanie wpływów „wynagrodzenia” w trzech różnych miesiącach w kwocie min. 1000 zł na konto osobiste, przy czym:

  Wpływ nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku.

Powyższe warunki powinniśmy spełnić również do 31.12.2020. W takim wypadku wypłacana 15.01 premia będzie wynosiła 160 zł :)

Łatwiejsze warunki dla konta Mobi!

Co ciekawe ING ma również w ofercie równoległą, bardzo podobną promocję, której warunki są nieco łatwiejsze. Różnica jest taka, że tu konieczne będzie założenie Konta Mobi, które przeznaczone jest dla osób młodszych – w wieku od 18 do 26 lat.

Same warunki promocji są podobne: 100 zł otrzymamy za wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w złotych polskich. Będziemy jednak mieli mniej czasu na spełnienie warunków – bo do 31.10.2020. Wypłata nagrody nastąpi jednak szybciej – zgodnie z regulaminem do 17.11.2020 (o ile ciągle będziemy posiadaczem rachunków i karty).

Co zrobić, aby zgarnąć premię wyższą o 60 zł? Spełnić dodatkowo oba poniższe warunki:

 • wykonanie min. 3 transakcji BLIKiem za zakupy w internecie (mogą to być te same transakcje, co powyżej)
 • dokonanie min. 3 przelewów na telefon BLIK na kwotę min. 5 zł każdy.

Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Konto Direct oraz Konto Mobi nie różnią się znacząco pod względem opłat. Prowadzenie obu z nich jest darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę (przy koncie Direct) – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Ale wystarczy skorzystać z konta Mobi, aby mieć kartę za darmo – bez spełniania dodatkowych warunków (do 26. roku życia). Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ja bym zmienił opis , że tylko dla osób które nigdy nie posiadały konta w tym banku. Nawet jak ktoś łapie się w okresie przed kwietniem 2019, formularz i tak dalej nie pojdzie bo po wpisaniu peselu system wyłapuje i zaprasza do oddziału na założenie konta. Tak już było wcześniej i tak jest teraz

  Damian Odpowiedz
  • Jakiś czas temu dla mających kiedyś już konto w ing był specjalny dodatkowy formularz do wypełnienia . Później go chyba zlikwidowano i wszystko miało sprawnie działać również dla byłych klientow . Czy może Admin to wyjaśnić z bankiem na przyjacielskiej stopie , bo praprapra babcia juz się łapie na okres karencji a czas ponagla i szkoda by było spalić przez to okres karencji ? Z niecierpliwością czekam na jakieś dobre wiadomości od Admina i od innych którym udało się przez ten wniosek przebrnąć . xyz

   prawdziwy-xyz
 • Czy przelew ze swojego konta działalności gospodarczej będzie uznane za wynagrodzenie?

  edeanex Odpowiedz
  • Ktoś coś wie? Nie wiem czy odpowiedź usta z infolinii może być później podkładką przy reklamacji.

   edeanex
 • Jak zweryfikować datę zamknięcia konta?

  Ciekawski Odpowiedz
 • Zauważyliście, że w ING każdy odbiorca jest z automatu zapisywany jako zaufany? W innych bankach mogę wybrać czy przelew do danego odbiorcy ma być każdorazowo autoryzowany czy nie a ING narzuca odbiorców zaufanych, słabe to trochę

  Ew@ Odpowiedz
 • Przelewu weryfikacyjnego można dokonać z następującego banku:

  „Dostępne banki:
  mBank
  Alior Bank
  Bank Pekao
  BNP Paribas
  Santander”

  Robi Odpowiedz
 • Czy otwierając konto przez internet i dokonując weryfikacji przelewem z innego banku przy zamykaniu konta konieczna będzie wizyta w oddziale banku czy można wysłać wypowiedzenie listownie?

  Robi Odpowiedz
 • Tutaj bomba kaloryczna, na BNP Annabelle; czy w tej Wawie pozamykali domy medialne i po kosztach studentami opędzają zlecenia reklamowe?

  qq Odpowiedz
 • Jest nowa promocja: 50zł za założenie konta Mobi nastolatkowi w wieku 13-18 lat.

  Be@ Odpowiedz
 • Czy ja dobrze rozumiem, że najbardziej opłaca się założyć to konto pod koniec promocji, aby jak najmniej miesięcy musieć spełniać wymogi na darmowa kartę? Premia i tak jest wypłaca o czasie niezależnym od daty założenia konta.

  edeanex Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy