Do 160 zł za wyrobienie karty kredytowej Mastercard od ING Banku

Zakończona

Ruszyła promocja ING Banku w ramach której możemy zgarnąć do 160 zł premii za wyrobienie karty kredytowej. Wystarczy ją wyrobić i… płacić :)

200 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląski

Do 160 zł za kartę kredytową Mastercard

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osoba nieposiadającą żadnej karty kredytowej ING Banku Śląskiego od dnia 1.10.2018.

Posiadanie dostępu do bankowości internetowej Moje ING (uzyskane np. w promocji z premią 160 zł za konto osobiste) w niczym nie przeszkadza – wnioskować o kartę możemy bowiem właśnie przez Moje ING lub w oddziale banku. Pamiętajmy jedynie, aby zrobić to najpóźniej 30.03.2020. Istotne również, aby podczas wnioskowania podać kod promocji (MS200120922).

Pamiętajmy jedynie, że w promocji obowiązuje również pula 1400 promocyjnych wniosków – po jej wyczerpaniu kolejne osoby nie będą mogły walczyć o nagrodę, a informacja zostanie umieszczona na stronie banku.

Co dalej? Jeśli bank przyzna nam kartę to nie pozostanie nam nic innego, jak nią płacić. Wystarczy, że wykonamy min. 4 transakcje w kolejnych 4 miesiącach kalendarzowych, zaczynając od pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy o kartę. Przykładowo dla umowy ze stycznia transakcje robimy od lutego do maja.

Bank wypłaci nam 40 zł premii za każdy miesiąc, w którym wykonamy min. 4 transakcje. Maksymalnie możemy więc zgarnąć 160 zł.

Pamiętajmy tylko, aby obsługiwać na czas spłatę zadłużenia na karcie i mieć ją aktywną (jak również dostęp do Moje ING) w momencie wypłaty nagrody. Ta wypłacana będzie do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, czyli (dla naszego przykładu) za luty otrzymamy do końca marca, a za maj – do końca czerwca.

Ile kosztuje karta kredytowa w ING?

Najtańszą kartą kredytową ING Banku Śląskiego jest karta z logo Visa. Możemy zapłacić 35 zł w formie opłaty rocznej, jednak bank zwolni nas z opłaty, jeśli wydamy łącznie 2400 zł rocznie. Ta jednak nie może wziąć udziału w promocji, bo wymagana jest karta z logo Mastercard. Aby była ona darmowa wymagane jest wydanie 6000 zł rocznie (inaczej opłata wyniesie 50 zł).

Oczywiście po odebraniu premii nie ma konieczności dalszego korzystania z karty.

PS. Chcesz zgarnąć wyższą premię za wyrobienie karty kredytowej? Skorzystaj z limitowanej promocji Citibanku z cashbackiem w wysokości aż 500 zł!

Nie przegap!

Komentarze

 • Mało jak za KK…. ING miał już lepsze akcje i to bez limitowe.

  jojo Odpowiedz
 • Kiedy będzie coś więcej od ING?

  Qwe Odpowiedz
  • W przeszłości już bywały znacznie wyższe premie za kartę kredytową, więc może w przyszłości również coś będzie ;)

   Michał
 • Jeśli karta zostanie zlikwidowana po otrzymaniu premii to w jaki sposób będzie naliczana opłata za kartę? Proporcjonalnie (np. jeśli zamknę kartę po 4 miesiącach to żeby była darmowa muszę wydać 2000 zł czy nadal obowiązuje 6000 zł?)

  TreworBG Odpowiedz
  • już sam sobie odpowiedziałem – 500 zł miesięcznie ;-)

   TreworBG
  • „już sam sobie odpowiedziałem – 500 zł miesięcznie” — czy na pewno?
   W toip jest „Opłata roczna pobierana z dołu w każdą rocznicę ważności karty” — z tego by wynikało, że jeśli do tej rocznicy nie dotrwasz, to opłata pobrana nie będzie…

   Don Quijote de la Mancha
  • Ponoć jeśli zamkniemy przed upływem roku, to opłaty nie będzie. Ale nie testowałem w praktyce.

   Michał
  • Ja sprawdzałem – nie było opłaty.

   mbo
  • U mnie też opłaty nie było.

   Łuki
 • Ciekawe mają kryteria przyznawania. Na 3 osoby: jedna (emeryt od wielu lat) trzeba było dosłać dokumenty (wyciągi z kont wystarczyły) i umowa do podpisania w oddziale; druga (emeryt od kilku lat i od niedawna 2 KK) – wystarczyło wyklikanie i karta już w drodze; trzecia (umowa o pracę na czas nieokreślony, 4 KK z niskimi limitami i konto oszczędnościowe w ING wykorzystywane na maksa) – odrzuca na etapie wnioskowania – coś w stylu nie spełniasz kryteriów czy jakoś tak :P Ciekawe jakie to kryteria?

  Scorp Odpowiedz
 • @Scorp Sporo osób ma po kilka kart ale może tym razem uznali, że skoro ta trzecia osoba ma 4 KK to założy nową tylko po to, żeby zgarnąć premię i później zamknie kartę.

  nsmarcin Odpowiedz
 • Przepraszam,że o kk ale TMUB
  W TMUB nie ma obecnie opcji kredytu ( limitu) odnawialnego w koncie i aby skorzystać ze zwrotu 5% namawiają na kartę kredytową. Bywają czasami promocje na kk ? Ma ktoś jakieś info lub przeczucie że coś będzie lub limit w koncie wróci ? Dzięki za sugestie

  rychu75 Odpowiedz
  • @rychu75 w TMUB nie pamiętam, żeby za KK coś dawali. Jedynie było zwolnienie z opłaty rocznej przez 2 lata. Od tej promocji ją mam i 300zł rocznie z 5% zwrotów. Jak namawiają na KK to bierz, jest łatwiej niż sam byś wnioskował. U mnie nie chcieli żadnych dokumentów.

   Łuki
  • @Łuki Ja tam takie promocje pamiętam, nawet w jednej uczestniczyłem (fakt, że dawno bo w 2016 roku).

   Katana78
  • Nie przepraszaj tylko pisz porzadnie we wlasciwym watku. A w TMUB 2x zgarnalem konkretna kase i bezplatnosc na 2 lata.

   keton
  • @keton, ale patrz na daty… :)

   pws
 • ach ta karencja … cwaniaki ;)

  JoX Odpowiedz
 • A mnie w bankowości pojawiła się promocja żeby przelewać do nich wynagrodzenie do 120 zł. W tym 20 zł jeśli będzie to wynagrodzenie od pracodawcy któremu bank wyśle pocztą świstek:) Czyli 100 zł do wzięcia łatwo.

  bolek Odpowiedz
 • Mam nietypowe pytanie odnośnie tej karty kredytowej. Jeżeli mam na niej nadpłatę, to pobierają mi z tego powodu jakieś odsetki, czy opłaty?

  jaceny Odpowiedz
 • Regulamin mówi jeszcze o: „nie rozwiązać umowy o kartę kredytową i być jej posiadaczem co najmniej do dnia 31.08.2020 r. ” Ale myślę, że już po otrzymaniu nagrody nie powinni robić problemów. W najgorszym wypadku dopiero wtedy się zamknie kk.

  Scorp Odpowiedz
 • Czy ktoś wie, czy da się założyć dostęp do Moje ING bez zakładania konta? Konta nie założę bo jestem w okresie karencji. Dajcie znać!

  owat Odpowiedz
 • Nowa promocja w ING

  ,,Odkładaj na cel i zgarnij 100 zł”
  Zalogujcie się i poczytajcie – super łatwa promka

  Kate Odpowiedz
 • Jak ktoś ma ROR u nich, udać się do banku, żeby podpisać umowę o KK ?

  Daral Odpowiedz
 • „Zastrzegamy, że dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego/ chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w Moje ING w ramach Promocji.”

  WTF? Czy ktoś może potwierdzić, że prowadząc własną działalność nie mogę zawnioskować o tę kartę w ING?

  Zbiku Odpowiedz
 • Od 16 sierpnia 2020 zmiany odnośnie kart kredytowych:
  „upraszczamy sposób, w jaki mogą Państwo rozwiązać umowę i zrezygnować z karty kredytowej. Oznacza to, że m.in. nie wymagamy już potwierdzenia przez Notariusza złożenia własnoręcznego podpisu na przesłanym pisemnie oświadczeniu o wypowiedzeniu umowy.”
  Woooow. Czuje się jak jakby pozwolono mi znowu chodzić do lasów i parków :D

  Scorp Odpowiedz
  • Dokładnie, wielcy łaskawcy, kiedy w innych bankach można zamykać przez bankowość lub infolinię już od dawna.

   pws
  • Zamykałem u nich kredytówkę przy okazji zmiany regulaminu,w połowie maja,wysłałem im pismo,że nie akceptuję zmian i zamknęli mi kartę w dniu wejścia tych zmian w życie.Duży plus takiego wypowiedzenia jest taki,że karta natychmiast znika z bankowości.A nie widnieje jeszcze miesiącami jak to jest w innych przypadkach.Do bik informacja z banku również dociera o wiele szybciej.W moim przypadku było to 2 tygodnie po zamknięciu karty.

   Jaceklive
  • @Jaceklive – rozumiem, że pismo wysyłałeś wtedy listownie i bez żadnych potwierdzeń notarialnych?

   Ciekawe czy teraz jeszcze jeszcze prościej, już nawet bez pretekstu zmian regulaminu.
   Ktoś ostatnio zamykał kk listownie? A może ktoś skutecznie zamknął przez bankowość, z powołaniem się na zmiany regulaminu?

   Swoją drogą od niedawna widzę, że wprowadzili przy zwykłych kontach (ROR) przycisk „Zamknij konto”, chciałoby się powiedzieć – no w końcu! Wcześniej była to opcja tylko dla KO. Może więc coś takiego też dla kk wprowadzą albo już to zrobili?

   pws
 • Czy ktoś już zamykał kk po otrzymaniu 160zł premii? Nie było problemu, tzn nic nie mówili w banku, że zgodnie z regulaminem promki nie można rozwiązywać umowy o kk do 31.08??

  Scorp Odpowiedz
 • Wczoraj dostałem ostatnie 40 zł nagrody. Czy bank ma jakąś ofertę utrzymaniową?

  marsid Odpowiedz
 • Od dziś jedynie 150 zł za KK, niestety karencja bez zmian.

  Umowę można na klik :
  Dziękujemy! Zawarliśmy umowę o kartę kredytową
  Kartę kredytową wyślemy na Twój adres korespondencyjny w ciągu kliku dni.
  Przesyłka z kartą zawiera instrukcję dotyczącą nadania PIN i jej aktywacji.
  Numer umowy: ……. Identyfikator użytkownika: …….

  Bogdan Odpowiedz
 • Czy do wymaganego obrotu rocznego zwalniającego z opłaty za kartę mogą posłużyć przyjaciele R i C ?

  pawel07 Odpowiedz
 • Ja zawnioskowałam o KK /premia 150 zł/ wykorzystując podany kod promocyjny i karta już w drodze. Niestety nie mam wiadomościach informacji o przystąpieniu do tej promocji. Rozmawiałam o tym z konsultantem na czacie i ma mi odpowiedzieć za jakiś czas. Czy ktoś z czytających biorący udział w tej promocji może sprawdzić w swoich wiadomościach.

  BiancaM Odpowiedz
  • Jak pamiętam robi się to tak, że po napisaniu wiadomości – odpowiadają że jest się w promocji. Zawsze lepiej mieć podkładkę.

   Bogdan
  • Na razie czekam co mi napisze konsultant z czatu. Niestety ING ma niedopracowane promocje i czasem zdarza się, że nie daje premii gdyż „..nie zapisała się do tej Promocji”. Dlatego trzeba sprawdzać czy w wiadomościach jest info o przystąpieniu do danej promocji. Ja miałam taką sytuację z premią za przystąpienie do promocji z funduszem emerytalnym i dopiero po mojej interwencji konsultant na czasie przypisał mnie do tej promocji. Mam nadzieję na premię 200 zł w połowie października tego roku. Jakby co mam kopię czatu.

   BiancaM
 • Przedwczoraj zamknąłem kartę w oddziale i teraz w apce widzę coś takiego: dostępne fundusze: 7966,69 pln, nadpłata 3966,69 pln, przyznany limit 4000,00 pln. Karta niby zamknięta. Opłaty rocznej nie powinno być bo zamknąłem kartę po 6 miesiącach. Ktoś wie o co tu chodzi z tymi kwotami?

  marsid Odpowiedz
  • Masz 3966,69 nadplaty

   Herman
  • Ja myślę, że to jakiś błąd systemu, bo przed zamknięciem karty normalnie pokazywało.

   marsid
  • Poproś ich teraz o zwrot tej nadpłaty na twoje konto, to pewnie szybko naprawią błąd :)

   pws
  • Eh. Pewnie przed zamknięciem robiłeś jakas transakcje, która jest jeszcze nie rozliczona. Spłaciłeś kartę, transakcja jest w trakcie rozliczenia (blokady) i stąd ta nadpłata.

   Tak jest w każdym jednym banku

   Anom
  • Ostatnią transakcję zrobiłem 31.07. Ostatnia spłata całkowita 15.09. Kartę zamknąłem 01.10. Przed zamknięciem było już wszystko rozliczone.

   marsid
  • W takim przypadku jak masz dostęp to zsumuj wpływy na karcie i wydatki z niej. Wychodzi na to ze faktycznie masz nadpłatę.

   A jak nie chce Ci się liczyc to napisz reklamację, ze wnosisz o przelanie nadpłaty z karty na konto.

   Z tym że brak kontroli to nie dla nas, wisienkowiczow :)

   Anom
 • Czy ktoś otwierał ostatnio kk w tej nowej promocji 150 zł przez bankowość i udało mu się skutecznie podpisać umowę, mimo że wcześniej nie był jeszcze w oddziale się weryfikować i składać wzór podpisu, a konto otwierał przelewem? Nie ma z tym problemu?

  pws Odpowiedz
  • Robiłem w starej promo. Procedura ING wygląda następująco: jezeli otwierasz konto przelewem albo kurierem to masz „ograniczony zakres usług”. Jak Ci w placówce zweryfikują dowod to bedziesz mial normalnie.

   Na chwilę obecną bez wizyty w twojej sytuacji nie założysz kk, funduszy..

   Anom
  • Ja wiem, że w tej sytuacji dostęp w pewnych kwestiach jest ograniczony, np. fundusze czy profil zaufany i inne sprawy urzędowe, ale czy na pewno też zakładanie kk pod to też podpada?

   pws
  • Założyłem rok temu ror przez kuriera.Chwilę po tym zakładałem k.k
   .Obyło się bez wizyt w oddziale.Tylko taka ciekawostka.Przy wyciągach z banku o wynagrodzeniu wniosek o k.k.odrzucili.Na drugi dzień złożyłem drugi wniosek i dołączyłem pit roczny.Poszło bez problemu.Limit 5 tysi.

   Jaceklive
  • ROR przez kuriera, wszystkie wnioski KK odrzucane.
   Po skierowaniu wynagrodzenia – po kilku miesiącach – oferta KK , wziąłem na 2 k.

   Bogdan
  • ROR przez selfie, a kk (2k) przyznali online, ale umowa była do podpisania w oddziale.

   wacek
  • Żeby potwierdzić czy się bierze udział w promocji na 150 za KK można kliknąć w apce:
   Usługi -> Moje promocje -> Biorę udział.

   Dziś to odkryłem… ale i tak czekam na odpowiedź na wiadomość. Szkoda że o tej ścieżce w apce nie wiedzą ani na czacie ani na infolinii…

   wacek
  • @ wacek,dzięki.
   W bankowości internetowej również można to sprawdzić. Podczas konwersacji na czacie konsultant poinformował mnie, że biorę udział w promocji ale gdyby jednak nie to mnie dopisze i da mi znać w wiadomościach. Na drugi dzień/sobota/ informacja w bankowości od konsultanta : możemy zapisać Panią do promocji w przyszłym tygodniu. Dzisiaj wchodzę w Usługi i 2 października zostałam zapisana do Promocji:). Próbuję odpisać na wiadomość konsultantowi a tu Zonk, nie ma takiej możliwości tylko mogę wysłać załącznik.

   BiancaM
  • >>>Usługi -> Moje promocje -> Biorę udział.
   To działa, dzięki Ci wacek !

   Bogdan
  • @wacek, dzieki, przydatna rzecz, szczególnie w ING, które robi dużo promocji.
   Inna sprawa, że ja mam tam tylko „Do 120 zł dla aktywnych”, a przeciez biorę też udział w „Inwestuj na przyszłość i zyskaj nawet 200 zł. III edycja”…

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don,
   a masz w wiadomościach w bankowości informację, że bierzesz udział w tej promocji tj. „Inwestuj na przyszłość…”? Jeśli nie, to koniecznie skontaktuj się z bankiem, najlepiej przez czat. Ja miałam taką sytuację i faktycznie nie byłam zapisana do tej promocji. Dopiero konsultantka mnie do niej dopisała i mam nadzieję otrzymać 200 zł premii wkrótce.

   BiancaM
  • Tak, właśnie mam, od razu się upewniłem; do tego mam to potwierdzenie później, niż o „dla aktywnych”, która się w „Moje promocje” pokazuje (czyli to nie chodzi o to, że starych tam nie ma).

   Don Quijote de la Mancha
  • Też akurat tej promocji nie mam na swojej liście, ale pozostałe – tak. I info w wiadomościach o tym inwestowaniu też jest.

   Micha
  • Co do Inwestowania w IKE przez DRI myślicie, że jeśli parę razy nie miałem środków i mi nie pobrało z konta na IKE ale w tym miesiący sam zasiliłem konto to łapię się na promocję?

   @wacek Dzięki za podpowedź!

   Scorp
 • Może ktoś zamykał ostatnio KK w ING ?

  Czy dają jakieś utrzymanie ?
  Od jakiegoś czasu można zamknąć listownie, zdaje się ?

  Bogdan Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy