HIT! 500 zł premii w GOTÓWCE za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity – tylko dla czytelników LiveSmarter!

Zakończona

Ruszyła promocja Citibanku skierowana do czytelników bloga LiveSmarter. Tylko przez 11 dni możecie składać wnioski o bezpłatną kartę kredytową Citi Simplicity, do której dorzucane będzie nie 300, nie 400, ale aż 500 zł premii. I to nie w formie bonów, ale jako cashback – czyli zwrot środków na kartę! Warto korzystać, bo to zdecydowanie najatrakcyjniejsza oferta tego banku! :)

Citibank: 500 zł cashbacku w gotówce za kartę kredytową Citibank

Zostań posiadaczem karty Citi Simplicity i odbierz 500 zł!

Aby skorzystać z niniejszej promocji należy być nowym klientem banku, czyli osoba nieposiadającą głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2018. Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta osobistego) nie wyklucza z oferty.

Ponieważ wnioskujemy o kartę kredytową, to wymagane jest również spełnienie minimalnych wymogów dotyczących wieku oraz wynagrodzenia:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Bank poprosi nas zresztą o przesłanie jakiegoś dokumentu dochodowego w celu weryfikacji tych danych (co jest zresztą wymagane przez regulamin oferty). Opcja uproszczona (bez dokumentów) nie bierze udziału w promocji.

Jeśli więc spełniamy powyższe warunki to konieczne będzie złożenie wniosku o kartę kredytową Citibanku przez dedykowany link promocyjny – wniosku pochodzące z innych miejsc w sieci nie biorą udziału w promocji. Zyskują tylko czytelnicy LiveSmarter! :)

Pamiętajmy tylko, że na złożenie wniosku mamy niewiele czasu, bo jedynie do 3.02.2020 włącznie. Z drugiej strony w standardowej ofercie Citibanku dostępne są zazwyczaj nagrody o wartości ok. 300-400 zł (na dodatek w formie bonów lub gadżetów), dlatego niespecjalnie zastanawiałbym się nad zgarnięciem 500 zł.

Samą umowę możemy natomiast podpisać w późniejszym terminie (czyli pod koniec stycznia lub w lutym).

Bardzo proste warunki!

Kiedy już otrzymamy kartę będziemy musieli spełnić dwa proste warunki: zalogować się do serwisu bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę 3000 zł. Ilość oraz miejsce transakcji nie maja znaczenia (choć wykluczone są tzw. transakcje szczególne, czyli wszelkie „ułatwiacze” obrotów na kartach kredytowych). Wystarczy po prostu płacić za swoje normalne zakupy nowo-wydaną kartą – i tyle :)

Jeśli myślisz, że wydanie 3000 zł to trudny do spełnienia warunek to mam dobrą wiadomość: na wydanie tej kwoty mamy ponad 3 miesiące. Zgodnie z regulaminem powinniśmy to zrobić do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data widoczna będzie na samej umowie). Oznacza to, że jeśli umowę podpiszemy np. na początku lutego, to na wydanie 3000 zł będziemy mieć czas aż do końca maja. Daje nam to wydatki na poziomie 750-1000 zł miesięcznie – a to dla pracującej osoby raczej nie powinno stanowić problemu. Po prostu zamiast płacić za zakupy gotówką lub kartą innego banku wystarczy płacić promocyjną kartą Citi Simplicity.

A jeśli ktoś ciągle uważa, że 3000 zł to dużo, to podrzucam dwa proste rozwiązania. Pierwsze to spytanie rodziny czy znajomych czy nie możemy zapłacić za ich większe zakupy swoją kartą (np. w markecie czy na stacji paliw). Drugie to skorzystanie z „prostszej” oferty Citibanku, gdzie nagroda jest niższa, ale i warunki łatwiejsze.

Na koniec dodam, że o ile na wykonanie transakcji mamy czas do końca 3 miesiąca, to logowanie do bankowości internetowej musi nastąpić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca po miesiącu podpisania umowy (w naszym przypadku – do końca marca). Ten warunek jest jednak tak prosty, że raczej spełni się „przy okazji” :)

500 zł cashbacku w formie uznania rachunku karty

Kiedy otrzymamy tytułową premię? Informacja o przyznaniu nagrody trafi do nas do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków i będzie dostępna w wiadomościach w bankowości elektronicznej. Przykładowo jeśli warunki spełnimy już w marcu, to informację o nagrodzie otrzymamy najpóźniej do końca kwietnia. 500 zł w formie cashbacku, czyli uznania naszej karty kredytowej, trafi do nas w ciągu 60 dni od daty otrzymania powyższej wiadomości. W praktyce jednak Citibank działa znacznie sprawniej i premia pojawi się szybciej.

A co to jest „uznanie karty”?

Wyrabiając kartę kredytową bank przyznaje nam jakiś limit kredytowy – czyli pozwala na korzystanie ze swoich pieniędzy, które później powinniśmy zwrócić przelewając je na rachunek karty kredytowej. W ramach tej promocji bank nie da nam 500 zł do ręki, tylko po prostu spłaci aktualne zadłużenie na karcie. Jeśli więc byliśmy na zakupach i wydaliśmy kilkaset złotych, to automatycznie będziemy mieć wtedy 500 zł mniej do spłaty, bo bank pokryje nam część zadłużenia obiecaną premią. Jeśli natomiast jesteśmy z bankiem „na zero”, to na karcie pojawi się nadpłata i pieniądze trzeba dopiero będzie wydać, np. na zakupy czy zatankowanie samochodu :)

Generalnie karta kredytowa działa na bardzo podobnej zasadzie jak telefon na abonament: przez miesiąc wydajemy pieniądze korzystając z przyznanego limitu, a później bank daje nam informację ile mamy spłacić. Jeśli zrobimy to w terminie (20-kilka dni od wygenerowania wyciągu) i spłacimy wszystko w 100%, to nie będzie żadnych dodatkowych opłat czy odsetek. Jeśli jednak spłacimy mniejszą kwotę lub przekroczymy termin spłaty, to odsetki zostaną naliczone. Szczegółowo o działaniu kart kredytowych pisałem w swoim poradniku.

Na koniec dodam, że zgodnie z prawem bank ma obowiązek poinformować nas jakie jest RRSO oferty oraz przedstawić reprezentatywny przykład spłaty zadłużenia. Przykład ten zakłada jednak, że nie spłacimy całego zadłużenia w terminie, tylko będziemy je spłacać w ratach – przez rok. W związku z tym w każdej umowie wyliczony jest reprezentatywny przykład dla przyznanego limitu kredytowego (tak, jakbyśmy mieli spłacać zadłużenie przez rok!), którego RRSO wynosi obecnie 10,47%. Jeśli jednak postąpimy tak, jak opisałem to w artykule (spłacimy to, co wydaliśmy w 100% w terminie), to nie dołożymy od siebie ani grosza do oferty. Innymi słowy będziemy na dużym plusie. Takim trochę 500-plusie, ale od banku :)

Ile kosztuje karta Citi Simplicity?

Jeśli natomiast chodzi o wysokość opłat miesięcznych czy rocznych za posiadanie samej karty to… takich opłat brak! Korzystanie z karty Citi Simplicity jest darmowe (brak opłaty miesięcznej oraz rocznej). Zapłacić możemy jednak za dodatkowe usługi, takie jak CitiPhone, naklejka zbliżeniowa czy karta dodatkowa. Jeśli jednak nie włączymy żadnych dodatkowych opcji, to opłaty nie będzie.

Co ciekawe Citi udostępnia za darmo możliwość korzystania z usługi CitiAlerts w wersji Premium – dzięki temu jesteśmy powiadamiani o operacjach na karcie za pomocą wiadomości SMS.

PS. Dajcie znać co sądzicie o ofercie i czy chcecie, abym w przyszłości namawiał banki na kolejne tego typu akcje. A może udostępnicie post znajomym, aby i oni zyskali? ;)

Nie przegap!

Komentarze

 • hej, do kiedy muszę mieć aktywna kartę, w sensie kiedy mogę zrezygnować z karty po otrzymaniu premii?

  Izabela Odpowiedz
  • Ja planuję jeszcze premię wykorzystać a nie tylko otrzymać:-) Natomiast wypowiedzenie możesz złożyć zaraz po uznaniu rachunku jak czytam regulamin. I tak będzie min 30dni wypowiedzenia plus prawdopodobnie będą chcieli cię zatrzymać.

   Modig
  • ok dziękuję

   Izabela
 • Jak wygląda sprawa kiedy mam spłaconą kartę i wpłynie premia 500 zł ? Bank traktuje to jako nadpłatę na karcie czy jakoś inaczej to rozwiązali ?

  Madoy104 Odpowiedz
  • Polecam przeczytac jeszcze raz rozdział „500 zł cashbacku w formie uznania rachunku karty”

   Modig
 • Czy ktoś z was spełnił już warunki promocji i otrzymał zwrot? albo chociaż informację o spełnieniu warunków?

  Harisonl Odpowiedz
  • Musiałbyś spełnić warunki już w styczniu, aby wysłali info do końca lutego. Raczej mało prawdopodobne biorąc pod uwagę długość procesu zakładania w Citim :)

   Michał
 • Na stronie i w cenniku potwierdzają info z artykułu, że CitiAlerts są darmowe. W serwisie citibankonline.pl, przy próbie aktywowania powiadomień, w dwóch kolejnych krokach, pojawia się informacja o odpłatności.

  bob Odpowiedz
 • Jaki jest okres rozliczeniowy dla Citi Simplicity?

  bob Odpowiedz
  • Miesięczny, a spłata zwykle około 25 dnia nast. miesiąca.

   Dario
  • O ile nic się nie zmieniło, to domyślny cykl wynika z daty podpisania umowy (a dokładniej pewnie uruchomienia karty), wtedy chyba zaczyna się pierwszy cykl trwający miesiąc i co jest wystawiany pierwszy wyciąg (u mnie 8) .

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy płatności przez Google Pay się liczą tak samo jak tradycyjne?

  Radek. Odpowiedz
 • Czy kupno karty podarunkowej np. do Kaufland, albo na BP się zalicza do wydanego limitu?

  Yaro Odpowiedz
  • Z perspektywy banku to identyczne zakupy jak każde inne w tych miejscach ;)

   Michał
 • +500 zł pojawiło się dzisiaj w transakcjach oczekujących na zaksięgowanie :-)
  morowo!

  Don_Bazylian Odpowiedz
 • U mnie rownież! ;) I to się szanuję! Dzięki Adminie ;)

  Addonix Odpowiedz
 • Rozumiem, że już w lutym spelniliscie warunki?

  cykor Odpowiedz
  • tak

   Don_Bazylian
  • U mnie też wisi od dzisiaj. A warunki spełnione dopiero 07.03. Także ten 🍻

   Modig
  • Ja nie. Moje wydatki przekroczyły 3k jakiś tydzień temu. Wczoraj wpadło 500 zł.
   /Chyba, że zliczyli też te zwrócone. Zrobiłem spore zakupy w lutym, ale zwróciłem i zwrot kasy był jeszcze w lutym.

   pqr
 • U mnie zaksięgowane, dziękuję Admin za promocję :)

  saroyan Odpowiedz
 • Czy ktoś z was kto już dostał premię wspomagał się może przez SB albo Moje Usługi?

  Pawlik Odpowiedz
 • czy płatność przez payU również wlicza się jako płatność kartą?

  Maciej Odpowiedz
  • każda płatność, przy której podajesz dane karty to płatność kartą
   pośrednik nie ma znaczenia

   kruczi
 • Witam. A kasują Was za Citi Phone?

  Mateusz Odpowiedz
  • Jeśli masz aktywny, to pewnie biorą 6 zł miesięcznie. Natomiast jeśli zrobiłeś tak, jak pisałem we wpisie (dodatkowe usługi wyłączone) to opłaty nie ma.

   Michał
  • A jak to najszybciej sprawdzić, bo nie pamiętam czy mam je włączone?

   Mateusz
 • Kurcze, właśnie tu zajrzałem i widze, że sporo osób już dostało bonus 500 zł. Ja wykonałem wszystkie warunki w lutym i do dziś nie otrzymałem ani maila odnośnie spełnienia warunków ani bonusu. Chyba reklamacja będzie potrzebna : (

  aelfraed Odpowiedz
  • Ja tak samo. Warunki spełniłem w połowie lutego. A nie mam ani 500zł ani wiadomości że spełniłem warunki. Udało się już z reklamacją?

   Lukas_262
 • Ja również warunki w lutym i cisza do tej pory :(

  yocki Odpowiedz
 • Spełniłam warunki pewnie ok 10 dni temu, a dzisiaj Citi wpłacił na mój rachunek 500zl😁

  Ilona Odpowiedz
 • Jest kasa !!! Tzn. Czeka na zaksięgowanie. Brawo city.

  cykor Odpowiedz
 • u mnie tez – warunki spełnione dosłownie pod koniec marca. i prosze- premia jest!

  michal1607 Odpowiedz
 • Ja spełniłem warunki w lutym, a póki co cisza :/
  Napisałem właśnie reklamacje.

  Michał P Odpowiedz
  • Właśnie dostałem odpowiedź, że reklamacja uznana i w ciągu kilku dni powinienem mieć zaksięgowane 500 zł 😁💪

   Michał P
 • Też dostałem 500 + 200 za polecenie – ale prawdę mówiąc mniej cieszyłem się z tego, niż dwa lata temu z LG K8. Oczywiście miałem mniej do spłaty – ale prezenty rzeczowe są bardziej namacalne :).

  Tomek W. Odpowiedz
 • Ja też już dostałem kasę, wyzerowałem KK i złożyłem rezygnację. Dziś otrzymałem od banku propozycję rezygnacji z zamknięcia KK w zamian za 10 % zwrot (max 100 zł). Na wykonanie transakcji mam czas do końca lipca a zwrot w sierpniu. Nie wiem czy nie warto było jeszcze negocjować ? Napiszcie jakie Wy dostaliście oferty przy rezygnacji z KK ? :)

  Rolf Odpowiedz
  • W jaki sposób składałeś rezygnację i w jaki sposób dostałeś ofertę?

   saroyan
  • Logujesz się na do Citibank Online i wchodzisz w Usługi i profil –> Zarządzanie kartami –>
   Zamknij kartę –> Zgłoś dyspozycję zamknięcia tutaj.
   Ofertę otrzymałem kilka-kilkanaście dni podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem kiedy do mnie zadzwonił w sprawie złożonej rezygnacji.

   Rolf
  • Dzięki, będzie podjęta próba skorzystania z utrz ;)

   saroyan
  • Też dostałem podobną ofertę, transakcje do końca sierpnia, zwrot 15 września ;)

   Pawlik
  • To nie wiem czy nie lepiej zamykać od razu, żeby okres karencji już biegł.

   Michał P
  • Podejrzewam że znowu wypłacą premię szybciej, w czerwcu wpadnie 100 zł i wtedy zamknę kartę. Taki hajsik za dodatkowy miesiąc to moim zdaniem dobry deal ;)

   Pawlik
 • Ja tego nie próbowałem ale może warto zaryzykować. Wtedy albo dostaniesz więcej albo karta się zamknie.

  Bogdan Odpowiedz
 • Czy zamkniecie kk citi z poziomu bankowosci, czyli zgloszenie dyspozycji zamkniecia kk będzie wystarczające, tak aby można bylo ewentualnie pozniej skorzystac z jakis promocji na otwarcie? nie jest wymagane jakieś dodatkowe wypowiadanie umowy ramowej itp?

  TomekW Odpowiedz
  • Wypowiadasz umowę o KK i najlepiej jeszcze odwołać zgody marketingowe. Ewentualnie inne rachunki jeśli je masz, ale ramowej nie trzeba, bo jeszcze nigdy nie widziałem promocji, w której jest warunek jej nieposiadania. Plusem natomiast jest to, że często możesz uczestniczyć w promocji bez kombinacji z kurierem/dowodem.

   Dario
 • A czy płatność kartą i zwrot tej płatności przez sklep po miesiącu sie liczy do tych 3 tys? Bo nie dostałam jeszcze 500 mimo, iż na koniec marca pyklo te 3 tys… tylko teraz zastanawiam sie czy przez ten zwrot nie bedzie bana :(

  mag Odpowiedz
  • Generalnie w każdej jest (oficjalnie) tak, że transakcja zwrócona = brak transakcji. W ten sposób można by przecież spełniać warunki wielu promocji (zwłaszcza z moneybackiem % od transakcji kartą) i tylko chodzić, kupować i zwracać. Bank płaci jedynie za realne transakcje (a nie zwrócone, pozorne itp).

   Michał
  • Mam właśnie taką sytuację. Przekroczyłem już jakiś czas temu ponad 3200 zł. Dostałem zwrot z portalu aukcyjnego 60 zł. Nie dostałem zadnej informacji o tym że zakwalifikowałem się do nagrody. Czy ten zwrot może być jakimś problemem ?

   Johnny
  • 3200 – 60 = 3140 > 3000 więc ciągle jest OK. Jeśli nie wyrabiają się w regulaminowym terminie, to trzeba pogonić. Ale zakładam, że jeszcze jednak mają trochę czasu na wypłatę 

   Michał
 • Żona cały czas czeka na premię 500 zł. Będę wdzięczny jak dacie znać jak w maju będą wypłacać .

  Romuald Odpowiedz
 • Warunki spełnione pod koniec kwietnia, dziś mail z informacją o przyznaniu nagrody oraz regulaminowym terminie wypłaty w ciągu 60 dniu.

  Grzegorz_1 Odpowiedz
  • Również dzisiaj dostalam maila o otrzymaniu nagrody w ciągu 6 dni. Dokładnie nie wiem kiedy spełniłam warunki bo mialam dużo zwrotów. Przy okazji potwierdzam ze otrzymanie zwrotów nie jest przeszkodą w otrzymaniu premii, ważne tylko żeby wszystkie inne niezwrócone płatnosci były na kwotę 3 tyś.

   Sandra
  • 60 dni*

   Sandra
 • Żona maila nie otrzymała. Jak będą wypłacać napiszcie, jak premia nie wpadnie wyślemy reklamację.

  Romuald Odpowiedz
 • ten bank jest strasznie spamuje, dzwonią do mnie praktycznie co drugi dzień, blokuje numery to dzwonią z innych, do tego codziennie przynajmniej jeden sms i email, tragedia

  conrad_88 Odpowiedz
  • Jak to możliwe? To oni nie dają tych 500 zł od tak?

   Michał P
  • Dają, ja mam u nich kartę już z 8 lat, ale ostatnio mam dość, wycofam chyba wszystkie zgody , najwyżej mnie ominą jakieś nagrody . Niemniej warto z promocji korzystać

   conrad_88
  • Chyba jesteś pechowcem, mnie nie spamują prawie wcale.

   Pawlik
  • U mnie to samo, średnio 3 smsy w tygodniu, w dodatku z różnych numerów. Dobrze, że dostałem już informację o spełnieniu warunków, teraz tylko czekam na uznanie i składam wniosek o zamknięcie karty :)

   Bartłomiej
 • Piękne podwyżki prowizji za operacje bezgotówkowe oraz transakcje w walucie innej niż PLN (6,8%? Czemu nie 10% od razu? WTF?). Jak wypowiem z tego powodu umowę to zaproponują coś dla utrzymania?

  eloraper Odpowiedz
  • „Czemu nie 10% od razu?” — bo 10% biorą za doładowanie Revoluta…

   Don Quijote de la Mancha
 • Nadejszła wiekopomna chwila:
  „Zgodnie z nową tabelą opłat i prowizji, we flagowej, bezpłatnej karcie kredytowej Citi Simplicity pojawi się opłata miesięczna w wysokości 12 zł. Opłaty będzie można uniknąć wykonując transakcje bezgotówkowe na kwotę 1000 zł miesięcznie. Karty wydane do 20 maja 2020 r. nie będą obarczone tą opłatą warunkową.”

  deloe Odpowiedz
  • Nie taka znowu wiekopomna, po prostu wymieniają bezwarunkowo bezpłatną Simplicity na Motokartę, już ostatnio właśnie tę promowali.

   Don Quijote de la Mancha
  • Co jeśli kończy mi się ważność karty Citi simplicity? ta którą przyślą będzie płatna czy kontynuacji to nie dotyczy?

   abc
  • Opłaty nie ma „dla kart wydanych do 20.05.2020 r.”; moim zdaniem wznowienie to nie wydanie.

   Don Quijote de la Mancha
  • Nie ma sie czym przejmowac, wprowadza glupie oplaty to karte sie zamknie. Jest sporo innych mozliwosci na darmowe KK.

   keton
  • @keton jakie?

   eloraper
  • @eloraper, wisieńkowicze i tak ciągle mają nowe karty kredytowe w kolejnych promocjach (i z zasady na nich zarabiają, a nie płacą za nie); ale jeśli chodzi o kartę dla „normalnych” klientów, to rzeczywiście standardowo tylko Twisto (choć to nie jest prawdziwa kredytówka). Kiedyś BZ WBK miewał promocje, w których klient otrzymywał kartę zwolnioną z opłat rocznych i miesięcznych (choć zostaje parę złotych co kilka lat za wznowienie, Motokarta Citi i stara Simplicity nie mają żadnej); teraz da się chyba uzyskać brak opłat tylko czasowy, w wielu bankach częścią promocji za wyrobienie kk bywa zwolnienie z opłat na rok czy dwa lata, często też jako ofertę utrzymaniową (gdy się „pogrozi” zamknięciem) proponują bezpłatność, ale już chyba też tylko czasową.

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy ktoś się orientuje czy jeszcze uda mi się załapać na 500 zł ponieważ spełniłem warunki ale przy składaniu wniosku nie dostarczyłem wyciągu z konta jako potwierdzenia dochodów. Byłem jakoś zajęty a Pani podczas rozmowy powiedziała że bez potwierdzenia dochodu zostaje tylko 5 tys limitu i to było wystarczające dla mnie a nie dopatrzyłem że koniecznym warunkiem jest przesłanie tego wyciągu. Myślę żeby spróbować przesłać ten wyciąg teraz przez link do przesyłania dokumentów i jak pójdzie to albo przyznają 500 albo złoże reklamacje i może wtedy rozpaczą pozytywnie?

  VSkowron Odpowiedz
 • chyba nic to nie da, za późno:
  „przed zawarciem z Bankiem Umowy o Kartę dostarczą wymagany przez Bank, czytelny i aktualny dokument dochodowy”

  keram7m Odpowiedz
 • Witajcie. Ja również spełniłem warunki w kwietniu i nadal czekam na premię. Na razie nie dostałem żadnego maila potwierdzającego spełnienie warunków promocji oraz orientacyjnego terminu przelewu premii na rachunek. Jak myślicie, interweniować w Citi czy cierpliwie czekać?

  Mati Odpowiedz
  • Nie dostaniesz maila, po prostu przeleją hajs na rachunek karty. Czekaj spokojnie i sprawdzaj od czasu do czasu.

   Pawlik
  • maila nie, ale wiadomość w ich systemie, po zalogowaniu

   keram7m
  • Dziś przelali 500 zł premii mimo, że mieli na to 60 dni, a w tydzień się uwinęli od wiadomości o jej przyznaniu. Warunki miałem spełniłem początkiem kwietnia. Szkoda tylko, że zrobili mi nadpłatę, bo dwa dni temu spłaciłem kartę. W regulaminie niby piszą, że ta nadpłata nie powoduję pobrania opłaty, ale nie precyzują okresu czasu.

   keram7m
  • Możesz napisać wiadomość w bankowości, żeby ci przelali nadpłatę na konto w innym banku.

   Dario
  • A to przelewy z rachunku karty nie są płatne?
   Chyba bezpieczniej będzie mi wykorzystać wydłużony do 90 dni Back in Time w C z transakcji kwietniowych kartą TMUB, w końcu za nie już wziąłem cashback, to chyba nie cofną.

   keram7m
 • Czy płatności przez MojeUslugi traktowana jest jako „ułatwiacze” obrotów?
  Jest jakaś oficjalna lista MCC traktowanych jako tzw. transakcje szczególne ?

  @all Odpowiedz
 • Wczoraj przyszła premia – data księgowania 20 maja, data na spisie transakcji 12 maja, czyli księgowanie zajęło 8 dni :)

  Grzegorz_1 Odpowiedz
  • U mnie dokładnie tak samo :) Orientujesz się czy według nowego regulaminu prowadzenie tego rachunku i karty kredytowej będzie płatne?

   Mateusz
  • Teraz sprawdziłem i się okazało, że przelali mi 500 zł 12 maja, a informacja o przelewie przyszła dopiero 13 maja :)

   Dario
 • Czy ktoś czeka albo dostał info o nagrodzie w czerwcu?

  robertos Odpowiedz
  • Ja dostałem, już nawet zaksięgowana, zamiast spłacać 3k na wyciągu mam do spłaty 2,5k.

   Arek88
  • mam nadzieję, że nie zapomnieli o mnie, muszę dokładnie policzyć kiedy spełniłem warunki i sprawdzić do kiedy powinni powiadomić o premii.

   robertos
 • Orientuje się ktoś czy dalej oferują 100 w ofercie utrzymaniowej?

  Arek88 Odpowiedz
 • Cześć.
  Czy jest opcja na lepszą ofertę niż 10% cashback, max 100 zł w ofercie utrzymaniowej?

  Konrad Odpowiedz
  • Prawdopodobnie nie ma… mnie już 2raz skusili i wypłata ekstra 100 do końca stycznia.

   Pierwsza wpadła we wrześniu, więc w ciągu roku powinno się udać max 3x zgarnąć premię utrzymaniową.

   Normalnie bym w to nie wchodził(więcej niż raz), ale widząc marność oferowanego % – nie wzbraniałem się ;)

   ggrzes
  • Wcześniej jeszcze było max 200, ale wycofali, „bo covid”

   abc
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy