180 zł do Żabki lub Freshmarket za założenie Konta Optymalnego od BGŻ BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas, w której zgarnąć możemy 180 zł w postaci bonów do sklepu Żabka lub Freshmarket. To, co ją wyróżnia, to bardzo proste warunki zdobycia nagrody: za każdą transakcję kartą dostaniey jeden bon! :)

180 zł do Żabki i Freshmarket za założenie Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas

Zyskownie w koncie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 24 miesięcy. Wliczamy tu także posiadanie rachunków w przejętym niedawno Raiffeisen Polbank. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji (np. konta oszczędnościowego BGŻOptima).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.01.2019 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane). Na podpisanie umowy będziemy mieć czas maksymalnie do 14.02.2019.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 1500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana, dlatego warto się śpieszyć!

Skocz po premię 180 zł

Same warunki zdobycia premii są bardzo proste. Za każdą wykonaną płatność kartą na kwotę min. 10 zł otrzymamy bon do Żabki/Freshmarket o wartości 5 zł. Oczywiście transakcje na min. 10 zł możemy wykonywać w dowolnych miejscach.

Regulamin promocji zastrzega jedynie, że maksymalnie możemy zyskać 6 bonów miesięcznie. Pierwszym miesiącem obowiązywania promocji (wykonywania płatności) jest luty, a ostatnim – lipiec 2019. Samo przekazanie bonów będzie następowało do 19. dnia kolejnego miesiąca.

Jeśli w danym miesiącu zapomnimy wykonać jakiejkolwiek transakcji promocyjnej, to w kolejnych nagrody nie będą już przyznawane. Dodam, że regulamin wyklucza tu również transakcje kartą wykonane przez wszelkiego rodzaju „ułatwiacze” obrotów, czyli miejsca z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Chodzi np. o aplikacje do opłacania rachunków czy doładowania wirtualnych portmonetek (listę znajdziecie na jakimcc.pl. Wszystkie „normalne” sklepy stacjonarne i internetowe są jak najbardziej OK.

300 zł za kartę kredytową!

Na koniec przypomnę, że oprócz premii za założenie konta osobistego możemy również zgarnąć 300 zł za wyrobienie karty kredytowej. Wystarczy aktywnie korzystać z karty :)

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Konto Optymalne to bardzo fajny rachunek ze względu na brak opłat. Bank nie pobiera bowiem ani grosza za jego prowadzenie, ale również za posiadanie karty debetowej! W zasadzie zapłacić możemy tylko za wypłaty z bankomatów (5 zł), jednak za darmo pobierzemy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz bankomatów własnych.

Nie przegap!

Komentarze

 • Witam!
  Czy tę promocję można połączyć z „200 zł za założenie Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas” ?

  Darek Odpowiedz
 • Jeżeli zrobię zakupy za 10 zł. dostanę dwa bony czy jeden?

  Tomek201 Odpowiedz
 • Edit: Chodzi mi o to, czy jeśli wydam 20zł na jedne zakupy, bony sie mnożą czy nie? Czyli czy dostanę 2 bony?

  Tomek201 Odpowiedz
 • jak będą takie bony jak za KK do Biedronki, to życzę powodzenia. Nikomu kto otrzymał ( również ja ) owe bony są nie działają – jedynym wyjściem jest więc pisanie reklamacji…

  diego Odpowiedz
  • Czy te bony do Biedronki są w formie kodu 13 cyfrowego? Może kasjerki nie wiedzą jak to wbić? Te 13 cyfr mają wpisać tak jak kod EAN z opakowania i zatwierdzić przyciskiem PLU.

   Benito
 • Ogólnie nie polecam BGŻ jedyny bank z którym mam takie „przeboje” założyłem kiedyś w starej promocji, której mi nie właczyli, bo twierdzili że nie było jakiejś zgody zaznaczonej (była na 100%) i miało wtedy tak mnóstwo osób bo pisało w komentarzach. Ostatnio chciałem zamknąć, ale sami mnie zaprosili do promocji zwrot 5% maks 10 zł przez 6 mcy, mówie spoko to zamkne za 6 mcy pomyślałem. Efekt? 1 miesiąc brak premii (po reklamacji uznane), 2 miesiąc premia przyznana, 3 miesiąc znów i brak premii i reklamacja w toku Szkoda zachodu na ten bank

  Mateusz Odpowiedz
  • to chyba pierwszy stwierdzony przypadek oferty utrzymaniowej od Paribasa ;)

   abc
  • Tzn nie doprecyzowalem może nie była to oferta utrzymaniowa, nie wchodziłem tam długo, wszedłem złożyć wypowiedzenie i zauważyłem przelew od nich miesiąc wcześniej na 1 zł wygooglowalem że to zaproszenie do promocji. Pewnie wysłali samym nieaktywnym klientom

   Mateusz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy