Nawet 1800 zł za założenie konta firmowego Banku Millennium!

Zakończona

Ruszyła promocja konta firmowego Banku Millennium we współpracy z wydawcą serwisu Bankier.pl. Do zdobycia mamy nie tylko 1500 zł w formie premii za aktywność, ale również 300 zł wypłacane praktycznie za sam fakt założenia rachunku. Realnie, bez zbędnego kombinowania, przeciętny mikroprzedsiębiorca może zdobyć 750 zł.

1800 zł dla firm od Banku Millennium

300 zł na start

Aby wziąć udział w promocji należy być nowym klientem firmowym – czyli podmiotem, który nie posiadał żadnego rachunku firmowego Banku Millennium dla danego numeru NIP od 1.06.2019. Oprócz tego nie możemy obecnie posiadać żadnego produktu dla klientów indywidualnych Banku Millennium.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając tylko akceptację regulaminu), a następnie złożymy wniosek o promocyjne Konto Mój Biznes. Podczas składania wniosku będziemy jeszcze musieli wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potrzebnym do przeprowadzenia akcji – w końcu Bank Millennium musi poinformować organizatora promocji, że premia nam się należy :)

Czas na rejestrację w promocji i złożenie wniosku mamy do 31.10.2021. Umowę o konto powinniśmy podpisać w ciągu 30 dni.

300 zł za… płatność BLIK!

Co dalej? Aby zgarnąć tytułowe 300 zł powinniśmy… wykonać co najmniej jedną płatność za pomocą usługi BLIK. I tyle! Nie ma znaczenia jaka będzie wartość transakcji i gdzie będzie przeprowadzona. Płacimy i premia nasza.

No, prawie. Ostatnim krokiem będzie bowiem uzupełnienie danych do jej odbioru. Organizator promocji powiadomi nas o zgarnięciu 300 zł mailowo, do 28.01.2022. Będziemy mieć wtedy 5 dni roboczych na uzupełnienie danych (imię, nazwisko, numer rachunku). Przelew trafi do nas w ciągu 14 dni roboczych od powiadomienia.

Pamiętajmy, że premia za konto związane z działalnością gospodarczą powinna zostać rozliczona przez nas samych. Oznacza to, że 300 zł będzie dla nas dodatkowym przychodem, który będzie musiał zostać opodatkowany zależnie od typu działalności (o ile oczywiście będziemy mieć zysk po odjęciu kosztów firmy). W przypadku promocji niezwiązanych z działalnością stosuje się natomiast zwolnienie z podatku.

Premia za 3 przelewy, wpływy i płatności kartą

A jak zdobyć pozostałe 1500 zł? O tym szczegółowo pisałem w swoim niedawnym prześwietleniu, dlatego zachęcam do zapoznania się z nim.

W skrócie: 450 zł zgarniemy za zapewnienie wpływów min. 2000 zł, wykonanie przelewów do ZUS na min. 250 zł oraz płatności kartą na min. 500 zł przez 3 miesiące.

Ostatnie 400 zł czeka za terminal płatniczy, a 650 zł – za umowę leasingu.

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Prowadzenie konta firmowego jest bezpłatne, jeśli wpłynie na niego min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie lub wykonany zostanie min. jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego. W przeciwnym razie płacimy aż 15 zł miesięcznie – ale nie przez pierwsze 2 lata, bo dzięki osobnej promocji bank nie pobierze od nas tej opłaty.

Karta debetowa do konta jest darmowa pod warunkiem wydania min. 500 zł miesięcznie (inaczej płacimy za nią 7 zł). Jeśli natomiast chodzi o przelewy, to bank udostępnia pakiet 20 sztuk za 0 zł. Za kolejne płacimy złotówkę per przelew.

Nie przegap!

Komentarze

  • Nie rozumiem, czemu wykluczyli starych klientów z kontami indywidualnymi. Mogę pozamykać konta w Mille i poczekać na kolejną edycję tej promocji, założyć konto biznes a potem ewentualnie znowu otworzyć konta osobiste. I co to daje bankowi? Dłuższa droga tylko. Może im jednak przejdzie…

    Ja123 Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy