Nawet 1800 zł za konto firmowe od Banku Millennium + 0 zł za konto przez 24 miesiące + 360 zł za konto osobiste

Zakończona

Ruszyła promocja Banku Millennium, w której nowi klienci firmowi mogą zgarnąć nawet 1800 zł – z czego 1200 zł jest naprawdę bardzo realne!. Dodatkowo otrzymamy darmowe prowadzenie konta przez 24 miesiąc oraz kolejne 360 zł w promocji konta osobistego :)

1800 zł dla firm od Banku Millennium

1800 zł dla twojej działalności gospodarczej

Aby skorzystać z promocji należy być przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, który nie jest lub nie był stroną jakiejkolwiek umowy o produkt dla firm Banku Millennium, Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski lub Millennium TFI w okresie od 1.01.2019. Wykluczone są również osoby, które otworzyły Konto 360° w jakiejkolwiek promocji, a następnie zamknęły to konto. Jeśli natomiast posiadamy (lub otworzymy) ten promocyjny rachunek osobisty – to jest OK.

Co dalej? Wniosek o promocyjne konto możemy złożyć do 31.03.2022 przez dedykowaną stronę promocji, pamiętając przy tym, aby posiadać lub wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie przez bank jego danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących,
 • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Premia na 3 sposoby

A jak zdobyć tytułowe 1800 zł? Premia podzielona jest na 3 części.

Pierwsza z nich to 10% zwrotu (maksymalnie 100 zł miesięcznie) za płatność do ZUS w każdym z 6. miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta. Oznacza to, że maksymalną premię zyskujemy przy płatności do ZUS na min. 1000 zł miesięcznie.

Druga premia to również 10% zwrotu (max. 100 zł miesięcznie), ale tym razem od płatności bezgotówkowych na stacjach paliw w tym samym okresie. Łatwo policzyć, że maksymalną premię zyskujemy po zatankowaniu 1000 zł miesięcznie (lub wydaniu środków na inne produkty czy karty podarunkowe oferowane na stacjach paliw :)).

Ostatnie 600 zł otrzymamy za zawarcie umowy leasingu z Millennium Leasing na min. 30 000 zł lub zawarcie umowy o terminal płatniczy i zapewnienie wpływów min. 1000 zł z tego tytułu. Czas na spełnienie jednego z tych warunków mamy do końca maja 2022.

Bank wypłaci nam premię do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków, a w przypadku premii za leasing/terminal – do 31.07.

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Prowadzenie konta firmowego jest bezpłatne, jeśli wpłynie na niego min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie lub wykonany zostanie min. jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego. W przeciwnym razie płacimy 15 zł miesięcznie – ale nie przez pierwsze 2 lata, bo dzięki osobnej promocji bank nie pobierze od nas tej opłaty.

Karta debetowa do konta jest darmowa pod warunkiem wydania min. 500 zł miesięcznie (inaczej płacimy za nią 7 zł). Jeśli natomiast chodzi o przelewy, to bank udostępnia pakiet 20 sztuk za 0 zł. Za kolejne płacimy złotówkę per przelew.

Nie przegap!

Komentarze

 • W Regulaminie promocji z 1800 zł nie ma obowiązku brania tej karty debetowej. Dobrze myślę? Nie będę spełniać warunków do zwrotu 10% na stacjach paliw, a sama karta jest bezpłatna dopiero po wydaniu 500 zł, co mi nie pasuje i wolę tej karty nie mieć.

  Ja123 Odpowiedz
 • Zagapiłem się i teraz widzę, że w promocji z bezpłatnością na 2 lata można było wziąć kk też bezpłatną na 2 lata, co dla mnie jest lepiej, bo debetówka jest płatna a ta kk byłaby bezpłatna. Czy po miesiącu od otwarcia kont można „domówić” tę kartę (jak mi dadzą), czy trzeba było wnioskować o nią razem z kontem?

  Ja123 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy