2,5% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Banku Millennium

W ostatnim czasie najrozsądniejszym rachunkiem oszczędnościowym na rynku był rachunek Banku Millennium. Korzystając z promocji dla nowych środków mogliśmy na nim ulokować nawet 100 000 zł z oprocentowaniem 2,7% w skali roku. Biorąc pod uwagę, że możliwe było (i dalej jest) również cykliczne zakładanie lokaty mobilnej dla kolejnych 10 000 zł – bank ten stał się dla wielu z nas bardzo korzystnym miejscem do przechowywania swoich oszczędności. I choć startująca właśnie kolejna edycja promocji przynosi obniżkę oprocentowania, to dla większości z nas rachunek ten ciągle będzie najlepszym wyborem.

2,5% na koncie oszczędnościowym Banku Millennium

2,5% dla nowych środków

Zgodnie z regulaminem 33 edycji promocji „Nowe środki na koncie oszczędnościowym” tym razem bank premiuje nadwyżkę nad saldo z dnia 7 stycznia 2017. Oznacza to, że jeśli mieliśmy w tym dniu w Banku Millennium kwotę „x”, to przelewając na rachunek oszczędnościowy środki w wysokości maksymalnie 100 000 zł ponad „x” – zarobią one 2,5% w skali roku.

Trzeba jednak pamiętać, że w Banku Millennium każdy może korzystać z oprocentowania w nieco innym terminie. Istotne jest bowiem to, kiedy przelejemy na konto nowe środki – bo to one aktywują nasz indywidualny okres. W przypadku tej edycji promocji na przelanie środków mamy czas od 8.01 do 28.01.2017. Zależnie od tego w jakim dniu na konto trafi pierwszy przelew – od tego dnia oferowane będzie podwyższone oprocentowanie. Przez jaki okres? Do tej pory bank pozwalał na ponadprzeciętne zyski przez 92 dni i tak też jest tym razem, co potwierdza cennik usług banku:

2,5% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium

Na koniec warto dodać, że aby założyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5% konieczne jest posiadanie Konta 360°. Rachunek ten jest bezpłatny, o ile wpłynie min. 1000 zł miesięcznie oraz wykonamy min. 1 transakcje bezgotówkową kartą. W zamian otrzymujemy również nielimitowane wypłaty ze wszystkich bankomatów.

Nie przegap!

Komentarze

 • mi sie udalo bez problemu zalozyc nowy rachunek oszczednosciowy, poprostu w oszczednosciach klikamy nowy rachunek i zaklada sie ten profit wlasnie… nie widac zbytnio tej nazwy, dopiero jak kliknalem w regulamin przy otwieraniu to zauwazylem ze to profit

  sunwoj1 Odpowiedz
 • czy mi sie wydaje czy teraz mozna miec 100k na starym oszczednosciowym na 2,5% i 100k na nowym na 2,5%? Oczywiscie o ile zrobilismy ucieczke na weekend

  eh Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy