2,5% na Koncie Mega Oszczędnościowym do 100 tys. zł w Alior Banku

Zakończona

Ruszyła III edycja podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym Alior Banku. W zamian za ulokowanie nowych środków zgarniemy tym razem 2,5% w skali roku.

2,5% na koncie Mega Oszczednosciowym Alior Bank

Aby przystąpić do promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym konieczne jest przyniesienie do Alior Banku nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z dnia 28.02.2020. Powinniśmy to zrobić w terminie w między 6.03 a 7.04.2020.

Zgodnie z regulaminem środki te zarobią 2,1% w skali roku przez kolejne 3 miesiące (od daty pierwszego wpływu nowych środków) dla kwoty maksymalnie 100 000 zł.

A co zrobić, aby zyskać tytułowe 2,5%? Wystarczy, że spełnimy dodatkowy warunek aktywności, czyli w każdym miesiącu korzystania z promocji będziemy zapewniać regularne wpływy na konto osobiste (nie oszczędnościowe!) w wysokości min. 1500 zł. Warto dodać, że jako wpływy rozumiemy wszystkie przelewy przychodzące z innych banków lub z rachunków firmowych w Alior Banku. Nie wliczamy tu również przelewów z T-Mobile oraz Kantoru Walutowego. Przelewy własne z konta w innym banku są więc jak najbardziej OK i tak najprościej spełnić te warunki.

Pamiętamy również, że:

Z 3 edycji Promocji, której zasady funkcjonowania opisuje niniejszy Regulamin, nie może skorzystać Uczestnik aktualnie biorący udział w poprzednich edycjach Promocji „Konto Mocno Oszczędnościowe” i „Konto Mega Oszczędnościowe”.

200 zł na start

Pamiętajmy, że zakładając w tej chwili konto osobiste w Alior Banku (w końcu potrzebne jest do oprocentowania 2,5%) możemy zyskać 200 zł na start. Wystarczy, że Konto Jakże Osobiste otworzymy w ramach promocji Money Mania, o której więcej pisałem tutaj. Dodatkowo będziemy wtedy mogli skorzystać z dodatkowej oferty i zyskać 3% dla kwoty 20 000 zł w ramach pakietu korzyści. Razem na sensowny procent ulokujemy więc nawet 120 000 zł!

200 zł od Alior Banku w najnowszej Money Manii

Nie przegap!

Komentarze

 • W ING na koncie oszczędnościowym bez żadnych warunków 2,5 % przez 4 m-ce.

  Ego Odpowiedz
  • to chyba masz jakieś inne „ING” bo ja widze albo 2,5% na start albo 2,5% na nowe środki – czyli podobne warunki

   eh
  • @eh
   Doprecyzuje: tak na nowe środki, ale bez spełniania dodatkowych warunków, jak w przypadku Aliora w postaci regularnych wpływów na ROR.
   Taka mała różnica. Myślę, że teraz zrozumiałe.

   Ego
 • Przy każdej edycji KMO ubywa procentów z oferty (poprzednio było 2,2% albo 2,6% z wpływem na konto). Jedyna stabilna oferta to Millennium.

  Fabian Odpowiedz
 • „13. Z 3 edycji Promocji, której zasady funkcjonowania opisuje niniejszy Regulamin, nie może skorzystać Uczestnik aktualnie biorący udział w poprzednich
  edycjach Promocji „Konto Mocno Oszczędnościowe” i „Konto Mega Oszczędnościowe””

  Czyli na następną, która rozpocznie się 8 kwietnia to ja się nie załapię nawet jak wycofałbym dużo wcześniej kasę. Bo moja obecna promocja w której aktualnie uczestniczę trwa do 8 kwietnia. Sprawdzałem przed chwilą na infolinii.

  ptok Odpowiedz
  • Moja interpretacja jest inna, aktualnie do 8 kwietnia korzystasz z poprzedniej oferty więc nie możesz skorzystać, jeśli obecna trwałaby np do końca kwietnia to po 8 kwietnia mógłbyś z niej skorzystać, ponieważ nie byłbyś wtedy Uczestnikiem aktywnie biorącym udzial w poprzedniej edycji.

   Dziku
  • Mój okres kończy się 09.03, nie czyściłam konta wcześniej, bo uważam że z powodu „nakładania się” promocji i tak nie mogłabym brać udziału w nowej, która zaczęła się 06.03.
   Jak widać są różne interpretacje, pytanie czy ktoś pozytywnie przetestował to co pisze Dziku? :)

   Ew@
  • @ptok „Czyli na następną, która rozpocznie się 8 kwietnia to…”
   To pewne, że następna rozpocznie się właśnie 8 kwietnia ? Do tej pory korzystałem, czasami, z K-Mocno-O ale miałem przerwę. Środki będę miał około 19 kwietnia i zastanawiam się czy lepiej założyć „Mega” w tej edycji i wpłacić coś do 7.04.20 a potem 19.04.20 resztę czy poczekać na następną edycję (z b. możliwym niższym oprocentowaniem) ?

   yosa
 • Nie można jednocześnie korzystać z dwóch promocji (co oczywiste). Ale jak się skończy jedna, to można uruchomić następną. Tak przynajmniej było na koncie Mocno Oszczędzającym (bo teraz jest Mega Oszczędzające).
  Przykład:
  Brałam udział w 8. edycji promocji. Wyczyściłam konta na dzień badania dla 10. edycji i wróciłam z powrotem ze środkami. Moja 8. indywidualna promocja trwała do 2 paź. Natomiast okres przystąpienia do edycji 10. był od 19 wrz. do 23 paź. Czyli częściowo się nakładał. Dnia 3 paź dopłaciłam na KMO dodatkową 1zł, żeby uruchomić nową promocję (na wszelki wypadek, gdyby się sama nie uruchomiła), a dnia 4 paź dostałam od banku SMS że „wpłacono nowe środki”.

  Ergo: „nowe środki” mogły zostać wpłacone tylko na edycję 10. (bo tylko taka wówczas trwała). Odsetki naliczono ‚prawie prawidłowo’ na 2,6% za 30dni. Czyli płynne przechodzenie z promocji na promocję działa (a raczej działało, bo nowego konta Mega nie mam -> właśnie zamykam Aliora), tylko być może trzeba to ręcznie popchnąć (wpłacić cokolwiek na konto). Wydaje mi się, że 1 dzień środki nie były oprocentowane promocyjne (pewnie tego 3-ciego paź).

  Be@ Odpowiedz
  • Dzięki Be@, zapis nie jest jednoznaczny i z tego co napisał @ptok nawet konsultantom stwarza problemy, dlatego doniesienia z linii frontu są najbardziej pomocne :)

   Myślę że na koncie Mega Oszczędn. będzie działało podobnie ale sprawdzę dopiero przy następnej promocji, bo tą mam już z głowy :)

   Ew@
  • U mnie to nie zadziałało, moj okres 9 edycji kończył się 2 dni przed końcem przystąpienia do 12 edycji. Udalo mi sie prawidłowo wycelować kiedy bedzie dzień badania. środki wyzerowane.
   Edycja 12 nie weszła, przy kapitalizacji grudniowej się zorientowalem, leciała już 1 edycja KMO. nie zostało nic jak zabrać zabawki i czekać na rundę 2. Zapis jest…2 znaczny i zadna z interpretacji jest nie do podwazenia (argument ze na dzien badania salda bylem uczestnikiem promocji i ten ze przez 2 dni nie mialem aktywnej promocji są rownowazne).
   Więc z tą „wyższą kulturą” bankowości to bym nie szalał….

   Nord
  • Ogólnie system ze swoją nieprzewidywalnością (lub ograniczoną) dni badania salda [„-” to ile dni przed zakonczeniem edycji było badanie dla następnej, „+” ile „po”] (-5, -6, -4, -4, 14, -6, -6, 0, -12, -6, -2, -6, -6, -6) oraz 2znaczny zapis wygląda jak by wręcz celowo wymuszali przerwę w oprocentowaniu promocyjnym.
   Nowe konto ma jeszcze niższe oprocentowanie standardowe a im bardzej zamotane zasady tym większa szansa, ze ktoś się złapie na standardowe % na miesiąc, i boom, mamy 2% RRSO dla 4 miesięcy.

   Nord
  • Ale czy odpaliłeś ręcznie 12. po zakończeniu 9. ? Bo bo najwyraźniej nie uruchamia się automatycznie, tylko do istniejących na koncie pieniążków trzeba cokolwiek dołożyć. Bo tylko przelew środków uruchamia nową promocję na koncie.

   Be@
  • Nie bo dokładałem wcześniej w danym miesiącu, ale jesli tak by bylo to tylko kolejna pułapka. Alior stracił w moich oczach sporo.

   Nord
  • To nie pułapka, to zapis regulaminu. Każdy bank ma swój regulamin i nie można ustaleń z jednego banku aproksymować do drugiego. W Millennium nowa promocja uruchomi ci się sama – czy chcesz czy nie. A tu w Aliorze uruchomi się na polecenie. To ma swoje plusy. Ty uruchamiasz i to ty decydujesz tym samym kiedy się skończy (3 mce po wpłacie).

   Be@
 • Może ktoś mi wyjaśni/pomoże. Korzystam obecnie z 1edycji (13.12.2019 do 30.01.2020) a konto założyłem 28.01.2020 czyli 2,6% powinienem mieć do 28.04.2020. Z tego co widzę obecna 3edycja kończy się już 07.04, może ktoś się domyśla kiedy będzie badania salda dla kolejnej edycji? A może już było i wtedy poczekam do 28.04 i kasę przeniosę do innego banku? Jakieś pomysły, rady, z góry dziękuję

  ZICHI Odpowiedz
 • Do 7.04 tzn mam czas na wpłatę dzisiaj do końca dnia czy jeszcze jutro?

  Iga Odpowiedz
 • Ma ktoś jakieś przecieki o nowej edycji? Będą cięcia czy nadal 2,5% do 100k?

  pws Odpowiedz
  • Też jestem ciekaw. Ja na wszelki wypadek zastartowałem tę starą promocję na Mega, żeby mieć w razie czego gdzie uciec ze środkami.

   DLW
  • Zostało 2,5 do 100 kzł.

   Don Quijote de la Mancha
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy