Wraca 200 zł za założenie konta w Alior Banku w ramach 22. edycji MoneyManii!

Zakończona

Ruszyła 22 edycja Money Manii. Tym razem za założenie Konta Jakże Osobistego Alior Banku możemy zgarnąć 200 zł premii. Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia – wystarczy zapewniać wpływy i wykonywać 3 transakcje bezgotówkowe :)

200 zł od Alior Banku w najnowszej Money Manii

Roczny okres karencji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w Alior Banku (w tym walutowego) ani Karty Kibica w okresie roku przed złożeniem wniosku. Natomiast:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Promocji

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się (lub zalogujemy) na stronie Money Manii, a następnie złożymy wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą płatniczą przez wygenerowany dla nas link w okresie do 30.04.2020. W trakcie wnioskowania powinniśmy również wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji – w końcu Money musi zostać powiadomione o tym, żeby wypłacić premię :)

Czas na podpisanie umowy mamy do 30.05.2020. Pamiętajmy tylko, że jeśli będziemy podpisywać umowę w oddziale, to powinniśmy sfinalizować wniosek internetowy, a nie składać nowy!

200 zł premii za transakcje

Co dalej? Zasady zdobycia premii są całkiem proste. W każdym z trzech pełnych miesięcy następujących po miesiącu założenia rachunku powinniśmy wykonać co najmniej trzy płatności bezgotówkowe kartą na dowolną kwotę oraz zapewnić dowolne wpływy na łączna sumę 500 zł.

Bank zastrzega jedynie, że w akcji nie będą brane pod uwagę transakcje z kodami MCC 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900. Są to popularne „ułatwiacze” obrotów kartą (więcej o kodach MCC na jakimcc.pl). Wszystkie „normalne” transakcje w internecie, sklepach, marketach czy na stacjach paliw są jak najbardziej OK.

To jednak nie wszystko. Regulamin promocji zastrzega również, że konieczne jest pobranie aplikacji mobilnej banku i zalogowanie się do niej co najmniej raz w ciągu tych samych miesięcy, co powyżej. Przykładowo dla kont założonych w marcu wszystkie warunki promocji musimy spełnić w kwietniu, maju oraz czerwcu.

Dodatkowo konieczne jest uzupełnienie numeru założonego rachunku w swoim profilu na stronie MoneyMania nie później, niż do 31.08.2020. Będzie on potrzebny do wypłaty premii. Oczywiście czym szybciej, tym lepiej.

Informacja o zgarnięciu nagrody trafi bowiem do nas w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia wszystkich warunków. Dla naszego przykładu będzie to koniec lipca, natomiast dla osób, które spełnią warunki później będzie to, odpowiednio, 28.08.2020 lub 25.09.2020.

Przelew 200 zł otrzymamy, odpowiednio, do 7.08, 4.09 lub 2.10.2020.

Jakże Osobiste Korzyści

Premia na start to jednak nie wszystko. W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • nowość: brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym (przy czym od 1.04 konieczne jest również wydanie 300 zł miesięcznie kartą – inaczej bank naliczy 2%)
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 3% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 20 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, HCE oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC).

Jeśli natomiast potrzebujemy karty, która świetnie nadaje się do transakcji zagranicznych – to warto wybrać pierwszą opcję. Alior wprowadził bowiem niedawno nową korzyść, czyli możliwość wyboru przeliczania transakcji po kursie średnim (organizacji płatniczej, a następnie po kursie NBP).

Szczegółowo o pakiecie korzyści pisałem w swoim pierwszym prześwietleniu Konta Jakże Osobistego. Korzyści możemy modyfikować – każda zmiana zaczyna obowiązywać od kolejnego dnia od 6:00.

2,5% na Koncie Mega Oszczędnościowym

Na koniec dodam, że w Alior Banku istnieje jeszcze jedną możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym. O tym, jak zdobyć 2,5% do 100 000 zł, pisałem w tym prześwietleniu.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty.

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Wpadło 200 zł

  Chf Odpowiedz
 • Ktoś podobnie jak ja, nie dostał jeszcze informacji?

  Tomasini Odpowiedz
  • Sprawdź na stronie money mani. Po zalogowaniu się na swoje konto będziesz widział czy zdobyłeś nagrodę.

   Chf
 • Nie dostałem informacji, ale 200 zł :)

  Robert1_2_3 Odpowiedz
 • Co z ofertą utrzymaniową w Alior? Czy ktoś słyszał o takiej albo korzystał???

  abc Odpowiedz
 • Konto założyłem w marcu, warunki spełnione do czerwca – nie dostałem potwierdzenia, ani przelewu. Coś ktoś?

  Tenishia Odpowiedz
 • Witam – proszę o pomoc
  Nie otrzymałem 200 zł, ale po zalogowaniu się do MoneyMania widnieje wniosek premia 200 zł i w rubryce status: wysłane. Czy to oznacza że premię otrzymam ?

  luic Odpowiedz
 • U mnie na razie kasy brak

  Michał Odpowiedz
  • U mnie też, zakładałem konto w marcu, więc do 7.08 powinna być wypłacona premia.

   Olek
  • Czytałem jeszcze raz i chyba dostaniemy później, bo było żeby wszystkie warunki do 30.06 ale warunek to tez dodanie numeru konta a to w lipcu dopiero zrobilem

   Michał
 • Napisałem do nich 2 maile, w tym 1 reklamacja. 0 odpowiedzi od tygodnia

  Olek Odpowiedz
 • Nowości w Alior Banku – Sierpień 2020 :
  Pożyczkę na klik do 5000 zł można wyklikać samodzielnie, bez wizyty w banku.

  Straszna nowość, aż się przewróciłem.
  Od lat to już jest w innych bankach i to na o wiele… większe sumy.

  Bogdan Odpowiedz
 • wpadła premia 200 zł

  madjer Odpowiedz
 • Też dostałem i solidnie przyśpieszyli, bo mieli do końca miesiąca poinformować o spełnieniu warunków, a przelewy wykonać na początku przyszłego miesiąca (konto założyłem w kwietniu, czyli maj-czerwiec-lipiec korzystanie z konta i w sierpniu potwierdzenie wykonania zadań, we wrześniu przelew).

  vundo Odpowiedz
 • Czy po otrzymaniu premii mogę zamknąć kartę, a płatności realizować BLIKiem aby zyskiwać zwroty?

  Robert1_2_3 Odpowiedz
 • Czy Alior proponuje jakąś ofertę utrzymaniową przy wypowiedzeniu konta?

  hanka08 Odpowiedz
 • W moneymani widnieje informacja premia przyznana. Czy muszę gdzieś uzupełnić nr konta? Nie wiem gdzie

  Bankowy Odpowiedz
 • Czy jeśli moje pełne miesiące to: czerwiec, lipiec, sierpień i w każdym z nich wykonałem transakcje kartą i wyrobiłem kartą 300 zł dla jej bezpłatności, to czy mogę już zrezygnować z karty by nie robić we wrześniu i październiku znowu po 300 zł kartą? Czy muszę trzymać kartę do dnia wypłaty nagrody, czyli do 2.10?

  mbr1111 Odpowiedz
  • Ja zrezygnowałem z karty od razu po spełnieniu warunków promocji i premię dostałem

   topmorning
 • Ja zrezygnowałem z karty przed wypłatą nagrody i premię dostałem

  topmorning Odpowiedz
 • zakładałem w kwietniu,
  w maju / czerwcu / lipcu spełniłem

  na stronie moneymanii status wniosku WYSŁANY.

  narazie brak informacji / brak mejla / brak premii.

  jak u Was?

  q Odpowiedz
 • Żadnego maila z moneymania nie otrzymałem, wczoraj wchodzę, żeby sprawdzić, jest status „przyznana premia”. Nigdzie wprost nie wskazano, gdzie podać numer konta, przebiłem się przez wszystkie zakładki, dopiero w „moje dane” było to do uzupełnienia, w moim przypadku pole puste, bez możliwości edycji. Czyli kasa przepadła? Sami organizatorzy promocji nie odpowiadają na zapytanie mailowe…

  dyabeutor Odpowiedz
 • Ja uzupełniłem konto w okineku, nie było maila odnosnie przyznanej premmi a konto uzupełniłem do końca lipca. Brak odpowiedzi odnosnie reklamacji

  Wojciech Odpowiedz
 • Wczoraj wpadlo 20zl zwrotu. Szybko.

  keton Odpowiedz
 • dostałem maila, że spełniłem warunki by uzyskać premię 200zł i potrzebne jest tylko wpisanie numeru konta Aliora w moich danych w Money Manii. Ale pole edycji jest zablokowane i nie mogę wpisać numeru konta. Widzę, że inni mieli podobny problem i czy dostaliście ostatecznie kasę?

  dariusz2 Odpowiedz
  • Ja dostałam wiadomość w e-bankowości Aliora jakieś dwa miesiące po wypłaceniu nagrody. e-mail oczywiście zgodnie z regulaminem miał być dużo wcześniej, żeby był czas na uzupełnienie danych. Niczego takiego nie dostałam, ale mimo to uzupełniłam dane, trzymając się terminów (w zasadzie zaraz po otwarciu konta, kiedy okienko było aktywne). Nagrodę dostałam bez problemu w czasie. Myślę, że lepiej samemu pilnować terminów, niż liczyć na przypomnienie ze strony organizatora. Ale nie zaszkodzi zareklamować. Oni też się nie wywiązali z punktu regulaminu, próbujcie, może jeszcze kaska jest do otrzymania. :)

   Micha
 • Dostał ktoś już kaske z tej ostatniej transzy, która miała być dzisiaj?

  Tomek91 Odpowiedz
 • Niestety nie wpisałem numeru konta w aplikacji Moneymanii do końca sierpnia. Mail z informacją o przyznaniu nagrody dostałem dopiero około 20 września. niestety pole edycji gdzie można było wpisać numer konta było już nieaktywne. Ale napisałem reklamację i odpisali by podać im na maila numer konta to wypłacą 200zł. jednak dzisiaj jeszcze nic nie dostałem…. Chyba przepadło

  dariusz2 Odpowiedz
 • Przelew … oczekuje na realizację.

  Do zaufanego odbiorcy, do którego było przelewane nie raz.
  Głupota nie boli…

  Bogdan Odpowiedz
  • Też miałam taki przypadek a niedawno sytuacja odwrotna, świeżo założony odbiorca, zwiększenie limitu i przelew na sporą kwotę, wszystkie okoliczności, które na logikę powinny wzbudzić podejrzenia. I co? i nic.. poszło. Ten system działa w specyficzny sposób:)

   Ew@
 • nie uzupełniłem numeru konta w aplikacji Moneymania. Ale napisałem reklamację i konsultant poprosił o numer konta. Sam dopisał ten numer w aplikacji i po 7 dniach miała pojawić się premia. I dzisiaj wpadło 200zł

  denek Odpowiedz
 • W artykule: „Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty.” To prawda ale należy pamiętać, że
  „Opłata nie jest pobierana w miesiącu, w którym została wydana Karta
  oraz w każdym innym miesiącu, pod warunkiem że w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do
  przedostatniego dnia danego miesiąca, na rachunku zostaną dokonane transakcje bezgotówkowe Kartą na
  łączną kwotę minimum 300 zł, liczone dla każdej wydanej do rachunku Karty indywidualnie. Opłata jest
  pobierana od Kart ze statusem ‚Do aktywacji’, ‚Aktywna’, ‚Zablokowana’.
  Czyli płatnośc wykonana ostatniego dnia np. listopada na 300zł zaliczy się do bezpłatności karty ale nie za listopad a za grudzień ;) Tak tylko informacyjnie zostawiam

  Scorp Odpowiedz
 • Skoro mowa o opłatach, chciałam zrobić przelew z datą przyszłą z Konta Mega Oszczędnościowego (drugi w tym miesiącu a nie mam ROR) i pokazała się opłata 8zł. Przelew chce zrobić w październiku ale z terminem wykonania na listopad czy rzeczywiście ta opłata zostanie pobrana? czy system błędnie to wyświetla (nie uwzględnia daty faktycznego wykonania i chce naliczyć opłatę za „drugi” przelew w październiku)?

  Ew@ Odpowiedz
 • Jakieś fatum z tymi opłatami – tym razem w Aliorze.
  Na KJO 31.10 pobrali mi 5.50 zł za powiadomienia SMS.
  Powiadomienia przychodzą, choć ich nie włączałem i nie są włączone( sic !).

  Może ktoś wie jak to wyłączyć ?

  Bogdan Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy