2,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku do 100 000 zł!

Zakończona

Wystartowała bardzo dobra promocja Getin Banku dla osób, które szukają miejsca na ulokowanie nawet 100 000 zł. W zamian za spełnienie relatywnie prostych warunków zyskać możemy 2,5% w skali roku przez okres 122 dni od założenia konta. Co ciekawe promocja dostępna jest nie tylko dla nowych klientów!

2,5% na koncie oszczędnościowym Getin Banku

Do 2,5% dla nowych klientów

Aby zdobyć 2,5% należy być (nie do końca) nowym klientem Getin Banku. W przypadku tej promocji „nowy klient” to taka osoba, która nie posiadała żadnego produktu w Getin Banku po 1.01.2016. Oznacza to, że odpadają nie tylko osoby, które posiadały konto osobiste czy kartę kredytową, ale również osoby lokujące w Getinie swoje środki.

Co dalej? Jeśli spełniamy powyższy warunek, to musimy podpisać umowę o konto oszczędnościowe do 31.05.2017, wybierając przy tym wyciąg w formie elektronicznej i wyrażając wszystkie zgody marketingowe. Oprócz tego bank wymaga również założenia lub posiadania dowolnego konta osobistego (bez karty debetowej prowadzenie będzie darmowe).

Co, jeśli z jakichś powodów nie chcemy zakładać konta osobistego? Bank przewidział taką możliwość i również przygotował podwyższone oprocentowanie – zamiast 2,5% zarobimy wtedy 2,1%.

Do 2,2% dla obecnych klientów

Co ciekawe Getin przygotował podwyższone oprocentowanie również dla obecnych klientów – czyli takich osób, które nie posiadały konta oszczędnościowego w Getin Banku od 1.01.2016 (ale miały w tym czasie inne produkty). Jeśli spełniamy ten warunek, to do zdobycia mamy 2,2% lub 1,6%.

2,2% zdobędziemy na identycznych zasadach jak nowi klienci – wystarczy, że założymy/posiadamy konto osobiste oraz podpiszemy umowę o konto oszczędnościowe do 31.05.2017 wybierając wyciąg elektroniczny i wyrażając zgody marketingowe.

1,6% zyskamy bez zakładania konta osobistego, choć to już jest na tyle słabe oprocentowanie, że osobiście radziłbym skorzystać z innych ofert (o kilku pisałem podczas ostatniego przeglądu lokat).

Szczegóły w regulaminie promocji.

Nie przegap!

Komentarze

 • A co jeśli założyłem konto oszczędnościowe wraz z ROR w lutym tego roku? Czy oprocentowanie samo podniesie się do 2.5%?

  jjjjj Odpowiedz
  • „Okres przystąpienia do Oferty – okres od 10.03.2017 r. do 31.05.2017 r.” — masz pecha ☹

   Don Quijote de la Mancha
 • Życzy posiadanie konta technicznego / dostępu do bankowości internetowej rownież wyklucza?

  Michal1607 Odpowiedz
 • Jezeli posiadałem konto Gatin UP z KO z oprocentowaniem 4% do konca 2016, to spełniam warunki i mogę ponownie przystąpić jako nowy klient ?

  KO Odpowiedz
 • A była lokata „pod słońcem” zakładana przez OF wyklucza jako nowego klienta czy nie ? Oto jet pytanie co w takim wypadku się stanie ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Trzeba czytać ze zrozumieniem. Z 2,5 wykluczy, bo to lokata.

   Pimpuś
  • Moim zdaniem nie wykluczy, ponieważ byłeś klientem OF, a nie Getina. Co Ciebie interesuje gdzie OF wrzucił tę kasę, którą im pożyczyłeś na procent. Miałeś umowę z OF, więc możesz się załapać :)

   abc
  • Orange finanse=getin.
   Jak sie zakłada lokatę przez of, ma się dostęp do serwisu getina.

   Pimpuś
  • chyba open finance :)

   Michał
  • Orange finanse=getin. ???

   JohnSnow
  • Open. Błąd myślowy

   Pimpuś
  • Wyklucza, lokata zakładana była w Getinie, a Open Fajans to tylko pośrednik

   Gruby Rychu
  • Ze zrozumieniem rozumiem , że nic nie rozumiem . Może ktoś testował i ma jakieś wyniki? xyz

   prawdziwy-xyz
 • A co jak ktoś miał kilka lat temu lokatę i co za tym idzie dostęp do bankowości internetowej ?

  Kora Odpowiedz
  • Na twoje pytanie odpowiada pierwsze pełne zdanie pod obrazkiem.

   Be@
  • Ale miałam lokatę w 2014 i od tego czasu nie korzystałam z usług getinbanku

   Kora
  • Proponuję przeczytać artykuł jeszcze raz… Pytasz o to co wyraźnie admin w artykule wyjaśnił.

   Pimpuś
  • Nie posiadałaś żadnego produktu po 1.01.2016 = jesteś nowym klientem :)

   Michał
  • Mnie nie założyli na 2,5% bo mam rachunek techniczny mimo nie korzystania przez cały 2016 z żadnego produktu. Na moją uwagę, że proszę mi zamknąć ten rachunek nie da się bo i tak to nic nie da bo dla system jestem starym klientem.

   Lenka
  • Miałem kilka technicznych i założyli na 2,5%.

   Gruby Rychu
 • przeciez orange ma deal z mbankiem. Myslicie, ze skad wieczne mokazje zwiazane z orange czy njumobile :)

  nexus Odpowiedz
 • a jeśli posiadam w GB rachunek techniczny do lokaty którą kiedyś zakładałam, to też się nie łapię jako nowy klient ?

  villemo09 Odpowiedz
  • obawiam się, że rachunek techniczny może być jednak rozumiany jako produkt bankowy :/

   Michał
  • Rachunek techniczny (jakiś nr masz do przelewania?) czy dostęp do e-bankowości – tylko możliwość zakładania lokat…. Bo moim zdaniem mówi o tym drugim a to jak najbardziej można skorzystać z promocji jeśli nie posiadał wśród lokat w 2016 i 2017r.

   Pola33
  • zgadza się, sam dostęp nie wyklucza

   Michał
 • Oprócz tego bank wymaga również założenia lub posiadania dowolnego konta osobistego (bez karty debetowej prowadzenie będzie darmowe).
  Gdzie podczas składania wniosku należy zaznaczyć „brak karty”?

  Miłka Odpowiedz
  • jeśli nie pisze nic o zamawianiu to pewnie jej sie w ogole nie zamawia ;)

   eh
  • Karta jest chyba na siłę wciskana, ale pierwszy niepełny miesiąc jest bez prowizji za kartę (nie trzeba robić transakcji na min. 300 zł), więc można zastrzec i po sprawie.

   Gruby Rychu
 • Inflacja rok do roku już 2.2%, ale admin pewnie wie swoje, że to chwilowe ;-)

  Kajko Odpowiedz
 • Nie da sie bez karty – wciskana na sile przy wniosku o konto

  Anna Odpowiedz
  • Jak się 10 razy zaznaczy w rozmowie, że „ma być bez karty” to nie wcisną.
   Choć tak trudnego banku w kontakcie przez infolinię nie spotkałam.
   Założenie konta trwa 2 tygodnie. Kurier TNT pracuje na pierwszą zmianę. SMS o aktywnym rachunku nic nie umożliwia przelewu. Oczekiwanie przez kolejne dni na login i hasło do bankowości internetowej też… trzeba dzwonić samemu i upominać się.
   Obsługa infolinii poniżej najniższego poziomu!!!
   A to wszystko dla 2,5% przez 122 dni. Aż strach pomyśleć jak to wyjdzie na koniec.

   Psotka
 • Tak jak napisano w warunkach: przy założeniu konta oszczędnościowego trzeba założyć rachunek – zwykły ROR, który będzie darmowy bez karty ale….
  …. jak jednak zdecydujemy się na kartę i
  1) dodatkowo zapewnimy wpływy z wynagrodzenia minimum 1000PLN/mc oraz
  2) dokonamy transakcji na minimum 300PLN/mc (muszą być zakupy nie mogą być wypłaty z bankomatu)
  to
  oprócz tego że karta do ROR będzie darmowa to dodatkowo z uruchomionego automatycznie przy zakładaniu kont (tu do sprawdzenia podczas zakładania czy zostało to uruchomione) pakietu korzyści dostaniemy +0,25% do wspomnianych 2,5% (ewentualnie 2,1%), które to naliczane są do 15tego kolejnego miesiąca.
  Po zakończeniu okresu promocyjnego nie ma problemu z zabraniem wszystkich oszczędności i przeniesieniu ich gdziekolwiek indziej a proces zamykania kont trwa 30dni.

  Co jeszcze jest ważne wg mnie to to że odsetki liczone są dzienne (taką uzyskałem informację) a kapitalizowane oczywiście na koniec miesiąca. Dzięki temu możemy z środków na koncie oszczędnościowym swobodnie korzystać nie tracąc przy tym odsetek (znam konta oszczędnościowe na których jak cokolwiek ruszysz w danym miesiącu automatycznie tracisz całe odsetki). Tu jedna uwaga pierwszy przelew z konta oszczędnościowego jest darmowy, każdy kolejny już płatny (trzeba o tym pamiętać). Oczywiście ‚dolewanie’ środków jest możliwe i dzięki dziennemu naliczaniu odsetek te zwiększają się od dnia tegoż ‚dolania’

  TD Odpowiedz
 • Do TD
  Fajnie, że to opisałeś. Kończy mi się lokata w Citi, Millennium i Optimie to skorzystam.
  1.Czy wpływ „wynagrodzenia” może być z innego konta?
  2. Czy przekaz bankomatowy Euronet załatwia obowiązek wydania 300 pln/ m-c

  Waldemar Odpowiedz
  • Hej,
   właśnie co do wpływu tu jest pewna nieścisłość bo:
   1) w regulaminie jest mowa na wprost o WYNAGRODZENIU zatem bank może z premedytacją to wykorzystać jak przelejesz sobie sam z własnego konta i nazwiesz nawet ten przelew jako ‚wynagrodzenie ….. i jakiś miesiąc’. Mogli by wykazać że jest to przelew pomiędzy własnymi rachunkami
   2) jednakże na dzień dzisiejszy są osoby które dostają odpowiedni % a przelewają sami sobie….
   wybór należy do Ciebie natomiast najbezpieczniej – wiadomo, niech wpływa wynagrodzenie

   co do wypełnienia warunku kartowego – wg mnie przekaz bankomatowy nie załatwi tematu bo to tak jakbyś wypłacił/przelał środki z konta. Tu chodzi o płatności. Wg mnie 300pln/mc to chyba nie problem – jedno/dwa tankowania auta :-)

   TD
  • „przekaz bankomatowy nie załatwi tematu bo to tak jakbyś wypłacił/przelał środki z konta”
   — przekaz Euronet jest księgowany jako zwykła transakcja bezgotówkowa, tak też traktują go wszystkie testowane banki (ja sam sprawdzałem Citi, ING i BGŻ), nie sądzę, by akurat w Getin było inaczej.

   „300pln/mc to chyba nie problem – jedno/dwa tankowania auta”
   — liveSmarterowicze wolą płacić kartą dającą np. 5% zwrot = 15 zł.

   Don Quijote de la Mancha
  • wszystko zależy od tego ile chcesz ulokować. liveSmartowicze zyskają 60pln za te 4mc a lokując 100tys zarobisz ponad 80pln na tych 0,25% zatem trochę więcej.
   ale oczywiście tak jak napisałem zależy od tego ile włożysz no i czy masz taką kartę zwracającą 5% (bo ona pewnie też ma jakieś warunki).

   TD
  • 0,25% ze 100 k daje 16,88 zł miesiecznie.

   Don Quijote de la Mancha
 • tak potwierdzam (po podatku tyle jest) natomiast jest to i tak więcej aniżeli zwrot 5% od 300pln :-) czyli wskazane przez Ciebie 15pln

  TD Odpowiedz
 • ale żeby nie było że namawiam :-) bardziej chodziło mi o wskazanie kolejnej możliwości dającej pewien dodatek, natomiast każdy musi sobie sam przeliczyć co dla niego jest bardziej korzystne :-)

  TD Odpowiedz
 • Czy należne odsetki ze środków zdeponowanych na rachunku oszczędnościowym są księgowane w ostatnim dniu miesiąca? Sprawdzał ktoś?

  Klakier Odpowiedz
  • Ja mam w historii rachunku kapitalizację odsetek zaksięgowaną dniem 29 kwietnia… Ale generalnie tak – w marcu było to 31 marca.

   Be@
  • Oj sorki…. byłam przekonana że wątek dotyczy Millennium. W Getinie to nie wiem.

   Be@
  • W Millennium nie ma problemu w ostatnim odsetki dniu zostały zaksięgowane. W Getinbanku wg regulaminu odsetki powinny zostać zaksięgowane do końca ost. dnia miesiąca. Po godzinie 23.00 odsetek dalej nie ma. Jeśli przed północą nie będzie – reklamacja, z żądaniem żeby przelew odsetek z konta oszczędn. nie był liczony jako pierwszy w nowym miesiącu. Bank specjalnie zwleka z księgowaniem odsetek, żeby ich wypłata była już liczona do limitu przelewów w nowym miesiącu. Banksterstwo…

   Klakier
 • Niedawno złożyłem wypowiedzenie konta w Getinie i miałem telefon od nich. Oferują 50 zl w gotówce za cofnięcie wypowiedzenia i otrzymanie jakiejkolwiek premii z promocji „Mój Bank” – bardzo łatwe warunki. Może ktoś jest zainteresowany? Admin może warto o tym napisać? Promocja „Zatrzymaj konto 4”, tu regulamin https://drive.google.com/open?id=0B87G6EUCW0HYcXE5aHM1ak54cUk – dostałem na mejla po rozmowie

  Aleksy Odpowiedz
 • Czy przekształcając KGP na 123 utrzymując saldo na 2950 np trzeba w tym samym dniu co zaksięgowano przelew na 2000 przelać popołudniową lub ost sesją te 2 000 ?
  obrazując operacje z dnia (np 5 lipca)
  saldo 2950
  wpływ 2000 – saldo 4950
  przelew – 2000 – saldo 2950
  Czy w zwiażku z tym można robić przelewy z 1 KONTA BZ WBK (darmowego bez karty) czy jest wymóg przelewu 2000 z innego banku ?

  piotro Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy