2,6% na e-Lokacie na nowe środki do miliona złotych (bez zakładania konta) w Getin Banku

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji podwyższonego oprocentowania na e-Lokacie na nowe środki w Getin Bank. Tym razem do zdobycia mamy 2,6% skali roku dla kwoty nawet miliona złotych. Nie jest wymagane zakładanie konta osobistego.

2,6% na e-Lokacie na nowe środki w Getin Banku

2,6% na e-Lokacie

e-Lokata na Nowe Środki dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Getin Banku, którzy mają już dostęp do bankowości internetowej. Nie ma znaczenia, czy posiadamy konto osobiste, czy nie. Istotne jedynie, aby na lokacie umieścić nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 5.05.2019. Bank wymaga również wyrażenia zgód na prowadzenie marketingu, telefoniczny marketing bezpośredni oraz na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną (tylko od banku, a nie od całej grupy kapitałowej).

Co warte podkreślenia – w danej edycji promocji lokatę możemy posiadać tylko jedną. Posiadanie lokat z poprzednich edycji nie ma wpływu na założenie lokaty w obecnej edycji. W związku z tym opłaca się założyć depozyt na jak największą kwotę – a tu maksymalnie to aż 1 000 000 zł. Oczywiście standardowo polecam nie przechowywać w jednym banku więcej, niż równowartość 100 000 euro (czyli ok. 420 000 zł), bo tyle gwarantowane jest przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Czas trwania lokaty to 3 miesiące. Dostępna jest również wersja roczna, jednak jej oprocentowanie to tylko 2,5%.

Jeśli nie mamy dostępu do bankowości Getin Banku, to lokatę możemy założyć składając wniosek internetowy. Obecna promocja trwa do 13.06.2019. Na opłacenie wniosku mamy 7 dni.

3,4% i 50 zł na koncie!

Przypominam również, że w chwili obecnej możliwe jest również zgarnięcie aż 3,4% na koncie oszczędnościowym do 400 000 zł oraz dodatkowe 50 zł na start. To zdecydowanie ciekawsza oferta, o ile jesteśmy gotowi założyć konto osobiste (swoją drogą całkiem dobre i darmowe). Warto się śpieszyć – aktualnie 3,4% na koncie oszczędnościowym jest dostępne dla wniosków złożonych do do 19.05.2019.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy