Super pakiet: nawet 500 zł za polecenie Konta Proste Zasady + 50 zł za jego założenie, 4% na lokacie i 3,5% na koncie oszczędnościowym

Zakończona

Ruszyła III edycja programu poleceń Getin Banku. W zamian za polecenie konta znajomym możemy zyskać 100 zł premii. Nowi klienci mogą natomiast zgarnąć 50 zł na start, możliwość skorzystania ze świetnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym (3,5% dla pierwszych 10 tys. zł oraz 3,5% dla kolejnych 400 tys. zł) oraz możliwość polecenia konta dalej i zyskiwania kolejnych 100 zł. Wszystko dzięki wymianie kodów na LiveSmarter! :)

Program Polecam Proste Zasady w Getin Banku

50 zł dla nowego klienta

Aby skorzystać z promocji jako polecony należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w PLN w Getin Banku od 31.01.2019. To dobra informacja – okres karencji ponownie jest baaaardzo krótki :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawnioskujemy o Konto Proste Zasady (lub Konto Osobiste Noble) podając kod polecający obecnego klienta banku. Konto powinno zostać aktywowane do 30.04.2019 więc nie warto tego odkładać na ostatnią chwilę.

Kod polecający w programie Getin Bank Polecam Proste Zasady
Kod podajemy w 2 kroku

Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych w celu marketingu produktów własnych banku,
 • na otrzymywanie informacji handlowych banku,
 • na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową obecnemu klientowi – tak, aby mógł otrzymać swoją nagrodę

Pamiętajmy, że w przypadku pierwszej zgody chodzi zarówno o część elektroniczną, jak i marketing tradycyjny.

Co dalej? W każdym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta powinniśmy zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł, przy czym musi to być przelew albo z konta firmowego w Getin Banku albo z dowolnego rachunku w innym banku. Najprościej więc spełnić wymóg przelewając sobie środki z własnego konta w innym banku.

I to tyle! Nagroda dla nowego klienta (50 zł) oraz dla obecnego klienta (100 zł) zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście nowy klient może również przystąpić do programu i polecać konto kolejnym osobom!

100 zł dla polecającego

A jak zostać osobą polecającą? Wystarczy być obecnym klientem Getin Banku, który posiada dowolny rachunek osobisty w PLN oraz wyrażone zgody (na marketing i informacje handlowe). Konieczne też będzie przystąpienie do promocji i wygenerowanie kodu polecającego – najprościej za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej.

Uwaga! Jeśli braliśmy udział w poprzedniej edycji programu, to kod należy wygenerować ponownie – jest inny!

Robi się to mniej więcej tak:

Jak przystąpić do programu Polecam Proste Zasady Getin Bank

Obecny klient może maksymalnie zyskać 500 zł za pięć poleceń podczas danej edycji promocji.

Co ciekawe:

Promocja łączy się z innymi promocjami Banku, chyba że regulamin innej promocji stanowi inaczej.

Na koniec przypomnę, że na blogu zakazane jest przekazywanie sobie kodów w komentarzach. W przeszłości bywały sytuacje, kiedy dwie osoby umawiały się na podział premii, a po zgarnięciu nagrody jedna z nich zwyczajnie znikała – o co pretensje były do mnie. Dlatego, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji pośredniczę w wymianie kodów (na zasadach ustalonych prze bank, bez żadnych dodatkowych podziałów premii).

Jeśli więc chcecie uzyskać kod (jako nowy klient), to piszcie przez formularz kontaktowy zaznaczając, że chodzi o Getin Bank. Jeśli natomiast chcecie zostawić swój kod, to skorzystajcie z tego formularza. Przypominam, że musicie mieć wyrażone zgody marketingowe, na informacje handlowe oraz wygenerować kod dla III edycji promocji. Kodów zostawionych przed 8:20 dnia 1.02.2019 nie będę używał.

Konto Proste Zasady – ile kosztuje?

Konto Proste Zasady to jeden z najtańszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy w poprzednim miesiącu co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą się stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie, posiadanie jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce :)

Nawet 3,5% na koncie oszczędnościowym

Na koniec przypomnę, że zakładając konto oszczędnościowe w Getin Banku dodatkowo możemy założyć konto oszczędnościowe, które pozwala na zgarnięcie odsetek w wysokości 3,5% w skali roku – dla kwoty nawet 400 000 zł!

Jeśli natomiast do banku będziemy regularnie przelewać 1000 zł miesięcznie, to zyskać możemy 3,5% do 10 000 zł przez okrągłe 12 miesięcy! :)

Przypominam również, że w chwili obecnej zyskać możemy również 4% na 3-miesięcznej Lokacie Mobilnej do 20 000 zł. Pamiętajmy jedynie, że z oferty możemy w danej chwili skorzystać tylko raz.

Nie przegap!

Komentarze

 • Tak naprawdę to nie ma okresu karencji? Dobrze zrozumiałem tekst :)

  MmM Odpowiedz
  • Z regulaminu wynika, że jeśli nie było się posiadaczem ROR od 31 stycznia 2019 r. – to jesteś Nowym Klientem.

   Ciekawski
  • No jakiś jest – jak masz dzisiaj konto i je zamkniesz to do promocji nie przystąpisz. Ale jeśli zamknąłeś konto nieco ponad miesiąc temu (+30 dni wypowiedzenia) to już jest OK :)

   Michał
  • Nie oszukujmy się, tak naprawdę to jest niezbędne minimum. Już widzę nas „Januszy”, którzy lawinowo zamykają konta dla premii :)

   Ciekawski
  • Fakt, będzie pewnie ostre „Januszowanie”

   Kate
 • czy „Zgoda na oferty marketingowe spółek powiązanych i podmiotów współpracujących z Bankiem” tez muszą być czy wystarczy tylko pozostałe zgody?

  agnese2a Odpowiedz
 • Jak finalizuje podpisanie umowy nowy klient ? Czeka na kuriera czy może to zrobić w oddziale lub przelewem weryfikacyjnym ? Jakie są dostępne możliwości aby prababcia załatwiła to szybko i sprawnie ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Po raz kolejny zwracam uwagę, że ten bonus 10k nie działa na zasadzie przesuwania 400k, tylko zwiększania oprocentowania pierwszych 10k (co w praktyce oznacza podwyższenie z 3,5% na 3,5%, czyli nic). Każdy może to łatwo sprawdzić zmieniając saldo ko z zera do dowolnej kwoty poniżej 10k – dostanie komunikat włączenia promocji nowych środków.

  iks Odpowiedz
 • Mam lokatę ale nie mam konta. Mogę być polecającym ?
  A jeżeli dziś założę konto to jutro mogę być polecającym ?

  luic Odpowiedz
  • Zachęcam do przeczytania tekstu, który znajduje się u góry strony. To właśnie tam znajdują się odpowiedzi na większość pytań :)

   Michał
  • Ad. 1 musisz mieć rachunek w walucie PLN – tak musisz założyć konto, poproś admina o kod polecający,
   Ad. 2 otwórz konto, zarejestruj się w promocji, polecaj innym, zgarniaj bonusy

   Ciekawski
 • Aktualny kod zostawiony. Zobaczymy czy coś z tego będzie (pojawi się jakieś polecenie w III edycji programu).

  pytanie Odpowiedz
  • Tak samo jak u mnie.

   Ciekawski
  • Czy admin wysyła jakeś potwierdzenie otrzymania od nas kodu? Net mi ciągle zrywa i nie mam pewności czy formularz się wysłał.

   Katarzyna
 • Też przesłałem Adminowi poprzez formularz nowy kod.
  Promocja fajna więc być może tym razem uda mi się zostać polecającym :)

  Bufon Odpowiedz
  • Mi się udało zostać polecającym we właśnie zakończonej edycji, więc jest szansa

   Kate
 • No właśnie – jak zakłada się konto ? kurier, czy wystarczy przelew z innego banku ?
  Jestem w trakcie zakładania i już na kod tylko czekam …

  Pedro Odpowiedz
 • Michal, a moglbys wysylac automatyczna informacje na podany email, jesli ktos dostaje nasz kod? Wtedy mozna przynajmniej przypilnowac bank. Zakladajac oczywiscie, ze osoba zakladajaca konto spelni warunki.
  Kiedy licznik w GETIN zaczyna pokazywac cokolwiek innego niz 0? Zaraz po zlozeniu wniosku, czy dopiero po spelnieniu warunkow?

  keton Odpowiedz
  • Przychodzi sms potwierdzający, tak przynajmniej było ostatnio. Plus pojawia się informacja na liczniku poleceń. Licznik zmienia się po jakimś czasie od otawarcia konta.

   Ciekawski
  • Jak Twój kod zostanie wykorzystany, dostaje się SMS-a z banku o tym, inna sprawa, że trzeba czekać aż polecony spełni warunki, czyli jakieś 3-4 m-ce

   Kate
  • Zdaje się bank wysyła SMSa jak ktoś założy konto z kodu, więc nie trzeba. Jeśli się nie mylę licznik pokazuje >0 jak ktoś założy konto

   Michał
  • W takim razie w zadnej edycji na 2 kontach nigdy nie pojawilo sie nic >0. Zgody wszystkie mam.

   keton
  • @Admin przesłałem maila z prośbą o kod ;)

   ceglaaa
  • Keton, widać podaż jest większa niż popyt…

   Kate
 • Jest też promocja na lokatę mobilą, wcześniej była na 2 miesiące do 20 000 zł na 4%, teraz dokładnie to samo, ale na 3 miesiące.

  cheapest Odpowiedz
 • Czy łapię się na promocję, jesli posiadam lokatę i konto oszczędnościowe?

  g.romek Odpowiedz
 • Takie pytanie, jeśli mam pewną kwotę na oszczędnościowym w II edycji I w lutym chciałbym coś dołożyć to ta dodatkowa kwota również będzie objęta oprocentowaniem 3,5%?

  Maciek Odpowiedz
 • Szybko – kilka min. od złożenia wniosku – i już telefon i kurier na poniedziałek.
  Dla porównania – wniosek do Santander złożony 21.01. i do dzisiaj – mimo kilku telefonów – nic :-/

  Pedro Odpowiedz
  • Potwierdzam – ja złożyłem wniosek (jeszcze w poprzedniej edycji) w środę po południu, wieczorem telefon z banku a w następny dzień kurier z kompletem dokumentów oraz kartą, w piątek rano konto w pełni aktywne! Trzeba przyznać – szybkość i sprawność działania robi wrażenie!

   Czy ktoś orientuje się co z kontem oszczędnościowym na 3,5% od 4.01?

   viticula
  • Kurier z jakiej firmy?

   Mik
  • TNT.

   Mahyn
 • Czy jeśli ktoś posiada konto oszczędnościowe, a nie ma osobistego to łapie się na nowego klienta?

  Pozdrawiam

  Łukasz Odpowiedz
  • Według regulaminu poleceń nie można posiadać jedynie konta oszczędnościowo-rozliczeniowego, a więc w tym przypadku powinien być „nowym klientem”.

   Mahyn
  • Dokładnie najpierw myślałem, że nie. Faktycznie definicja Konta Osobistego wiele wyjaśnia.

   Ciekawski
 • Czy polecany i polecający widzą wzajemnie swoje dane osobowe?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • Nie, polecający może znać jedynie imię poleconego, polecony zna tylko kod.

   cheapest
  • Do umowy jest dołączone „Upoważnienie do ujawnienia tajemnicy bankowej” i tam jest wpisane imię i nazwisko obecnego klienta.

   WiFran
 • Zakładałam konto w oddz. i dostałam na potw. imię i nazwisko polecającego

  TYCH Odpowiedz
  • Bank się zbiesił i wiąże numer polecenia z imieniem i nazwiskiem? W sumie to dobrze. Trzeba dbać o wszechstronny rozwój więzi społecznych. Pie…lić RODO.
   Uwaga polecający! Jeśli więc z kodem polecającym podacie jakiegoś Pedro Gonzales lub innego Shadow Mariana to z polecenia mogą być nici.

   Bufon
  • Ja też dostałam dokument z pełnym imieniem i nazwiskiem osoby polecającej (kod dostałam od admina).

   mika
 • Mam nadzieję, że te ładne karty nie są dodatkowo płatne ;)

  Łukasz Odpowiedz
 • Ile razy mój kod będzie podawany dalej jeśli zostawię go w formularzu?

  Łukasz Odpowiedz
  • Dobre pytanie, może w ogóle

   Kate
  • Trudno powiedzieć, Łukaszu. Teoretycznie nawet 10X.
   Ale jeśli w ogóle się załapiesz to już będziesz mógł mówić o szczęściu.

   Bufon
  • Dla jasności. Nie jest moim zamiarem zniechęcanie do programu poleceń.

   Raczej tylko porada abyś wzorem Szefów Banków Centralnych niektórych krajów nie do końca rozwiniętych nie zapisywał spodziewanej a niepewnej kasy na poczet zaplanowanych wydatków.

   Bufon
  • Zazwyczaj mam więcej kodów, niż zapytań, więc raz. Choć bywały promocje, gdzie miałem więcej zapytań niż kodów – wtedy podaję więcej.

   Michał
 • Podobno jeśli korzystamy z 3,5% na KO na nowe środki do np. 1 lipca a w międzyczasie wypłacimy do innego banku środki z lokaty beztroskiej na 3,8%, to środki ulokowane na KO automatycznie przestają być nowe i procent spada do standardowego. Zapytałam o to więc bądźmy czujni.

  Lidia Odpowiedz
  • Widać, że już są w lepszej kondycji. Zaczynają kręcić po staremu.

   Bufon
  • Przecież Lokata Beztroska to inny banku (Idea)?

   Don Quijote de la Mancha
  • Chodziło mi o te lokaty w Getin, które też tak jak w Idei można zrywać bez utraty odsetek.

   Lidia
  • Aha, już myślałem, że to coś związanego z połączeniem banków (ale to do lipca raczej nie nastąpi).

   A jak chodzi o konto oszczędnościowe w promocji „Na nowe środki”, to sprawa jest chyba prosta: jak to przeważnie bywa w takich promocjach ko (np. w Millennium) każdego dnia jest porównywane saldo bieżące i na dzień badania i promocyjnie oprocentowana jest tylko nadwyżka. Dlatego na dzień badania (w Getin nazywa się to „Data Salda początkowego”) najlepiej mieć w banku 0,00.

   Don Quijote de la Mancha
 • A jeśli mam dostęp do bankowości internetowej, to też muszę zakładać konto przez kuriera?

  broker Odpowiedz
  • nie, ja wczoraj przez bankowośc internetową założyłem w 5 minut, jest miejsce na kod polecenia + dostaje się wiadomość potwierdzająca udział w promocji

   Michał
 • Cześć, dziś w Oddziale założyłem konto z kodem od Admina. Swój też wysłałem :) Jeżeli chodzi o promo z ko 3,5%, od poniedziałku ma być kontynuacja ale na niższym procencie, tego się dowiedziałem. A w poniedziałek będzie weryfikacja tego „newsa” :)

  Anom Odpowiedz
 • Adminie może wyślesz mi kod polecajacy – pisałam na priv przez kontakt. Dziś ostatni dzwonek.

  Pola33 Odpowiedz
  • Podeśle za godzinę :)

   Michał
  • Dzięki, ale jestem lojalna i bardziej ufam Adminowi.
   Wyżej czytaj: „Na koniec przypomnę, że na blogu zakazane jest przekazywanie sobie kodów w komentarzach. W przeszłości bywały sytuacje, kiedy dwie osoby umawiały się na podział premii, a po zgarnięciu nagrody jedna z nich zwyczajnie znikała – o co pretensje były do mnie. Dlatego, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji pośredniczę w wymianie kodów (na zasadach ustalonych prze bank, bez żadnych dodatkowych podziałów premii).”

   Pola33
  • ale zawsze ktoś próbuje się wepchnąć

   karampuk
  • taka natura ludzka.. „pan tu nie stał” ;-)
   https://www.youtube.com/watch?v=MsMjWGGi2D0

   Pola33
  • Brawo @Pola33 ?

   Andrus
  • Pola, dzięki za lojalność i przepraszam za oczekiwanie – niestety nie miałem przy sobie komputera przez większość dnia (niedziela).

   PS. Oczywiście komentarz z kodem/mailem skasowałem.

   Michał
  • Czemu ostatni dzwonek? Promocja trwa chyba do końca kwietnia 2019 :)

   Tomaszsz
 • żeby dostać premię za kod polecenia warunki muszą spełnić polecany i polecający ,
  ja kod polecenia od adm. dostałam do ING I polecający nie spełnił warunków promocji ,
  jak miałam reklamować jak nie znam polecajacego

  TYCH Odpowiedz
  • W tym przypadku polecający musi jedynie poczekać na spełnienie warunków przez poleconego, aby skasować stówkę. Jest wręcz zależny od poleconego i trzyma za niego kciuki ✊

   gajowy
 • To dlatego getin bank nie zamknął mi konta na koniec stycznia (miał zamknąć, nie zamknął, po mojej interwencji w piątek, zamknęli dopiero dziś)? Bo jest nowa promocja i taki krótki okres karencji?
  Nieźle.

  Daniela Odpowiedz
 • „Zgoda na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową obecnemu klientowi”

  W którym miejscu ją wyrazić? We wniosku nie widzę nic takiego.

  ab13a4k Odpowiedz
  • Formularz ze zgodą będzie dołączony do umowy, trzeba go podpisać i oddać kurierowi.

   WiFran
 • Nie podałem kodu… wrrr… podobno można podać podczas rozmowy telefonicznej. Ktoś coś?

  ffb Odpowiedz
  • Gdzieś teraz z tego powodu ktoś zapewne płacze (taka kasa koło nosa). Tak na poważnie podczas rozmowy zapewne da się to wyprostować.

   Ciekawski
  • @ffb zawsze możesz zgłosić adminowi kod który przegapileś, wtedy ktoś będzie plakał być może mniej. P.S. taaaak, bardzo się boję że ja jestem tą osobą ?

   borkowicz
 • Mi właśnie wpadła stówka za poprzednia edycję ?

  borkowicz Odpowiedz
 • Konto aktywne, mam umowę, ale żadnego kodu nigdzie nie widzę. Brak także tej zakładki w systemie…

  qq Odpowiedz
  • Wejdź w „oferta i wnioski” (po prawej stronie), potem w „program poleceń” )też po prawej), zaakceptuj regulamin i kod się wygeneruje.

   Lidia
  • Cyklu „wieczór z Getinem” ciąg dalszy…Dzięki za szybką odpowiedź, ale niestety – „produkty, obsługa, w trakcie, złożone” i nic więcej. Co ciekawe, wraz z SMS’em o aktywacji konta (a do tego czasu przelewy z innych banków się odbijały, założyła się tylko mobilna) przyszedł SMS „dziękujemy za udział w promocji polecam proste zasady…”.
   Na szczęście w apce mobilnej w menu było „program poleceń” i dopiero po zaakceptowaniu tam zgody przyszedł SMS „Dziękujemy za przystąpienie do programu poleceń” + kod polecenia dla znajomych.
   Widać mam wersję IDDQD ;-)

   qq
 • Przeglądam wniosek na konto oszczędnościowe i nigdzie nie widzę pola na kod polecający. Gdzie to mam wpisać?

  Julian Odpowiedz
  • Musisz założyć samo Konto Proste Zasady, a dopiero później dołożyć do niego KO (bo inaczej nie ma miejsca na kod :)). Generalnie wszyscy, którzy ślą do mnie zapytania, dostają krótką instrukcję, także nie powinni mieć problemów z poleceniami.

   Michał
 • Proszę o potwierdzenie. 1000 przelewam na ror i jak się zaksięguje to mogę od razu zabrać, czy musi leżeć przez noc?

  krzychu90 Odpowiedz
 • W poprzedniej edycji premia dla polecająceo zależało od tego, czy polecany spełnił pewne warunki. Tym razem nic Pan nie wspomina o tym. Czy to znaczy, że nie ma żadnych więcej warunków poza samym wpisanie kodu przez polecanego?

  Kamila Odpowiedz
 • Czy po założeniu Mobilnej 4% można odinstalować aplikację bez wpływu na lokatę?

  TomekW Odpowiedz
 • Czy jeśli moje konto zostało zamknięte właśnie 31.01.2019, to mogę skorzystać z promocji?

  m. Odpowiedz
 • Ruszyła IV edycja programu poleceń. Kod zaktualizowałem w formularzu.

  pytanie Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy