3,5% do 400 000 zł na koncie oszczędnościowym w Getin Bank aż przez 5 miesięcy! (+50 zł na start)

Zakończona

Getin Bank wystartował z kolejną, XVI edycją oferty specjalnej „Na nowe środki” na swoim koncie oszczędnościowym. Ponownie zyskać możemy aż 3,5% w skali roku – i to dla kwoty nawet 400 tysięcy złotych! Oprócz tego bank wydłużył termin, w którym uzyskamy tak wysokie oprocentowanie – z 92 do 152 dni! Pamiętajmy też, że ciągle możliwe jest zgarnięcie 50 zł na start :)

3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Bank aż do 400 tysięcy złotych!

3,5% do 400 tys. zł

Aby skorzystać z promocji należy być lub stać się posiadaczem konta osobistego Getin Banku oraz być lub stać się posiadaczem konta oszczędnościowego Getin Banku. Bank zaznacza tu, że chodzi o „zwykłe” konto oszczędnościowe – z promocji wyłączone są Celowe Konta, Konta Skarbonka oraz te, które uczestniczyły w promocji Family Saver. Jeśli posiadamy stary rachunek tego typu, to najzwyczajniej w świecie trzeba otworzyć nowy – zwykły (a co za tym idzie – promocyjny).

Kolejnym warunkiem jest wyrażenie odpowiednich zgód marketingowych. Bank wymaga od nas wyrażenia zgody do przesyłania oferty handlowej za pomocą SMS, drogą telefoniczną oraz elektroniczną. Marketing grupy kapitałowej nie jest konieczny.

Ostatni warunek promocji to konieczność ulokowania nowych środków. Zgodnie z regulaminem oferty specjalnej bank wymaga od nas ulokowania nadwyżki nad saldo z dnia 6.01.2019. Jeśli w tym dniu mieliśmy w Getin Banku niewiele środków (lub po prostu nie mieliśmy konta) to jesteśmy w najlepszej sytuacji – wszystko zarobi 3,5% w skali roku (do 400 000 zł). Stare środki zarobią standardowo, czyli od 1 do 1,4%.

Pamiętajmy jedynie, że z oferty wykluczone są osoby, które korzystają z poprzedniej edycji promocji w momencie trwania nowej. Dokładnie:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 14.01.2019 r. do 03.02.2019 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

Oferta trwa aż przez 152 dni (5 miesięcy!) od ulokowania pierwszych nowych środków. Możemy do niej przystąpić od 14.01 do 3.02.2019.

Ile kosztuje konto w Getin Banku?

Jeśli zakładacie konto oszczędnościowe aby skorzystać z promocji, to wraz z nim założycie Konto Proste Zasady. Nie ma się jednak czego bać – to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy (w poprzednim miesiącu) co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą się stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie, posiadanie jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Samo prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie za zbyt częste wyciąganie pieniędzy – co jest standardem w większości banków. Pierwszy przelew jest darmowy, a za kolejne płacimy 9 zł. Pewnego rodzaju obejściem jest przelew z konta oszczędnościowego na dowolną lokatę – zawsze darmowy. A z lokatą możemy później zrobić co chcemy (choć sam jeszcze tego nie testowałem – w teorii powinno działać).

Pamiętajmy, że zakładając konto w Getin Banku istnieje możliwość podania kodu polecającego – wtedy nasze zyski mogą jeszcze bardziej wzrosnąć. O szczegółach pisałem w artykule dotyczącym programu poleceń Getin Banku.

Nie przegap!

Komentarze

 • @Pola33
  Jeden raz bez problemu/ bezpłatnie/ możesz przelać swoje środki z KO na ROR. Drugi raz, aby było bez opłat, przy przelewie z KO trzeba wpisać że na lokatę. Później trzeba odczekać trochę czasu, aż zaksięgują, i zerwać lokatę, przelać na ror i bezprowizyjnie przelać na inne konto. Wszystko.

  Waldemar Odpowiedz
 • Umowę o konto podpisałem w obecności kuriera w środę, ale konto aktywowali mi dopiero w piątek ok 14:00. Dobrze rozumiem, że jeśli wyślę przelew dzisiaj (niedziela) to normalnie łapię się na promocję 3,5% przez 152 dni?

  Wojciech Odpowiedz
  • masz czas do 22:00 na ekspresowy przelew np z idei…

   Pola33
  • Czyli kasa musi być na koncie dzisiaj do 22:00? W takim razie nie jest to możliwe. Jeśli przelew dotrze jutro jakie będzie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym?

   Wojciech
  • No na pewno jest większa pewność, że promocja zadziała na 5 miesięcy i rok… jutro może/nie musi być obniżone oprocentowanie i być może inne warunki…. tego nie wie nikt.

   Pola33
  • Dzięki za odpowiedzi. Poczekam w takim razie co ogłoszą jutro, a najwyżej wezmę lokatę. Nie ma tego złego. Dobrej nocki.

   Wojciech
 • Jak dziś wpłynie to tak. Zrób tylko screen bo w wiadomościach pojawi się informacja o aktywacji promocji na nowe środki.

  Waldemar Odpowiedz
  • U mnie w systemie jest pinezka „że biorę udział w promocji na nowe środki” kiedy środki wpłynęły ok 19godz. na konto oszczędnościowe… nie robiłam screenów.

   Pola33
 • to aktualne, czy nie?
  bo na stronie jest reklama i przeklikałam formularz… i mają się ze mną skontaktować :(

  DariaMazur Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy