Do 500 zł za polecenie Konta Proste Zasady + 50 zł za jego założenie i do 3,5% na koncie oszczędnościowym!

Zakończona

Ruszyła II edycja programu poleceń Getin Banku. W zamian za polecenie konta znajomym możemy zyskać 100 zł premii. Nowi klienci mogą natomiast zgarnąć 50 zł na start, możliwość skorzystania ze świetnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym (3,5% dla pierwszych 10 tys. zł oraz 3% dla kolejnych 200 tys. zł) oraz możliwość polecenia konta dalej i zyskiwania kolejnych 100 zł. Wszystko dzięki wymianie kodów na LiveSmarter :)

Program Polecam Proste Zasady w Getin Banku

50 zł dla nowego klienta

Aby skorzystać z promocji jako polecony należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w PLN w Getin Banku od 1.11.2018. To dobra informacja – okres karencji jest baaaardzo krótki :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawnioskujemy o Konto Proste Zasady (lub Konto Osobiste Noble) podając kod polecający obecnego klienta banku.

Kod polecający w programie Getin Bank Polecam Proste Zasady
Kod podajemy w 2 kroku

Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych w celu marketingu produktów własnych banku,
 • na otrzymywanie informacji handlowych banku,
 • na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową obecnemu klientowi – tak, aby mógł otrzymać swoją nagrodę

Co dalej? W każdym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta powinniśmy zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł, przy czym musi to być przelew albo z konta firmowego w Getin Banku albo z dowolnego rachunku w innym banku. Najprościej więc spełnić wymóg przelewając sobie środki z własnego konta w innym banku.

I to tyle! Nagroda dla nowego klienta (50 zł) oraz dla obecnego klienta (100 zł) zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście nowy klient może również przystąpić do programu i polecać konto kolejnym osobom.

100 zł dla polecającego

A jak zostać osobą polecającą? Wystarczy być obecnym klientem Getin Banku, który posiada dowolny rachunek osobisty w PLN oraz wyrażone zgody (na marketing i informacje handlowe). Konieczne też będzie przystąpienie do promocji i wygenerowanie kodu polecającego – najprościej za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej.

Uwaga! Jeśli braliśmy udział w poprzedniej edycji programu, to kod należy wygenerować ponownie – jest inny!

Jak przystąpić do programu Polecam Proste Zasady Getin Bank

Obecny klient może maksymalnie zyskać 500 zł za pięć poleceń podczas danej edycji promocji. Obecna trwa do 31.01.2019.

Co ciekawe:

Promocja łączy się z innymi promocjami Banku, chyba że regulamin innej promocji stanowi inaczej.

Na koniec przypomnę, że na blogu zakazane jest przekazywanie sobie kodów w komentarzach. W przeszłości bywały sytuacje, kiedy dwie osoby umawiały się na podział premii, a po zgarnięciu nagrody jedna z nich zwyczajnie znikała – o co pretensje były do mnie. Dlatego, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji pośredniczę w wymianie kodów (na zasadach ustalonych prze bank, bez żadnych dodatkowych podziałów).

Jeśli więc chcecie uzyskać kod (jako nowy klient), to piszcie przez formularz kontaktowy zaznaczając, że chodzi o Getin Bank. Jeśli natomiast chcecie zostawić swój kod, to skorzystajcie z tego formularza. Przypominam, że musicie mieć wyrażone zgody marketingowe, na informacje handlowe oraz wygenerować kod dla II edycji promocji.

Konto Proste Zasady – ile kosztuje?

Konto Proste Zasady to jeden z najtańszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy w poprzednim miesiącu co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą się stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie, posiadanie jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce :)

3%, a nawet 3,5% na koncie oszczędnościowym

Na koniec przypomnę, że zakładając konto oszczędnościowe w Getin Banku dodatkowo możemy założyć konto oszczędnościowe, które pozwala na zgarnięcie odsetek w wysokości 3% w skali roku – dla kwoty nawet 200 000 zł!

Jeśli natomiast do banku będziemy regularnie przelewać 1000 zł miesięcznie, to zyskać możemy 3,5% do 10 000 zł przez okrągłe 12 miesięcy! :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Do kiedy powinny wpłynąć bonusy dla osób, które polecały bank w 1 edycji :)?

  MC Odpowiedz
  • Zależy kiedy osoba z Twojego polecenia otworzyła konto.
   Zasada była taka (pomijając zgody i inne dodatki):
   – w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji Twego konta w Getin Banku, zapewnij wpływ w wysokości min. 1 000 zł;
   – premia wypłacona jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków
   Czyli jeśli osoba otworzyła konto np 20 września, zapewniła wpływ w październiku, listopadzie i grudniu, to w styczniu zgarniasz premię :)

   Mateusz
  • Dziękuję za odpowiedź :)

   MC
 • Umowa przyjdzie kurierem? Nie da rady podpisać w oddziale?

  Dobcio Odpowiedz
  • Można i w oddziele

   jankos
  • Czy uprzednio trzeba czekać na telefon od konsultanta i zamiast kuriera umówić się ba wizytę w oddziale? Czy po złożeniu wniosku online można udać się do oddziału i finalizować umowe?

   Michał
 • Na jakiej zasadzie działa zostawienie kodu? Czy kod jest połączony bezpośrednio z naszym kontem, a Pan rozsyła dalej nasz kod do osób, które nie mają osoby, która może im polecić konto w celu otrzymania 50 zł i my dostajemy kolejne premie 100 zł?

  Dominik Odpowiedz
 • Czy ja dobrze czytam w TOiP – strona nr 6, że 1 grudnia zostanie wprowadzona opłata za korzystanie z bankomatów i wpłatomatów od szóstej transakcji?

  „(3) W limit 5 darmowych transakcji przy użyciu bankomatów lub wpłatomatów wlicza się łączną liczbę transakcji wymienionych w pkt. : C 3.1.,C 3.2., C 5., C. 5. 1.”

  Mam wrażenie, że od 5 strony są błędy w tych „przypisach”.

  Karina Odpowiedz
 • Czy trzeba odebrac ten telefon od konsultanta bo inaczej nie wysla czy tez mozna liczyc ze od razu wpadnie kurier ? ;)

  JoX Odpowiedz
  • Trzeba odebrac. Jak nie odbierzesz to dostaniesz smsa i możesz oddzwonić. W sumie to numer chyba z infolinii ale dla numerów zagranicznych (326043159), bo ja na ten numer 19797 nie mogę się dodzwonić.
   Dzisiaj dzwonili, chciałem podpisać w oddziale ale nie można tak jeśli uprzednio złożyło się wniosek online. Można anulować wniosek i wówczas podpisać w oddziale.
   Plus taki ze kurier przywozi z umowa kartę ;)

   Michał
 • Złożyłem własnie wniosek ale nie było w nim pkt ze zgodą na: „przekazanie danych objętych tajemnicą bankową obecnemu klientowi” o czym pisze w artykule Admin.

  Czy taką zgodę mogę wyrazić gdzieś później ?

  Tommmmm Odpowiedz
 • Czy da radę założyć konto wspólne pod tę promocję?

  Krzysztof S. Odpowiedz
 • Założyłem konto, mam 2 pytania:

  1. Jak to jest z tym oprocentowaniem?
  Chcę wrzucić ok 50 tys. Czy te 10 tys. będzie pracować na 3,5%, a wszystko powyżej na 3% przez 92 dni? Czy całość będzie na 3%?

  2. Konto aktywowane dzisiaj, właśnie przelałem 1000 zł, czy już przelewać na konto oszczędnościowe, czy dopiero w kolejnym miesiącu a teraz trzymać w Millenium na 2,7?

  Michał Odpowiedz
 • No prosty sposób na łatwe pieniądze, dlatego pomysł do mnie bardzo przemawia.

  kja Odpowiedz
  • ja wiem czy takie łatwe? a gdzie znajdziesz tych chętnych na to konto…u Admina kolejka kodów jak za komuny :) a inni blogerzy to ściemniacze…

   abc
 • Dostał ktoś z Was info na SMSa o otwarciu poleconego konta po 30.10? Z tego comi wiadomo powinienniem otrzymać jeszcze SMS/y za polecenie i otwarcie konta w I edycji przed 31.10 jak i w drugiej edycji, a jakichkolwiek SMSow z banku po dacie 30.10 brak :(

  pytanie Odpowiedz
  • W aplikacji Getin można sprawdzić ile kont zostało otwartych z twojego polecenia.

   Benito
  • Tak wiem, ale bardziej chciałem się dowiedzieć czy bank u kogoś aktualizował licznik poleceń po 30.10, bo u mnie po tej dacie licznik poleceń zatrzymał się w miejscu.

   pytanie
  • Tak, ja dostałem 8 listopada.

   Edek
  • Ok, dzięki. A której edycji programu poleceń dotyczyło polecenie?

   pytanie
  • ja się podłączam do pytania, bo cały czas nie jest zweryfikowane, czy wystarczyło złożyć wniosek do 31.10, aby zaliczyć polecenie, czy jednak konto musi zostać otwarte?

   abc
  • Tej która teraz trwa.

   Edek
  • coś czuję w kościach, że jakoś oznaczają ludzi, którzy wymieniają się kodami i w pewnym momencie polecenia przestają być zaliczane

   pytanie
  • @pytanie bez przesady i teorii spiskowych…

   @Michał Admin a jak tam kolejka z kodami? Poszły już te z pierwszego dnia rejestracji? :)
   Pewnie teraz zapotrzebowanie drastycznie spadło…a może ludzie już oddają kody, które pobrali ;)

   abc
  • a czego można spodziewać się po bolszewikach ?

   Michał
  • oby były na to mocne dowody, bo w publicznej już pewnie wertują teczkę TW Ernesta heh

   abc
  • No to mamy wyjaśnienie, skąd tyle trolli deprecjonujących sensowność lokowania środków w bankach związanych z Cz. (nawet w komentarzach na tym blogu).

   Precz z pięćsetplusowymi darmozjadami!
 • Czy karta do konta jest niezbędna do odebrania premii jako osoba polecona, i polecająca też? Czy można nie brać w ogóle karty do konta?

  Morti Odpowiedz
  • Na razie to licznik poleceń został wyzerowany przez bank…

   abc
  • Faktycznie! W pierwszej edycji pokazywało mi się 2-krotne użycie kodu, a teraz jest 0

   Aleksy
  • Nowych poleceń też nie nalicza, przynajmniej u mnie.

   pytanie
  • tego nie ma jak zweryfikować, bo nie wiemy czy Admin przekazywał już kody z II edycji…

   abc
  • Zwróćcie uwagę na swoje liczniki poleceń, mi wyzerowali a teraz wchodzę w aplikacji na PP i znowu wskoczyło 1 użycie kodu (mowa o I edycji).

   saroyan
  • Potwierdzam licznik poleceń już działa ok, pytanie tylko co z poleceniem z końca I edycji? chyba przepadło…

   abc
 • @Michał Admin a może jakiś wpis zbierający wszystkie aktualne programy poleceń banków wraz z formularzami do pobierania i ew. przekazywania kodów/linków ??? :)

  abc Odpowiedz
 • Jednak żadnych nowych poleceń nie przybyło jak do tej pory, wciąż licznik na 0. Chyba kara za udostępnienie publicznie swojego kodu.

  pytanie Odpowiedz
 • Może ludziska już nie zakładają tych kont?
  Na wszelki wypadek zapisałem się do bieżącej edycji. Może jednak?

  Bufon Odpowiedz
 • No ja właśnie będę zakładał, wysłałem prośbę do admina o kodzik :)

  Dobcio Odpowiedz
 • Witam. Czy składając wniosek w placówce banku będę mógł wziąć udział w tym programie? Wolę stracić godzinę w placówce niż pół dnia dla kuriera.

  owen62 Odpowiedz
 • Przelew na 1000 zł nie może być od innej osoby z konta Getin banku? Jeśli pierwszy przelew miał być w grudniu i był właśnie z takiego konta, to premii nie będzie i już mogę zamykać?

  Michał Odpowiedz
  • Regulamin mówi o wpływach w każdym z trzech pierwszych pełnych miesiącach następujących po aktywacji konta. Wpływy należy zapewnić z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank.

   owen62
 • Skoro dla bezpłatności tego konta wymagana jest jedna transakcja blikiem to czy trzeba brać tą kartę? Można uzyskać premię bez karty?

  Kagoo Odpowiedz
 • Fragment z komentowanego artykułu: „Na koniec przypomnę, że na blogu zakazane jest przekazywanie sobie kodów w komentarzach. ” i dalej można poczytać co i jak…..

  wiechu Odpowiedz
 • No tak ale w tym przypadku nie ma niebezpieczeństwa związanego z podziałem premii. Również myślałem, że kod jest potrzebny na już…

  topmorning Odpowiedz
 • Posiadam tylko konto oszczędnościowe. Czy w takiej sytuacji mogę skorzystać z promocji zakładając konto osobiste, czy konto oszczędnościowe też traktujemy jako osobiste?

  Łukasz Odpowiedz
  • Osobiste to osobiste, a oszczędnościowe to oszczędnościowe. Moim zdaniem możesz skorzystać.

   Michał
 • Jak milo – wlasnie mi wyplacili premie z I edycji: 123zl i pobrali 23zl podatku

  Bartglw Odpowiedz
  • U mnie też :) Chociaż wg moich obliczeń powinno być 2x100zł…

   asi
  • @asi – podalem wartosc za 1 polecenie :) Jak dostales za malo to moze ktos nie spelnil warunkow po prostu. Ale dziwne z tym podatkiem… ja (polecajacy) dostalem 23zl wiecej na podatek a osoby polecone dostaly po 50zl na konto i juz – nie bylo nadwyzki i nie pobrano podatku. Nie rozumiem tego troche…

   Bartglw
  • tak stało w regulaminie – ja nie dostałem pomimo 1-go polecenia

   karampuk
  • Faktycznie, teraz doczytalem. Ale dla mnie to ten sam tym nagrody dla polecajacego i polecanego wiec nie do konca to rozumiem. Mam sie PITu spodziewac w zwiazku z tym, ze podatek zaplacilem?

   Bartglw
  • Wydaje mi się, że nie. Tak samo jest z dywidendą czy odsetkami od lokaty – wypłacają np. 100 zł i automatycznie pobierają podatek 19 zł.

   asi
 • jakie informacje otrzymuje na temat poleconego polecający?

  25 Odpowiedz
 • Adminie z racji, że od dzisiaj ruszyła nowa edycja Programu Poleceń, pozwoliłem sobie przesłać nowy kod poleceń na formularz kontaktowy. Z góry dziękuje!

  Tommm Odpowiedz
 • Podpowiedzcie mi proszę:
  przelew na 1000zł z innego banku – czy przelew Blue Cash będzie się liczył? Bo niby wpływ ale jak patrzyłam w szczegóły otrzymanego przelewu, to Blue Media i numer konta GNB.
  Dzięki

  ola Odpowiedz
 • Ostatnio premię (za wrzesień) wypłacili 10-go czyli wychodzi na to, że coś powinno pojawić się w niedzielę za polecenia jeszcze z I-szej edycji (październik). Kolejne edycje jak do tej pory w poleceniach „zero” – jest spory niesmak, bo liczyłem na dodatkowy zarobek.

  pytanie Odpowiedz
 • Dziś wpadło 50 zł – dzięki Michał za kod, losowy polecający pewnie dostał 100 zł.
  Ale sznur jest dłuższy. Żona dostała 50 zł a ja jeszcze 100 zł, tym razem za mój kod.
  Społeczność LiveSmarter wspiera się wzajemnie dzięki akcji Michała!
  Brawo Michał!!!

  jeno sznur Odpowiedz
  • ale dostałeś już 100 zł za polecenie czy czekasz? Jeśli tak to za I czy już za II edycję programu poleceń?

   abc
  • Wpadło 100 zł dla polecającego za konto założone w listopadzie (II edycja) i warunki spełnione w XII, I i II. Polecający też dostał 50.

   Lidia
  • * oczywiście 50 dla poleconego i 100 dla polecającego.

   Lidia
  • @abc, dostałem dziś też tą stówkę.
   Konto zakładałem w XI z kodu od Michała (stąd 50 zł dla mnie). Żona po 5 minutach założyła konto z mojego świeżo wygenerowanego kodu i za tą akcję ona dostała 5 blaszek a ja stówkę.

   jeno sznur
 • U mnie nic mimo wykorzystanego kodu polecającego. Możliwe że polecany nie spełnił warunków.

  miron Odpowiedz
  • Jeszcze zależy, kiedy polecony otworzył konto. Jeśli w listopadzie, to premie powinny być w marcu, a jeśli otworzył w grudniu, to premie będą w kwietniu.

   Lidia
  • w moim przypadku kod z I edycji został użyty w ostatnich dniach października, a kurier z umową był w listopadzie, czyli marzec jest jest ostatnim miesiącem, kiedy można było otrzymać premię z I edycji. Warunki raczej każdy spełnia skrupulatnie, żeby dostać swoje 50…

   abc
 • Gdzie można składać reklamacje?
  Założyłem konto z polecenia żony, warunki spełnione i ja dostałem 50 zł a żona 100 zł nie dostała.
  Jedyne czego nie dopilnowałem u niej, to wpływ 1k ale z innego konta z getin, a nie z inego banku.
  Ja jako osoba zakładająca konto z polecenia, wszystkie warunki spełniłem.

  Michał Odpowiedz
  • Żona jako polecający nie musi spełniać warunku wpływu 1k to dotyczy tylko polecanego

   Andrus
  • W regulaminie programu poleceń jest opisane jak składać reklamacje.

   Benito
 • Bank powinien wyplacic mi kase do konca maja, ale dopiero dzis dostalem 100 zl z programu polecen. Podziekowania dla Admina i dla Eweliny, ktora uzyla mojego kodu 28.1.2019 i spelnila warunki.

  aaaa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy