3% do 200 000 zł na koncie oszczędnościowym w Getin Banku (+50 zł na start i 3,5% przez rok!)

Zakończona

Ruszyła XIII edycja oferty specjalnej Getin Banku „Na nowe środki”. W zamian za ulokowanie swoich oszczędności na koncie oszczędnościowym zyskamy aż 3% w skali roku do 200 000 zł! Oprócz tego możliwe jest zgarnięcie dodatkowych 3,5% do 10 000 zł przez okrągły rok oraz 50 zł na start (z możliwością zdobycia kolejnych 500 zł w programie poleceń banku).

3% na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł w Getin Bank!

3% do 200 tys. zł

Aby skorzystać z promocji należy być lub stać się posiadaczem konta osobistego Getin Banku oraz być lub stać się posiadaczem konta oszczędnościowego Getin Banku. Bank zaznacza tu, że chodzi o „zwykłe” konto oszczędnościowe – z promocji wyłączone są Celowe Konta, Konta Skarbonka oraz te, które uczestniczyły w promocji Family Saver. Jeśli posiadamy stary rachunek tego typu, to najzwyczajniej w świecie trzeba otworzyć nowy – zwykły (a co za tym idzie – promocyjny).

Kolejnym warunkiem jest wyrażenie odpowiednich zgód marketingowych. Bank wymaga od nas wyrażenia zgody do przesyłania oferty handlowej za pomocą SMS, drogą telefoniczną oraz elektroniczną. Marketing grupy kapitałowej nie jest konieczny.

Ostatni warunek promocji to konieczność ulokowania nowych środków. Zgodnie z regulaminem oferty specjalnej bank wymaga od nas ulokowania nadwyżki nad saldo z dnia 11.10.2018. Jeśli w tym dniu mieliśmy w Getin Banku niewiele środków (lub po prostu nie mieliśmy konta) to jesteśmy w najlepszej sytuacji – wszystko zarobi 3% w skali roku (do 200 000 zł). Stare środki zarobią standardowo, czyli od 1 do 1,4%.

Pamiętajmy jedynie, że z oferty wykluczone są osoby, które korzystają z poprzedniej edycji promocji w momencie trwania nowej. Dokładnie:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 15.10.2018 r. do 16.12.2018 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

Oferta trwa przez 92 dni (3 miesiące) od ulokowania pierwszych nowych środków. Możemy do niej przystąpić od 15.10 do 16.12.2018.

3,5% przez rok

Co ciekawe nowi klienci, czyli osoby zakładające konto osobiste w Getin Banku, mogą również skorzystać z innej promocji oszczędnościowej. Tam do zgarnięcia mamy 3,5% w skali roku do 10 000 zł. Razem daje nam to możliwość ulokowania aż 210 000 zł na sensowny procent.

O szczegółach tej promocji pisałem w osobnym prześwietleniu: 3,5% na koncie w Getin Banku przez rok.

Ile kosztuje konto w Getin Banku?

Jeśli zakładacie konto oszczędnościowe aby skorzystać z promocji, to wraz z nim założycie pewnie Konto Proste Zasady. Nie ma się jednak czego bać – to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy (w poprzednim miesiącu) co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą sie stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie, posiadanie jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Samo prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie za zbyt częste wyciąganie pieniędzy – co jest standardem w większości banków. Pierwszy przelew jest darmowy, a za kolejne płacimy 9 zł. Pewnego rodzaju obejściem jest przelew z konta oszczędnościowego na dowolną lokatę – zawsze darmowy. A z lokatą możemy później zrobić co chcemy (choć sam jeszcze tego nie testowałem – w teorii powinno działać).

Pamiętajmy, że zakładając konto w Getin Banku istnieje możliwość podania kodu polecającego – wtedy nasze zyski mogą jeszcze bardziej wzrosnąć. O szczegółach pisałem w artykule dotyczącym programu poleceń Getin Banku.

Nie przegap!

Komentarze

 • Uczestniczyłem w poprzedniej edycji promocji „Na nowe środki”. Jako stare środki mam z dnia 11.10.2019 saldo wyliczone na 9 tys. zł. Dzisiaj otrzymałem wiadomość w bankowości internetowej, że zostałem objęty nową edycją promocji „Na nowe środki”. Biorę również udział w promocji „Bonus za aktywność 3,5% do 10 tys. zł”. Jak rozumiem w tej sytuacji praktycznie nic się dla mnie nie zmienia: środki do 10 tys zł wciąż będę miał oprocentowane na 3,5% (wyrównanie odsetek do 3,5% pomiędzy standardowym oprocentowanie 0,85% (stare środki) do kwoty 9 tys. zł jak i wyrównanie odsetek do 3,5% od kwoty 1 tys. zł z oprocentowania 3% (nowe środki) otrzymam 15-go dnia miesiąca), a cała nadwyżka środków ponad 10 tys. zł zostanie oprocentowana na 3%?

  pytanie Odpowiedz
  • Wg mnie od momentu dostania wiadomości o „wzięciu udziału w promocji” każde dodatkowe zwiększenie środków będzie liczyło się do promocji.

   Iks
  • Heh właśnie przyszła kolejna wiadomość w bankowości internetowej o treści: „oprocentowanie promocyjne nie jest naliczane na Koncie Oszczędnościowym ze względu na brak spełnienia warunków wskazanych w Regulaminie oferty specjalnej Na nowe środki dostępnym na stronie internetowej Banku” więc problem „rozwiązany”.

   pytanie
 • promocyjny okres 92 dni skończył mi się 20 września 2018, czy jeśli dziś przeleję nowe środki to będę miał nowa promocję na 3% czy jestem wykluczony?

  sunwoj1 Odpowiedz
  • Skończyło się w poprzedniej promocji = w nowej możesz brać udział. Co innego jakby stara promocja kończyła ci się np. jutro (w trakcie obecnej).

   Michał
  • zgadza się, dostałem potwierdzenie pocztą wewnetrzną, a przy okazji dowiedziałem się ciekawej rzeczy: Getin sprawdza saldo TYLKO na rachunkach depozytowych (ciekawe w kontekście Millennium i „walki” o zaksięgowanie transakcji z soboty :)

   Stef
 • Rozumiem, że – inaczej niż w przypadku np. Millennium – saldo liczone jest tylko na koncie oszczędnościowym i lokatach, a nie na wszystkich kontach?

  Marcinek Odpowiedz
  • Tak, tak wynika z regulaminu – nie ma wyszczególnionego RORu, tylko same produkty oszczędnościowe. Nie potwierdzę z doświadczenia, bo ja sam zawsze wszystko przerzucam do innego banku jak mi się skończy promocja :)

   Michał
  • a jest możliwość sprawdzenia salda starych środków? Pokazuje się gdzieś ta kwota?

   abc
  • Tak, jest informacja o saldzie starych środków w szczegółach konta :)

   Michał
  • Widzę to, tylko pokazuje mi 0,00 a zera nie miałem, wyczyściłem konto 12.10 – tuż po północy…czyżby mi się udało? ;)

   abc
  • Sprawdź jutro, system chyba się musi zresetować…

   Kate
  • Dokładnie tak, liczą się wszystkie rachunki oprocentowane i nie liczy nieoprocentowany ror. Ja mam lokatę ale skończy się dopiero w kwietniu więc w niczym nie przeszkadza.

   Manveru21
 • No i znów niestety długi okres przystąpienia, aż do połowy grudnia. Szkoda, że nie zrobili tylko miesięcznego jak poprzedniej edycji. Nie musiałbym wtedy tak długo czekać z powrotem środków, bo mój okres promocyjny kończy się akurat pod koniec miesiąca. No ale na szczęście jest jeszcze trochę gorszy % w AB i San.

  pws Odpowiedz
 • Jeżeli wpłaciłem środki 31.07.2018, to rozumiem, że ten dzień jest pierwszym z 92 dni promocyjnego oprocentowania, więc 30.10.2018 będzie ostatnim dniem promocyjnego oprocentowania, a 31.10.2018 już standardowe?

  slayer Odpowiedz
  • Oczywista oczywistość (pod warunkiem, że faktycznie bierzesz udział w tej starej, ale to już pewnie sprawdziłeś).

   iks
 • Czy mając depozyty w Noble Banku, liczą się one również w Getin Banku?

  gobej Odpowiedz
  • Bank jest ten sam i w regulaminie wspominają też o noblebank.pl, więc raczej tak.
   Jeśli masz już to KO, to możesz też kontrolnie przelać tam kilka złotych.

   iks
 • nie wiem co to za promocja, ale otworzyłem konto osobiste w GNB i dzisiaj pocztą wewnętrzną dostałem 2 vouchery do multikina za pierwszy przelew z konta w bankowości internetowej

  gregoopl Odpowiedz
 • a „Zgoda na oferty marketingowe spółek powiązanych i podmiotów współpracujących z Bankiem” trzeba wyrazić zgodę? wystarczy tylko 2 pierwsze z 4 zgód?

  keram7m Odpowiedz
  • no dobra dałem tylko te 2 z 4 zgód i dostałem wiadomość: „Informujemy, że zostały spełnione warunki oferty specjalnej Na nowe środki i Twoje Konto Oszczędnościowe zostało objęte promocyjnym oprocentowaniem, zgodnie z Regulaminem oferty specjalnej Na nowe środki dostępnym na stronie internetowej Banku.” wiec to chyba wystarczy.

   keram7m
 • Mnie właśnie 3 zł odsetek promocyjnych od 10 000zł na 3,5% wypłaconych 15.10 uruchomiły nową promocję. Nieładnie….

  Skylla Odpowiedz
  • Chyba tyko uruchomiły skrypt powiadamiający o uczestniczeniu w promocji?
   Po każdej dopłacie wyświetla się taka wiadomość. Nie wiem czy to oznacza że automatycznie bierzemy udział w jakieś innej promocji. Chyba dalej liczony jest czas od pierwszej wpłaty .
   Chyba. Bo inaczej należałoby się posługiwać jakimiś pojedynczymi kwotami a cała zabawa nie miałaby sensu.

   Bufon
  • Pkt II.5 „…w tym wpływu pierwszych Nowych środków na Konto Oszczędnościowe w Okresie przystąpienia do Oferty z wyłączeniem wpływu odsetek od Produktów depozytowych.”

   Dario
  • mam nadzieję, że ten zapis o uruchomieniu promocyjnego oprocentowania dotyczy zarówno tych „standardowych”odsetek dopisywanych na przełomie miesiąca jak i tych „promocyjnych” które Getin dosyła kilkanaście dni później…

   krzychupl
 • Sprawdź proszę @Skylla szczegóły konta. Tam jest termin przystępowania i data badania Twojego salda. A 92 dni biegną od czasu pierwszej wpłaty. Nie przerywa ich też wypłata częściowa lub całkowita oraz dopłacanie środków w czasie ich trwania.
  Tak jest przynajmniej na kontach do których mam dostęp. Ale wszystko jest możliwe.

  Bufon Odpowiedz
  • Właśnie z tych szczegółów wiem, że wpływ odsetek w wysokości 3 zł potraktowany został jak pierwsza wpłata i uruchomił tę edycję promocji. Poprzednia skończyła się u mnie 4.10.

   Skylla
 • A ja próbowałam założyć to konto przez Internet, zadzwonił konsultant i powiedział mi, że nie może mi założyć konta przez telefon, tylko muszę udać się do oddziału. To normalne?

  M Odpowiedz
 • jesli posiadam juz konto w Getin i chce wygenerować swój kod polecający abyktoś mógł z niego skorzystać to jak się go generuje?

  villemo09 Odpowiedz
 • Trochę rozmyty ten regulamin…
  Czyli jak do 16.12.2018 r. przeleję jakąkolwiek kasę to:
  – rozpoczyna się 92 dniowy okres z promocyjnym oprocentowaniem,
  – mogę wpłacać i wypłacać kiedy chcę, bo codziennie wyliczany jest stan Nowych środków
  – odsetki są kapitalizowane na koniec każdego miesiąca?

  Dario Odpowiedz
 • to jakie konto mamy zalożyć – Proste zasady, czy Proste konto osobiste?

  villemo09 Odpowiedz
 • ja już się pogubiłam, przyznam szczerze, czyli muszę zalozyc konto proste zasady – jeśli je zaloze to otrzymam 50, czy 100 zł i bilety do kina?

  villemo09 Odpowiedz
 • ile sie czeka na kuriera i podpisanie umowy? czy można to jakoś szybciej załateić – przelewem, itp?

  villemo09 Odpowiedz
 • Właśnie zakładam konto oszczędnościowe i mam pytanie dotyczace konta osobistego. W artykule pisze, że można założyć: Proste konto osobiste a mi w formularzu proponuje założenie konta: Proste zasady…(ale nie jest konieczne)czy to jakiś błąd ? Brać to konto czy nie. Nie jest mi to w sumie do niczego potrzebne a te 10k na 3,5%mogę sobie darować. Warto otwierać to konto ?

  Barti Odpowiedz
  • Żeby skorzystać z promocji musisz mieć również konto osobiste (zaś tutaj warto skorzystać z programu poleceń i zyskać 50 zł oraz zarejestrować kartę mastercard w Priceless Special).

   Mahyn
  • Przepraszam – to oczywiście mój błąd i przejaw niezrozumiałej słowotwórczości. Powinno być wszędzie „Konto Proste Zasady” – już poprawiłem. Innego tego typu konta w Getinie nie ma. To ich domyślne konto osobiste :)

   Michał
 • Dziękuję Mahyn. Tak zrobiłem.Ta rejestracja karty to po te punkty ? Wybieraliście bilety do kina czy warto zbierać na coś innego ?(to jest taki payback od master card )?

  Barti Odpowiedz
  • Tak, rejestracja jest związana ze zbieraniem punktów u partnerów programu. Później można to wymienić na voucher lub nagrodę rzeczową. Ja z reguły wybieram voucher, ale to już zależy od Twoich potrzeb i ilości zgromadzonych punktów (kino jest jedną z „tańszych” opcji).

   Mahyn
 • kuurde linki nie działają, są nieaktywne, pomocy

  villemo09 Odpowiedz
 • no adblock byl wlaczony – ale zalozylam już ze strony banku, tam tez bylo miejsce na kod polecający, mam nadzieje ze zakladając z tamtego linku tez mnie obowiązują wszystkie premie itp?

  villemo09 Odpowiedz
 • Moim zdaniem Michał źle pisze o tym, że do 210 K oprocentowanie jest 3% . Moim zdaniem 10 k jest na 3,5% ( w ofercie specjalnej , dodatkowe procenty te 0,5 naliczane do 15-tego) , nadwyżka ponad 10k do 200 k jest na 3% , a nadwyżka ponad 200 k jest tylko na 0,85%.
  Tym samym jak ktoś ulokuje 210k to za te 10 k będzie miał nie 3% a ledwo 0,85%.

  Bolo Odpowiedz
  • Jest jakieś potwierdzone info o tym?

   Marcin_H
  • Rabela_oprocentowania_kont_osobistych_oraz_kont_oszczednosciowych, gdzie jest:
   „Oprocentowanie Kont Oszczędnościowych w ramach Oferty Specjalnej „Bonus za aktywność” II edycja.
   Saldo Konta
   Oszczędnościowego
   Oprocentowanie promocyjne
   Do 10 000 PLN 3,50%*
   Nadwyżka ponad 10 000 PLN zgodnie z pkt. 2 oraz pkt. 3 w niniejszej Tabeli oprocentowania ” a tam –
   „3. Oprocentowanie Kont Oszczędnościowych w ramach Oferty Specjalnej „Na nowe środki”- XIII edycja.
   Saldo Konta
   Oszczędnościowego
   Oprocentowanie promocyjne
   Do 200 000 PLN dla Nowych środków 3,00%*
   Pozostałe środki zgodnie z pkt. 2 w niniejszej Tabeli oprocentowania ”

   i
   ” * Do salda Konta Oszczędnościowego nie są wliczane Nowe środki objęte promocyjnym oprocentowaniem o którym mowa w pkt 3. ” ORAZ
   policzone procenty.

   Bolo
  • * Tabela_oprocentowania_kont_osobistych_oraz_kont_oszczednosciowych,

   Bolo
 • Witam. Czy wg Was jest to bezpieczny bank do trzymania oszczędności przy jego aktualnej sytuacji?

  przemoo7 Odpowiedz
  • Do 100 000 euro bezpieczny jak każdy inny bank, bez różnicy.

   Bolo
  • teoretycznie tak, ale ilość środków w BFG nie jest nieograniczona, a w razie upadłości banku to może być wielomiesięczna batalia żeby odzyskać środki

   przemoo7
  • Adminie prośba żebyś się wypowiedział czy coś wiesz na temat sytuacji całego holdingu getin noble bank

   przemoo7
  • W ciągu 7 dni dostaniesz środki. Jeśli zabrakłoby w BFG to pozostałe banki (w tym PKO BP i Pekao SA – „najmocniejsze w Europie”) będą musiały się dołożyć.

   Kajko
  • Poczytaj jak działa BFG , oddaje środki w kilka dni , anie wielomiesięczna batalia.
   Po drugie jest wiele podmiotów prywatnych i innych, które nigdy nie dopuszczą nawet jakby sytuacja tego banku jeszcze o wiele bardziej się pogorszyła by upadł.
   Tak, że jest zabezpieczenie z różnych stron.
   Każdy oczywiście działa na własny rachunek i ryzyko i jak nie chcesz to nie wpłacaj, nie trzymaj itd. i tym samym daj zarobić innym bankom płacącym np. zamiast 3%, 2% dodatkowe pieniądze.

   Bolo
  • Tak bezpieczny jak każdy inny bank do 100 000 euro i daj już spokój jak masz wątpliwości to lokuj np w PKO BP .

   Michał
  • A najśmieszniejsze, że jeśli rzeczywiście upadnie jakiś większy bank (do tej pory były to tylko banki spółdzielcze i skoki) i nastąpią opóźnienia w wypłatach, to być może wywoła to reakcję łańcuchową, np. jeśli padnie Idea, to na pewno ludzie zaczną masowo wypłacać środki z Getin, ale z innych banków też, więc żeby zatrzymać ten run czasowo zostaną wprowadzone limity wypłat ze wszystkich banków, więc taki głupolek trzymający swoje oszczędności na promocyjnej lokacie 1,918% i tak nie będzie ich mógł wypłacić…

   Precz z pięćsetplusowymi darmozjadami!
  • PKO BP – daje lokatę jedną na 100 lat – na 1,918% -:()
   jedna taka lokata na 100 lat, nic tylko brać.

   K+M+B
  • Aż się dziwię, że Admin nie zrobił o tej komicznej ofercie artykułu ;-)

   Kajko
  • Wrzucałem dwukrotnie na Twitterze, tutaj jednak wolę konkrety żeby nie zanieczyszczać miejsca na serwerze ;-)

   Michał
  • Tak pomyślałem, dla wisienek to oferta nie warta straty czasu na czytanie ;)

   K+M+B
  • Gdyby przewrócił się tak duży bank jak Getin to byłoby poważne tąpnięcie na rynku. W roku, w którym wywrócił się S-ka bank i chyba dwa skoki banki musiały robić dodatkową zrzutkę do BFG, żeby kasa się zgadzała. Warto mimo wszystko być ostrożnym.

   Lord Klops
  • Skoki to się wywracać będą dalej, to jest pewne…jeśli ktoś ma coś wspólnego, to niech się szybko ewakuuje…będzie z tego kolejna afera…

   abc
 • Ich akcje (getin) spadły o 65% w przeciągu roku, idea banku o 85%, lions banki zamykają oddziały, prezes właśnie odszedł, w różnych źródłach są tego typu głosy dlatego rzucam tu taki temat. Sam trzymam tam kasę i się po prostu zastanawiam.

  przemoo7 Odpowiedz
 • No i negatywny rating

  przemoo7 Odpowiedz
  • no i negatyw dla ciebie przemoo7

   Michał
  • Ja bym nie brał przemo. To zwykły hazard lepiej iść do kasyna. Już nie jeden bank upadł. Tylko czekać jak wszystko tąpnie, albo będzie nowe przejęcie i znowu wachlarz banków się zawęzi. A Getin to chyba najbardziej kompetentny z wykwalifikowaną kadrą.

   EloElo320
 • @przemoo7 proszę o więcej takich komentarzy… pewnie ktoś Cię posłucha i ucieknie, a dzięki wypływowi środków zyskamy wyższy % na lokatach ;)

  abc Odpowiedz
 • Jezus, Maria. Co Wy wyprawiacie?
  Forum o tym jak zarobić parę złotych i przy okazji chociaż trochę wycyckać banksterów zamieniacie na mównicę dla różnych führerów, duce i leninów.
  Chcecie, że nam bawitko zlikwidowali a Admina wsadzili do aresztu?

  Bufon Odpowiedz
 • Od dzisiaj kolejna edycja – 3.5% do 400.000 zł. Admin – proszę o prześwietlenie plus pytanie: jak to będzie skoro obie edycje się na siebie nałożyły?

  Manveru21 Odpowiedz
 • Czy ktoś testował w praktyce czy wykonanie drugiego przelewu z KO w miesiącu będzie darmowe, jeśli pójdzie on na lokatę? Czy lokatę można od razu zerwać bez dodatkowych dokumentów(przy próbie jej założenia trzeba zaznaczyć zapoznanie się z różnymi dokumentami, m.in. oświadczenie o odstąpieniu od Umowy/ Promocji- wzór ; mam nadzieję że przy zrywaniu lokaty nie trzeba wypełniać tego druku)
  Czy środki z zerwanej lokaty mogą wrócić na konto osobiste choć były na nią wysłane z konta oszczędnościowego?

  Andy2 Odpowiedz
  • W/g mnie 3x tak.

   Bolo
  • Da się :) (przed chwilą przetestowane). Przy zakładaniu lokaty pojawiają się pola do wyboru konta, z którego chcemy założyć lokatę oraz tego, na które chcemy otrzymać środki z zakończonej/zerwanej lokaty.

   asi
  • Czy zerwanie lokaty też przetestowane ? Jestem ciekaw czy kasa w ciągu kilku sekund wraca na podane konto osobiste bez dodatkowych formalności typu oświadczenie o odstąpieniu od umowy lokaty

   Andy2
  • Tak, środki pojawiają się na koncie po chwili.

   asi
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy