100 zł i 2 bilety do kina za założenie Konta Proste Zasady Getin Banku (i 3,5% na koncie oszczędnościowym przez rok!)

Zakończona

Tego konta w akcji z premią na start jeszcze nie było! Właśnie ruszyła promocja, w której zgarnąć możemy 100 zł za założenie Konta Proste Zasady Getin Banku. Jeśli dodamy do tego możliwość zgarnięcia darmowych biletów do kina oraz ulokowania 210 000 zł na bardzo dobrym koncie oszczędnościowym, to robi nam się z tego całkiem niezły pakiet ;)

100 zł za założenie Konta Proste Zasady Getin Banku

Konto Proste Zasady z Bonusem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego Getin Banku w okresie od 1.05.2017. Posiadanie innych produktów, takich jak karta kredytowa czy sam dostęp do bankowości internetowej, nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową za pomocą wygenerowanego dla nas linku. Istotne, aby podczas wnioskowania wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku (w tym za pomocą środków porozumiewania na odległość).

Na przejście całego procesu mamy czas do 2.07.2018, a na podpisanie umowy – do 17.07.2018.

Same warunki uzyskania nagrody są relatywnie proste do spełnienia. Wystarczy, że zarówno w lipcu jak i w sierpniu:

 • na nowo-otwarte konto wpłynie min. 100 zł,
 • wykonamy min. 5 płatności kartą oraz min. 1 płatność BLIK na łączną kwotę 150 zł

I to tyle! O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani poprzez wiadomość e-mail do 8.10.2018. Tam również znajdziemy link, który przekieruje nas do formularza, gdzie konieczne będzie uzupełnienie danych do odbioru premii. Będziemy mieć na to 7 dni – inaczej bonus przepadnie.

100 zł zostanie przelane na aktywne Konto Proste Zasady w terminie do 22.10.2018.

Program poleceń

Co ciekawe oprócz standardowego bonusu za spełnienie powyższych warunków możemy również zyskać dodatkowe 50 zł za polecenie oferty znajomemu (link znajdziemy po rejestracji na stronie promocji). Jak łatwo się domyślić polecać ofertę mogą jedynie te osoby, które same wezmą w niej udział i spełnią jej warunki. 50 zł naliczone będzie za te osoby, które również spełnią warunki promocji (będą nowymi klientami i spełnią warunki zyskania 100 zł bonusu).

Maksymalny bonus za polecenia to 250 zł (co odpowiada pięciu skutecznym poleceniom). Nagroda zostanie wypłacona wraz ze standardowym bonusem za założenie konta.

Aktualizacja: dodatkowe bilety do Multikina!

Wygląda na to, że premia na start to jednak nie wszystko. W Getin Banku trwa bowiem wewnętrzna promocja „Bilety do kina z Kontem Proste Zasady”, w której każdy nowy klient zakładający konto po 1.06.2018 może zgarnąć 2 wejściówki na seans 2D do kin Multikino lub Helios. Wszystko co trzeba zrobić, to dokonać minimum jednego przelewu za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej. Teoretycznie przelewy na rzecz tego samego posiadacza nie będą uwzględniane, wiec najlepiej przelać grosza komukolwiek innemu.

Nagroda zostanie wysłana w ciągu 7 dni roboczych po spełnienia warunków na skrzynkę w bankowości elektronicznej.

Co istotne: w promocji z biletami obowiązuje pula 35 000 voucherów. Po jej wyczerpaniu bilety nie będą przyznawane. Ale myślę, że nie nastąpi to w ciągu kilku dni.

Zalety Konta Proste Zasady

Konto Proste Zasady to jeden z najtańszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy w poprzednim miesiącu co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą sie stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie, posiadanie jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

3,5% na koncie oszczędnościowym przez rok

Brak opłat to jednak pierwsza z zalet Konta Proste Zasady. Drugą jest bardzo dobra oferta oszczędnościowa.

Po pierwsze – w niedawno uruchomionej promocji „Bonus za aktywność” możemy zgarniać 3,5% do 10 000 zł przez okrągły rok. I to na koncie oszczednościowym, więc środki mamy zawsze pod ręką!

Jak zdobyć promocyjne oprocentowanie? Wystarczy, że na nasze Konto Proste Zasady wpłynie co miesiąc łącznie min. 1500 zł z innych banków. Szczegóły w osobnym prześwietleniu oferty.

3% do 100 000 zł

Oprócz rewelacyjnych 3,5% dla „drobnych” kwot zyskać możemy również 3% dla kwot nieco większych, czyli do 200 000 zł. Wystarczy, że na konto oszczędnościowe (te same, co w promocji 3,5%) ulokujemy nowe środki. A że w końcu jesteśmy nowym klientem Getin Banku, to wszystko będzie w naszym przypadku nowe :)

Oprocentowanie 3% do 200 000 zł obowiązuje przez 92 dni od wpływu pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe. Szczegóły w prześwietleniu oferty.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy ktos kozystal z biletow do kina w postaci tych dziwnych kodow,czy byly jakies klopoty czy mozna bylo wykozystac je bez klopotu i dziwnych pytan i spojzen w multikinie

  SYLWESTER Odpowiedz
 • Proszę powiedzieć jak wygląda kwestia wykorzystania kodów do kina czy jest to możliwe bez żadnych problemów

  Sylwester Odpowiedz
 • Nie ma żadnych problemów

  endrju Odpowiedz
 • w Heliosie także bez problemów z wykorzystaniem kodu? Ktoś testował? Pytam ponieważ che podarować je komuś i żeby nie było potem wtopy…

  TomekW Odpowiedz
 • Witam czy dostaliście już maila potwierdzającego przyznanie nagrody?

  Paweł Odpowiedz
 • nieee- mail ma byc do 8 pazdziernika.

  mike@miki Odpowiedz
 • Jest email. Ale nie przyjmuje mi mojego nr konta.

  lukaszxxks Odpowiedz
 • no ja zadnego maila nie dostalem, chociaż warunki spełnione.. ma ktoś jeszcze tak ?

  mike@miki Odpowiedz
 • U mnie mail jest, ale też nie przyjmuje nr konta :/

  toto303 Odpowiedz
 • Też dostałem dzisiaj maila i też nie przyjmuje mojego numeru konta w getin :/

  Ao Odpowiedz
 • Potwierdzam, mail jest.

  Katana78 Odpowiedz
 • gdzie trzeba wpisac nr konta

  SYLWESTER Odpowiedz
 • Mail doszedł. Nr konta też przeszedł, po zatwierdzeniu pojawił się komunikat, że przelew nastąpi do 14 dni.

  Daniela Odpowiedz
 • Z jakiego maila i o jakim temacie są te wiadomości?

  takijeden Odpowiedz
 • Mam podobnie – do żony maila przyszedł, do mnie nie. Jeszcze poczekam trochę i trzeba będzie reklamować.. Coś ten ebrokerpartner nie za bardzo mi się dobrze kojarzy z jakiejś wcześniejszej promocji w innym banku..

  mike@miki Odpowiedz
  • U mnie nadal nic, ale reklamację jest sens słać dopiero 9.10, bo dali sobie czas na wysyłkę maili do 8.10. Choć pewnie kto miał dostać, to dostał już wczoraj

   m.
 • Możecie składać, e-maile już zostały rozesłane. U mnie na 4 polecenia 3 osoby otrzymały e-maile, jedna nie. Wysłała pytanie do organizatora – odp:
  Witamy,
  wiadomość o przyznaniu Bonusu otrzymały osoby zakwalifikowane do jego otrzymania. Prosimy o zgłoszenie reklamacji po zalogowaniu się do swojego konta uczestnika w zakładce „reklamacje”.
  Pozdrawiamy,
  zespół eBrokerPartner.

  Tyle w temacie, pisać reklamacje. Szkoda czasu…

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
 • ja złożyłem reklamację poz podawania tam konkretnego numeru w tym polu.. na umowie nie widziałem żadnego numeru.

  mike@miki Odpowiedz
 • U mnie mail był, u mamy nie. Zlozylam jej reklamacje i mail i tak nie dotarl…

  Aleksandra Odpowiedz
 • A ja dostałem dwa razy informacje z prośbą o przesłanie nr konta

  Sylwek Odpowiedz
 • Dostaliście jakieś potwierdzenie złożonej reklamacji? Bo ja nie.

  Zet Odpowiedz
 • Cisza. Reklamację wysłałem, bez podania numeru wniosku bo takowego nie ma. U żony którą polecilem mail bez problemu doszedł. Konto weszło.

  Kacper Odpowiedz
 • no ja mam podobnie – cisza.. reklamacje dla mnie i zony wysyłałem w niedzielę późnym wieczorem. Jeśli do końca tyg się nie odezwą to reklamacja pójdzie raz jeszcze.

  mike@miki Odpowiedz
 • ja niestety nadal czekam na rezultat mojej reklamacji..

  mike@miki Odpowiedz
  • Ja też. W poniedziałek (ostatniego dnia, kiedy mieli przesłać maila) złożyłem reklamację (wcześniej z getinbanku dostałem informację, ze konta nie mają nr umów ani wniosku).
   No i czekam…

   haha
 • Też nie dostałem mejla – na stronie już jest info że mejle będą do 22.10 ale nie wynika to z regulaminu. Numeru wniosku nie ma skąd uzyskać, na infolinii Rankomatu w ogóle nie wiedza o co chodzi. Składam reklamacje bez nr … Nie lubię takich akcji robionych przez zewnętrzne firmy z reguły jest z tym w cholere problemów…

  uta Odpowiedz
 • dzieki za info – szkoda że nie przeczytałem – pusciłem reklamację bez z pustym numerem zobaczymy…

  uta Odpowiedz
 • Dostał już ktoś przelew?;)

  Paweł Odpowiedz
 • Premia wpłyneła, niestety bez kasy za polecenia…

  Wyjadacz_Okazji Odpowiedz
 • ja niestety nadal nie dostalem odpowiedzi od ebroker partner na zlozona reklamacje..

  mike@miki Odpowiedz
  • u nas tez brak odp na reklamacje mamy

   Aleksandra
  • Spoko, u mnie też, jeszcze bez odp na 1 reklamacje. Lecz nawet nie uzyskałem premii za osoby, ktorym poleciłem konto i e-maile otrzymaly.
   & 4 pkt. Premia dodatkowa jest wypłacana łącznie z Bonusem.

   Czyli znów reklamacja..

   Wyjadacz_Okazji
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy