100 zł i 2 bilety do kina za założenie Konta Proste Zasady Getin Banku (i 3,5% na koncie oszczędnościowym przez rok!)

Zakończona

Tego konta w akcji z premią na start jeszcze nie było! Właśnie ruszyła promocja, w której zgarnąć możemy 100 zł za założenie Konta Proste Zasady Getin Banku. Jeśli dodamy do tego możliwość zgarnięcia darmowych biletów do kina oraz ulokowania 210 000 zł na bardzo dobrym koncie oszczędnościowym, to robi nam się z tego całkiem niezły pakiet ;)

100 zł za założenie Konta Proste Zasady Getin Banku

Konto Proste Zasady z Bonusem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego Getin Banku w okresie od 1.05.2017. Posiadanie innych produktów, takich jak karta kredytowa czy sam dostęp do bankowości internetowej, nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową za pomocą wygenerowanego dla nas linku. Istotne, aby podczas wnioskowania wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku (w tym za pomocą środków porozumiewania na odległość).

Na przejście całego procesu mamy czas do 2.07.2018, a na podpisanie umowy – do 17.07.2018.

Same warunki uzyskania nagrody są relatywnie proste do spełnienia. Wystarczy, że zarówno w lipcu jak i w sierpniu:

 • na nowo-otwarte konto wpłynie min. 100 zł,
 • wykonamy min. 5 płatności kartą oraz min. 1 płatność BLIK na łączną kwotę 150 zł

I to tyle! O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani poprzez wiadomość e-mail do 8.10.2018. Tam również znajdziemy link, który przekieruje nas do formularza, gdzie konieczne będzie uzupełnienie danych do odbioru premii. Będziemy mieć na to 7 dni – inaczej bonus przepadnie.

100 zł zostanie przelane na aktywne Konto Proste Zasady w terminie do 22.10.2018.

Program poleceń

Co ciekawe oprócz standardowego bonusu za spełnienie powyższych warunków możemy również zyskać dodatkowe 50 zł za polecenie oferty znajomemu (link znajdziemy po rejestracji na stronie promocji). Jak łatwo się domyślić polecać ofertę mogą jedynie te osoby, które same wezmą w niej udział i spełnią jej warunki. 50 zł naliczone będzie za te osoby, które również spełnią warunki promocji (będą nowymi klientami i spełnią warunki zyskania 100 zł bonusu).

Maksymalny bonus za polecenia to 250 zł (co odpowiada pięciu skutecznym poleceniom). Nagroda zostanie wypłacona wraz ze standardowym bonusem za założenie konta.

Aktualizacja: dodatkowe bilety do Multikina!

Wygląda na to, że premia na start to jednak nie wszystko. W Getin Banku trwa bowiem wewnętrzna promocja „Bilety do kina z Kontem Proste Zasady”, w której każdy nowy klient zakładający konto po 1.06.2018 może zgarnąć 2 wejściówki na seans 2D do kin Multikino lub Helios. Wszystko co trzeba zrobić, to dokonać minimum jednego przelewu za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej. Teoretycznie przelewy na rzecz tego samego posiadacza nie będą uwzględniane, wiec najlepiej przelać grosza komukolwiek innemu.

Nagroda zostanie wysłana w ciągu 7 dni roboczych po spełnienia warunków na skrzynkę w bankowości elektronicznej.

Co istotne: w promocji z biletami obowiązuje pula 35 000 voucherów. Po jej wyczerpaniu bilety nie będą przyznawane. Ale myślę, że nie nastąpi to w ciągu kilku dni.

Zalety Konta Proste Zasady

Konto Proste Zasady to jeden z najtańszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy w poprzednim miesiącu co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą sie stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie, posiadanie jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

3,5% na koncie oszczędnościowym przez rok

Brak opłat to jednak pierwsza z zalet Konta Proste Zasady. Drugą jest bardzo dobra oferta oszczędnościowa.

Po pierwsze – w niedawno uruchomionej promocji „Bonus za aktywność” możemy zgarniać 3,5% do 10 000 zł przez okrągły rok. I to na koncie oszczednościowym, więc środki mamy zawsze pod ręką!

Jak zdobyć promocyjne oprocentowanie? Wystarczy, że na nasze Konto Proste Zasady wpłynie co miesiąc łącznie min. 1500 zł z innych banków. Szczegóły w osobnym prześwietleniu oferty.

3% do 100 000 zł

Oprócz rewelacyjnych 3,5% dla „drobnych” kwot zyskać możemy również 3% dla kwot nieco większych, czyli do 200 000 zł. Wystarczy, że na konto oszczędnościowe (te same, co w promocji 3,5%) ulokujemy nowe środki. A że w końcu jesteśmy nowym klientem Getin Banku, to wszystko będzie w naszym przypadku nowe :)

Oprocentowanie 3% do 200 000 zł obowiązuje przez 92 dni od wpływu pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe. Szczegóły w prześwietleniu oferty.

Nie przegap!

Komentarze

 • U mnie też, szkoda, że trzeba było iść przez reklamację, ale generalnie na plus.

  Emej Odpowiedz
 • Czy z tych kodów do kina można korzystać także w weekend w Multikinie

  Sylwek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy