100 zł i 2 bilety do kina za założenie Konta Proste Zasady Getin Banku (i 3,5% na koncie oszczędnościowym przez rok!)

Zakończona

Tego konta w akcji z premią na start jeszcze nie było! Właśnie ruszyła promocja, w której zgarnąć możemy 100 zł za założenie Konta Proste Zasady Getin Banku. Jeśli dodamy do tego możliwość zgarnięcia darmowych biletów do kina oraz ulokowania 210 000 zł na bardzo dobrym koncie oszczędnościowym, to robi nam się z tego całkiem niezły pakiet ;)

100 zł za założenie Konta Proste Zasady Getin Banku

Konto Proste Zasady z Bonusem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego Getin Banku w okresie od 1.05.2017. Posiadanie innych produktów, takich jak karta kredytowa czy sam dostęp do bankowości internetowej, nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową za pomocą wygenerowanego dla nas linku. Istotne, aby podczas wnioskowania wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku (w tym za pomocą środków porozumiewania na odległość).

Na przejście całego procesu mamy czas do 2.07.2018, a na podpisanie umowy – do 17.07.2018.

Same warunki uzyskania nagrody są relatywnie proste do spełnienia. Wystarczy, że zarówno w lipcu jak i w sierpniu:

 • na nowo-otwarte konto wpłynie min. 100 zł,
 • wykonamy min. 5 płatności kartą oraz min. 1 płatność BLIK na łączną kwotę 150 zł

I to tyle! O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani poprzez wiadomość e-mail do 8.10.2018. Tam również znajdziemy link, który przekieruje nas do formularza, gdzie konieczne będzie uzupełnienie danych do odbioru premii. Będziemy mieć na to 7 dni – inaczej bonus przepadnie.

100 zł zostanie przelane na aktywne Konto Proste Zasady w terminie do 22.10.2018.

Program poleceń

Co ciekawe oprócz standardowego bonusu za spełnienie powyższych warunków możemy również zyskać dodatkowe 50 zł za polecenie oferty znajomemu (link znajdziemy po rejestracji na stronie promocji). Jak łatwo się domyślić polecać ofertę mogą jedynie te osoby, które same wezmą w niej udział i spełnią jej warunki. 50 zł naliczone będzie za te osoby, które również spełnią warunki promocji (będą nowymi klientami i spełnią warunki zyskania 100 zł bonusu).

Maksymalny bonus za polecenia to 250 zł (co odpowiada pięciu skutecznym poleceniom). Nagroda zostanie wypłacona wraz ze standardowym bonusem za założenie konta.

Aktualizacja: dodatkowe bilety do Multikina!

Wygląda na to, że premia na start to jednak nie wszystko. W Getin Banku trwa bowiem wewnętrzna promocja „Bilety do kina z Kontem Proste Zasady”, w której każdy nowy klient zakładający konto po 1.06.2018 może zgarnąć 2 wejściówki na seans 2D do kin Multikino lub Helios. Wszystko co trzeba zrobić, to dokonać minimum jednego przelewu za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej. Teoretycznie przelewy na rzecz tego samego posiadacza nie będą uwzględniane, wiec najlepiej przelać grosza komukolwiek innemu.

Nagroda zostanie wysłana w ciągu 7 dni roboczych po spełnienia warunków na skrzynkę w bankowości elektronicznej.

Co istotne: w promocji z biletami obowiązuje pula 35 000 voucherów. Po jej wyczerpaniu bilety nie będą przyznawane. Ale myślę, że nie nastąpi to w ciągu kilku dni.

Zalety Konta Proste Zasady

Konto Proste Zasady to jeden z najtańszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy w poprzednim miesiącu co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą sie stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie, posiadanie jak i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

3,5% na koncie oszczędnościowym przez rok

Brak opłat to jednak pierwsza z zalet Konta Proste Zasady. Drugą jest bardzo dobra oferta oszczędnościowa.

Po pierwsze – w niedawno uruchomionej promocji „Bonus za aktywność” możemy zgarniać 3,5% do 10 000 zł przez okrągły rok. I to na koncie oszczednościowym, więc środki mamy zawsze pod ręką!

Jak zdobyć promocyjne oprocentowanie? Wystarczy, że na nasze Konto Proste Zasady wpłynie co miesiąc łącznie min. 1500 zł z innych banków. Szczegóły w osobnym prześwietleniu oferty.

3% do 100 000 zł

Oprócz rewelacyjnych 3,5% dla „drobnych” kwot zyskać możemy również 3% dla kwot nieco większych, czyli do 200 000 zł. Wystarczy, że na konto oszczędnościowe (te same, co w promocji 3,5%) ulokujemy nowe środki. A że w końcu jesteśmy nowym klientem Getin Banku, to wszystko będzie w naszym przypadku nowe :)

Oprocentowanie 3% do 200 000 zł obowiązuje przez 92 dni od wpływu pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe. Szczegóły w prześwietleniu oferty.

Nie przegap!

Komentarze

 • Da się założyć to konto przelewem?

  Kac78 Odpowiedz
 • Potrzebne jest wyrażenie dwóch pierwszych zgód (sms, email, marketing banku), ale ofert grupy kapitałowej i towarzystwa ubezpieczeniowego nie muszę zaznaczać?

  haha Odpowiedz
 • Nie działa mi link do strony promocji?

  Andrzej Odpowiedz
 • U mnie błyskawica. O 18 wniosek, o 19 telefon z banku, jutro kurier :-)

  savi Odpowiedz
 • Pytanie o program polecający: wygenerowalam link, wylogowalam się i wklejam link. Przechodze na strone, ale z adresu znika moj „kod” i zostaje standardowy adres. To zadziała?

  Aleksandra Odpowiedz
 • Jeszcze dwa pytania. „wykonamy min. 5 płatności kartą oraz min. 1 płatność BLIK na łączną kwotę 150 zł” – czyli łącznie kwota 6 transakcji (5 kartą i jeden blik) ma wynieść min. 150 zł, czy sam blik 150 zł a dodatkowo 5 transakcji kartą na dowolną kwotę?
  Czy przyjaciel R w Getinie działał dotychczas jako transakcja kartą?

  haha Odpowiedz
  • Wg mnie obojętne czy zrobimy np 145 zł blik a 5 zł kartą. Lub odwrotnie czy tam inne kwoty dające wynik 150 zł.
   Ps.
   Czyli rozumiem że założenie konta może być z polecenia a nie specjalny link aby się załapać. Szkoda że tylko jedna strona dostaje 50 zł =)

   luka89waw
  • Ps.2 Chyba trzeba w każdym miesiącu (lipiec i sierpień) te 150 zł wydać

   luka89waw
 • ach ten clickbaitowy nagłówek 3.5% na koncie oszczędnościowym, wchodzę czytam z wypiekami na twarzy i jużw w pierwszym zdaniu „oraz ulokowania 210 000 zł na bardzo dobrym koncie oszczędnościowym”, wypieki coraz większe, tearz czerwona uszy pieką … a tu tylko dla 10k, a idźcie w … las z takimi promocjami.

  j4c0b Odpowiedz
  • A już się zastanawiałem skąd wziąć te 210 , może jakaś kumulacja w lotto . xyz

   prawdziwy-xyz
 • A karty VISA dlaczego nie można zamówić tylko wciskają MasterCard?

  szef Odpowiedz
 • które zgody obowiązkowe? http://scr.hu/0wbcr/umz4m

  luka89waw Odpowiedz
  • Ostatni krok u mnie…

   „Ta witryna jest nieosiągalna
   Połączenie zostało zresetowane.

   Wypróbuj te rozwiązania:
   Sprawdź połączenie
   Sprawdź serwer proxy i zaporę sieciową
   Sprawdź swoje połączenie internetowe.”

   luka89waw
  • Promocja z premią 100 zł wymaga pierwszych dwóch

   Michał
  • Miałem to samo w Operze, spróbuj zmienić przeglądarkę na Chrome, u mnie poszło bez problemu.

   Dave80
  • Zgadza sie

   luka89waw
 • U mnie też ostatni krok i połączenie zostało zerwane. Nie ma przecież limitu wniosków..

  Anonimowy Odpowiedz
 • A czy posiadanie wcześniej rachunku oszczędnościowego (przy zakładaniu lokaty) wraz z dostępem do bankowości elektronicznej nie wyklucza z promocji?

  domino Odpowiedz
 • Po weryfikacji telefonicznej dostaliście jeszcze jakiegoś maila?

  Paweł Odpowiedz
 • Czy posiadanie wielu kart debetowych do konta powoduje zwiększenie płatności zwalniajacych z opłaty miesięcznej (np. 4 kart = 4 płatności=0zł za prowadzenie konta) ?

  dzony Odpowiedz
  • Karty debetowe są bezpłatne bezwarunkowo.
   Jedynie za wydanie/wznowienie niektórych kart pobierana jest opłata.

   Don Quijote de la Mancha
 • Miałem dziś telefon. Rozmowa cała trwała dobre 9 min.. :) Weryfikacje i inne bzdety. Pan przypomniał że kartą debetowa bierze udział w Priceless czyli można uzyskać 800 pkt wymienne na Bilet do kina (800 pkt kosztuje). De facto mamy już trzy bilety (2 multikino). Kurier z umową to http://www.tnt.com

  luka89waw Odpowiedz
 • Gdy klikam na ebonusie załóż konto wyskakuje:
  „Ta witryna jest nieosiągalna
  Serwer ad.doubleclick.net odrzucił połączenie.
  Wypróbuj te rozwiązania:

  Sprawdź połączenie
  Sprawdź serwer proxy i zaporę sieciową
  ERR_CONNECTION_REFUSED”

  przeglądarka Google Chrome…

  krzychu.pl Odpowiedz
 • Płatność blik czy pod to podchodzi też wypłata z bankomatów?

  lopez Odpowiedz
 • Dostałem dziś umowę. Ale pewnie trzeba czekać aż dojdzie mail o aktywacji konta?

  Fajna opcja – wyczytałem tam gdzie była karta, że można w każdej chwili zablokować i odblokować na infolinii opcję paypass :)

  luka89waw Odpowiedz
  • I jako jedyna karta u mnie „NIESPERSONALIZOWANA” :P

   luka89waw
  • I już mam schody.. „Pierwsze kroki” informują że login otrzymałem mailem.. gdzie? Mam tylko maile „Wysłaliśmy umowę do konta” „Potwierdzenie rejestracji w programie (…)”. Książka pierwsze kroki mówi że login jest też na umowie… Gdzie? Napisane tylko „Login: przesyłany w wiadomosci e-mail”. Czyli nie dostałem jednego maila?

   luka89waw
  • A dostałeś info, że umowa wróciła do banku i aktywowali konto? Jak nie, to czekasz cierpliwie ;)

   Bea
  • Juz mam na mailu nowym:)

   luka89waw
  • Ja też :D

   Bea
 • Czy posiadając konto oszczędnościowe mogę skorzystać z promocji? Regulamin mówi że posiadacz konta osobistego nie może brać udziału w promocji o oszczędnościowym nic nie piszą

  lopez Odpowiedz
 • Patrzcie co znalazłem na swoim koncie.. Dopiero co zalogowałem się.. zonk http://scr.hu/0wbcr/sdeq7

  luka89waw Odpowiedz
  • Skąd to się wzięło?
   Zainstalowałeś już apkę? A może wchodziłeś na serwis www Getin lub wniosek z jakiegoś urządzenia mobilnego?

   Don Quijote de la Mancha
  • Nie wiem skąd. Może ktoś miał już taki login.. ;/ Wniosek przez komputer. Po prostu dostałem login , potem kod z smsa, potem nowe hasło i tam znalazłem takie cuda. Juz mam wszystko.

   luka89waw
  • Uważam, że to jest bardzo ważne, teoretycznie dawało to dostęp do Twojego rachunku jakiejś obcej osobie…
   Ja od razu sprawdziłem, czy nie mam czegoś takiego — na szczęście nie…

   Don Quijote de la Mancha
  • Dlatego napisałem, aby sprawdzać :)

   luka89waw
  • Do nich też napisałem. Chciałem dodać załącznik i… padła bankowość tzn wylogowało mnie Opera/Chrome. Dziurawy ten ich system ;/ http://scr.hu/0wbcr/o7ebu

   Tragedia

   luka89waw
  • a nie miales dostepu do aplikacji mobilnej dawno dawno temu jako klient getina, getin online lub open online? :)

   Dzikus
  • Nie sądze, poza tym nigdy nie miałem takich urządzeń.

   luka89waw
 • Ten przelew na bilety do multikina to można już dziś działać? Czy od lipca?

  luka89waw Odpowiedz
 • Można działać już. Właśnie dostałem wiadomość w systemie z biletam, przelew robiłem na swoje konto

  takijeden Odpowiedz
 • pod płatność kartą podchodzi także płatność kartą w internecie, czy tylko w sklepie stacjonarnym

  paula Odpowiedz
  • Regulamin mówi że też w necie.

   „(…) łączną kwotę minimum 150 zł; za płatność kartą rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do Konta w sklepach stacjonarnych lub przez Internet, zaksięgowane przez Bank na Koncie”

   luka89waw
 • Dostałem sms z hasłem, email, że konto zostało aktywowane (wszystko w piątek), ale nie ma maila z loginem. Ktoś tak miał? Czekać czy dzwonić już?

  Emej Odpowiedz
  • A jak kto zrobiłeś że dostałeś smsa z hasłem jeżeli on przychodzi przy pierwszym logowaniu i trzeba wpisać najpierw login którego nie posiadasz? :) Brakuje Ci maila o tytule „Login do bankowości elektronicznej.” Jeżeli nie masz to dzwoń.

   luka89waw
  • A jak Ci się już zalogować uda, to koniecznie sprawdź „aktywne urządzenia mobilne”…

   Don Quijote de la Mancha
  • Przecież sms z hasłem startowym powinien przyjść równolegle z mailem z logiem, a nie po zalogowaniu.

   Sprawdź w spamie ;)

   Bea
  • W spamie nie było, za to znalazł się w koszu;) Najwyraźniej przypadkowo go usunąłem.

   Emej
  • To dobrze.

   luka89waw
 • Nie wie ktoś, czemu przy dodawaniu odbiorców pojawia się komunikat, że obecnie nie można dodawać odbiorców zaufanych?
  I drugie pytanie, przelałam kilka tysiaków na konto, później z niego na oszczędnościowe, i bank mi przysłał powiadomienie, że spełniłam warunki promocji na nowe środki na 3%, a nie bonus za aktywność, czemu? Zgody wszystkie wyraziłam składając wniosek.

  Daniela Odpowiedz
  • @Daniela
   Co do pierwszego, to pokłosie phishingu, czyli wyłudzania danych do logowania. Aby utrudnić wyczyszczenie konta wprowadzili takie rozwiązanie (kosztem klientów). Coś za coś

   deloe
 • Po 2 dniach od przelewu dostałem bilety do multikina. Teraz mail o priceless. ok tydzień od rejestracji. Szukam ile ma być tych płatności aby naliczyło punkty.

  luka89waw Odpowiedz
 • U mnie nie ma Multikina i byłam pewna że nici z biletów, tymczasem dostałam do Heliosa :-).

  Daniela Odpowiedz
 • Tydzień temu złożyłem wniosek, potwierdziłem telefonicznie co trzeba, kuriera poprosiłem o przyjazd po 17. Od tygodnia wieczorny kurier nie kontaktuje się ze mną i nie dostarcza przesyłki (zgłaszam reklamację do getinu, oni do tnt, dzwoni do mnie dzienny kurier o 10, proszę o dostawę po powrocie z pracy, on w końcu mówi, ze ten wieczorny kurier w ogóle nie realizuje jego zleceń jakie mu przekazuje).
  Jeśli ktoś jest z Warszawy, to radzę zamówić kuriera do pracy (chociaż wolałbym takie umowy w domu podpisywać, a nie po okiem pracodawcy).

  haha Odpowiedz
  • na Śląsku umowy przywozi pracownik banku i spokojnie można umówić się po 18.00

   Michał
 • Czy po założeniu konta macie w bankowości internetowej (Wnioski -> Wypowiedzenie umowy rachunku) możliwość jego zamknięcia? Podobno u niektórych wniosek o zamknięcie konta jest dostępny, a u innych już nie więc zastanawiał się jak sprawa wygląda z nowymi klientami banku.

  pytanie Odpowiedz
  • Ja jako nowy/stary klient mam to widoczne w Oferty i Wnioski -> Nowy Wniosek-> Wypowiedzenie Umowy rachunku. Konto założone po 15 miesięcznej przerwie

   erde
 • Do kiedy jest ważny ten zestaw średni w Cinema city za 360 pkt? Pewnie 30.06?:>

  luka89waw Odpowiedz
 • Hej. Założyłem Konto Proste Zasady z tym że ciapa nie wyraziłem zgód marketingowych. Czy jeżeli teraz zadzwonię do banku i wyrażę zgody to będę uprawniony do tej promocji 100 zł czy już przepadło?

  pytalski Odpowiedz
  • Tajemnica poliszynela jest, ze zgody zazwyczaj sa sprawdzane w momencie robienia listy osób które powinny dostać premie. Wiec jest spora szansa, ze będzie OK ;)

   Michał
 • 8 dzień roboczy od wykonania przelewu a biletów nie ma, Wy też czekacie? Reklamacja?

  tytus de Zoo Odpowiedz
  • Po reklamacji i odpowiedzi z Banku o sprawdzenie powodu nie otrzymania biletów, po 2 dniach bilety otrzymano.

   tytus de Zoo
 • Wpadły bilety – a nie liczyłem na nie, bom stary.

  endrju Odpowiedz
 • czy wysyłają tylko bilety do Multikina czy komuś trafiły się do Heliosa ?

  wert Odpowiedz
 • Posiadam kartę kredytową w Getinie więc mam aktywną bankowość elektroniczną i zarejestrowałem się w promocji. Czy muszę przejść przez formularz otwarcia konta z wygenerowanego linku czy mogę kliknąć przycisk „Zaloguj” w prawym górnym rogu żeby promocja zadziałała prawidłowo i złożyć wniosek z poziomu bankowości elektronicznej?

  Norbert Odpowiedz
 • Promocja trwa do jutra. Czy jeżeli jutro złożę wniosek o otwarcie konta, następnie osoba przeze mnie polecona zloży wniosek o otwarcie konta za pomocą mojego linku polecającego to ja otrzymam 150 zł + 50 zł za polecenie, a osoba przeze mnie polecona 150 zł (po spełnieniu warunku wpłytu 100 zł na konto jak i wydaniu kartą /5 transakcji/ + blikiem /1 transkacja/ 150 zł w lipcu i sierpniu)?

  pytanie Odpowiedz
 • Czyli już można robić te transakcje 150 zł :P x2 msc.

  luka89waw Odpowiedz
 • Link do regulaminu nie działa. Ma ktoś może regulamin tej promocji? Albo działający link do regulaminu?

  Zet Odpowiedz
 • a czy płacąc Apple Pay też zalicza te transakcje?

  dawid... Odpowiedz
 • Wie może ktoś czy płacąc kartą niespersonalizowaną w sklepie sprzedawca widzi moje dane osobowe typu imię i nazwisko?

  pytanie Odpowiedz
  • yyy, ale gdzie ma to widzieć? Na terminalu? :P Oprócz tego co jest na karcie to raczej nie ma innych danych.

   luka89waw
  • 1. Jak pisze @luka89waw — sprzedawca w sklepie stacjonarnym zasadniczo widzi tylko, czy transakcja została zaakceptowana czy odrzucona.
   2. W sklepie internetowym sprzedawca widzi zasadniczo tylko dane, które podał kupujący, ale… systemy antyfraudowe mogą mu pokazać niezgodność danych podanych w zamówieniu i w banku (w mniejszym stopniu dotyczy to polskich sklepów, gdzie takie rzeczy robi nie sklep, a operatorzy płatności, jak PayU, u nich też podaje się dane karty).

   Don Quijote de la Mancha
 • Ile czekaliście na smsa z kodem do kina po wymianie nagrody? W priceless ofc pytam o getin.

  luka89waw Odpowiedz
 • I czy już zrobiłem wszystkie transakcje w tym miesiącu, i niechcący bym zgubił kartę, wyrobił nową to dalej „jestem w grze”? :P

  luka89waw Odpowiedz
 • Moze głupie pytanie, ale czy doładowanie telefonu za pomocą blika jest traktowane jako płatność, konieczna do spełnienia warunków promocji?

  Tomek91 Odpowiedz
 • Czym są te płatności BLIK?

  Paweł Odpowiedz
  • @Tomek91 @Paweł

   Wg mnie najlepiej zrobić płatność BLIK: W sklepie spożywczym itd np 1 zł (jeżeli płatności kartą już załatwione na grubo 150 zł czy tam 149 zł), płatność w internecie np allegro rachunek 1,01 zł.

   luka89waw
 • Ciekawe jakby się wzięło kod np w.kruk, kupujemy np wisiorek i mamy 30 dni na oddanie , jezeli się nie spodoba. Jak zwrócą kase? :P

  luka89waw Odpowiedz
 • Czyli te 1500 przelać należy jak chce się dostać promocyjne 3,5%.
  A jeżeli 3% To nie trzeba robić przelewu, tylko wystarczy przerzucić środki i od pierwszej wpłaty na to konto przez 92 dni będzie 3%.
  Czy dobrze rozumiem?

  ozon136 Odpowiedz
 • tak sprawdzam i płatność BLIKiem przez internet a nie w sklepie stacjonarnym powinna spełnić wymagania promocji?

  krzychu.pl Odpowiedz
 • Ile czasu powinno trwać zrywanie lokaty w tym banku? Dla testu założyłem jedną lokatę, aby ją następnie zerwać. Minęło już 25 minut, a pieniędzy nadal nie ma na koncie. Miałem nadzieję, że system działa w czasie rzeczywistym. Jak widać się pomyliłem, bo występują jakieś nieplanowane blokady środków.

  pytanie Odpowiedz
  • Zrywanie lokaty trwało 40 minut.

   pytanie
  • To chyba jakieś krasnoludki ręcznie tę lokatę zrywały…
   Też już zauważyłem, że ten bank wolno księguje, nawet środki po przelaniu z ko na ror nie pojawiają się od razu (krasnoludki pewnie je przenoszą). Przychodzący przelew natychmiastowy także pojawia się dopiero po kilku minutach.

   Don Quijote de la Mancha
  • Nawet pieniądze, ktore wychodzą rano z innego banku, to trafiają na ostatnią sesje w Getin.
   Szczescie trzeba miec zeby były zaksiegowane na godz. 15 no ale według nich wszystko jest prawidłowo system powinien tak przetwazac, oni są nie winni tylko, to inne banki tak pózno przekazują do nich.

   Wojak
 • W Getin są nawet Express Elixir w godzinach 8:00-15:25 ;/ Słaboo.

  Dostałem ostatnio nowe punkty 900 za nową kartę (zamiast tamtej) Wziąłem sobie MC wzór AS :P

  luka89waw Odpowiedz
  • A, no właśnie, bo parę razy próbowałem natychmiastowo przelać tam pieniądze z Aliora i nigdy mi się to nie udało…

   Don Quijote de la Mancha
  • aby móc przelać pieniądze przez Express Elixir to musi być on dostępny w banku ,z którego wysyła się i odbiera przelew a Express Elixir jest niedostępny w Getin Banku

   Michał
  • Alior Bank obsługuje zarówno Express Elixir, jak i Blue Cash. Jeśli bank odbierający przelew obsługuje tylko jeden z powyższych, to ten jest automatycznie wybierany, jeśli oba, to automatycznie wybierany jest KIR, choć można to zmienić na Blue Media.

   Don Quijote de la Mancha
  • Ale teraz mi się wykonać taki przelew udało (po 15:25), pewnie rzeczywiście istnieją jakieś godziny ich przyjmowania, ale najwyraźniej nie 8:00-15:25…

   Don Quijote de la Mancha
  • Getin Bank nie obsługuje Express Elixir więc w tym systemie nie można wysłać ani odebrać przelewu link do strony
   http://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci/

   Michał
  • A BlueCash przyjmuje tylko w dni owszednie w godzinach 8:00-20:30…
   https://bluecash.pl/spbc/out

   Don Quijote de la Mancha
  • Od 1.08 miał obsługiwać, takie było info z kilka tygodni temu. Trzeba sprawdzić…

   „Rzecznik prasowy instytucji Artur Newecki podał, że klienci będą mogli zlecać przelewy Express Elixir od początku sierpnia. W przypadku posiadaczy Konta Proste Zasady każda tego typu transakcja będzie kosztowała 5 zł.”

   źródło Cashless

   nik2
  • No to właśnie sprawdziłem, skoro Alior nie zaproponował KIR (Express Elixir), to znaczy, że tylko Blue Media działa (czasami)…

   Don Quijote de la Mancha
  • Jest jeszcze śmieszniej… Z Alior banku:

   Przelew
   SORBNET
   Realizacja w ok. 15 minut w godz. 8:00 – 15:25 w dni robocze

   luka89waw
  • Na tą chwilę

   luka89waw
  • Minęła godzina i nadal nie doszło.. szkoda gadać.. Do kogo reklamacje?

   luka89waw
  • Chwilę po napisaniu komentarza wyżej kasa doszła.. Fatalny system ;/

   luka89waw
 • Karta miała być bez opłat, loguje się i widzę 6,99 za obsługę karty…

  Meksyk Odpowiedz
 • U mnie, obecnie nie pobrali nic.

  luka89waw Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy